>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Promocja w Centerbet - Zgarnij 120zł bonusu!

Status
Zamknięty.
sokolzb 0

sokolzb

Użytkownik
Mam pytanie o freebet 10PLN za weryfikację danych. Otóż czy jeśli postawię np. 10PLN po kursie 1.40 to otrzymam 14 PLN na konto czy może 4 PLN bo stawkę, czyli tego freebeta mi zabiorą! Z góry dzięki za odpowiedź!
Jak tak postawisz będziesz miał 4 zł. Odejmią wartość free beta. Pozdro
 
simons 646

simons

Forum VIP
Mam dwa pytanka o co chodzi z tym freebetem za weryfikacje danych ? Wysyla sie po prostu skana dowodu do supportu i sie dostaje od razu freebet ? Czy to nieliczni dostaja, albo gdzie indziej trzeba wyslac ?
I pytanie do bonusu przy okazji. NIewiem czy dorbze zrozumialem. Mam czas obrotu bonusu do pierwszej wyplaty, a jezeli wyplace przed obrotem to zostanie mi po prostu odjeta kwota bonusu czy sie myle? Bo tak zrozumialem ale wydaje sie to zbyt piekne ... :p\
Dzieki
 
C 0

contrx

Użytkownik
Mam pytanie o freebet 10PLN za weryfikację danych. Otóż czy jeśli postawię np. 10PLN po kursie 1.40 to otrzymam 14 PLN na konto czy może 4 PLN bo stawkę, czyli tego freebeta mi zabiorą! Z góry dzięki za odpowiedź!
otrzymasz 4 zł, ten temat byl juz poruszony
 
serce 0

serce

Użytkownik
Bonus(100zł) dostaje się od razu po wpłaceniu czy dopiero po obróceniu kwoty.
W betsson dostaje się dopiero bo obróceniu kwoty,jakie buki od razu dają pieniądze z promocji a wypłata jest dopiero możliwa po obrocie kwoty.Myślę że jasno przedstawiłem wam sytuacje,pozdrawiam Piotr.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Bonus(100zł) dostaje się od razu po wpłaceniu czy dopiero po obróceniu kwoty.
W betsson dostaje się dopiero bo obróceniu kwoty,jakie buki od razu dają pieniądze z promocji a wypłata jest dopiero możliwa po obrocie kwoty.Myślę że jasno przedstawiłem wam sytuacje,pozdrawiam Piotr.
Wydaje mi się że było o tym już pisane w temacie...
Twoje pytanie mam nadzieje dotyczy Centrebet. Bonus powinieneś dostać w w ciągu 48h od wpłaty na buka. Od momentu wpłaty już liczy Ci się obrót. Jeśli nie dostaniesz w ciągu 48h to wraz z bonusem dostaniesz free bet.
 
staszi 0

staszi

Użytkownik
Kto zna kod do promocji 100% az do 200zl. ? Bo szczerze wolalbym wiecej, niz te 120 zyli. Odpisali mi, ze jest wiele kodow promocji na stronach z nimi wspolpracujacych, ale oni musza promowac tylko te, ktore sa na ich stronie. Najlepsze jednak jest to: mam u nich konto juz od dawna i kiedys skorzystalem z promocji od pierwszego depozytu - to bylo chyba 100 euro az. Napisalem dla jaj, czy moge, pomimo, ze mam juz u nich konto, skorzystac z nowych promocji, to odpisali mi, ze owszem. Wystarczy poprosic, aby zamkneli stare konto i otworzyc nowe z odpowiednim kodem. Dodam jeszcze, ze ja z tym bukiem zadnych problemow nie mialem, wyplata 3 dni i byla na koncie bankowym.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Obecnie już nie ma promocji z bonusem 200 pln. Maksymalny bonus na rynku to 150 pln przy odpowiednim kodzie oczywiście.
 
A 2

algorytm

Użytkownik
Panowie ile teraz trwa wyplata na konto bankowe ? Załozmy ze Mbank lub Inteligo ? Acha czy wplacal ktos poprzez MB a wyplacal na konto bankowe bez depozytu z konta bnkowego rowniez??
 
ansos 0

ansos

Użytkownik
wyplata na konto bankowe trwała 1 dzien, az sam sie zdziwilem.
poważnie?? extra...a tyle narzekania na innych forach było! pewnie dzieciaki :jezora:
dzięki za info, jakby co będę wiedział że raz-ciach i kase moge wypłacić z CB...teraz tylko ich musze porządnie ograć : -)
ans
 
fokus 0

fokus

Użytkownik
poważnie?? extra...a tyle narzekania na innych forach było! pewnie dzieciaki :jezora:

dzięki za info, jakby co będę wiedział że raz-ciach i kase moge wypłacić z CB...teraz tylko ich musze porządnie ograć : -)

ans
Tylko od razu przeslij im skan dowodu, moze dlatego inni dlugo czekali ze wzgledu na to. Jak im przeslesz skan to dostaniesz free beta na 10zł ????
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Tylko od razu przeslij im skan dowodu, moze dlatego inni dlugo czekali ze wzgledu na to. Jak im przeslesz skan to dostaniesz free beta na 10zł ????
To nie ma nic wspolnego z wyslaniem skanu. Ja skan wyslalem przed zleceniem wyplaty (dostalem Freebeta), a pozniej bylo juz tylko gorzej po jej zleceniu ???? Pisalem o tym wczesniej w tym temacie, wiec mozna poczytac ???? .
Pzdr
 
fokus 0

fokus

Użytkownik
Wiem, bo słyszałem różne opinię. Sam sie zdziwiłem jak szybko doszła mi wypłata ????
może teraz wzieli sie poważnie za nasz kraj.
 
gilberth 24

gilberth

Użytkownik
Ja sie rejestrowałem jakis miesiac temu i nie wpisywałem żadnego kodu podczas rejestracji.Mam konto w dolarach.Czy jakiś bonus mnie tez obejmuje.Jeszcze tam sianka nigdy nie wpłacałem.
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Ja sie rejestrowałem jakis miesiac temu i nie wpisywałem żadnego kodu podczas rejestracji.Mam konto w dolarach.Czy jakiś bonus mnie tez obejmuje.Jeszcze tam sianka nigdy nie wpłacałem.
Popros o zamkniecie konta w dolarach, otworz nowe w PLN-ach i przy rejestracji wpisz kod promocji. Bedziesz mogl normalnie uczestniczyc w promocji. Ja tak robilem.
Pzdr
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
czy można grać zdarzenia/kupony o ako niższym niż 1,8 w trakcie obracania bonusu ? wiadomo , że takie zdarzenia nie będą brane pod uwage do obrotu ale jestem ciekaw czy mogę grać inne tzn niższe od kursu ogólnego 1,8 ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom