>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Promocja w Centerbet - Zgarnij 120zł bonusu!

Status
Zamknięty.
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
skan dowodu potrzebny przy wypłatach ? jestem pełnoletni , pytam z ciekawości ...
Tak. Przed pierwszą wypłatą z Centrebet (korzystając z jakiejkolwiek promocji) musisz potwierdzić swą tożsamość wysyłając scan/zdjęcie dowodu osobistego.
 
S 0

szponti

Użytkownik
czyli teraz jest tylko ten bonus 50% tak? od wpłaty? a i pytanie do użytkowników długo się czeka na wypłatę? bo widziałem że n a początku strasznie narzekaliście zmieniło się to na lepsze?
 
B 0

baieros

Użytkownik
Osobisie otrzymalem po niecalych 48 godzinach bez soboty i niedzieli bonus 100% dzisaj mimo, ze na stronie jest informacja o bonusie 50% nie wiem czy pomylka czy cos. Pomylili sie w rozliczeniu jednego zakladu po zwroceniu uwagi blad naprawiony i dosc szybka odpowiedz ze strony suportu. Na razie nie wyplacalem, ale zobaczymy jak to bedzie za jakis tydzien jak obroce bonusem.
 
M 0

mejlo

Użytkownik
Stevie dostajesz do max 100zł (czyli musisz wpłacić 200zł) ale u mnie chyba pracownik się pomylił bo wpłaciłem 80zł i mi również dopisano 100zł ???? . A druga sprawa co do wypłaty...po zagraniu raz całością zobacz Saldo do wypłaty bo możliwe , że będziesz już mógł wypłacić bez obracania do końca całą kasę .Ja miałem taką sytuacją i można powiedzieć , że Centrebet dało mi kasę za darmo ???? . Zleciłem wypłatę w niedziele koło 20 na mb a kasa o 7 rano już było , więc w sumie fajna firma.
 
S 2

stevie

Użytkownik
Mejlo, ale wyzej wiara wlasnie pisze, ze bonus juz jest 100% a nie 50%, wiec jak jest w koncu na pewno te 50%?
 
B 0

baieros

Użytkownik
wplacalem 6.02 100zl i dostalem drugie 100zl zapytalem sie czy zmienily sie warunki bonusu nic mi nie odpisali ???? 9.02 zlecilem wyplate rowniez jak kolega obrocilem nie do konca bo 300zl obrotu i do tego jeszcze liczyl mi sie obrot z gier i black jacka ???? 11.02 poproszone mnie o kopie dowodu 12 juz moglem zlecic wplate i dzis kasa mi przyszla na konto ???? Ale zadnego freebeta za ID nie dostalem jak wiele osob.
 
S 2

stevie

Użytkownik
A ja wplacielm 120 PLN i powiedzieli mi, ze zadnego bonusu nie mam bo obecnie nie ma u nich zadnych promocji. Jak otrzymaliscie bonus? jakis specjalny link albo banner?
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
A ja wplacielm 120 PLN i powiedzieli mi, ze zadnego bonusu nie mam bo obecnie nie ma u nich zadnych promocji. Jak otrzymaliscie bonus? jakis specjalny link albo banner?
Przeciez na glownej stronie masz wielki baner o promocji. Jak klikniesz to masz napisane:
&quot;Załóż konto gracza w Centrebet i podczas rejestracji wpisz kod promocji: POLBONUS&quot;
 
B 0

bartek89

Użytkownik
Mój ulubiony bukmacher, rowniez dlatego, ze ma wysokie kursy. Wplaciłem 100zł, po kilku godzinach wyslalem im maila (najpierw w jezyku polskim, pozniej angielskim), ze jeszcze nie mam bonusu (jestem przyzwyczajony, ze ten trafia po kilku minutach od wplaty). Gralem tymi 100zl po czym dostalem bonus 100zl zamiast 50zl. Postawilem go i wygralem pieniadze. Na nastepny dzien wchodze na konto - kolejne 100zl. Poinformowalem ich o tym, ze sa jakies nieprawidlowosci. Najpierw przyszedl mi mail, ze doceniaja moja uczciwosc i co prawda bonus zostanie odjety (sam im to zaproponowalem), ale wygrane pieniadze sprawiedliwie moge zatrzymac oraz, ze otrzymam kolejnego maila z koncowym postanowieniem. Ten przyszedl w jezyku angielskim, ze:
Centrebet will honor both bonuses and you will not need to repay any
funds because of this, we will not be deleting any funds that you win
from these bonuses.
Jestem naprawde zaskoczony, bo spodziewalem sie zabiora mi wszystkie bonusy i conajwyzej pozwola zatrzymac wygrana, a tu taka niespodzianka - pomylili sie i pozwolili wszystko zatrzymac ???? Malo jest takich bukow.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Miły ukłon z ich strony. Trzeba przyznać. Ale ten buk nie ma opinii złodzieja. Bardziej znane i &quot;szanowane&quot; firmy potrafią czasami oszukać, popełnić błąd. Ale poprawiają przeważnie w &quot;swoją stronę&quot;. O tym buku nie słyszałem, żeby kogoś oszukali. A takim gestem na pewno tylko zyskują :spokodfhgfh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom