>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Promocja w STS - 20pln FREE

dawidgry 112

dawidgry

Użytkownik
Napisałem na live czacie do nich i dzięki konsulantce udało mi się zarejestrować. W moim przypadku radziła żebym wpisał numer konta bankowego bez kopiowania i spacji no i żebym usunął numer telefonu. Piszę w razie gdyby ktoś miał podobny problem.
 
J 0

jarek93

Użytkownik
Dostał ktoś już ten bonus na konto?
Napisałem do pani w obsłudze klienta i odpisała że w ciągu dnia uregulują wszystkim bonusy, niestety godziny nie znała ale potwierdziła że napewno dzisiaj dodadzą wszystkim bonusy.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Dawidgry jesli jutro do 15:00 nic się nie będzie działo odezwij się na PW.
Koneser @@
Wprowadzasz ludzi w błąd myślisz że będą weryfikować czy grasz w Necie ? Jesteś w błędzie nie mają do tego prawa podobnie jak skarbówka gdyby szło już dawno byś był na celowniku także nie siej zamętu i pierdół bo czytać się tego nie da.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
koneser 339

koneser

Użytkownik
nie mają do tego prawa podobnie jak skarbówka
nie ? oj to chyba nowe prawo tworzysz he he
nie boje się o siebie, gram w necie ale wypłaty TYLKO skrill karta poza terenem Polski
jak ktoś gra tylko u naziemnych to rozumie,
ale jak pyka w sieci i zakłada dla takich sum konta u ziemniaków podajac im dane swoje to dla mnie kamikadze i tyle, wiecej juz nie odnosze sie bo widze ze jak post nie pomysli władz forum to zaraz szybki atak, normalka ;)
pzdr
 
J 0

jarek93

Użytkownik
nie ? oj to chyba nowe prawo tworzysz he he
nie boje się o siebie, gram w necie ale wypłaty TYLKO skrill karta poza terenem Polski
jak ktoś gra tylko u naziemnych to rozumie,
ale jak pyka w sieci i zakłada dla takich sum konta u ziemniaków podajac im dane swoje to dla mnie kamikadze i tyle, wiecej juz nie odnosze sie bo widze ze jak post nie pomysli władz forum to zaraz szybki atak, normalka ;)
pzdr
o czym Ty mówisz... STS to poważna firma na której można obstawiać bez żadnych konsekwencji.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
o czym Ty mówisz... STS to poważna firma na której można obstawiać bez żadnych konsekwencji.
Dobra Jarku konkrety gdzie skarbówka dobrała się do osoby grającej w internecie i ziemniaku słucham był aby jak dotąd taki jeden przypadek:&gt; ? Bo ja o nim nie słyszałem :!:.
 
J 0

jarek93

Użytkownik
Dobra Jarku konkrety gdzie skarbówka dobrała się do osoby grającej w internecie i ziemniaku słucham był aby jak dotąd taki jeden przypadek:&gt; ? Bo ja o nim nie słyszałem :!:.
chyba chciałeś zacytować &quot;KoNeSeR&quot;


ps. dalej nie mam środków na koncie..
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
Dobra Jarku konkrety gdzie skarbówka dobrała się do osoby grającej w internecie i ziemniaku słucham był aby jak dotąd taki jeden przypadek:&gt; ? Bo ja o nim nie słyszałem :!:.
raczej nie Jarki hehe
słuchaj Doberman, ja nie wiem czy taki przypadek był czy nie bo skąd mam wiedzieć ?
myslisz ze jak ktos ma kłopoty to od razu poleci na ogólnodostępne forum i zacznie lamentować na cały kraj ? po co ? cos mu to da ? w czyms pomoże ? US mu zniżkę kary da ?
na dzień dzisiejszy prawo mamy jakie mamy, idiotyczne ale niestety obowiązujące, ja krezusem nie jestem a i tak nigdy bym nawet tysiaka bezpośrednio na konto nie wypłacił a co dopiero więcej, to tylko karta i zagranica, jak to mówią lepiej zapobiegać niż leczyć, w naszym dziwnym kraju przez x czasu będzie spokój a potem z braku kasy zaczną się naprawdę dopierać do graczy netowych i tu jak mniemam rola ziemniaków może być niemała i wtedy owszem zaczniesz już o tym czytać na forach takie jak to chociażby...
dlatego majac na uwadze walke buków typu sts czy prof z netowymi, cały lobbing i kampanie o uczciwość grania , plakaty w punktach etc to dawanie im do łapy naszych danych : numerów kont skanów dowodów itp uważam za co najmniej lekkomyślne, tylko tyle i aż tyle i na prawdę koniec z mojej strony bo w sumie nie moja sprawa kto co komu i za ile daje, a raczej za ile się oddaje ????
Przepraszam za ot.
 
U 15

ufc888

Użytkownik
i co 20 zl chu.... strzelil wielcy mi to legalni i prfosjonalni bukmacherzy szkoda gadac bombe jebnac i zaorac i jak bedzie fart to do niemcow nas podepna
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
w naszym dziwnym kraju przez x czasu będzie spokój a potem z braku kasy zaczną się naprawdę dopierać do graczy netowych
To akurat jest fakt. Często trak bywa, a najlepszym tego przykładem były/sa dopalacze. Cisza spokój, lewe prawo, a nagle wszystko pozamykali.
 
Do góry Bottom