>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja w STS - 20pln FREE

dawidgry 112

dawidgry

Użytkownik
Napisałem na live czacie do nich i dzięki konsulantce udało mi się zarejestrować. W moim przypadku radziła żebym wpisał numer konta bankowego bez kopiowania i spacji no i żebym usunął numer telefonu. Piszę w razie gdyby ktoś miał podobny problem.
 
J 0

jarek93

Użytkownik
Dostał ktoś już ten bonus na konto?
Napisałem do pani w obsłudze klienta i odpisała że w ciągu dnia uregulują wszystkim bonusy, niestety godziny nie znała ale potwierdziła że napewno dzisiaj dodadzą wszystkim bonusy.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Dawidgry jesli jutro do 15:00 nic się nie będzie działo odezwij się na PW.
Koneser @@
Wprowadzasz ludzi w błąd myślisz że będą weryfikować czy grasz w Necie ? Jesteś w błędzie nie mają do tego prawa podobnie jak skarbówka gdyby szło już dawno byś był na celowniku także nie siej zamętu i pierdół bo czytać się tego nie da.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
koneser 339

koneser

Użytkownik
nie mają do tego prawa podobnie jak skarbówka
nie ? oj to chyba nowe prawo tworzysz he he
nie boje się o siebie, gram w necie ale wypłaty TYLKO skrill karta poza terenem Polski
jak ktoś gra tylko u naziemnych to rozumie,
ale jak pyka w sieci i zakłada dla takich sum konta u ziemniaków podajac im dane swoje to dla mnie kamikadze i tyle, wiecej juz nie odnosze sie bo widze ze jak post nie pomysli władz forum to zaraz szybki atak, normalka ;)
pzdr
 
J 0

jarek93

Użytkownik
nie ? oj to chyba nowe prawo tworzysz he he
nie boje się o siebie, gram w necie ale wypłaty TYLKO skrill karta poza terenem Polski
jak ktoś gra tylko u naziemnych to rozumie,
ale jak pyka w sieci i zakłada dla takich sum konta u ziemniaków podajac im dane swoje to dla mnie kamikadze i tyle, wiecej juz nie odnosze sie bo widze ze jak post nie pomysli władz forum to zaraz szybki atak, normalka ;)
pzdr
o czym Ty mówisz... STS to poważna firma na której można obstawiać bez żadnych konsekwencji.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
o czym Ty mówisz... STS to poważna firma na której można obstawiać bez żadnych konsekwencji.
Dobra Jarku konkrety gdzie skarbówka dobrała się do osoby grającej w internecie i ziemniaku słucham był aby jak dotąd taki jeden przypadek:&gt; ? Bo ja o nim nie słyszałem :!:.
 
J 0

jarek93

Użytkownik
Dobra Jarku konkrety gdzie skarbówka dobrała się do osoby grającej w internecie i ziemniaku słucham był aby jak dotąd taki jeden przypadek:&gt; ? Bo ja o nim nie słyszałem :!:.
chyba chciałeś zacytować &quot;KoNeSeR&quot;


ps. dalej nie mam środków na koncie..
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
Dobra Jarku konkrety gdzie skarbówka dobrała się do osoby grającej w internecie i ziemniaku słucham był aby jak dotąd taki jeden przypadek:&gt; ? Bo ja o nim nie słyszałem :!:.
raczej nie Jarki hehe
słuchaj Doberman, ja nie wiem czy taki przypadek był czy nie bo skąd mam wiedzieć ?
myslisz ze jak ktos ma kłopoty to od razu poleci na ogólnodostępne forum i zacznie lamentować na cały kraj ? po co ? cos mu to da ? w czyms pomoże ? US mu zniżkę kary da ?
na dzień dzisiejszy prawo mamy jakie mamy, idiotyczne ale niestety obowiązujące, ja krezusem nie jestem a i tak nigdy bym nawet tysiaka bezpośrednio na konto nie wypłacił a co dopiero więcej, to tylko karta i zagranica, jak to mówią lepiej zapobiegać niż leczyć, w naszym dziwnym kraju przez x czasu będzie spokój a potem z braku kasy zaczną się naprawdę dopierać do graczy netowych i tu jak mniemam rola ziemniaków może być niemała i wtedy owszem zaczniesz już o tym czytać na forach takie jak to chociażby...
dlatego majac na uwadze walke buków typu sts czy prof z netowymi, cały lobbing i kampanie o uczciwość grania , plakaty w punktach etc to dawanie im do łapy naszych danych : numerów kont skanów dowodów itp uważam za co najmniej lekkomyślne, tylko tyle i aż tyle i na prawdę koniec z mojej strony bo w sumie nie moja sprawa kto co komu i za ile daje, a raczej za ile się oddaje ????
Przepraszam za ot.
 
U 15

ufc888

Użytkownik
i co 20 zl chu.... strzelil wielcy mi to legalni i prfosjonalni bukmacherzy szkoda gadac bombe jebnac i zaorac i jak bedzie fart to do niemcow nas podepna
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
w naszym dziwnym kraju przez x czasu będzie spokój a potem z braku kasy zaczną się naprawdę dopierać do graczy netowych
To akurat jest fakt. Często trak bywa, a najlepszym tego przykładem były/sa dopalacze. Cisza spokój, lewe prawo, a nagle wszystko pozamykali.
 
Do góry Bottom