>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe rozgrywki

Status
Zamknięty.
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
-

Słowenia - Finlandia 3-1 ✅
Mikasa Cup (Maribor/Słowenia)
Typ: Słowenia
Kurs: 1,85
Buk: Unibet
Drugi dzień międzynarodowego turnieju w słoweńskim Mariborze. Obsada tego turnieju bardzo wyrównana. Oprócz gospodarzy i Finów, występują tutaj reprezentacje Słowacji i Iranu. We wczorajszych meczach obyło się bez niespodzianek. Słowenia pokonała po tajbreku Słowację, natomiast zespół ze Skandynawii ograł Azjatów. Wszystkie reprezentacje grają w bardzo mocnych składach, nie ma tutaj testowania młodych graczy, wszystko opiera się na rutynie i doświadczeniu. We wczorajszym spotkaniu trener Veselin Vukovic korzystał głownie z 6 zawodników: Pajenk, Sket (zdobył aż 31 punktów), Kamnik, Vincic, Jakopin, Urnaut. Zabrakło tylko Gaspariniego, ale jest w kadrze na ten turniej, być może zagra dzisiaj. Skład gospodarzy bardzo silny, praktycznie identyczny jak w meczach Ligi Europejskiej, tak udanej w tym sezonie. Finowie, sporo męczyli się z reprezentacją Iranu, chociaż wynik 3-1 nie odzwierciedla tego, Iran postawił poprzeczkę naprawdę wysoko, przegrywając końcówki setów. We wczorajszym meczu Daniel Castellani korzystał głównie z 6 graczy: Esko, Sammelvuo, Sivula, Kunnari, Shumov, Oivonene Ma.
Moim zdaniem w tym spotkaniu wygrają gospodarze, za którymi przemawia atut własnego podwórka, oraz gra na poważnie w tym turnieju, o czym zapewniał trener Vukovic jak i słoweńska federacja. Wspomniałem już, bardzo dobry sezon reprezentacji Słowenii, 3 miejsce w LE, o mały włos finał tej imprezy (no ale porażka z Hiszpania 2-3 w PF). Cały czas drużyna w równej formie, o dobrych parametrach fizyczny, silnej zagrywce. Drużyna od kilku lat regularnie robi postępy, gra przyjemna dla oka
Finowie, niczym specjalnie się nie wyróżniają, w spotkaniach LŚ zagrali dobrze tylko kilka spotkań, ale to było wręcz wykorzystanie słabej postawy rywali (głownie mam tu na myśli Serbię)
Spotkanie turniejowe, ale myślę, że warto spróbować pokusić sie o typ na Słowenię​
 
M 0

march100

Gość
MECZE TOWARZYSKIE

SŁOWACJA - IRAN
Jest to prawdopodobnie ostatni sprawdzian reprezentacji Słowacji przed zbliżającymi sie Mistrzostwami Europy. W poprzednich meczach ich gra nie zachwycała, pokazał to przede wszystkim turniej Mikasa cup rozgrywany 25-27 sierpnia. Wzięły w nim udział 4 reprezentacje 1.Iran 2.Finlandia 3.Słowenia 4.Słowacja (kolejność na podium). Słowacy ponieśli 3 porażki, a w meczu bezpośrednim z Iranem przegrali 0-3 (18:25, 23:25, 21:25). Ja osobiści nie widze Słowaków w zbliżających sie Mistrzostwach, nie dośc, że trafili do jednej z najsilniejszych grup to jeszcze w ich składzie zabraknie 3 zawodników: Tibora Filo, Marka Mikuly, Michala Masnego. Moim zdaniem to brak Masnego, kapitana drużyny, który jest podstawowym rozgrywającym w zespole Słowaków wpływa w znacznym stopniu na słaba gre reprezentacji.

