>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Prison Break sezon IV

mozi 552

mozi

Użytkownik
Ale świetnie gra swoją rolę ta aktorka, A że dziwna... cóż :]
W następny poniedziałek znowu pokazują rozgrywki futbolowe, zamiast PB :/ ?
Nie. W przyszłym tygodniu normalnie będzie 10 odcinek :spokodfhgfh: 9 świetny. Ogólnie cały sezon bardzo fajny chociaż po pierwszych dwóch odcinkach - trzeci oglądałem bardziej z przyzwyczajenia żeby nie powiedzieć na siłę, już myślałem że sezon będzie mało emocjonujący, a jednak okazał się świetny ... a czy najlepszy? Nie wiem :jezora:
 
miko_mu 1

miko_mu

Forum VIP
Ta sekretarka w GATE to jest ładniejsza od Sary :oops:

Pierwszy sezon był mistrzowski. Co kolejny to słabszy, chociaż zawsze niecierpliwie czekam na kolejny odcinek :spokodfhgfh:
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
ja oglądam tylko na polsacie, bo przy takim serialu trzeba się skupić na oglądaniu a nie czekaniu, ale serial od zawsze wymiata, wg. mnie to najlepszy serial polsatu, ten i beverly hills 90210 ????
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Dla mnie pierwszy sezon byl najlepszy chyba duzo tutaj dał fakt iz byla to nowasc serial odmienny niz wszystkie. Drugi sezon dla mnie byl w wiekszosci dosc sredni 3 bardzo ciekawy 4 toczy sie nie najgorzej chodz wg mnie jest tutaj juz wiele akcji troche przesadzonych ale ogólnie jest wporzadku ciekwi i zawsze czekam na kolejny odcinek. Ogólnie serial byl dla mnie najlepszy do póki nie zaczełem oglądac Dextera wg mnie tez swietny serial bo równierz odmienny niz wszystkiei ma ciekawa fabule na TVN leci pierwszy sezon na necie rozkreca sie juz 3 polecam
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
wiem ze michael w 10 odcinku zemdlał pewnie umrze
ee no co ty glowny bohater mialby tak poprostu umrzec?? napewno nie...
po pierwsze to musialby to ewentualnie byc koniec serialu, choc to narazie chyba sie nie zapowiada a po drugie to troche byloby to nie w stylu hollywodzkim zeby bez happy endu.
No ale zobaczymy, juz nie raz zaskoczyli nas... ????
 
G 0

gropek

Użytkownik
Z Waytem to niedokońca wiadomo co sie stało :] skoro Sarze mogli doszyć głowe to dlaczego by Wayt ma sie utopić, może dostał skrzela od generała
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Z Waytem to niedokońca wiadomo co sie stało :] skoro Sarze mogli doszyć głowe to dlaczego by Wayt ma sie utopić, może dostał skrzela od generała
Otóż to w PB nie ma rzeczy niemożliwych ???? W końcu od 2 sezonu to serial science fiction ????
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Taaaaa albo spawał w granicie (on tak to nazwał dla mnie to był zwykły beton) ????
ale dobrze że powiedział że mu zabrakło acetylenu którego się zawsze więce zużywa przy &quot;krojeniu&quot; bo jakby powiedział że tlen to byłbym strasznie rozczarowany
 
fabregas_4 0

fabregas_4

Użytkownik
Witam
szukam następnych odcinków od tego co wczoraj był na polsacie
oczywiście nie potrzebuje gotowych linków tylko jakby ktoś był taki miły i napisał mi jaki wczoraj był numer odcinka
 
Do góry Bottom