>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Promocja w Centerbet - Zgarnij 120zł bonusu!

Status
Zamknięty.
fokus 0

fokus

Użytkownik
no tak mam w tej chwili ale obrócilem zakłady o wartości 250 :cry:
no ja też niby nie obróciłem tego bonusu ale zobaczylem że całą kwotę mogę już wypłacić więc to zrobiłem, teraz czekam aż zrealizują wypłatę.
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
To jak jest panowie wkoncu z tym bukmacherem??
Obrót 5 krotny sumy depozytu ???
Tyle że co? najpierw na zakłady idzie ten bonus? i po wtopieniu 200 zeta praktycznie moge wypłącać ?/
Bo z tego co widze to tak wynika (zrobilem zakłady na kwote ok 400PLN w tym zakłady przed wpisaniem bonusa a cały zarobek jest pod etykietą saldo do wypłaty bonus byl w dostępnych środkach i zredukowało go do 0 gdy przegrałem 200 zeta)... no ale wypłacac jeszcze nie chce zeby nie okazalo się ze chce ich oszukac i zabiorą cały mój dochód...

__________________
 
fokus 0

fokus

Użytkownik
Poczekaj troche, bo ja zleciłem wypłatę a na pewno obrotu nie zrobiłem, jak dojdzie kasa to napisze czy z bonusem czy bez.
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
w regulaminie promocji pisze ze odbierają bonus, a ile sobie go policzą? niewiadomo, dlatego uciulam jeszcze te kilka złotych
 
S 0

starosta

Użytkownik
Ja tam gram, rzeczywiście saldo do wypłaty szybko mi sie zrobiła takie jak saldo środków dostępnych na koncie.. bonus obróciłem raz żeby tak się wyświetliło.
Na buka nie można narzekać, są konie, sporty, nie ma limitów..
Nie jest to buk dla początkujących..
Ale wiarygodny, wypłacalny, mi sie dobrze tam gra.
Pozdrawiam.
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Ja podziele sie z Wami doswiadczeniami z grania w Centrebet. O czesci juz pisalem w innym temacie o tym buku, wiec moge sie powtarzac ????
Poczatkowo o buku mialem dobre zdanie, support szybko i sprawnie odpisywal na moje maile. Pozniej jednak bylo juz tylko gorzej. Bonus obrocilem bez problemow (wczesniej w trakcie jego obracania wyslalem skan prawka zeby przyspieszyc weryfikacje - podziekowali i w nagrode przyznali Freebet 10 PLN - Plus dla nich ???? ). 18 maja zlecilem wyplate na konto bankowe. Do 26 maja kompletna cisza, wyplaty brak, jakiejkolwiek informacji od supportu brak. 26 maja przed godz. 18 wyslalem im maila co jest grane, czemu nic nie pisza w sprawie wyplaty i czemu nie mam jeszcze kasy na koncie. Odpowiedz otrzymalem nastepnego dnia, ze maja jakies tam problemy z wyplatami na konto i ze przeleja kase dopiero w nastepnym tygodniu (zaproponowali mozliwosc wyplaty na MB co mnie kompletnie nie satysfakcjonuje). Napisali mi to wiec dopiero po mojej interwencji, a przeciez doskonale wiedzieli, ze wyplaty na konto robic nie moga, bo maja z tym problem. 28 maja otrzymalem kolejnego maila od nich, w ktorym pisza, ze chca mi wyplacic kaske, ale musze najpierw im wyslac skan prawka (co juz zrobilem ponad dawno temu i za co mi przeciez dziekowali ???? ), skan wyciagu z konta bankowego albo rachunku np. za telefon oraz skan karty kredytowej. Dlaczego nie napisali o tym wczesniej? Tez nie wiem, dla mnie to minus, bo wyraznie graja na zwloke, aby jak najbardziej opoznic robienie wyplat. Ostatecznie pieniadze otrzymalem 5 czerwca, co liczac od daty zlecenia wyplaty (18 maja) jest najdluzsza transakcja z buka z jaka mialem do tej pory do czynienia.
PS. Dziwie sie reakcji admina (Marcin-Odra) kiedy ktos informowal o innym bonusie niz 120 PLN. To, ze na stronie nie ma informacji o innej promocji nie znaczy, ze jej nie ma. Czesto w historii juz sie zdarzalo, ze na stronie jakiegos buka nie bylo oficjalnego info, a jakas promocja obowiazywala. Oprocz promo 120 PLN na pewno wtedy obowiazywala tez promocja 150 PLN i 200 PLN (nie wiem jak jest obecnie) i nie byly to zadne reflinki.
Pozdro
 
