>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja Ladbrokes- Free Bet 50zł !!!

H 0

hillpl

Użytkownik
Ta firma to żenada nie dość że nie ma wpłat przez MB to nie można się doprosić freebet bo podobno się rejestrowałem z angielskie strony a ja na pewno rejestrowałem się z tego linka co był podany. Zamknąłem konto i nie chcę mieć z nimi nic wspólnego. ⛔
Po pierwsze wpłaty przez mb nie maja polacy. W angli bez problemu możesz robić depozyty przez MB. Fakt ciężko sie doprosić o to aby dali free beta ale oferte maja niezła, kursy również, rozliczanie kuponów ...
 
A 0

artix

Użytkownik
Doprosiłem się tego freebeta po 9 dniach. Napisalem na angielski support, że 9 dni czekam na freebet i jest ????
Czuje się jakbym wyżebrał coś. Kiepski początek zabawy z Lad.
 
K 6

koziuch

Użytkownik
no ja tez go mam ale teraz pytanie do was czyli do tych co dostali go od angielskiego supportu: oni mowili ze dopisali kase ale nie jest wyplacalne te 150zł no wiadomo trzeba za to zagrac ale- we freebetach nie mam tych 150PLN tylkko w normalnej kasie, dalej jak chce puscic mecz i robie &quot;check freebets&quot; to pisze ze nie mam, wiec pozostaje postawic tak jakby za te normalne 150PLN i ciekawe jak to bedzie, zalozmy ze wejdzie mecz z kursem 2.00 to bedziemy mieli juz 300PLN? bo to nie jest freebet tak jak pisze u gory, wiec ciekaw jestem jak to zrobia
 
A 0

artix

Użytkownik
Witki mi opadły jak zobaczyłem moje freebety... 3x150PLN. 9 dni się prosiłem o freebet jak dopisali to potrójny. Już mi brakuje sił do tego buka ????
 
K 6

koziuch

Użytkownik
ja mam jeszcze inaczej, w darmowych zakladach mam freebeta na 150 PLN a oprocz tego w main account tez mam 150PLN. Zagralem na razi za freebeta, a te 150 PLN w main account zostawilem sobie na pozniej ????
 
Z 61,2K

zwierzakus

Użytkownik
Chce zlecic wypłatę przelewem bankowym.Niby wszystko ok wypełniam wszystkie potrzebne pola naciskam &quot;Dalej&quot; i u góry pojawia mi się taki błąd:EP_ERR_604 i nigdzie dalej mnie nie przenosi...Próbowałem już kilka razy czyli problemy techniczne raczej odpadają.Ktoś się z czymś takim spotkał i wie co zrobic?Z góry dzieki za pomoc...
 
bioly36 0

bioly36

Użytkownik
Chce zlecic wypłatę przelewem bankowym.Niby wszystko ok wypełniam wszystkie potrzebne pola naciskam &quot;Dalej&quot; i u góry pojawia mi się taki błąd:EP_ERR_604 i nigdzie dalej mnie nie przenosi...Próbowałem już kilka razy czyli problemy techniczne raczej odpadają.Ktoś się z czymś takim spotkał i wie co zrobic?Z góry dzieki za pomoc...
mam to samo, tez nie moge w zaden sposob zarejestrowac banku, a co za tym idzie wyplacic kaski :/ , cos tam z nimi pisalem i z tego co zrozumialem to musze im wyslac kopie wszystkich wymaganych dokumentow tj. wyciag z konta bankowego, prawko, dowod i karta, moze jak to zrobimy blad zniknie i wyplaca kaske ????
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Też tak mam. Napisałem do polskiego i brytyjskiego supportu i odpowiedzili że mają problemy techniczne i jak się z nimi uporają to napiszą na mejla. A czekam już parę dobrych dni ...

Swoją drogą ten buk to porażka. Mam konto internetowe więc siłą rzeczy nie mam papierów wyciągów z konta, nie potrafią tego zrozumieć. Poszedłem do banku specjalnie po kwit ... To samo z dokumentami czepiają się że zamazałem numer prawojazdy. Ostro ich skosiłem więc nie chcą mi wypłacić proste wymyślając co raz to inne powody a to błąd systemu, a to problem z weryfikacją a to coś tam. Jak nagle na koncie pojawi mi się z 200 złotych to pewnie wypłacą bezproblemowo ...
Lepiej nie wpłacajcie tej kasy, bo będziecie musieli się męczyć z wypłatą. Kursy marne, szkoda tracić na nich kasy i czasu ...
 
