>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Prison Break sezon IV

duda 380

duda

Użytkownik
Ponoć po odcinku 16 ma być trzy miesiące przerwy w emisji serialu, sezon IV już raczej na 100% jest ostatnim, dlatego będą dwa dodatkowe odcinki mające zakończyć całą serię.
Już jutro kolejny 12 odcinek, nie mogę się doczekać ????
 
duda 380

duda

Użytkownik
Właśnie skończyłem oglądać, jak dla mnie odcinek świetny :spokodfhgfh::spokodfhgfh::spokodfhgfh: , teraz czekać cały tydzień...
Oglądalność Skazanego rośnie - odcinek 4x11 oglądało w USA 5.89mln
Ciekawe czy oglądalność jeszcze wzrośnie, serial z odcinka na odcinek coraz leszy, więc możliwe ????
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Kurcze znowu zamotali w końcówce ????
Mi się bardzo podoba, ciekawe co będzie w kolejnym odcinku.
Eh ten agent Self:p
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Podobno będzie co tydzień a ostatni odcinek przed &quot;przerwą&quot; ma zostać wyemitowany 22 grudnia. Podobno W.Miller ma podpisany kontrakt na 8 sezonów !:]
Ale to wszystko to podobno:p
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Kurde to byl najlepszy odc tej serii, kto by pomyslal ze Lisa jest corka generala. I ta jego mina kiedy Scofield pokazal mu pozostale dyski ???? No i ta koncowka z Selfem. Troche dziwne ze bohaterowie wczesniej nie otworzyli tej koperty. Co do nastepnych serii niech to juz bedzie ostatnia. Jezeli konczyc to wlasnie teraz
 
rans 0

rans

Użytkownik
|Na 100% nie będzie to ostatnia seria - ten serial cieszy się największą popularnością z wszystkich jakie kiedy kol wiek widziałem .Widać że powoli kończą im się pomysły o czym świadczy 3 sezon , ale 4 rewelacja .Szczerze przyznam że oglądając 12 odcinek 4 byłem przekonany że to nie self będzie coś kombinował , tylko Gretchen wpadnie i *podwali** dysk .
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Byłoby za pięknie gdyby to już był koniec:] Tylko pozazdrościć pomysłów... znakomicie wymyślone, a Ci w Ameryce to pewnie wolą kolejną Modę na Sukces....:/
 
piecia999 0

piecia999

Użytkownik
Jak dla mnie to już powinno się skończyć Self powinien dać dla prokuratora scylle i wszyscy żyli długo i szczęśliwie. A tu okazuje się że teraz ten zdradził i co teraz będzie drużyna scofielda walczyć z selfem i generałem o scylle..... Jak dla mnie to już takie naciąganie tego wszystkiego oby tylko miliony zarabiać. Co nie zmienia faktu że 12 odcinek zdecydowanie najlepszy z całego 4 sezonu. i już nie moge sie doczekać kolejnego odcinka ????
 
Do góry Bottom