>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Prison Break sezon IV

duda 380

duda

Użytkownik
Oglądalność Skazanego na FOX:
- 04x08 &#39;&#39;The Price&#39;&#39; oglądało niespełna 6 mln widzów a dokładnie 5.84
- natomiast 04x09 &#39;&#39;Greatness Achvieved&#39;&#39; oglądało już tylko 5.24 mln widzów
- ostatni odcinek 04x10 &#39;&#39;The Legend&#39;&#39; oglądało 5.40 mln

FOX nie ma powodów do zadowolenia bo oglądalność jest naprawdę mała.
Źródło: prisonbreak.org.pl

Jak tak dalej pójdzie to na 4 sezonie zakończymy, szkoda że ludzie uciekają, o ile sezon III był najsłabszy o tyle IV z każdym odcinkiem robi się ciekawszy.
 
jk 0

jk

Użytkownik
nie rozumiem ludzi w USa, bo wiadomo, ze w scenariuszu popelnili troche bledow, ale naprawde teraz odcinki wciagaja podobnie jak sezon1
 
bad-motherfucker 0

bad-motherfucker

Użytkownik
a jaka ogladalnosc ma serial na polsacie? moze ktos wie............
z ta ogladalnoscia to tez ciezko wyczuc, niewiadomo co w tym czasie leci na innych kanalach w stanach, nie zawsze tez pasuje. ja ogladam 3 seriale na biezaco (skazanego, gotowe na wszystko i 3 oficera) i na swoim przykladzie moge powiedziec ze w tv nie ogladam zadnego. oczywiscie 2 pierwsze sciagam bo na necie mamy duze wyprzedzenie wzgledem naszej tv, a oficera chyba jeden odcinek widzialem w tv reszte tez ciagne z neta. 4 sezon dobry, choc ostatni odcinek mnie troche rozczarowal
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Po prostu w USA już nie kochają Prisona ;-) Oni tam mają rzeczywiście duża konkurencję ale bez przesady. Nie każdy lubi takie klimaty, również w Polsce. Ten serial głównie ogląda młodzież.
CSI dla przykładu biło wszystkie inne seriale na głowę w USA a w Polsce słaba oglądalność.
24 na całym świecie też bije rekordy a w Polsce tragiczne wyniki (może dlatego, że serial pokazuje C+)
Co kraj to obyczaj.
Akutalnie w USA świetne wyniki notuje &#39;&#39;Life on Mars&#39;&#39; , Heroes, The Mentalist i jeszcze jeden ale nie pamiętam nazwy. A wiem bo widziałem program o tym w TNT podczas przerwy meczu NBA :p

A swoją droga 4 sezon Prisona będzie zapewny ostatnim i może i dobrze bo robi się z tego sci-fi i baaardzo dużo naciąganych akcji jest. Aczkolwiek na pewno będzie żal po od paru lat się zawsze ściągało ten serial ;-)
 
Do góry Bottom