>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Promocja w Centerbet - Zgarnij 120zł bonusu!

Status
Zamknięty.
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Raczej nie moge postawic kuponu przed dodaniem bonusu do konta?
Kupon możesz postawić ale nie będzie ci sie liczył do obrotu
100 % od wpłaconego depozytu jak nazwa waskazuje no chyba ze zle przetłumaczone ;)
 
C 0

contrx

Użytkownik
No tak, ale w regulaminie bonusu wyraznie napisali: &quot;Po otrzymaniu bonusa należy dokonać 5-krotny obrót kwotą przyznanego bonusa po min. kursie 1.80 przed dokonaniem wypłaty z konta. W przeciwnym razie bonus przepada i zostanie odjęty z konta.&quot; o depozycie nie ma ani jednego slowa, a jak byly promocje u innych bukow to zawsze to bylo wyraznie zaznaczone czy depozytem trzeba obracac tyle samo co bonusem, czy np tylko raz. Wiec sie pytam.
I jeszcze jedno, mozna tam wplacac na konto bankowe? bo w mailu ktory dostalem jest info ze posiadaja konto w PKO, ale we zakladce wplata nie ma slowa na temat wplaty na polskie konto.
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
A ty karlos ochłon, nie wszyscy grają po 10 lat przez internet
Nie trzeba grac 10 lat przez internet zeby takie rzeczy wiedziec. Ja gram duzo duzo mniej a nie zadaje takich pytan, miedzy innymi dlatego, ze potrafie uzyc opcji &quot;szukaj&quot; i znalezc odpowiedzi na takie pytania. Kiedy rejestrowalem sie do tego forum myslalem, ze nabede wiecej profesjonalnej wiedzy, ale niektore pytania zadawane po 10 razy naprawde oslabiaja... (patrz temat o 24sportsweb).
Pozdro i prosze nie brac tego osobiscie.
 
mati987 12

mati987

Użytkownik
1.80 to minimalny kurs na kupon czy jedno wydarzenie na kuponie?!??!?!?!?
Zakłady na żywo oraz kombosy (zakłady akumulowane) liczą się do wykonanego obrotu. W kombosach kurs końcowy kuponu musi wynieść min. 1.80 (pojecyńcze typy na kuponie mogą mieć mniejszy kurs).
 
C 0

contrx

Użytkownik
Moja opinia o centrebet pozytywna. Na bonus 100% czekalem 48h i 15 minut ???? , napisalem odpowiedniego maila i za przekroczenie 48h bez problemu dostalem 25 zl freebetu. Oprocz tego za wyslanie skanu dowodu dostalem po kilkunastu godzinach 10 zl freebetu.
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Moja opinia o centrebet pozytywna. Na bonus 100% czekalem 48h i 15 minut ???? , napisalem odpowiedniego maila i za przekroczenie 48h bez problemu dostalem 25 zl freebetu. Oprocz tego za wyslanie skanu dowodu dostalem po kilkunastu godzinach 10 zl freebetu.
Na poczatku tez bylem pozytywnie zaskoczony szybkoscia dzialania, Freebetem za dowod itd. Problemy zaaczely sie przy wyplacie, zreszta przeczytaj moje wczesniejsze posty.
Generalnie jednak nie jest to buk, ktory bede omijal z daleka. Jak bedzie jakies promo, to na pewno kase wplace. Mysle, ze jak juz mam konto zweryfikowane i zrealizowana wyplate, to przy nastepnych juz nie bedzie takich problemow.
Pozdro
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Wplacilem 120 PLN, dostalem bonus po 40 h.
Jak Vader napisal to obrot sie liczy od czasu wplacenia, zanim dostalem bonus zagralem za 185zl, po za 270zl czyli mam 455zl obrotu tak?
W regulaminie pisze:
Po otrzymaniu bonusa należy dokonać 5-krotny obrót kwotą przyznanego bonusa po min. kursie 1.80 przed dokonaniem wypłaty z konta. W przeciwnym razie bonus przepada i zostanie odjęty z konta.
Wiec mam obrot za 600zl miec przy bonusie 120?
Czyli wystarczy 145 jeszcze :&gt;
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Wplacilem 120 PLN, dostalem bonus po 40 h.
Jak Vader napisal to obrot sie liczy od czasu wplacenia, zanim dostalem bonus zagralem za 185zl, po za 270zl czyli mam 455zl obrotu tak?
W regulaminie pisze:

,,Po otrzymaniu bonusa&#39;&#39; należy dokonać 5-krotny obrót kwotą przyznanego bonusa po min. kursie 1.80 przed dokonaniem wypłaty z konta. W przeciwnym razie bonus przepada i zostanie odjęty z konta.

Wiec mam obrot za 600zl miec przy bonusie 120?
Czyli wystarczy 145 jeszcze :&gt;
jeżeli bonus wynosi 120 złotych w tym wypadku należy dokonac zakładów za łączną kwote 600 (5x120=600) ...
Jednak zanim otrzymałes bonus to niewiem czy te zakłady liczą ci się to do obrotu, zwróć uwage na punkt regulaminu wynika że obrót liczy się ,,Po otrzymania bonusa&#39;&#39; wiec skontaktuj sie z suportem żeby nie było checy ;)
Zresztą obracałes depozytem w regulaminie pisze ze trzeba obrócic bonus
Pozdrawiam
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Na stronie baner caly czas wisi, wiec chybaaktualna. A tak trudno wejsc na stronke?
sam nie jesteś tego pewien po wejściu na nią ;) . zapytalem bo możliwe , że ktoś w ostatnich dniach się rejestrował i korzystał z bonusu , donio :]
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
sam nie jesteś tego pewien po wejściu na nią ;) . zapytalem bo możliwe , że ktoś w ostatnich dniach się rejestrował i korzystał z bonusu , donio :]
Skoro jest baner to nie wisi bez powodu. &quot;Chyba&quot; dodalem dla przekory. Nawet jezeli ktos korzystal z bonusa &quot;w ostatnich dniach&quot;, to nie znaczy ze dzisiaj promo jest aktualne skoro baner na oficjalnej stronie Cie nie przekonuje. Jedynym pewnikiem jest napisanie do supportu.
Pzdr
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
dziś założyłem konto w centerbet . złożyłem depozyt poprzez usługę przelewy24 i od ok. 30 minut nie pojawiają mi się żadne $ na koncie - co robić ? pisać mailado supportu czy cierpliwie czekać ?
 
D 0

duch1988

Użytkownik
Mam pytanie o freebet 10PLN za weryfikację danych. Otóż czy jeśli postawię np. 10PLN po kursie 1.40 to otrzymam 14 PLN na konto czy może 4 PLN bo stawkę, czyli tego freebeta mi zabiorą! Z góry dzięki za odpowiedź!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom