>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w STS - 20pln FREE

R 1

rze89

Użytkownik
na dzień dzisiejszy prawo mamy jakie mamy, idiotyczne ale niestety obowiązujące, ja krezusem nie jestem a i tak nigdy bym nawet tysiaka bezpośrednio na konto nie wypłacił a co dopiero więcej, to tylko karta i zagranica, jak to mówią lepiej zapobiegać niż leczyć, w naszym dziwnym kraju przez x czasu będzie spokój a potem z braku kasy zaczną się naprawdę dopierać do graczy netowych i tu jak mniemam rola ziemniaków może być niemała i wtedy owszem zaczniesz już o tym czytać na forach takie jak to chociażby...
Zgadzam się z kolega, nie warto udostępniac takich danych do polskich bukmacherów, tymbardziej z powodu 20zl, które i tak trzeba obracać..
Co do zacytowanej wypowiedzi.. W zainteresowanie US, można wpaść przy przelewach przychodzących o wartości 1000 + jednorazowo, bądź suma sumarum 5 albo 10tysięcy w ciągu 6 miesięcy, dlatego warto po prostu wyrobić sobie karte w skrillu, zapłacić za wybranie gotówki w bankomacie (np. euronet) te 7-8zl prowizji i mieć swięty spokój.
Pozdrawiam
 
H 5

hanysopp

Użytkownik
ZarejestrowLem sie, aktywowali mi konto ani bonusu ani widu ani sluchy. Czy to, ze od jakiegos czasu mam u nich wyrobiona karte moze byc jakas przeszkoda?
 
Do góry Bottom