>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Progresja

S 29,4K

sobolekk

Użytkownik
Widzę że temat coś zamilkł, a większość ludzi stosuje chyba progresję do gry? ????
Sam zaczynama własnie gre progresją i muszę przyznać że jak się ma odpowiednie zabezpiecznie na około 10 poziomów stawiania i stawia się zakłady przeanalizowane co mają dużą szanse wejścia to ten system gry może przynosić miesięcznie tysiące złotych zysków. Jakie są wasze doświadczenia z progresją? Bo ja dopiero zaczynam więc dużo powiedzieć nie mogę, a chętnie się dowiem co myśli o tym ktoś kto już trochę siedzi w grze progresją.
Grajac w nieskonczonosc ta najprostsza wersją progresji czyli zwiekszanie stawki az do bankruta , to jedno jest pewne: Wczesniej czy pozniej przegrasz, rachunek prawdopodobienstwa nie klamie, po pewnym czasie przegrasz
 
S 0

soplicas

Użytkownik
Niby wydaję się to wszystko łatwe, ale jest ryzykowne gdy naprzykład masz 10 próg i nie wiesz czy grać czy ratować już tą kasę bo możesz jeszcze więcej przegrać. Nigdy nie grałem progresją, ale może spróbuję zagrać kiedyś 8 poziomów na jakiś mniejszy kurs.
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Niby wydaję się to wszystko łatwe, ale jest ryzykowne gdy naprzykład masz 10 próg i nie wiesz czy grać czy ratować już tą kasę bo możesz jeszcze więcej przegrać. Nigdy nie grałem progresją, ale może spróbuję zagrać kiedyś 8 poziomów na jakiś mniejszy kurs.
Granie progresji na niski kurs mija się z celem. Dobra analiza spotkań, wybór tych z kursem od 2,00 w górę i można śmigać. Prawdopodobieństwo trafienia kursu 2,5 nie wiele się różni od trafienia tego po 1,7. Pamiętaj że im wyższy kurs na spotkanie, tym bardziej dopuszczalne opuszczanie stawki jaką podbijasz w systemie progresji.
 
T 0

toad

Użytkownik
Mi chodziło o to jak grałeś progresję w ekstraklasie jeśli mecze nie były jeden po drugim.
W poprzednią sobotę wszystkie były o 18 tej np.

Też chcę coś takiego zastosować :-|
Jeżeli są dwa mecze o tej samej godzinie, to albo odpuszczam oba, albo stawkę którą bym postawił na kolejne spotkanie gdyby było jedno dzielę na pół i stawiam na oba.Najlepiej jak trafię oba spotkania, wtedy jestem na plus i progresje zaczynam od początku. Jak trafię jeden z nich, jestem nadal stratny i stratę odrabiam odpowiednio stawkujac w nastepnym meczu. Jak nie trafię obu- kolejna stawka normalnie.
 
W 126

wilsonperumal

Użytkownik
Prawdopodobieństwo trafienia kursu 2,5 nie wiele się różni od trafienia tego po 1,7.
Zakladajac ze nie ma marzy i kursy sa dobrze ustawione to przy kursie 2,5 prawdopobienstwo trafienia wynosi 40%, a przy kursie 1,7 59%. No rzeczywiscie mala roznica. Polecam odrobic lekcje z matematyki.
 
radzio7 45

radzio7

Użytkownik
Witam,
Czy ktoś ma pomysł na rozegranie 16-progowej progresji, chodzi mi o stawkowanie, nie koniecznie każdy próg musi być na plus mogą być zwroty jak również podział na podprogi w celu zmniejszenia kosztu gry. Myślę że pewien zarys jest o to o co mi chodzi, średni kurs to 2,5, ja sie głowie w tym temacie juz trochę i mam problem z optymalizacja, raczej wolałbym nastawić się na stały zysk ale tak jak mówię mogą być też zwroty na jakimś tam progu, wiem że pełno tu dobrych matematyków wiec prosiłbym o pomoc. Jeśli chodzi o budżet, jest w granicach 400-600,700 j
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
W moim wątku &quot;Progresja z przerzutką by edi8&quot; :
https://forum.bukmacherskie.com/f18/progresja-z-przerzutka-by-edi8-83005.html
jest podany przez kolegę @rednee link do jego arkusza-kalkulatora:
https://forum.bukmacherskie.com/f18/progresja-z-przerzutka-by-edi8-83005-19.html#post5896956
przy pomocy którego dla swoich kursów i budżetu na grę zrobisz sobie symulację dla tego modelu gry, oddanego tytułem wątku - czyli dla wychodzenia na ✅ dopiero w 2. kolejnym po sobie trafieniu, jeżeli taka gra Cię zainteresuje.
Dla klasycznej progresji, liczne kalkulatory są bez problemu dostępne w necie - wpisz do wyszukiwarki &quot;Stały zysk na każdym etapie&quot; czy &quot;Kalkulator progresji&quot; a znajdziesz taki kalkulator.
Ponadto na forum też można odszukać takie narzędzia jak kalkulator na zysk rosnący od @cubsonarta
http://forum.bukmacherskie.com/f207/kalkulator-progresji-na-staly-zysk-staly-zysk-rosnacy-102243.html
czy ten kalkulator progresji od @szczepX &gt;&gt; ale sprawdź późniejszą wersję, rozbudowaną
https://forum.bukmacherskie.com/f207/kalkulator-do-progresji-35418.html
Tak więc wszystko masz w zasięgu ręki...
 
W 0

whitettt

Użytkownik
Witam powstała bardzo fajna grupa, która zrzesza ludzi, którzy wspólnie opłacają profesjonalnych bukmacherów z całej europy, dołączyłem do niej 2 dni temu i na 6 typów wszystkie weszły, fajnie to wygląda, wszystko jest podane statystyki tych co typują. Też jest tam jeden zawodowiec co gra progresje, naprawde dobrze to wychodzi. Jakby ktoś chciał spróbować to naprawde polecam, jeżeli ktoś nie wierzy na słowo moge wam powrzucac jakies zdjęcia z typami. Grupa na fejsie nazywa się BETOWAskladka.
 
artis 24

artis

Użytkownik
Po sześciu kolejkach polskiej ekstraklasy jedną z dwoch drużyn (obok Wisły Kraków) która nie zremisowała jeszcze meczu jest Arka Gdynia. Wygrali cztery spotkania, a dwa przegrali. Ich następne mecze to domowy z Zagłębiem Lubin i wyjazd do Kielc na Koronę.
Wisła z kolei po wygranej w pierwszej kolejce z Pogonią Szczecin przegrała kolejne pięć spotkań... Jak myślicie warto &quot;zainwestować&quot; w progresję którejś z tych drużyn?
 