Z 61,2K

zwierzakus

Użytkownik
Dobra chyba wiem o co chodzi...Chodzi o polskie znaki-jak je wpisywałem to pojawiał się ten błąd,teraz spróbowałem bez polskich znaków i poszlo(teraz weryfikują bank czy coś w tym stylu).Także spróbujcie tak-mi sie udało(mam nadzieje że nie będą sie tego czepiac...);-)
 
ladbrokes 0

ladbrokes

Użytkownik
Też tak mam. Napisałem do polskiego i brytyjskiego supportu i odpowiedzili że mają problemy techniczne i jak się z nimi uporają to napiszą na mejla. A czekam już parę dobrych dni ...


Swoją drogą ten buk to porażka. Mam konto internetowe więc siłą rzeczy nie mam papierów wyciągów z konta, nie potrafią tego zrozumieć. Poszedłem do banku specjalnie po kwit ... To samo z dokumentami czepiają się że zamazałem numer prawojazdy. Ostro ich skosiłem więc nie chcą mi wypłacić proste wymyślając co raz to inne powody a to błąd systemu, a to problem z weryfikacją a to coś tam. Jak nagle na koncie pojawi mi się z 200 złotych to pewnie wypłacą bezproblemowo ...

Lepiej nie wpłacajcie tej kasy, bo będziecie musieli się męczyć z wypłatą. Kursy marne, szkoda tracić na nich kasy i czasu ...
Nie dziwie sie ze ci nie akceptuja skoro podajesz zamazane dokumenty. Ladbrokes na wyspach znany jest bezpieczenstwa i zaufania, wiec wszelkie watpliwe operacje analizuja dokladnie. wiadomo, ze moze to byc meczace, ale wole to niz gre u jakiego nieznanego buka, ktory nie wiadomo co zrobi z moja kasa.
 
A 0

artix

Użytkownik
Swoją drogą ten buk to porażka. Mam konto internetowe więc siłą rzeczy nie mam papierów wyciągów z konta, nie potrafią tego zrozumieć. Poszedłem do banku specjalnie po kwit ... To samo z dokumentami czepiają się że zamazałem numer prawojazdy.
A cóż to za siła rzeczy?? Skoro masz konto internetowe tzn. że masz też potwierdzenie otwarcia rachunku, skanujesz, wysyłasz, koniec problemu. A jak wywaliłeś to potwierdzenie to masz problem na własne życzenie.
Wysyłasz im zamazane prawo jazdy i jeszcze masz pretensje? No wybacz...
Dziwne, że muszę bronić buka u którego 9 dni szczekałem na freebeta, ale za to jak dopisali to potrójny lol
No ale z wypłatą najmniejszych problemów nie miałem, wszystko szybko poszło.
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Mi też się wszystko u nich dobrze ułożyło, dostałem 2 x 150zł frebeta, wysłałem skan dowodu i skan otwarcia rachunku z mBanku i kasa po 2 dniach na koncie.
 
M 0

m12rowka

Użytkownik
Ja wybrałem inna walute niż PL i mam teraz problem nie działa mi mozliwość wpłaty przez przelew 24 plus pisałem do suportu o zmiane waluty ale nic to nie dało zero odzewu.
ja mam walutę PL i też nie mogę wpłacić kasy przez Przelewy24

jakby ktoś mógł mi pomóc bo jestem jakiś niezorientowany na Ladbrokers, tzn. w wersji polskojęzycznej nie ma ani MB ani dostępnego Przelewy24, natomiast w angielskiej niby jest taka opcja wpłaty przez MB ale nie przekierowuje mnie na stronę MB, przez przelew bankowy też nie wiem jak to zrobić , jeśli ma ktoś może u nich konto to proszę o podpowiedź, dzięki
 
ladbrokes 0

ladbrokes

Użytkownik
przelewy24 sa dostepne dla graczy zarejestrowanych z polski, z jezykiem polskim i waluta PLN, wiec jesli np. wybrales inny kraj, albo inna walute (funty, euro) przelewy 24 nie bede dostepne.
 
Do góry Bottom