>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w STS - 20pln FREE

krzych88 5

krzych88

Użytkownik
To lipa, ja się rejestrowałem w poniedziałek rano. Tylko swoje dane zmarnowałem, teraz przy jakimś bonusie trzeba będzie konto na dowód babci zakładać ;).
 
U 15

ufc888

Użytkownik
czzyli koles ktory pisze ze chodzilo tylko o dowody zeby nas do pudla powsadzac ma racje ale z nas barany dalismy sie wurychac jak ostanie lajzy szok
 
J 0

jarek93

Użytkownik
mi ewelina napisała że doładują napewno dzisiaj... to samo na facebooku mi napisali z konta sts... za przeproszeniem &#39; w ch.. leca &#39;
 
S 1

szkot80

Użytkownik
U mnie podobnie. Zglosilem ze zarejestrowalem sie wczoraj i nic nie dostalem. Pani Ewelina przekazala moj problem do jakiegos tam dzialu ktory mial dzisiaj wyslac mi maila w tej sprawie.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Ile dzieciaczki poświęciliście już czasu na kontakt z całym sztabem stsu?Jak bardzo jesteście w stanie walczyć o 20 polskich złotych?
 
M 6

masterek

Użytkownik
To źle, że ludzie walczą o coś co im się NALEŻY ? Lepiej odpuścić im i niech sobie robią ludzi w balona ? I tu nie chodzi o kwotę, czy to jest 5, 20 czy też 1500 zł. Sam podchodzę do tego, że dodadzą to dodadzą - nie to nie, ale jeśli komuś się chce suszyć im głowę o coś co się należy to chyba dobrze ? A pisanie &quot;dzieciaczki&quot; świadczy tylko o klasie osoby wypowiadającej się, bo osobista wycieczka do wieku jest właśnie na tym &quot;dziecięcym&quot; poziomie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Należeć to się należy pensja za wykonaną pracę,a nie za czekanie kilka dni na jakiś śmieszny bonus.I jeżeli dla Ciebie ta walka(bo już inaczej tego nie można nazwać) jest jak najbardziej na miejscu to chyba rzeczywiście się nie rozumiemy.90% najbardziej walczących tutaj o ten mega bonus nie zdaje sobie chyba sprawy,że mogłaby pójść na PÓŁ DNIA do roboty i magicznym sposobem by te pieniądze zarobili.

I mimo wszystko moim skromnym zdaniem jest różnica w kwocie o jaką się prosicie,bo jednak byłoby miło żeby nakład czasowy był adekwatny do otrzymanej kwoty bonusu.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Kolega pochwali się, gdzie to jest zatrudniony że dniówki rzędu 120 zł zarabia?
No może przesadziłem, ale pół dnia to jest 6 h. Jeśli ktos pracuje dniówke 12 h to chcesz mi powiedzieć, że 40 zł za 12 h pracy ? To Chiny chyba witają. 12 h zwykle to jakas budowa, itp no to te 100 zł za dniówke można wyciagnąc. tak to widzę.
 
Do góry Bottom