>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Promocja w Centerbet - Zgarnij 120zł bonusu!

Status
Zamknięty.
simons 646

simons

Forum VIP
Tak na marginesie jezeli ktos tam ma konto to ze tak powiem warto sie upominac. Wyplacilem pieniadze , napsiali w meilu ze dzien roboczy to potrwa, potrwalo dluzej chyba 2 dni , napisalem do nich , odpisali ze nie zalezy to do konca od nich ale od banku mimo tego po paru godzinach pojawil sie freebet za 10 PLN , takze profesjonalne podejscie.
Wiec jak pisza Wam ze np 1 dzien a potrwa 1 dzien i1h napiszcie meila zawsze darmowy zaklad za dyszke wpadnie ;)
No i oczywiscie potwierdzam freebet 10 PLN za wyslanie skanu dowodu.
 
E 0

emkajeden

Użytkownik
mam pytanie , czy jak wpłaciłem 50zl na centerbet to teraz musze czekac te 24/48h az dostane te drugie 50zl czy moge juz zaczac obstawiac a bonus tak czy inaczej wpadnie wkrótce
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Wpadnie , ale nie będzie się liczył zakład do obrotu-dopóki nie będziesz maił bonusa na koncie.
tego pana proszę nie słuchać ;) . nawet jak nie masz jeszcze dodanego bonusu to obrót depozytem już się liczy do ogólnego obrotu . wiem bo grałem ????
 
19krako91 44

19krako91

Użytkownik
Witam,może mi ktoś pomoc jak tam się wpłaca przez MB?
Bo za cholere nie umiem dojśc,ciągle mi pisze że BOK musi mi zweryfikować konto..
pisze do nich i narazie 0 odp..
 
depech20 0

depech20

Użytkownik
Wpłaciłem pieniądze na bonus od pierwszej wpłaty. Minęło 48 godzin, upomniałem się poprzez maila i oto co dostaje w odpowiedzi:

Dziękujemy za skontaktowanie się z Centrebet.

Z powodu wykrytych poważnych nadużyć bonusów dla nowych użytkowników
przez niektórych graczy wszystkie promocje zostały zawieszone do
odwołania już tydzień temu.

Bardzo proszę o informację na jakiej stronie internetowej znalazłeś
banner promocyjny.

No więc promocja nie aktualna ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Promocja w Centrebet
MEGAPROMOCJA: Zgarnij bonus w wysokości do 50zł
Załóż TERAZ konto gracza i dokonaj pierwszej wpłaty, a my damy Ci darmowy zakład aż do 50zł!
Super promocja w Centerbet! Nie możesz jej przegapić! Do 50 zł bonusu z atrakcyjnymi warunkami! Nie zwlekaj! Zarejestruj się już teraz i zgarnij bonus w Centerbet! Bukmacher godny polecenia z atrakcyjnymi kursami i szeroką ofertą.
Poniżej krótka instrukcja otrzymania bonusu:
1. Zarejestruj się w Centerbet ze specjalnego linku, który upoważnia do otrzymania bonusu Kliknij i zarejestruj konto tutaj &lt;=
====&gt; PROMOCJA na Centerbet &lt;====
&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ &lt;&lt;&lt;&lt;&lt;.
2. Podczas rejestracji wpisz kod: POLBONUS
3. Dokonaj swojej pierwszej wpłaty.

(Pamiętaj, że promocja dotyczy wpłat za pomocą karty płatniczej, przelewu bankowego lub systemu płatności Przelewy 24 - inne formy płatności jak np. Moneybookers czy Neteller NIE biorą udziału w promocji)

4. Otrzymaj od nas 50% EKSTRA w postaci darmowego zakładu aż do 50zł!


Warunki promocji:
  • Aby skorzystać z promocji należy podczas rejestracji konta w polu &quot;Kod promocji&quot; wpisać: POLBONUS
  • Darmowy zakład mogą otrzymać tylko osoby, które rejestrują się w Centrebet po raz pierwszy i wybierają PLN jako walutę konta.
  • Maksymalna kwota darmowego zakładu to 50 PLN. Jeśli Twoja pierwsza wpłata w Centrebet będzie mniejsza niż 100 PLN, to także otrzymasz 50% bonus w postaci darmowego zakładu (od kwoty pierwszej wpłaty).
  • Darmowy zakład pojawi się na Twoim koncie gracza w przeciągu 48 godz. od dokonania depozytu (nie licząc sobót, niedziel i świąt). Znajdziesz go w zakładce &quot;Moje konto&quot; -&gt; &quot;Moje Darmowe Zakłady&quot;.
  • Darmowy zakład należy wykorzystać za jednym razem, za całą wartość darmowego zakładu.
  • Aby skorzystać z promocji i otrzymać darmowy zakład, Twoja pierwsza wpłata na konto gracza musi być dokonana za pomocą karty kredytowej/debetowej, przelewu bankowego lub systemu płatności Przelewy24. Wpłata dokonana inną formą płatności (np. Moneybookers, Neteller, itd.) NIE uprawnia do skorzystania z promocji.
  • Pierwsza wypłata z konta gracza musi być wykonana tym samym sposobem co pierwsza wpłata (jeśli wypłata na kartę nie będzie możliwa to należy wtedy wypłacić na konto bankowe).
  • Przed dokonaniem pierwszej wypłaty z konta gracza należy wykonać 3x obrót kwotą pierwszego depozytu po min. kursie 1.80 (do obrotu liczą się także zakłady na żywo jak i zakłady akumulowane czyli &quot;kombosy&quot;). Maksymalny wymagany obrót to 300 PLN.
  • Tylko wygrana z darmowego zakładu jest dopisywana do konta gracza (bez stawki).
  • Darmowych zakładów nie można zamienić na gotówkę.
  • Darmowe zakłady tracą swoją ważność po 30 dniach od pojawienia się na koncie.
  • Na każdą osobę/domostwo/IP przysługuje jeden bonus.
  • Promocja dotyczy kont założonych od 1.11.2008 do 30.11.2008. Aby otrzymać bonusowy darmowy zakład, musisz dokonać swojej pierwszej wpłaty w Centrebet do 30.11.2008.
  • Centrebet zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji lub jej wycofania w dowolnym momencie, bez wcześniejszego powiadomienia.
  • Oferty promocyjne, bonusy i darmowe zakłady są przeznaczone dla obstawiających rekreacyjnie. Profesjonalnym graczom lub osobom próbującym wyłudzać bonusy, darmowe zakłady i inne oferty promocyjne, mogą zostać one unieważnione za sprawą decyzji Centrebet.
  • Oferta promocyjna nie może być wykorzystana do skorzystania z innych promocji.
 
S 0

sroczka83

Użytkownik
Coś słabo się teraz starają, tylko 50%, lepszy był freebet 20 EUR, buk jest naprawdę godny polecenia, bardzo bogata oferta i przyjemna atmosfera supportu.
 
ansos 0

ansos

Użytkownik
a ja dostałem i to bonus 100zł ????
W sobotę zarejestrowałem się w Centerbet. Wpłaciłem 200zł i wczoraj rano dopisali mi +100zł bonusa.
Teraz czas ograć trochę Centerbeta :jezora:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom