>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Progresja

mediolan8 7

mediolan8

Użytkownik
Uważam że progresja jest dochodowa ale trzeba temu pomóc poprzez analizy tabel i wybieranie odpowiednich zespołów,
 
C 13

crucial

Użytkownik
Oczywiście, że mogę.
Po pierwsze: stawkowanie x2 &quot;zniechęca do wysokiej skuteczności typów&quot; - ponieważ na niskich poziomach są mało wygrane, więc nie przykłada się do typów na niskich poziomach, gdyż woli &quot;trafić na wyższym&quot;, więc dopiero np: od 4 poziomu gra na serio, więc ile mu szans pozostaje? dwie? góra trzy, cztery?. A chyba każdy wie, że NIE DA SIĘ trafiać zdarzeń o kursie 3 dokładnie co trzy mecze. A jeśli hipotetycznie ktoś by tak umiał to na pewno nie grał by progresją.
Dlatego ja stawkuje inaczej. Po prostu przenoszę wygrane z wyższych poziomów na niższe, grając na &quot;stały zysk wygranej&quot;. Dajmy na przykład 20zł, więc nie ważne na jakim poziomie trafię mam stały zysk 20zł. Więc typuje logicznie: większa skuteczność, szybciej i więcej wygranych. Jednak trzeba wziąć w cudzysłów to szybciej i więcej, gdyż pojedyncze wygrane są niewielkie i pewnie wiele ludzi mnie wyśmieje. Ja jednak wyznaję zasadę &quot;ziarko do ziarka...&quot;, typuje spokojnie, powoli, bez pośpiechu, przyrosty na koncie nie są kosmiczne, ale w miarę regularne. A jeśli dysponuje się większym saldem, to można ustawiać progresję na co raz większy stały zysk. Podaje przykład (20zł): (mając 1147zł można ułożyć do 10 poziomu). Jednak 20zł to stosunkowo duży zysk. Ja gram budżetem nie przekraczającym 500zł.
1. 10,00
2. 15,00
3. 22,50
4. 33,75
5. 50,63
6. 75,95
7. 113,93
8. 170,00
9. 255,00
10. 382,50
Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji
 
A 3

alter.vultus

Użytkownik
Nie sposób się z Tobą nie zgodzić, gdyż argumentujesz przekonująco. A jeszcze bardziej przekonują konkretne liczby.

Nie bardzo jednak mogę zgodzić się z przedmówcą:
Uważam że progresja jest dochodowa ale trzeba temu pomóc poprzez analizy tabel i wybieranie odpowiednich zespołów,
ponieważ uważam, że sama analiza tabel nie pozwoli na odniesienie sukcesu w progresji. Na krótką metę może tak, ale długoterminowo na pewno nie. Gdyby tak było, to tysiące ludzi zarabiałoby dziesiątki tysięcy na progresji. A tak nie jest, skoro ten, który przedstawia się jako pionier progresji w Polsce żebrze na swojej stronie o 10 czy 12 zł abonamentu.
Ale oczywiście to tylko moje zdanie, jeżeli Mediolan8 twierdzi, że analiza tabel to klucz do sukcesu, to ja zamieniam się w słuch.
 
mediolan8 7

mediolan8

Użytkownik
Nie musisz się oczywiście zgadzać ale przy odpowiednim szczęściu i rozpracowaniu drużyny, interesując się daną ligą można wyłapać taki zespół który do 10 poziomu zawsze zremisuje w którejś z tych 10 kolejnych kolejek, znalazłem takie kluby z ligi hiszpańskiej, francuskiej i włoskiej które właśnie przez okres 5 lat (+/-) zawsze osiągają remis na rozpiętości od 1-10 kolejki. :). Ale oczywiście przy takiej analizie tez jest potrzebna wiedza piłkarska nie tylko analityczny umysł itp.
 
N 7

norek22

Użytkownik
Witam. Jestem zainteresowany remisami i na nich zarabianiu (progresja) Gdzie znajde wiedze na temat jak szybko nie stracic a zarobic i typy do gry?
 
G 46

ghs

Użytkownik
(...) można wyłapać taki zespół który do 10 poziomu zawsze zremisuje w którejś z tych 10 kolejnych kolejek, znalazłem takie kluby z ligi hiszpańskiej, francuskiej i włoskiej które właśnie przez okres 5 lat (+/-) zawsze osiągają remis na rozpiętości od 1-10 kolejki.
Codziennie od 5 lat idąc do pracy przechodzę przez pewne przejście dla pieszych. Rozumiem, że skoro do tej pory nikt mnie na nim nie potrącił, to teraz jestem na 100% bezpieczny przy każdym kolejnym przechodzeniu.
Moja ulubiona drużyna przez ostanie 10 lat nie przegrała nigdy więcej niż 5 bramkami. Rozumiem, że mogę śmiało wnioskować, że nigdy się to nie zdarzy.
 
1234tm 4

1234tm

Użytkownik
progresja to szambo, albo zaczynasz nisko i wygrywasz grosze albo zaczniesz sporo i konczysz zawał ;)
Nie ma to jak opinia prawdziwego konesera...
Progresja jest absolutnie najlepszym sposobem zarabiania na bukmacherce trzeba tylko myśleć, znać matematykę i prawdopodobieństwo. A teksty typu &quot;jedna progresja cię wykończy&quot; są najbardziej śmieszne. Zaraz pojawią się głosy &quot;to dlaczego wszyscy nie wygrywają w ten sposób?&quot; dlatego,że większość nie chce/potrafi/ma chęć na systematyczną rozsądną grę gdzie ważniejsze są stawki a nie typy.
 
kowal1980 35

kowal1980

Użytkownik
Nie ma to jak opinia prawdziwego konesera...
Progresja jest absolutnie najlepszym sposobem zarabiania na bukmacherce trzeba tylko myśleć, znać matematykę i prawdopodobieństwo. A teksty typu &quot;jedna progresja cię wykończy&quot; są najbardziej śmieszne. Zaraz pojawią się głosy &quot;to dlaczego wszyscy nie wygrywają w ten sposób?&quot; dlatego,że większość nie chce/potrafi/ma chęć na systematyczną rozsądną grę gdzie ważniejsze są stawki a nie typy.
:grin: prawdopodobieństwo powiadasz....
 
W 74

woofer001

Użytkownik
hmmm ogolnie jestem przeciw progresji ale ta akurat nie bylaby glupia mecz wyrownanych druzyn , duzo pieniedzy i liczenie ze nie bedzie swiatowego ewenementu w postaci 25-0.
Nie znam kursow na to zdarzenie aczkolwiek jakiekolwiek stawianie na live jest dosc ryzykowne ( a to nam kursy poblokuja a to zaklad anuluja)
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Ostatnio oglądałem PlusLige Kobiet i tam był wynik 13-0. Czy nawet więcej (tak trudna zagrywka, lekkie przebicie na drugą stronę ???? ). Sądzę, że byś zbankrutował przed 13 poziomem. ????
 
snakers 0

snakers

Użytkownik
Progresja to jedyny (wg mnie przynajmniej) klucz do sukcesu. Duży kapitał i gra multiprogresją tylko właśnie... wpierw ten kapitał trzeba mieć.
 
detmold 6

detmold

Użytkownik
Zgadzam się z opinią poprzednika tyle, że zamiast multiprogresji grałbym raczej elastyczną stawką (zmniejszaną w miarę wzrostu poziomu progresji) no i nie na jedną drużynę bo to nic nie daje.
Kapitał powyżej 10 tys. i można się pobawić w progresję.
 
cajtodoro 0

cajtodoro

Użytkownik
Heh, wpier...l jest wpier...l, nieważne jakim budzetem dysponujesz, ważne są procenty. To one wyznaczaja granice miedzy opłacalnoscia a bankructwem.

Kapitał 10 tys??? A czemu nie milion??? Progresja kluczem do szczęścia i sukcesu(bukmachera).
 
detmold 6

detmold

Użytkownik
Heh, wpier...l jest wpier...l, nieważne jakim budzetem dysponujesz, ważne są procenty. To one wyznaczaja granice miedzy opłacalnoscia a bankructwem.

Kapitał 10 tys??? A czemu nie milion??? Progresja kluczem do szczęścia i sukcesu(bukmachera).
Nie ma to jak fachowa opinia;) Procenty to ty masz w trunkach. Ale do rzeczy.

Czemu 10 tys. po pierwsze jest to jakiś w miarę realny kapitał (jak dla mnie), po drugie możesz nim pograć tylko niewiele mniej poziomów niż milionem. Po trzecie mając milion nie grał bym u buka tylko inaczej go zainwestował co jest chyba logiczne biorąc pod uwagę bilans zysków/strat do ryzyka i posiadanego kapitału.
Dlaczego większość ludzi topi na progresji całe kapitały? Bo grają budżetem 200 PLN, sztywną progresją X2 na jedną drużynę bo zobaczyli, że nie miała remisu od 120 spotkań.

Rozpiszę jak może wyglądać progresja przy kapitale 10K i uśrednionym kursie 3
Suma wkładu: 9342 (15 poziomów)
Co w prawdzie przy wygranej 2592x3 = 7776 jesteśmy na minusie 1566 ale można to odrobić w kolejnych poziomach znacznie zmniejszając stawkę.

2,4,8,16,32,64,96,160,256,416,672,1088,1760,2176,2592
 
ester 87

ester

Użytkownik
Jest tyle ładnych matematycznych analiz ukazujących całą głupotę i impotencje progresji. Wystarczy poszperać trochę w necie. Nawet przy założeniu, że gramy value i tak progresja jest do bani, bo większość kapitału nie pracuje czekając w pogotowiu. A już najgłupsza rzecz to te &quot;ciągi weekendowe&quot;. Kilkadziesiąt value dziennie? I to w piłce nożnej? Muahahahaha.
 
Do góry Bottom