gargamel13 0

gargamel13

Użytkownik
Witam wszystkich !!!
Planuję rozpocząć granie progresją na remisy lecz w nieco inny, zmodyfikowany i bardzo asekuracyjny sposób. Przeczytałem mnóstwo postów na różnych forach i jak zwykle pełno wypowiedzi pozytywnych i negatywnych. Przeanalizowałem najciekawsze dla progresji ligi i postanowiłem działać! Głównym celem mojego grania jest przede wszystkim zebranie doświadczenia i sprawdzeniu jak to wyjdzie w praktyce ( wiadomo, że analizując granie progresją np. dla testów bez prawdziwego obstawiania zawsze wychodzi na plus, zdecydowanie gorzej jeśli gramy za własną kasę). Nie nastawiam się na duże zyski, lecz na asekuracyjne obstawianie i sprawdzeniu wybranych drużyn oraz całego systemu progresji aby np. w przyszłym sezonie ruszyć z większym kapitałem.
Konkrety:
CEL GRY: Doświadczenie oraz ewentualne zyski z kolejnych poziomów progresji. Gdy pierwsze dwa cele zostaną osiągnięte zamierzam dodawać więcej nowych drużyn do progresji.
STAWKI: Planuję zaczynać od niskich stawek, tak aby każda kolejka dawała mi w przybliżeniu 2,5zł z drużyny (zakładam kurs 3,1 więc często zyski mogą byś wyższe np. przy kursie 3,70)
Plan na obstawianie remisów - zysk 2,5 zł na kolejce
etap stawka kurs przewidywana wygrana zysk na czysto
1...... 1,25..........3,1...........3,88.......................2,62
2...... 3,15..........3,1...........9,77.......................5,36
3...... 5,8............3,1..........17,98......................7,78
4...... 9,5............3,1..........29,45......................9,75
5...... 15,5..........3,1..........48,05......................12,85
6...... 24.............3,1..........74,40......................15,2
7...... 37.............3,1.........114,70.....................18,5
8...... 56.............3,1.........173,60.....................21,4
9...... 85.............3,1.........263,50.....................26,3
10.... 128........... 3,1.........396,80.....................31,6
Model taj progresji jest zdecydowanie inny niż przy progresji na stały zysk lub klasycznej x2 (w tym przypadku przy kapitale 1000 zł nie jesteśmy w stanie przetrzymać jednej drużyny do 9 poziomu, ponieważ gdy zaczniemy od 2 zł to na 9 poziomie jest już stawka 512, a suma wszystkich stawek to 1022 zł.) Wiele osób zaczynało progresje klasyczną bez konkretnej analizy i później pisali, że to droga prowadząca do bankructwa- moim zdaniem tylko zbyt duża pazerność oraz „malutki kapitałâ€ w porównaniu do chęci zysku.
KAPITAŁ: posiadam aktualnie 400zł (200zł wpłaty plus 200zł bonus za założenie konta na buku)
Koło ratunkowe: w razie ewentualnej „draki” jestem w stanie założyć nowe konto na innym buku i posiadać dodatkowe 400zł
DRUŻYNY: postanawiam grać na początku 4-6 drużynami jednocześnie, co przy danym kapitale pozwala aby wszystkie 4 zremisowały dopiero na7 poziomie( czego oczywiście bardzo bym nie chciał  ) Dzięki takim dobraniu stawek każda z drużyn z kolejki na kolejkę przynosi minimalnie 2,5 zysku, co przy 4 drużynach i 4 kolejkach miesięcznie daję 40 zł zysku- czyli 10% kapitału.
Powyżej 10 etapu przestaję liczyć na zysk, lecz na odzyskanie kapitału i wyjście z drużyną na 0, co przy wspomnianym wcześniej kole ratunkowym daje możliwość grania nawet do 15 etapu gdy któraś z drużyn trafi na „czarną serię”
Wybrane drużyny:
2 liga francuska: Valenciennes, Laval, Niort
Ekstraklasa: Korona Kilece
I liga Polska: Bytovia Bytów
Wybrałem na początek 5 drużyn i sprawa wygląda następująco:
Bytovia wygrała na już na 2 etapie, Korona gra dziś na etapie 3, Valenciennes i Laval grają na etapie 2 mecz między sobą (stawka w takim przypadku x2), Niort gra etap 1
Proszę doświadczonych graczy o ocenę, uwagi oraz przydatne wskazówki odnośnie przedstawionego systemu gry. Wpłaciłem tylko 200zł i zobaczymy jak to wszystko wyjdzie. Postaram się na bieżąco przesyłać wszystkie wyniki drużyn i jak to będzie wyglądać w ogólnym rozrachunku.
Liczę na duże zainteresowanie i ciekawą dyskusję. Jeśli zaciekawię innych forumowiczów takim systemem – będę na bieżąco podawał moje rozliczenia +/- ,oraz spostrzeżenia i sugestie.
 