typ:
Iran 1,72 unibet


AUSTRIA - POLSKA
Za bardzo nie bedę się rozpisywał co do tego pojedynku, bo chyba każdy widział naszych w zeszłym tygodniu, a co do reprezentacji Austri też za dużo nie mozna powiedzieć z racji tego, że jest to ,,3 liga siatkówki&#39;&#39; na arenie międzynarodowej. W Memoriale Wagnera Nasi zaczeli bardzo słabo przegrywając z Czechami 3-0, następne mecze również przegrali, ale ich gra wyglądała z meczu na mecz coraz lepiej choć i tak pozostawiała wiele do życzenia. Myśle, że ten tydzień dużo zmienił od ostatniego meczu Polaków. Sądze, że nabrali oni troche świeżości po ciężkich, siłowych treningach. Co do reprezentacji Austrii to ostatnimi czasy pojawiła się informacja o tym, że wygrali oni z Brazylijczykami w meczu towarzyskim, mimo że grali w baardzo okrojonym składzie to i tak duże uznanie dla nich. Tyle tylko że juz następnym razem ok 1-2 tygodnia temu Austriacy grali z reprezentacją Belgi przegrywając pierwszy mecz gładkie 3-0 zaś w drugim bodajże 3-1. Co mnie przekonuje za Polakami? Otóż, sądze że chłopaki wyjdą na boisko bardzo zmotywowani, aby wygrać i podnieść morale drużyny. Takie zwycięstwo dobrze wpłynie na zespół tuż przed mistrzostwami. No i nie sądze, żeby trener Anastazi rotował jakoś pierwszą szóstka, jest to ostatni mecz więc powinni wyjśc na boisko najlepsi.

typ:
Polska -1.5seta 1.50 unibet
 
P 46

probet-65708

Użytkownik
Słowacja i Iran grały już wczoraj i zwycięstwo odniósł Iran. Warto dodać, że nie dość, że nie ma Masnego, to zaraz po kontuzjach są Kohut i Sopki, i ldatego grał Słowacji wygląda tak jak wygląda.
Belgia z Austrią wygrała 4:1 i 3:2
Pozdrawiam
 
badys87 34

badys87

Użytkownik
MECZE TOWARZYSKIE

AUSTRIA - POLSKA
Za bardzo nie bedę się rozpisywał co do tego pojedynku, bo chyba każdy widział naszych w zeszłym tygodniu, a co do reprezentacji Austri też za dużo nie mozna powiedzieć z racji tego, że jest to ,,3 liga siatkówki&#39;&#39; na arenie międzynarodowej. W Memoriale Wagnera Nasi zaczeli bardzo słabo przegrywając z Czechami 3-0, następne mecze również przegrali, ale ich gra wyglądała z meczu na mecz coraz lepiej choć i tak pozostawiała wiele do życzenia. Myśle, że ten tydzień dużo zmienił od ostatniego meczu Polaków. Sądze, że nabrali oni troche świeżości po ciężkich, siłowych treningach. Co do reprezentacji Austrii to ostatnimi czasy pojawiła się informacja o tym, że wygrali oni z Brazylijczykami w meczu towarzyskim, mimo że grali w baardzo okrojonym składzie to i tak duże uznanie dla nich. Tyle tylko że juz następnym razem ok 1-2 tygodnia temu Austriacy grali z reprezentacją Belgi przegrywając pierwszy mecz gładkie 3-0 zaś w drugim bodajże 3-1. Co mnie przekonuje za Polakami? Otóż, sądze że chłopaki wyjdą na boisko bardzo zmotywowani, aby wygrać i podnieść morale drużyny. Takie zwycięstwo dobrze wpłynie na zespół tuż przed mistrzostwami. No i nie sądze, żeby trener Anastazi rotował jakoś pierwszą szóstka, jest to ostatni mecz więc powinni wyjśc na boisko najlepsi.
typ:
Polska -1.5seta 1.50 unibet
Przed podaniem typu warto sprawdzić podstawowe informacje. Tutaj krótki cytat z portalu podsiatka.pl: &quot;Strona internetowa austriackiej federacji pieje z zachwytu, że jutro i w sobotę w Grazu ich reprezentacja zagra z reprezentacją Polski. - Mistrz Europy jest oczekiwany w Grazu - piszą Austriacy. Mistrzów Europy rzeczywiście nie zabraknie. Będzie ich... dwóch. Michał Bąkiewicz i Paweł Woicki.
Generalnie można powiedzieć, że w Grazu przeciwko Austriakom zagra... AZS Częstochowa. Żeby nie było wstydu, częstochowska drużyna została wzmocniona kilkoma zawodnikami z innych klubów. Do Austrii jadą m.in. Michał Bąkiewicz i Paweł Woicki ze Skry Bełchatów oraz Wojciech Żaliński i Damian Wojtaszek z warszawskiej Politechniki. Trenerami tej drużyny będą Marek Kardos i Radosław Panas. &quot;
Tutaj reszta&gt;&gt;&gt; http://podsiatka.pl/main.php?func=print_news&amp;amp;sid=965
Typu nie kwestionuję, bo nawet AZS Częstochowa uzupełniony czterema innym zawodnikami może sobie poradzić, choć tak naprawdę może być różnie ze względu na etap przygotowań poszczególnych zawodników (ME tuż tuż, a sezon ligowy dopiero w październiku).
Nikogo do tego typu zniechęcać nie chcę, ale jak dla mnie w tych okolicznościach to potencjalna MINA. Pozdro.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Kwalifikacje w siatkówce kobiet do Igrzysk Olimpijskich​


