>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w STS - 20pln FREE

daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
Tylko dla nowych użytkowników, kod promocyjny : WIARA obrót 3x1.7.
Dopisują po weryfikacji konta, przy rejestracji trzeba wysłać dowód + nr konta bankowego.
Dopisują ręcznie, więc bonus pojawi się po jakimś czasie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
Tylko dla nowych użytkowników, kod promocyjny : WIARA obrót 3x1.7.
Dopisują po weryfikacji konta, przy rejestracji trzeba wysłać dowód + nr konta bankowego.
Dopisują ręcznie, więc bonus pojawi się po jakimś czasie.
a czemu nie można bonusu ruszyć? trzeba wpłaty dokonać? orientujesz się? bo dostałem 10zł bonusu ostatnio i jak chcę zagrać to wyskakuje że za mało środków czy coś
 
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
a czemu nie można bonusu ruszyć? trzeba wpłaty dokonać? orientujesz się? bo dostałem 10zł bonusu ostatnio i jak chcę zagrać to wyskakuje że za mało środków czy coś
Do tego bonusu, który opisałem nie trzeba nic wpłacać.
Podczas stawiania kuponu, musisz zaznaczyc pole z napisem BONUS i dopiero postawić zakład.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
Do tego bonusu, który opisałem nie trzeba nic wpłacać.
Podczas stawiania kuponu, musisz zaznaczyc pole z napisem BONUS i dopiero postawić zakład.
Dzięki bardzo - tu mialem problem ????
W podzięce reputacja ;)
 
dawidgry 112

dawidgry

Użytkownik
Hmm mam chyba mały problem z rejestracją. Wygląda to tak że wszystko wypełniłem poprawnie i gdy klikam na zarejestruj to strona rejestracji pojawia się ponownie z moimi danym itp. Na meila nic nie dostałem a gdy próbuje się zalogowac to wyskakuje mi komunikat o błędnym haśle. Czy na meila powinienem dostac potwierdzenie rejestracji ? Będe wdzięczny jeśli ktoś mi pomoże. Pozdrawiam
 
J 0

jarek93

Użytkownik
Hmm mam chyba mały problem z rejestracją. Wygląda to tak że wszystko wypełniłem poprawnie i gdy klikam na zarejestruj to strona rejestracji pojawia się ponownie z moimi danym itp. Na meila nic nie dostałem a gdy próbuje się zalogowac to wyskakuje mi komunikat o błędnym haśle. Czy na meila powinienem dostac potwierdzenie rejestracji ? Będe wdzięczny jeśli ktoś mi pomoże. Pozdrawiam

Tak na poczte, powinieneś dostać potwierdzenie rejestracji oraz potwierdzenie zweryfikowania twojego konta. Pozdro
 
dawidgry 112

dawidgry

Użytkownik
Aha. No to nie wiem czemu, ale nie dostałem żadnego potwierdzenia. Może coś z moim meilem nie tak... A może trzeba poczekac na weryfikacje kopii mojego dowodu ?
 
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
Aha. No to nie wiem czemu, ale nie dostałem żadnego potwierdzenia. Może coś z moim meilem nie tak... A może trzeba poczekac na weryfikacje kopii mojego dowodu ?
Dopiero po weryfikacji, przychodzi mail że można się juz zalogowac na konto
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
jak macie konta w bukach internetowych na dzis dzien nielegalnych w naszym kraju to dla 20 zł podawac swoje dane krajowej naziemnej konkurencji wspolpracujacej na maxa z urzedami ;) co najmniej nieroztropne, jakby wam dali 200 ale dla 20 zeta takie ruchy ? szok
 
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
jak macie konta w bukach internetowych na dzis dzien nielegalnych w naszym kraju to dla 20 zł podawac swoje dane krajowej naziemnej konkurencji wspolpracujacej na maxa z urzedami ;) co najmniej nieroztropne, jakby wam dali 200 ale dla 20 zeta takie ruchy ? szok
Co Ty bierzesz człowieku...
W uj ludzi zalozylo konta po 100% do 200zl na początku internetowego STSu i żyją .
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
Co Ty bierzesz człowieku...
W uj ludzi zalozylo konta po 100% do 200zl na początku internetowego STSu i żyją .
jak ktos czeka na bonus 20 zł czy 200 zł to faktycznie nic tylko grac
wiem co pisze i po prostu ostrzegam
tyle bo nie chce mi sie z toba polemizowac na poziomie brania czegos czy tym podobnych pyskówek
 
S 20

sados20

Użytkownik
Hmm mam chyba mały problem z rejestracją. Wygląda to tak że wszystko wypełniłem poprawnie i gdy klikam na zarejestruj to strona rejestracji pojawia się ponownie z moimi danym itp. Na meila nic nie dostałem a gdy próbuje się zalogowac to wyskakuje mi komunikat o błędnym haśle. Czy na meila powinienem dostac potwierdzenie rejestracji ? Będe wdzięczny jeśli ktoś mi pomoże. Pozdrawiam
tez tak miałem,po prostu nawet nr tel wypełnij który nie jet wymagany.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
jak macie konta w bukach internetowych na dzis dzien nielegalnych w naszym kraju to dla 20 zł podawac swoje dane krajowej naziemnej konkurencji wspolpracujacej na maxa z urzedami ;) co najmniej nieroztropne, jakby wam dali 200 ale dla 20 zeta takie ruchy ? szok
Ale ty pierdoly piszesz ze az czytac sie nie chce podatek od naziemnych jest od prowadzany przez buka wiec po co maja wspolpracowac ze skarbowym.....Jak grubiej wygrasz moga dac ci zaswiadczenie i tyle w tym temacie
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ale ty pierdoly piszesz ze az czytac sie nie chce podatek od naziemnych jest od prowadzany przez buka wiec po co maja wspolpracowac ze skarbowym.....Jak grubiej wygrasz moga dac ci zaswiadczenie i tyle w tym temacie
Jemu chyba bardziej chodzi o to, że mogą połączyc granie w STSie z graniem u netowych buków, ale to dość dziwne myslenie raczej.
 
dawidgry 112

dawidgry

Użytkownik
Hmm napisałem do nich o swoim problemie z rejestracją, ale póki co nie mam odpowiedzi. Sados20 wypełniłem wszystko, numer telefonu również... Poczekam jeszcze, może odezwą się.
 
Do góry Bottom