>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Prison Break sezon IV

xael 83

xael

Użytkownik
MASAKRYCZNY ODCINEK , ROZCZAROWANIE NA MAXA , CHYBA NAJLEPSZY ZE WSZYSTKICH WYEMINTOWANYCH. KONCÓWA NAJLEPSZA .

Pozostaje czekac teraz do wiosny.... juz sie nie moge doczekac ;d

@down

masakryczny że fajny , rozczarowanie na maxa czyli nie przypuszczałem ze wszystko sie tak potoczy a że najlepszy to dla mnie był najlepszy ;]
 
michau 84

michau

Forum VIP
MASAKRYCZNY ODCINEK , ROZCZAROWANIE NA MAXA , CHYBA NAJLEPSZY ZE WSZYSTKICH WYEMINTOWANYCH. KONCÓWA NAJLEPSZA .

Pozostaje czekac teraz do wiosny.... juz sie nie moge doczekac ;d
Rozczarowanie na maxa, ale jednak był on maskryczny i najlepszy ze wszystkich? uau! Popraw to jakoś ;]
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
To już pewne. Czwarty sezon Prison Break jest ostatnim w jego historii. Potwierdziła to stacja FOX. Przy okazji poinformowano kiedy serial wróci z finałowymi odcinkami, i podano nowy dzień emisji. Więcej informacji w rozwinięciu newsa...

Do wyemitowania pozostały jeszcze na pewno cztery epizody. - Jeśli będzie taka konieczność, to jest możliwość nakręcenia jeszcze kilku - mówi Kevin Reilly, rzecznik stacji. Niewykluczone, że Fox zdecyduje się na działanie podobne do tego, które zastosowano w przypadku &quot;24&quot;, czyli stworzenia dwugodzinnego filmu telewizyjnego. Mógłby on być finałem całego serialu.
Słabe wyniki oglądalności nie były jedynym powodem dla których Fox rezygnuje już ze &quot;Skazanego na śmierć&quot;. - Bywa tak, że docierasz do miejsca, w którym stwierdzasz, że niemal cała historia została już opowiedziana i teraz należy ją zakończyć mocnym akcentem - dodaje Reilly i podgrzewa atmosferę mówiąc o finale serialu. - Mają plan na naprawdę ciekawe zakończenie. Znam jego przebieg i muszę przyznać, że scenarzyści wpadli na piekielny pomysł! - kończy.
Serial powróci do ramówki kanału FOX 17 kwietnia, czyli w piątek. Tak już zostanie do końca serii. Tym samym Prison Break został przeniesiony w tak zwane martwe pasmo najniższej oglądalności, co tylko pieczętuje informację o jego rychłym końcu.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
NIe, nie, nie ...
jeśli dobrze rozumiem, to zostały 4 odcinki ...
Jak oni chcą zamknac i zakonczyc te wszystkei watki w 4 odcinkach ?
Watek Micheal i matki, watek T-Bag, watek policjanta (ucieklo mi xD),
etc etc etc ?
No coz, oby byla bomba.
Tak czy siak serial 1 liga i najlepszy jaki ogladalem (razem z Kiepskimi, Ferdkiem i Cycem) ????
nie moge sie doczekać weekendu tuz po wznowieniu odcinków ...
nocka, ciemno ... cisza ... i oczy na monitor ... tylko PB ????
to lubie ... wrrrr ;*
 
G 0

gropek

Użytkownik
Powiem szczerze, że dla Prisona mam respekt tylko z racji sezonu 1 i 3. Ten sezon wogóle przypomina mi jakąś drużyne A, szukają niewiadomo czego, i kradną to jakąś super tajną zabawką ...
Dexter rządzi ???? Obejrzałem 3 sezony w tydzień - PB sie chowa ????
 
olek1910 0

olek1910

Użytkownik
Mimo, że 3,4 seria były bardzo słabe w odniesieniu do 1,2 to jednak cenię ten serial. Oglądam go od początku zatem nie obejrzeć go do końca byłoby conajmniej dziwne. Jestem tylko ciekawy jak zakończą go w tak krótkim czasie ;) Wg. mnie duże prawdopodobieństwo, że albo Linc albo Scofield zginą na koniec. Ale coż, zobaczymy ????
 
Do góry Bottom