Więcej informacji na temat tego etapu kwalifikacji:

http://www.cev.lu/Competition-Area/competition.aspx?ID=555&amp;amp;PID=1140


Zdarzenie: Azerbejdżan - Bułgaria✅(2:3)
Typ: Bułgaria
Kurs: 2,65
Stawka: 4j /10j
Bukmacher: Unibet ;
Pinnacle 2,93
Data spotkania: 09.11.2011 godz. 15:30

Azerbejdżan gra u siebie, ale bez podstawowej przyjmującej Mammadovej i blokującej Eleny Parkhomenko. W składzie wciąż pozostaje bardzo skuteczna atakująca Rahimova, ale brak drugiej ofensywnej siatkarki może być problemem. W reprezentacji Bułgarii wydają się być wyjaśnione wszystkie okoliczności skandalu z byłym trenerem Baltichem. Nenova i Fillipova grają pod wodzą Balticha w azerskim klubie bez żadnych problemów. Bułgarki w pełnym składzie, brakuje tylko mniej ważnej blokującej Rusevej. Do gry wróciły: Yaneva, libero Fillipova. W Azerbejdżanie ma dołączyć druga rozgrywająca Deberlieva. Większość Bułgarek gra w lidze azerskiej, więc powinny dobrze znać rywalki. Nowym trenerem Bułgarek jest doświadczony Włoch Marcello Abbondanza. Przed turniej Bułgaria zagrała dwa niezłe mecze przeciwko osłabionej drużynie Rumunii. Wczoraj wygrała pierwszy mecz przeciwko Danii. Według mnie Bułgaria powinna wygrać ten mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
C 94

crock

Użytkownik
Bułgaria-Ukraina Rodzaj zakładu: Handicap setowy H(0 - 2.5)1,5
Szybko bo nie mam za bardzo czasu, bo za chwile poczatek(13:00). Z całym szacunkiem dla Ukrainek ale nie ten poziom, najchętniej to bym zagrał jakieś handi pkt ale nie mam już czasu na przelewy i szukanie. Bulgarki w dobrej formie na tych kwalach, pokonały Azerki, jakby nie patrzeć na ich terenie a wiadomo jak trudno się gra w Azerbejdzanie i niejeden zespół zostawił tu punkty. Rożnica w klasie duża, tym bardziej, że Ukrainki tutaj w niepełnym składzie, osłabione personalnie. Jak dla mnie szybkie 3-0.
 
sportbetmania 7

sportbetmania

Użytkownik
Holandia-Grecja under 43.5 pkt (1 set) @ 1.80 (bet365) [25-11] ✅

Kwalifikacje olimpijskie rozgrywane w Chorwacji. Holenderki w pierwszym meczu pewnie pokonały Izrael 3-0 (14,15,16), ten sam Izrael pokonał potem Greczynki 3:2 (12-25, 25-22, 25-23, 27-29, 15-12) chociaż mógł ten mecz zakończyć w 4 setach (2 piłki meczowe).Izrael uważany jest za lepszą drużynę niż Grecja, co zresztą pokazały też zeszłoroczne kwalifikacje do ME, gdzie Grecja przegrywała z takimi potęgami jak Finlandia (3-0 !) u Holenderek nie wiadomo czy zagra Manon Flier bo miała uraz, ale nawet bez niej, potencjał kadry pomarańczowych jest duży. Stam, Wensink, Visser, Staelens wszyscy je znamy. Nie widzę możliwości żeby Greczynki były w stanie ugrać 19 pkt skoro Izraelowi się nie udało. Dodam jeszcze, że widzę wartość w samej lini zaproponowanej przez bet365, dla porównania w bwin mamy linie 39.5 spora rozbieżność.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
O 12

otis

Użytkownik
Słowacja - Belgia
Typ: Belgia ✅ 0-3
Kurs: 1,40
Buk: bet365
Olimpijskie kwalifikacje kobiet, grupa A. Obok Słowacji i Belgii w tej grupie znajduje sie rowniez Rosja, ktora juz sobie wywalczyla pierwsze miejsce wygrywajac swoje dwa pierwsze mecze:
Rosja - Słowacja 3-0 (25-14,25-18,25-11)
Belgia - Rosja 0-3 (23-25,17-25,20-25)
Jak widac Belgijki cos tam ugraly z Rosja, nawet w pierszym secie byly bliskie urwania seta. Słowacja nie dala rady nawizac walki.
Belgijki sa wedlug mnie bardziej ograna druzyna niz Slowacja, w ostatnich dwoch latach wystapily na Mistrzostwach Europy w 2007 i 2009 roku i zajely odpowiednio 7 i 11 miejsce, w 2007 roku na tych samych mistrzostwach w jednej grupie znalazly sie wlasnie ze Słowaczkami i wygraly gladko 3-0.​
 
O 12

otis

Użytkownik
Rumunia - Belgia
Typ: Rumunia ✅ 3-1
Kurs: 1,90, bylo nawet 2,30
Buk: bet365 Według mnie faworytem tego spotkania sa Rumunki. Kurs na Belgijki pewnie dlatego taki wysoki, bo wygrały gładko ze Sloweczkami, kotre w tym roku nie urwaly nawet seta zadnej druzynie z ktora graly. Rumunki wygraly natomiast z Austria i Hiszpania, te drugie w tym roku wygraly chodzizby z Azejberdzanem czy Francja, a nawet na tegorocznych Mistrzostwach Europy wygraly 3-0 z Bulgaria i toczyly rowny boj z Rosja ugrywajac seta.
Te dwie druzyny spotkaly sie ze soba w 2010 roku podczas kwalifikacji do Mistrzostw Europy i Rumunki poradzily sobie dosc latwo dwa razy w 3 setach:
Rumunia - Blegia 3-0 (25-21,25-20,25-20)
Rumunia - Belgia 3-0 (25-8,25-10,25-23)
Mysle, ze to bedzie zaciete spotkania ale koncowo Rumunki wyjda z tego pojedynku zwyciesko.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
sportbetmania 7

sportbetmania

Użytkownik
Rumunia - Belgia

Typ: Rumunia
Kurs: 1,90
Buk: bet365 Według mnie faworytem tego spotkania sa Rumunki. Kurs na Belgijki pewnie dlatego taki wysoki, bo wygrały gładko ze Sloweczkami, kotre w tym roku nie urwaly nawet seta zadnej druzynie z ktora graly. Rumunki wygraly natomiast z Austria i Hiszpania, te drugie w tym roku wygraly chodzizby z Azejberdzanem czy Francja, a nawet na tegorocznych Mistrzostwach Europy wygraly 3-0 z Bulgaria i toczyly rowny boj z Rosja ugrywajac seta.

Te dwie druzyny spotkaly sie ze soba w 2010 roku podczas kwalifikacji do Mistrzostw Europy i Rumunki poradzily sobie dosc latwo dwa razy w 3 setach:

Rumunia - Blegia 3-0 (25-21,25-20,25-20)
Rumunia - Belgia 3-0 (25-8,25-10,25-23)

Mysle, ze to bedzie zaciete spotkania ale koncowo Rumunki wyjda z tego pojedynku zwyciesko.​
Ja jak spojrzałem na wyniki sprzed roku też chciałem pograć na Rumunki, ale zobacz że wtedy grał zupełnie inne składy.Belgijki grały bez kilku podstawowych zawodniczek (Dirickx,Rousseaux,Van Hecke), a Rumunek tak za bardzo nie kojarzę ale zmieniły w porównaniu z ubiegłym rokiem sporą część składu (została tylko jedna liderka Muresan). Ja mam w swojej głowie zakodowane, że Belgia jest lepszym zespołem od Rumunii, patrząc na wszystkie okoliczność ten mecz to typowy no bet, ewentualnie jakiś over bo mecz będzie wyrównany.
 
P 46

probet-65708

Użytkownik
Zgadzam się z przedmówcą, to co było kiedyś nie ma znaczenia, trzeba patrzeć na obecne składy i formę poszczególnych drużyn. Rumunia jest mocno osłabiona choćby nawet w stosunku do niedawnych ME, a Belgia zmontowała całkiem solidny skład i to ona według mnie jest faworytem w tym meczu.
Typ: Belgia (1.80)
 
O 12

otis

Użytkownik
Slavia Havirov - Benatky nad Jizerou
Typ: Benatky nad Jizerou ✅ 1-3
Kurs: 1,85
Buk: bet365
Czeska Extraliga, przedostatni w tabeli gospodarze zmierza sie z zespolem, kotry zajmuje aktualnie 7 pozycje. Slavia na 11 spotkan wygrala tylko 2 z najgorszymi druzynami. Benatky natomiast ma na koncie 10 punktow po 10 spotkaniach.
Co ciekawe to juz 12 kolejka i zespoly teraz graja ze soba po raz drugi i we wszystich rewanzach z tego sezonu padly niemalze takie same wyniki. Benatky wygrali w 2 kolejce u siebie ze Slavia w 3 setach:
Benatky nad Jizerou - Slavia Havirov 3-0 (25-14,25-19,25-14)
W poprzednim sezonie Benatky uplasowalo sie na 5 a Slavia na 7 pozycji. Na 3 spotkania rozgrywane miedzy soba wyszystkie wygrali dzisiejsi goscie.
Zespol Benatky nad Jizerou zdecydowanie lepiej prezentowal sie z mocniejszymi rywalami urywaja sety, a Slavia zawsze przegrywala w 3 setach.
Jak na taki kurs moim zdaniem typ warty ryzyka.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
O 12

otis

Użytkownik
Chorwacja - Holandia
Typ: Holandia -1,5
Kurs: 1,75
Buk: betsafe​
Kurs na wygrana meczu przez Holenderki to az 1,33, myslalem ze bedzie mniej. Dwa zespoly bez waznych zawodniczek, w Holandi nie gra Manon Flier, a w Chorwacji Maja Poljak.
Holandia miala prosta grupe do wyjscia, wygrala dwa razy w 3 setach z Grecja i Izrealem, Chorwacja rowniez wygrala podwojnie 3-0 z Szwecji i Francja. Wczoraj w połfinale Holandia wygrala wlasnie z Francja 3-0, a Chorwacja dala sobie wyrwac seta Izraelowi.
Na Mistrzostwach Europy w tym roku te dwie druzny nie spotkaly sie ze soba, ale graly z Azejberdzanem:
Azejberdzan - Chorwacja 3-1 (27-25,18-25,25-21,25-18)
Holandia - Azejberdzan 3-1 (23-25,27-25,25-16,25-17)
Na podstawie tych meczow mozna stwierdzic, ze Holenderki chyba poradzily by sobie z Chorwatkami, chociaz wiadomo, ze mecze meczowi nie rowny.
Te dwa zespoly ostatnio spotkaly sie ze soba w 2009 roku podczas Mistrzostw Europy:
Holandia - Chorwacja 3-0 (25-11,25-18,25-12)
Radze grac ostroznie, poniewaz Chorwatki graja u siebie i poprawily się w ostatnich latach, mysle ze seta ugrają, ale watpie w cos więcej.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Chorwacja - Holandia✅(3:2)
Typ: Chorwacja
Kurs: 3.73
Stawka: 4j /10j
Bukmacher: Pinnacle

Data spotkania: 13.11.2011 godz. 19:00
Chorwacja gra u siebie, skład bardzo ofensywny. Do kadry wróciła Senna Usić i Sanja Popović, więc duże wzmocnienie siły w ataku. Brakuje blokującej Poljak i rozgrywającej Grbac. Zespół po różnych problemach, w ostatnich latach zaczął bardzo dobrze grać. Holandia w ostatnich dwóch latach duży spadek formy z powodu słabej gry sióstr Staelens. Teraz dodatkowo bez Flier, na której opierała się gra w ataku. Atak wygląda dosyć słabo. Cały czas do formy nie może wrócić Chaine Staelens, Grotheus nigdy nie jest pewna w ataku. Według mnie zdecydowanie zawyżony kurs na Chorwację, która ma duże szanse na zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
gregor07 792

gregor07

Użytkownik
Pesaro - Urbino 2 1.60
Kompletnie nie znam się na siatkówce kobiet, ale tylko patrząc na tabelę Serie A kobiet wpadł mi w oko ten typ. Jest ktoś w stanie napisać o tym meczu coś więcej?
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Scavolini Pesaro - Urbino Volley
Wznawiamy ligowe rozgrywki w lidze włoskiej po przerwie reprezentacyjnej. Pesaro na razie bez punktów (!), Urbino 3 lokata w tabeli z 3 wygranymi oraz jedną porażką 2-3 z Cortese. Jest to spotkanie derbowe o ile się nie mylę (poprawcie jak coś).
Zagadka na dziś, to czy w tym meczu zagra Serena Ortolani. Jak wiadomo kontuzja przed Pucharem Świata. Jeśli już się wykurowała, to i tak forma nie powinna być wysoka, zresztą przed kontuzją także prezentowała się słabo.
W tym sezonie wszystko wskazuje na to, że Pesaro nie włączy się do walki o mistrzostwo. W zespole wyraźnie brakuje jakiejś liderki, która pociągnęła by grę. Wcześniej grę brała na swoje barki Flier, po jej odejściu tą rolę miała spełniać właśnie Ortolani, jednak póki co - nie sprawdza się to w żaden sposób. Brinker także zawodzi. Ogólnie drużyna bardzo odmłodzona - odeszła Guiggi, siostry Usić, w ich miejsce młode Okuniewska, Klineman czy Ampudia.
Siłą Urbino jest zespołowość. Odpowiedzialna za zdobywanie sporej ilości punktów jest Djerisilo, która trzyma całkiem wysoki procent skończonych ataków. Doświadczone Crisanti i Garzano bardzo dobrze współpracują z naszą rozgrywającą - Kasią Skorupą, która bardzo dobrze weszła do drużyny. Przyjęcie także całkiem nieźle wygląda, także Polka ma sporo możliwości do rozprowadzenia piłki. Urbino znów w tym roku na pewno namiesza w tabeli i może nawet jakaś większa niespodzianka się szykuje...?!
Wydaje mi się, że Scavolini nawiąże walkę, ale chyba punkt, to maksimum, co będą mogły z tego meczu wyciągnąć. Jako, że Urbino gra na wyjeździe, to odpuszczam handicapy, jednak nie zdziwię się, jeśli zakończyły by spotkanie po 3 setach.
Moje propozycje:
Urbino wygra --- 1.73 @ 6/10 Pinnacle ✅
WYNIK: 0-3
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jajs 67,3K

jajs

Użytkownik
Pesaro - Urbino 2 1.60
Kompletnie nie znam się na siatkówce kobiet, ale tylko patrząc na tabelę Serie A kobiet wpadł mi w oko ten typ. Jest ktoś w stanie napisać o tym meczu coś więcej?
Ja ligę Włoską czy to damską czy męska przestałem obstawiać bo tego na dłuższą metę po prostu się nie da ale podpowiedzieć mogę czy coś powiedzieć o zespołach ???? wyniki często nie spotykane, cuda tam się dzieją.

Jeśli chodzi o zespół z Pesaro to zespół ten przeszedł nie małą rewolucje. Z drużyny odeszły 3 podstawowe skrzydłowe Manon Flier, Senna Usić i Destinee Hooker która występowała na przyjęciu. Zastąpiły je bardzo dobre zawodniczki ale to nie to samo: Maren Brinker, Serena Ortolani a 2 przyjmującą jest młoda siatkarka która występuje w Pesaro już jakiś czas czyli Laura Saccomani. Godne uwagi jest to, że być może nie wystąpi atakująca Serena Ortolani ponieważ w czasie przygotowań z kadrą Włoch do PŚ doznała jakiejś kontuzji i na PŚ się nie pojawiła więc nie wiem co z nią. Ponadto z drużyny odeszła środkowa Martina Guiggi ale zastąpiła ją Berenika Okuniewska także tu nie widać jakiejś dużej różnicy. Rozgrywająca pozostała ta sama - Francesca Ferretti. Na pewno siłe rażenia Scavolini ma gorszą ale ich dramatycznie słabe wyniki są dla mnie bardzo zaskakujące bo to nie jest zły skład. Hooker, Usić i Flier to nie to samo co Saccomani, Brinker i Ortolani ale mimo wszystko Pesaro bardzo zawodzi. Warto dodać, że Pesaro zawsze było potęgą w tamtym roku 4 miejsce w Final Four LM ale w turnieju finałowym grały bez Hooker i samą Flier nie urobiły ;)
Natomiast Volley Urbino jak narazie gra bardzo ładnie. Zespół bez większych nazwisk ale wyniki są doskonale. Gre kreuje była rozgrywająca reprezentacji Polski Katatrzyna Skorupa. Patrząc w statystki gre ciągnął Ivana Djerisilo która zdobywa najwięcej pkt dla swojej drużyny. Obok Djerisilo dużo pkt zdobywa Lucia Crisanti i Valentina Tirozzi. Nie wiem skąd biorą się tak kapitalne wyniki drużyny Urbino. W końcu pokonały na wyjeździe Modenę 0:3 i uległy u siebie 2:3 ekipie mistrza Włoch Villa Cortese także to nie przynosi wstydu.
Patrząc składowo ten mecz wygrywa Scavolini ale wiadomo, że nazwiska meczu nie wygrywają tylko wygrywa go prawdziwy zespół i monolit. Patrząc jednak na wyniki i w tabele to ten mecz spokojnie powinno wygrać Volley Urbino. Jak będzie? przekonamy się późnym wieczorem ????
Dosyć szybkie 3:0 dla Urbino czyli niemoc i fatalna passa Pesaro trwa nadal. Nie mówmy, że one nie włączą się do walki o najwyższe cele w lidze one mogą bronić się przed spadkiem ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Siatkowka Kwalifikacje Olimpijskie 17-20 23.11
Slowenia - Portugalia
3:0
5,25
betsafe
Analiza
Dzis w spotkaniu kwalifikacyjnym do igrzysk olimpijskich Slowency zagraja z Portugalią. Turniej odbedzie sie w Chorwacji, oprocz Slowencow i Portugalczykow, zagraja tam oczywiscie gospodarze - Chorwaci oraz Finowie. Faworytami turnieju wydaje sie byc ci ostatni, ktorzy dysponuja chyba najsilniejsza ekipa. Drugie miejsce w moim odczuciu powinno rozstrzygnac sie dzis, gdyz wydaje mi sie, ze Chorwaci beda outsiderem tych zawodow. Slowency przyzwoicie spisali sie na nie tak dawno rozegranych mistrzostwach Europy, potrafili wyjsc z grupy po zwyciestwach nad Austria i Turcją i porazce z Serbia. W drugiej rundzie nie sprostali innemu uczestnikowi turnieju w Chorwacji - Finlandii, przegrywajac jednak dopiero po tiebreaku. Portugalczycy w mistrzostwach starego kontynentu spisali sie bardzo slabo, przegrali wszystkie, trzy spotkania, z Estonia, Rosja i Czechami. Portugalczycy od dluzszego czasu graja slabo. Slowency natomiast zajeli 3. miejsce w lidze europejskiej, co rowniez mozna uznac za sukces. Mysle, ze na dzien dzisiejszy Slowenia dysponuje lepszym skladem, lepsza reprezentacja, rowniez ostatnie spotkania wskazuja, ze to Slowenia bedzie faworytem tego spotkania.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Hiszpania - Słowacja​


Słowacy na własnym parkiecie są faworytem turnieju kwalifikacyjnego. Już podczas ME pokazali, że są mocnym zespołem. Kohut i Kmet tworzą bardzo solidną parę środkowych. Sporym atutem Słowaków powinny być mocne skrzydła. Sopko dysponuje potężnym atakiem, a Divis jest świetnie wyszkolony technicznie. Po przekątnej z rozgrywającym występują Nemec lub Bencz.

Hiszpania to obecnie przeciętny zespół. Nie sądze, żeby byli dzisiaj w stanie pokonać Słowaków. Warto zwrócić uwagę na dynamicznego Sergio Nodę. Gospodarze turnieju wczoraj bardzo pewnie pokonali Austriaków i uważam, że dzisiaj zagwarantują sobie udział w półfinale.

Typ:
Słowacja @ 1.65 Betsafe ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom