>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

prawo jazdy

jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
ale wynikla dyskusja ???? , tak samo z uczniem sie jazdy luku na pamiec po pacholkach (bez sens), potem na egzaminie luk jest troszeczke inny niz ten na ktorym sie uczylismy i kiszka...
 
realowiec 0

realowiec

Użytkownik
ale wynikla dyskusja ???? , tak samo z uczniem sie jazdy luku na pamiec po pacholkach (bez sens), potem na egzaminie luk jest troszeczke inny niz ten na ktorym sie uczylismy i kiszka...
Kiszka nie kiszka... wystarczy że jak na swojej wysokości tzn. gdzieś na środku szyby bocznej zobaczysz pachołek z żółta? wstążeczką i obracasz kierownicą pod odpowiednim kątem. Nic trudnego. Próbowałem na 3 róznych placach i zawsze wychodziło. Samochód praktycznie sam Ci wjedzie. Tak więc plac jest banalny do zaliczenia ????
 
bdjoe 0

bdjoe

Użytkownik
Mam taka propozycje, zeby tu opisywac smieszne, kuriozalne sytuacje, ktore sie Wam przytrafily podczas nauki jazdy, egzaminu, czy po prostu podczas jazdy samochodem ????
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Słuchać - sprawę mam xD
12 stycznia będę mógł rozpocząć kurs na prawo jazdy. 12. stycznia ... 2008 r. Moje pytanie więc wiążę się z ewentualnymi zmianami dotyczącymi zdawania egzaminów właśnie na prawo jazdy. Co wiecie o tych zmianach? Czy wejdą w życie? Kiedy wejdą w życie? Jakie to będą zmiany? Gdzie mogę o nich przeczytać?
Czy wogóle będą? Jak dla mnie to wątpliwe, by do końca roku uchwalono jakieś duże zmiany... Co o tym myślicie?
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
Słuchać - sprawę mam xD
12 stycznia będę mógł rozpocząć kurs na prawo jazdy. 12. stycznia ... 2008 r. Moje pytanie więc wiążę się z ewentualnymi zmianami dotyczącymi zdawania egzaminów właśnie na prawo jazdy. Co wiecie o tych zmianach? Czy wejdą w życie? Kiedy wejdą w życie? Jakie to będą zmiany? Gdzie mogę o nich przeczytać?
Czy wogóle będą? Jak dla mnie to wątpliwe, by do końca roku uchwalono jakieś duże zmiany... Co o tym myślicie?
zmian żadnych nie będzie (typu większa ilość godzin do przejechania podczas kursu itp.) a skąd to wiem..? od wujka bo tez niedługo zacznę robić prawko...:jezora:
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
W niektórych miastach (np w Bydgoszczy) niedawno robili przetarg na nowe samochody. Jakie to samochody? Jeszcze oficjalnie nic nie wiadomo, ale prawdopodobnie będą to nowe Corsy (wersja D). ???? Wiadomo jedynie, że nowe samochody na egzaminach mają pojawić się od września 2008 roku. Do tego czasu już chyba zdasz. :jezora:
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Mnie bardziej chodziło o zmiany na samym egzaminie; najbardziej miała ulec zmianie część teoretyczna, tzn. zamiast puli kilkuset pytań (teraz) miało być kilka tysięcy, poza tym wprowadzenie symulacyjnej jazdy na kompie - szybkość reakcji, itp.? Nic wam o tym nie wiadomo?
 
dj_arti 185

dj_arti

Użytkownik
Mnie bardziej chodziło o zmiany na samym egzaminie; najbardziej miała ulec zmianie część teoretyczna, tzn. zamiast puli kilkuset pytań (teraz) miało być kilka tysięcy, poza tym wprowadzenie symulacyjnej jazdy na kompie - szybkość reakcji, itp.? Nic wam o tym nie wiadomo?
Osz kurde : | masakra co ci ludzie wymyślają...
Jeżeli takie przepisy wejdą w życie (nie ukrywam, szalone)
to nie puszcze swojej dziewczyny na kurs :p Dobrze że ja już
prawie 2 lata jestem kierowcą. Powodzenia wszystkim zdającym !

Sawas mam nadzieje że zaniedługo cie powitam w rodzinie kierowców ;)

.
 
S 11

support75

Użytkownik
sawas o zmianach bylo duzo, a jeszcze wiecej plotek.
obecnie nic nie ulega zmianie. nawet nie ma nic w przygotowaniu.
wiec spij spokojnie.
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
a moze jakies rady macie jak byc spokojnym ? ????

bo codzinnie melise pije i mnie uspokaja, ale egzamin w srode a ja sie stresuje...
i boje sie ze obleje bo mnie nerwy zjedza;/

znajomy mi opowiadal ze egzaminator kazal mu jechac (na placu) a on nie mogl uspokoic sie tak samo bo mu noga latala i nie mial jak ruszyc..
 
mrbronkz 0

mrbronkz

Użytkownik
Siemka. To jest tylko zwykly egzamin masz troche autkiem pojezdzic i tyle. Wyjdz z autobusu (o ile nim do WORD-u jedziesz) powiedz sobie ze idziesz po prawko i wszystko bedzie ok. Wiem latwo powiedziec ale picie melisy i innych lekarstw na stres babci nic ci nie pomoze. Jestes zdany sam na siebie wiec wierz w siebie!!!!!!:-D

Pozdrawiam:spokodfhgfh:
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Siemka. To jest tylko zwykly egzamin masz troche autkiem pojezdzic i tyle. Wyjdz z autobusu (o ile nim do WORD-u jedziesz) powiedz sobie ze idziesz po prawko i wszystko bedzie ok. Wiem latwo powiedziec ale picie melisy i innych lekarstw na stres babci nic ci nie pomoze. Jestes zdany sam na siebie wiec wierz w siebie!!!!!!:-D

Pozdrawiam:spokodfhgfh:
moze i zwykly jednak ja bardzo chce zdac ;p
7stycznia mam urodziny, wiec jakbym zdal to bym mogl autkiem se posmigac, a tak bede czekac znowu miesiac i to mnie przeraza;/
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
u mnie czeka sie miesiac ;p
To się ciesz, ja zdawałem w Bydgoszczy i czekałem 2 miesiące, teraz czeka się już 3 :-|
Na przykładzie prawka mam kolejny dowód na to że Polska to jednak popieprzony kraj. Jak ja zdawałem to średnia zdawalność była poniżej 30% i zdać to był prawie cud. Teraz ktoś się dupkom z WORD&#39;u dobrał do d... i załatwili to w ten sposób że do końca roku średnia ma być ok. 50% więc teraz największe łamagi zdają bez problemów żeby tylko podnieść zdawalność???? Kumpel dzisiaj zdawał to instruktor wszystko mu pokazywał co ma robić (mówić nie mógł bo się nagrywa), pojeździł 25 minut po głownych ulicach i zdane:-? Nie wiem czy się śmiać czy płakać...
 
S 11

support75

Użytkownik
Teraz ktoś się dupkom z WORD&#39;u dobrał do d... i załatwili to w ten sposób że do końca roku średnia ma być ok. 50%
podaj źródło, gdzie wyczytałeś że ma byc to liczba 50%

To, że egzaminatorzy nie dostaną premii jeśli będą mieć jedną z najniższych liczb przepuszczonych osób w danym wordzie to wiem.
 
midel 189

midel

Użytkownik
To się ciesz, ja zdawałem w Bydgoszczy i czekałem 2 miesiące, teraz czeka się już 3 :-|
Na przykładzie prawka mam kolejny dowód na to że Polska to jednak popieprzony kraj. Jak ja zdawałem to średnia zdawalność była poniżej 30% i zdać to był prawie cud. Teraz ktoś się dupkom z WORD&#39;u dobrał do d... i załatwili to w ten sposób że do końca roku średnia ma być ok. 50% więc teraz największe łamagi zdają bez problemów żeby tylko podnieść zdawalność???? Kumpel dzisiaj zdawał to instruktor wszystko mu pokazywał co ma robić (mówić nie mógł bo się nagrywa), pojeździł 25 minut po głownych ulicach i zdane:-? Nie wiem czy się śmiać czy płakać...
od kiedy to instruktor egzaminuje ? Głupoty wypisujesz
 
Do góry Bottom