A 2

algorytm

Użytkownik
donio to nie dziw sie bo klikajac i rejestrujac sie z promocji z tego forum ( 120 zl ) zbieraja zniowa tutaj bo tro oferta dla forum.bukmacherskiego po czesci. a na innym forum maja inna ą wiec oni zbieraja zniwo ????
co do bukamachera to juz od miesiaca zamierzam wplacic srodki i zawsze wybieram jakiegos inengo. Prawda jest taka ze wole owe 200 zl wplacac tam gdzienie ma bonusa ale srodki gora do 5 dni mam niz meczyc sie z centrebetem ktory znowu takiej rewalacyjnej promocji nie daje. Wiecej postow negatynych czytam o tym bukamcherze anizeli pozytwynych. dlatego poki sdie to nie zmienie - dziekujemy
 
S 0

starosta

Użytkownik
FokuS jakieś słuchy Cię dochodzą, na temat wypłaty przed pełnym obrotem?
Już trochę nastukałem obrotu, ale nie cały, wypłaciłbym połowę żeby skorzystać z innej promocji.. jak u Ciebie postępy na koncie? Wypłacili coś? Odzywali się?
 
N 0

nforceeee

Użytkownik
mam pytanie czy wymagana jest podczas wyplaty kserokopia dowodu lub innego dokumentu dobrze by bylo by w opisie kazdego bukmachera ,bonusu pisac czy wymagane sa dokumenty przy wyplacie bo potem z tym sa problemy
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
mam pytanie czy wymagana jest podczas wyplaty kserokopia dowodu lub innego dokumentu dobrze by bylo by w opisie kazdego bukmachera ,bonusu pisac czy wymagane sa dokumenty przy wyplacie bo potem z tym sa problemy

Dobrze byłoby żebyś postarał się przeczytać LEDWO 2 strony tego tematu to już wiedział i nie zadawał takich pytań!
Wypłaty już napisałem wyżej co i jak. Jak nie bierzesz bonusu to nie trzeba skanów.
Jeśli chcesz bonus. Wpłacasz kasę. Od tego momentu już możesz &quot;robić obrót&quot;, grasz, w między czasie możesz wysłać skany dowodu do weryfikacji.
Wpłaty można robić przez MB (liczą sie do bonusu), przelewy24 także mają od tygodnia chyba.
Reszta jest w poprzednim poście.
CZYTAĆ NIE ZASZKODZI!
 
fokus 0

fokus

Użytkownik
FokuS jakieś słuchy Cię dochodzą, na temat wypłaty przed pełnym obrotem?
Już trochę nastukałem obrotu, ale nie cały, wypłaciłbym połowę żeby skorzystać z innej promocji.. jak u Ciebie postępy na koncie? Wypłacili coś? Odzywali się?
wyslalem im skan dowodu, odpisali mi ze dostane za to 10 PLN i na razie tyle, pieniędzy jeszcze nie mam na koncie a oni nic już nie pisali.
 
S 0

starosta

Użytkownik
Dzięki FokuS, dzięki TommyTSW za informacje ????
Bonus już zdążyłem obrócić chyba nawet nie raz.. ???? także happy..
Wysłałem im również dokument, wysłałem go na zwykły adres polskiego supportu.. dobrze zrobiłem czy jest na to jakiś specjalny adres?
Acha, i wysłałem zdjęcie (wyraźne) prawa jazdy.. widać zarówno adres jak i datę urodzenia.. przyjmą czy nie bardzo?
Pozdrawiam.
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
ja wysłałem sam przód wystarczy ze bedzie czytelne imię i nazwisko co do maili to chyba lepiej wysylac bezpośrednio na zagraniczny support bo raczej tam poważniej zajmują sie swoją pracą

wyplaty lepiej robić na moneybookers widocznie sprawniej z tym idzie

Dodam jeszcze że początkowo zablokowali mi konto bo juz jedno bylo zalozone na moje dane (byc moze dawno temu to zrobilem ale nie pamietam jednak wiem ze nie wplacalem tam zadnej kasy)

zablokowali nowe i dali namiary na stare po napisaniu maila ze nie zakladalem wczesniej konta odblokowali nowe przyznali bonusa i freebeta no i szybko wypłacili kase także polecam tego Buka ;)
 
S 0

starosta

Użytkownik
Tommy, poczekam jeszcze pare dni na reakcję polskiego supportu - nie spieszy mi sie aż tak z tym dokumentem. Wpłatę robiłem przelewem24 więc pominąłem moneybukersa, żeby wypłacić na moneybookres musiałbym przez niego najpierw coś wpłacić, dobrze rozumiem?
Dzięki za odpowiedzi chłopaky ;)
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
no chyba tak to dziala chociaz na mb wyplacac tez mozna skoro jest taka opcja drugi scan jak wyslesz nic sie nie stanie ;)
 
L 237

lookash

Użytkownik
Raczej nie moge postawic kuponu przed dodaniem bonusu do konta?
czemu nie? nie wiem jak u nich ale zawsze grałem odrazu a później dopisywali normalnie tyle ile powinni...ale może lepiej zaczekać bo się jeszcze przyczepią i wogóle...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom