>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Progresja

P 190

przemek62200

Użytkownik
a może ktoś próbował grać duble na under 2,5, kurs w przybliżeniu ako @2.0 i chciałby się podzielić efektami? Bo ostatnio zastanawiam się nad zagraniem 5-poziomowej progresji, ale ciągle się waham...
 
ankam30 1

ankam30

Użytkownik
Jakie sporty u buków azjatyckich polecacie do gry progresją? Chodzi mi o coś innego niż piłka nożna i gdzie wydarzenia byłyby często, żeby nie czekać długo by dojść do 10-12 poziomu.
 
C 92

cebulka

Użytkownik
Jakie sporty u buków azjatyckich polecacie do gry progresją? Chodzi mi o coś innego niż piłka nożna i gdzie wydarzenia byłyby często, żeby nie czekać długo by dojść do 10-12 poziomu.
Jesteś chyba pierwszą osobą, która nie może się doczekać czarnej serii w progresji 10-12 poziom:grin:, a tak na poważnie to progresją możesz grać dosłownie wszystko. Jest mnóstwo odmian progresji dla różnych kursów jednak w 99% przypadków wynik takiej gry jest ten sam BANKRUT
 
M 19

marcin_jwsk

Użytkownik
Witam
Mam pytanie znacie jakies inne stawkowanie dla kursu 1.5 ?:
Znam 2 :
Klasyczna progresje:
Stawkowanie dla zysku 5 euro:
1Prog :10e
2Prog:32e
3Prog:100e
4Prog:320e
oraz FK1.5:

1poziom 1j - wygrana
* 2poziom 3j - wygrana
* 3poziom 8j - zwrot
* 4poziom 16j - powrót na 3 poziom
* 5poziom 32j - powrót na 4 poziom
* 6poziom 64j - powrót na 5 poziom itd.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Witam
Mam pytanie znacie jakies inne stawkowanie dla kursu 1.5 ?
Zapoznaj się z moją &quot;Progresją z przerzutką by edi8&quot; - tu na kurs/ako @1.5
http://forum.bukmacherskie.com/f18/progresja-z-przerzutka-by-edi8-83005-18.html#post5369448
Schemat gry &quot;progresją z przerzutką&quot; na 6 etapów, na kurs/ako @1.5 z budżetem 102j.

etap / stawka / koszt / wygrana / efekt /

01. ........ 02 ......... 02 ....... 03 ........ +1

02. ........ 06 ......... 08 ....... 09 ........ +1

Trafienie na etapie 01 lub 02 daje 1j. zysku i nie wymaga zastosowania przerzutki wygranej jako nowej stawki w kolejnej grze, którą to przerzutkę wprowadzamy dopiero po pierwszym trafieniu począwszy od etapu 03, 04, 05, 06 gdy wchodzimy z całą wygraną na podetapy 3a, 4a, 5a czy 6a - po kolejnych wcześniejszych przegranych na 01/02.

03. ........ 08 ......... 16 ....... 12 ........ -4
3a. ........ 12 ......... 16 ....... 18 ........ +2

04. ........ 14 ......... 30 ....... 21 ........ -9
4a. ........ 21 ......... 30 ....... 31.5 ...... +1.5

05 ......... 26 ......... 56 ....... 39 ........ -17
5a ......... 39 ......... 56 ....... 58.5 ..... +2.5

06 ......... 46 ........ 102 ...... 69 ........ - 33
6a ......... 69 ........ 102 ..... 103.5 ..... +1.5

Przy braku trafienia zdarzenia z kursem/ako @1.5 na etapie 01 czy 02, bezpośrednio dającego tu zysk +1j. - przystępujemy do gry na kurs składany 2.25 (2*po @1.5) gdy po trafieniu na etapie 03, 04, 05 czy 06 nową stawką w kolejnym podejściu na odpowiednim podetapie a/ jest cała poprzednia wygrana.

Zatem mamy tu początkowo 2 podejścia na trafienie kursu @1.5 - a gdy te dwie gry zakończą się przegraną, to pozostają 4 podejścia do składanego kursu 1.5*1.5=2.25
...............

Posiadający na taką grę trochę większy budżet niż te w/w 102j. na grę na 6 etapów, mogą przy dodatkowym wkładzie 84j. a więc razem 186j. zabezpieczyć sobie także ew. dodatkową grę 07:

07 ......... 84 ........ 186 ..... 126 ........ -60
7a ........ 126 ....... 186 ..... 189 ........ +3

tak więc w tym poszerzonym o etap 07 modelu, mamy 2 początkowe podejścia na trafienie kursu @1.5 oraz 5 podejść na trafienie składanego kursu 1.5*1.5=2.25 ( etap + podetap a/ ) .

...............
....................
.......................

A tu wersja II, na 3 początkowe podejścia: 01, 02 i 03 do kursu @1.5 i dające zysk +1j. w sposób bezpośredni przy pierwszym trafieniu, więc bez konieczności zastosowania przerzutki:

etap / stawka / koszt / wygrana / efekt /

01. ........ 02 ......... 02 ....... 03 ........ +1

02. ........ 06 ......... 08 ....... 09 ........ +1

03. ........ 18 ......... 26 ....... 27 ........ +1
........

Po ew. serii 3 przegranych, zaczyna się gra przerzutką na składany kurs 2.25, bo 2* po @1.5:

04. ....... 22 .......... 48 ....... 33 ........ -15
4a ........ 33 .......... 48 ....... 49.5 ..... +1.5

05 ........ 40 .......... 88 ....... 60 ....... -28
5a ........ 60 .......... 88 ....... 90 ....... +2

06 ........ 72 ......... 160 ...... 108 ...... -52
6a ...... 108 ......... 160 ...... 162 ...... +2
................
....................
..........................
Ponadto w necie krąży taki schemat:
&quot;Mini progresja na AKO 1.5&quot;

Pulę pieniędzy dzielimy na trzy części według schematu: 7.68%, 23.04% i 69.28%.
Obstawiamy kupony z AKO około 1.5. Po trafieniu wygraną dokładamy do puli.
Symulacja dla stawki początkowej 100j:
01. 103,84 j
02. 107,83 j
03. 111,97 j
04. 116,27 j
05. 120,73 j
06. 125,37 j
07. 130,18 j
08. 135,18 j
09. 140,37 j
10. 145,76 j
11. 151,36 j
12. 157,17 j
13. 163,21 j
14. 169,47 j
15. 175,98 j
16. 182,74 j
17. 189,76 j
18. 197,04 j
19. 204,61 j
Jak widać, aby podwoić kapitał musimy przejść prawie 20 poziomów i ani razu nie pomylić się trzy razy pod rząd przy AKO 1.5.
 
T 0

toad

Użytkownik
Ja gram progresję na remisy w polskiej ekstraklasie.Jako, że mecze są jeden po drugim (i bardzo rzadko dwa o tej samej godzinie).Kiedyś zbankrutowałem, bo nie miałem za dużo hajsu, ale teraz powoli odrabiam ???? Stawkuję od 1 zł Ciągiem Fibonacciego.
Jakie polecacie drużyny z &quot;remisowych&quot; lig ? Numancia, Niort będą dobrym wyborem ? Jakieś jeszcze ?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Nie kieruj się złudnym kryterium &quot;remisowych lig&quot; i w wielu ligach wyszukuj tylko drużyny, mające odpowiedni dorobek - a szczególnie analizuj historię H2H w poprzednich wynikach pary najbliższych rywali.
Tu masz pomoc naukową ???? - wykaz liderów klasyfikacji trwającej serii kolejnych remisów FT
http://en.24score.com/?hs=ad
ale ciekawe jest też dostępne tam zestawienie &quot;remisiarzy&quot; w HT1 i HT2, zarówno home/away.
 
M 38

miguel22

Użytkownik
Ruszyła NBA więc ja zaczynam grać progresją na kursy 2.0. Pochwalę się wynikiem po kilkunastu zakładach... Jak dotąd przez 4 dni trafiałem za każdym razem więc powinno być dobrze :)
 
M 8

maaarcin

Użytkownik
też kiedyś grałem progresją. nawet działało, każda zakończyła się sukcesem.
Kombinowałem z różnymi meczami, różnymi stawkami itp.
Do myślenia dało mi dopiero jak obliczyłem sobie prawdopodobieństwo takiej serii meczów, na którą nie starczy mi budżetu (było to średnio ok 1 na 90 granych progresji). Czyli grając dłużej prawie na pewno trafił bym na serię która pochłonie mój budżet. Przestrzegam wszystkich &quot;nowo zachwyconych&quot; progresją, którzy myślą że to super sposób na zarobek ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
M 8

maaarcin

Użytkownik
Głupi nie wymyślił: Nie noś wszystkich jaj w jednym koszyku. Lub inaczej: Dywersyfikuj.
czyli zakładasz że przerywasz progresję na jakimś poziomie? Czyli po ilu nieudanych próbach? po 5? 10? czy może 15? Progresja to gra &quot;do skutku&quot;, aż trafimy. Co mi da dywersyfikacja?
 
Z 4

ziemba12345

Użytkownik
Witam wszystkich. Gram od kilku lat w hokeja ale bardziej chobbistycznie, pojedyńcze mecze, teraz postanowiłem na tym wkoncu trochę zarobić i mniej stracić. Przeglądam forum od kilku dni ale dopiero dzisiaj się zarejestrowałem. Sporo osób pisze, że grając progresją napewno po jakimś czasie będzie się bankrutem a ja właśnie chce grać tym systemem.
Wybrałem 6 drużyn najczęściej remisujących i do końca bede grał tylko nimi. Od początku sezonu wszystkie miały po jednej serii 9 spotkań bez remisu. A tak to średnio co 3-4 mecz remis. Stawka na remis 3.7-4.1
Metoda jaką obrałem to
1-2-3-5-8-13-21 itd
Jak mecz wejdzie to zaczynam od nowa z tą drużyną. Jak uda zarobić się trochę grosza to dodam kolejne drużyny. U buka mam wpłacone pieniądze na 6 progów każdej drużyny. Plus w domu zachomikowane na kolejne 4 progi. Czyli mam zabezpieczenie na 10 progów. Jest mało prawdopodobne, żeby wszystkie drużyny naraz miały passe 10 meczy bez remisu ale jak 2-3 sie to zdarzy to przerzuce kase na 11 i 12 próg z zabezpieczenia pozostałych. A jak i to braknie to trzeba będzie wziąć zaliczke w pracy i grać dalej już tylko na 0 albo bardziej na rozsądny minus;)Specjalnie nie wpłacałem całej kwoty do buka żeby mnie nie kusiły jakieś głupotu typu zwiększanie stawki po wygranej itp. Co o tym wszystkim sądzicie, jest sens w to wchodzić? Robiłem symulacje na dwóch poprzednich sezonach i obecnym i wyszła mi tylko jedna wtopa. Ale to chyba normalne. I biorąc ją pod uwage po dwóch miesiącach i tak wychodził spory plus.
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
Witam wszystkich. Gram od kilku lat w hokeja ale bardziej chobbistycznie, pojedyńcze mecze, teraz postanowiłem na tym wkoncu trochę zarobić i mniej stracić. Przeglądam forum od kilku dni ale dopiero dzisiaj się zarejestrowałem. Sporo osób pisze, że grając progresją napewno po jakimś czasie będzie się bankrutem a ja właśnie chce grać tym systemem.
Wybrałem 6 drużyn najczęściej remisujących i do końca bede grał tylko nimi. Od początku sezonu wszystkie miały po jednej serii 9 spotkań bez remisu. A tak to średnio co 3-4 mecz remis. Stawka na remis 3.7-4.1
Metoda jaką obrałem to
1-2-3-5-8-13-21 itd
Jak mecz wejdzie to zaczynam od nowa z tą drużyną. Jak uda zarobić się trochę grosza to dodam kolejne drużyny. U buka mam wpłacone pieniądze na 6 progów każdej drużyny. Plus w domu zachomikowane na kolejne 4 progi. Czyli mam zabezpieczenie na 10 progów. Jest mało prawdopodobne, żeby wszystkie drużyny naraz miały passe 10 meczy bez remisu ale jak 2-3 sie to zdarzy to przerzuce kase na 11 i 12 próg z zabezpieczenia pozostałych. A jak i to braknie to trzeba będzie wziąć zaliczke w pracy i grać dalej już tylko na 0 albo bardziej na rozsądny minus;)Specjalnie nie wpłacałem całej kwoty do buka żeby mnie nie kusiły jakieś głupotu typu zwiększanie stawki po wygranej itp. Co o tym wszystkim sądzicie, jest sens w to wchodzić? Robiłem symulacje na dwóch poprzednich sezonach i obecnym i wyszła mi tylko jedna wtopa. Ale to chyba normalne. I biorąc ją pod uwage po dwóch miesiącach i tak wychodził spory plus.
To loteria,5 drużyn które wybrałeś może zremisować na pierwszym stopniu progresji,a jedna wcale i wtopisz kase z 12 progów na tej jednej.Wersje pesymistyczna ale realna...to że drużyna ma 5 meczy bez remisu nie powoduje iż w 6 meczu prawdopodobieństwo remisu jest większe ???? idąc tokiem myślenie progresją zobacz na ligę np Polską piłki kopanej, każdy ma juz remis na swoim koncie więc grając progresją na każdą drużynę na każdej byś zarobił...ale najlepiej sie przekonać na własnej skórze i własnych pieniądzach ????
 
Z 4

ziemba12345

Użytkownik
Kermit, ryzyko zawsze jest bo nie ma 100% systemu. Poprostu znudziło mi się zwkłe granie i chciałem sprubować tej znienawidzonej przez wielu progresji:grin: Piłki kopanej nie ma co tu porównywać bo ja będę grał tylko na te 6 drużyn. A statystycznie drużyna w hokeju remisuje kilkakrotnie częściej bo i więcej gra. No ale wiemy, ze statystyka statystyą a drużyny swoje:;/:
Grałeś kiedyś progresją?
 
Do góry Bottom