G 83

geo5

Użytkownik
Na &quot; dzień dobry &quot; zadaj sobie pytanie : jak zniosę ósmą , a może dziesiątą z kolei porażkę ? W grze progresją istnieje pewna prawidłowość wg, której dla optymalnego zabezpieczenia gry należy ilość progów gry ustalać : ilość progów = kurs x 5 + małe conieco czyli ok. 3 progi. Czyli dla kursu 3,10 ilość &quot;bezpieczna &quot; = 5x3,1 +3 , czyli minimum 18. Wielu wytrawnych graczy poświadczało , że trafiali na 12. , 13. próg, pzdr.
 
gargamel13 0

gargamel13

Użytkownik
Drogi Geo5
Dzięki za cenną radę, jednak napisałem, że jestem w stanie założyć nowe konto na buku na kolejne 400zł (a bedzie to przy najczarniejszym scenariuszu dopiero za 2,5 miesiąca) co przy stawkach po 10 etapie na sam zwrot kapitału pozwoli mi zagrać jeszcze jakieś 5 etapów. Utworzę w przyszłym tygodniu temat w dziale kupony ze statystykami gdzie będę podawał obecne etapy moich drużyn, oraz raz w miesiącu będę robił bilans +/-
Uważam jednak, że moja progresja i tak jest bardzo mocno asekuracyjna ????
Napisałem również na wstępie, że wpłacam tylko 200zł i planuję trochę się pobawić zbierając doświadczenie ???? (Głównie zależy mi na sprawdzeniu poprawności mojej wizji progresji )
Podeśle linka jak założę nowy temat w dziale kupony ze statystykami i sprawdzę w razie ewentualnej porażki co i jak pozmieniać aby uniknąć błędów w przyszłości...
 
Y 33

yoszko

Użytkownik
Wielu wytrawnych graczy poświadczało , że trafiali na 12. , 13. próg, pzdr.
Mam przykre doświadczene z drużyną CAEN pierwsza liga francuska.
Otóż zacząłem z nią &#39;współpracować&#39; od 20 kolejki.
ZAWSZE zaczynam od 2zł
Dodam, że drużynę tę wybrałem z premedytacją bo na tamten czas miałą tylko 1 remis i liczyłem na duży zysk. Drużyna ta zremisowała w 29 kolejce, ale...
Pech chciał, że akurat w tym czasie byłem na nartach w Austrii w drodze powrotej do hotelu zepsuł się samochód i kompletnie wyleciało mi z głowy że mam obstawiać.
PRZESTROGA - nie zostawiajcie obstawiania na ostatnią chwilę
20kolejka - 2zł
21 - 4zł
22 - 8zł
....
29 - 1024 i tu miałem wygrać, ale zamuliłem
Dodam, że 1024 to mój limit
Ostatecznie CAEN zremisowało w 35 kolejce - co daje 15 kolejek bez remisu
Udało mi się z tego wykaraskać, ale musiałem grać na 0, czyli żeby zwróciło mi się to co postawiłem. Nie wiem czy sam to wymyśliłem czy gdzieś wyczytałem ale warte zapamiętania
Suma jaką postawiłem na CAEN to 2046 (30 kolejką nie wygrałem)
w 31 kolejce przy kursie 3 musiałem postawić 1000zł
Kasa jaką do tej pory wstawiłem + to co stawiam = możliwa wygrana
(2046+1000) = 1000 * 3
31 kolejka nie przeszła i znowu to samo z kursem 3, trzeba było postawić 1500
(3046 + 1500) = 1500 * 3
32 kolejka do postawienia 2200
skończyło się na całe szczęście przy 35 kolejce gdzie postawić musiałem !!! 7000zł
Ostatecznie wygrałem 21tys, wpakowałem w tą drużynę 21,246zł także 246zł do tyłu.
Prawie osiwiałem, bo wykorzystywałem budżet na wkład własny do nowego mieszkania
Chciałbym, żeby nowi gracze potraktowali to jako przestrogę, żeby nie przesadzić z ryzykiem.
Pozdrawiam
 
gargamel13 0

gargamel13

Użytkownik
To musiałeś mieć niesamowitego pecha:;/:

ale tak to już jest z progresją, że ciężko wybrać te odpowiednie drużyny ;)
jako ciekawostkę podam, że np w sezonie 2015/2016
Leicester- najlepsza drużyna Premier League - 12 remisów z 38 meczy,
Górnik Zabrze – słynny spadkowicz, który na 30 meczy uzyskał 14 remisów (lepsza okazałą się jedynie Pogoń Szczecin, która uzbierała remisów 16)
Jak widać drużyna, która spada bądź wygrywa ligę może mieć naprawdę niezły % remisów.

W przypadku doboru stawek mojego modelu progresji przy dosyć małym budżecie możemy pozwolić sobie na grę drużyną do ok 10 poziomu (potem gramy na minimalny zysk + odrobienie zamrożonego budżetu)

Oczywiście jestem w stanie zasilić budżet kwotą 500-1000 zł, ale najpierw założę konto na nowym buku i mam kolejne 400, przy wpłacie 200.
Wtedy możemy zaczynać zabawę na całego i grać taką upartą drużyną wiele, wiele poziomów wyżej.

Yoszko jeśli możesz to napisz w jakim sezonie przytrafiła Ci się ta czarna seria, oraz czy dalej grasz progresją na remisy :grin:
 
gargamel13 0

gargamel13

Użytkownik
PRZESTROGA - nie zostawiajcie obstawiania na ostatnią chwilę

20kolejka - 2zł
21 - 4zł
22 - 8zł
....
29 - 1024 i tu miałem wygrać, ale zamuliłem

Dodam, że 1024 to mój limit

Ostatecznie CAEN zremisowało w 35 kolejce - co daje 15 kolejek bez remisu
Masz 100 % rację !!! Grając progresją nie ma mowy o pominięciu któregokolwiek etapu - jest to niedopuszczalny błąd.

Caen w całym sezonie miało dwie długie serie bez remisu:
- 13 spotkań (od początku, aż do 14 kolejki)
- 10 spotkań (od 18 do 29 kolejki)

Jest to sporo, lecz każdy gracz musi być na to przygotowany :grin:
 
A 8

amidal

Użytkownik
Jak się tak bawicie w statystykę to może 3-4 lata temu Sporting Gijon nie zremisował 28 meczy pod rząd....Pamiętam minę mojego kumpla jak topił kasę....Widok nie do pozazdroszczenia:razz:
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
Jak się tak bawicie w statystykę to może 3-4 lata temu Sporting Gijon nie zremisował 28 meczy pod rząd....Pamiętam minę mojego kumpla jak topił kasę....Widok nie do pozazdroszczenia:razz:
Jeżeli grał AŻ 28 meczy to faktycznie głupia mina głupiego gracza
 
Y 33

yoszko

Użytkownik
Yoszko jeśli możesz to napisz w jakim sezonie przytrafiła Ci się ta czarna seria, oraz czy dalej grasz progresją na remisy
Dwa posty wyżej chyba sam już odpowiedziałeś na pierwsze pytanie, tak to był poprzedni sezon.
CAEN zacząłem stawiac od
20 kolejki
29 gdzie był remis zamuliłem
35 to kolejka gdzie padł kolejny remis i się odkułem
Nie zarobiłem na tym, tak osiwiałem, ale przynajmniej odzyskałem pieniądze.
Dalej gram progresją na remisy, dalej francja, z tymże teraz na wszystkie 20 drużyn.
Założenie jest, że przy 5 remisie odpuszczam drużyny, które słabo remisowały w poprzednich sezonach, zobaczymy jak to wyjdzie.
W tej chwili po 7 kolejce jestem na -22 PLN z szansą na +900 po 8mej kolejce.
1 kolejka, nie stawiałem
2 kolejka, wyłożyłem 12zł, wróciło 0 (tylko na 6 drużyn)
3 kolejka, wyłożyłem 52zł, wróciło 50 (tu i dalej już na wszystkie 20)
4 kolejka, wyłożyłem 84zł, wróciło 90
5 kolejka, wyłożyłem 136zł, wróciło 230
6 kolejka, wyłożyłem 148zł, wróciło 71
7 kolejka, wyłożyłem 256zł, wróciło 224
8 kolejka, wyłożyłem 388zł, ile wróci to się okaże
[Edit:03/10/2016]
W tej chwili po 8 kolejce jestem na -146 PLN z szansą na +1260 po 9mej kolejce.
8 kolejka, wyłożyłem 388zł, wróciło 264
9 kolejka, wyłożyłem 608zł, ile wróci to się okaże

--------------------
Pozdrawiam
Yoszko
 
Do góry Bottom