>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pozostałe rozgrywki

Status
Zamknięty.
D 0

drick

Użytkownik
Serbia U-18 - Włochy U-18
Sledze ten turniej od poczatku, udało mi sie zlapac kilka prezentow u bukmacherow, w tym meczu widze kolejny podarunek wiec postanowilem sie podzielic.
Zaczne od Włoszek, sa to faworytki do zlota obok Turczynek. Wygraly do tej pory wszystkie mecze w swojej grupie. Graja bardzo dobrze, dojrzale, a umozliwia im to wszystko swietna rozgrywajaca. Druga postacia godna wymienienia jest jedna z srodkowych bloku. Graja dosc pewnie w przyjeciu w porownaniu do innych drużyn w tej imprezie, dobrze w ataku i stawiaja wysoki blok.
Serbia w grupie ponisla dwie porazki z Turcja i Niemcami. Ogladalem tylko nie caly mecz w ich wykonaniu, ciezar ataku spoczywa przedewszystkim na przyjmujacych, atakujaca chodz wysoka to gra przecietnie, dobrze spisuje sie takze jedna ze srodkowych.
Kurs patrzac tylko na wyniki wystawiony bez sensu, bukmacherzy sugeruja sie chyba tym ze Serbki graja u siebie, ogladalem dwie druzyny i dla mnie lepiej prezentuja sie Wloszki i to im daje duzo wieksze szanse na final, a taki kurs to brac jak najszybciej bo do soboty powinien ostro poleciec.
Włochy U-18 2.22 Marathonbet
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Włochy U19 - Słowenia U19​

Mistrzostwa Europy Kadetów. Buki nie mają zielonego pojęcia o tym turnieju i o potencjale drużyn, codziennie można wyłapać fajne babole.

Na dziś fajnie wygląda typ w stronę Słoweńców. Włosi nie mają tutaj wielkiego rocznika, na start dostali gładkie baty od Belgów (gdzie również było na nich 1.15) . Najlepszym zawodnikiem Włoch jest Tiziano Mazzone, w pierwszym meczu 16 punktów z Belgami. Ale ogólnie Makaroniarze nie mieli wiele do powiedzenia w tym meczu.

Słowenia w swoim inauguracyjnym spotkaniu łatwo odprawiła Bośniaków 3:0. Dziś powinni bez żadnych problemów urwać seta Włochom.

Mecze do obejrzenia na Laoli

Over 160.5 (1.85) Totomix ✅

W B365 linia 170.5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Finlandia - Francja (kadeci)
Co prawda turniej kobiet śledziłem z dużo większą uwagą, to tutaj tak samo można wyłapać naprawdę wysokie kursy.
Buki prawdopodobnie kursy wystawiają patrząc na nazwy reprezentacji, myśląc że poziom kadetów pokrywa się z seniorami.
Ten mecz to według mnie walka o półfinał. Rosja jest poza zasięgiem w tej grupie, a te dwie drużyny mają sporą szansę na drugą lokatę.
Mało tu jakiś argumentów merytorycznych, no ale trudno mi cokolwiek napisać. Według mnie kursy powinny być co najmniej równe. Wczoraj Włosi przegrali z Belgami, a było to spotkanie liderów grup A i E z eliminacji. W tych samych grupach Finowie byli tuż za Belgami, a Francuzi za Włochami.
Value i tyle, warto pograć. Jakieś handi punktowe czy overy także wchodzą w grę.
Moje propozycje:
Over 160.5 --- 1.85 @ WilliamHill ✅ 172
Finlandia wygra --- 6.30 @ MarathonBet (6.00 WilliamHill) ✅ 3-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Włochy U19 - Polska U19​
Sypnął znów prezentem Totomix. Włosi nie umywają się do naszej kadry w tym roczniku.
Jeden mecz całkowicie wystarcza tutaj za analizę. Polacy pogromili wczoraj Belgów 25:12 25:13 25:21. Ci sami Belgowie odprawili wcześniej Włochów w czterech setach.
Kurs powinien oscylować w granicach 1.05. Obecny jest kompletnie absurdalny.
Polska -1.5 (1.60) Totomix ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Włochy - Polska (kadeci)
Kolejne bardzo fajne kursy od buków.
Włosi tutaj nic nie grają. O półfinał będzie im bardzo ciężko, jak Belgowie nie zawalą pozostałych spotkań to ich odprawią i pozostanie gra o 5 miejsce.
Polacy w tej grupie powinni się przejechać po wszystkich po kolei, tak jak Rosjanie w przeciwnej. Wszystko wskazuje na finał z kacapami.
Dziś na naszych chłopaków powinien być kurs podobny do tych co są na Ruskich - 1.05 to max. Dlatego czysty win na podbitkę zawsze spoko ;)
Jak nasi się nie rozluźnią po wczorajszym spacerku, to znów 3 sety i prysznic. Ja wrzucam do gry handi punktowe, chociaż jeden set do ~15 powinien się trafić, a linia wcale nie wygórowana.
Moje propozycje:
Polska -12.5 --- 1.91 @ MarathonBet ✅ 3-0 (78-63) były emocje :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Słowenia U19 - Austria U19​

Słowenia ma ten rocznik całkiem przyzwoity jak na siatkarskie tradycje tego kraju. Jest drużyną dużo lepszą od Austriaków.

Miałem okazje oglądać wczorajszy mecz Słoweńców z Włochami i wyglądało to całkiem przyzwoicie. Przy odrobinie szczęścia mogli doprowadzić nawet do tb. W swoim pierwszym spotkaniu gładziutko odprawili Bośniaków 25:13 25:15 25:23. Austriacy wczoraj lekko skompromitowali się tracąc seta z katastrofalną Bośnią, ogólnie mało brakowało tam aby outsider ugrał nawet coś więcej.

Można próbować Słoweńców z handi.

Słowenia -1.5 (1.40) Totomix ⛔

No i jeszcze taki suchar:
Belgia -1.5 (1.10) Totomix ✅

Kurs może nie zachwyca, ale Bośnia nie ma tutaj większych szans na ugranie chociażby seta.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Turcja - Finlandia (kadeci)
Bardzo ważne spotkanie jeśli chodzi o walkę o drugie miejsce w grupie B.
Turcy nie mają w tym roczniku nic nadzwyczajnego. Solidna reprezentacja, ale pogubili już punkty wygrywając po tie-breaku ze słabszymi - Bułgarią i Serbią.
Finowie to moi faworyci do drugiego miejsca w tej grupie. Pewnie pokonali Serbów i Francuzów. Teraz poprzeczka ustawiona pomiędzy tymi dwoma reprezentacjami.
Może to nie być łatwy mecz, ale wydaje mi się, że dziś Finowie mocno przybliżą się do meczów półfinałowych. Kursy już dużo rozsądniej wystawione, no ale buki też się uczą.
Moje propozycje:
Finlandia wygra --- 1.60 @ Bet365 ⛔ 3-2
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Słowenia U19 - Polska U19 1 3.95 Marathonbet ⛔
Warto rozważyć dzisiejszy mecz Słowenia U19 - Polska U19 ME juniorów w siatkówce. Polacy mają już zapewnione pierwsze miejsce w grupie, mecz dla nich o pietruszkę, Słoweńcy walczą o awans do gry o miejsca 5-8, Włochów raczej nie przeskoczą, bo oni dzisiaj grają z Bośnią, ale przed nimi jest jeszcze Austria z jednym oczkiem więcej która gra mecz z Belgią. Belgowie wygrywając za 3 punkty awansują razem z Polską do fazy pucharowej i nie będą musieli spoglądać na rywali. Austria jest praktycznie bez szans na awans bo jak nawet wygrają z Belgią to i tak Włosi będą przed nimi bo pykną 3:0 Bośnię i będą mieli lepsze staty. Polacy już wczoraj lekko pokazali w meczu z Bośnią, że myślą już o fazie pucharowej, męczyli się z Bośniakami w pierwszych dwóch setach, dzisiaj mogą odpocząć najlepsi zawodnicy. Słoweńcy mają o co walczyć i na pewno będą chcieli to wygrać, aby pozostać w turnieju, a nasza reprezentacja ? Motywacji na to spotkanie nie widzę ;) Marathon początkowo wystawił kurs 5.80 na Słowenię, kurs poleciał już na 3.95 i myślę, że po takim kursie jeszcze warto zagrać ;)
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
a nasza reprezentacja ? Motywacji na to spotkanie nie widzę ;)
Nie sądzisz, że dla Kadetów wystarczającą motywacją jest chęć bycia najlepszym? Oczywistym jest, że będą grali aby wygrać.

1.40 to promocja na Polaków, kompletny idiotyzm taki kurs. Nasi bez najmniejszych problemów odprawią Słoweńców nawet rezerwami. W takich rocznikach różnica między pierwszym a drugim składem nie jest duża, ogromna ilość zmian w każdym meczu to potwierdza.

Nie wiem w jakim celu ktoś miałby tutaj dawać coś komuś za darmo. Słowenia marzy o awansie to musi Polaków pokonać, a to wydaje się być niemożliwym bo obie drużyny dzieli kompletna przepaść

Polska (1.40) B365 ✅
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Polska i Rosja to dwie drużyny które absolutnie deklasują resztę stawki. Nie ma tutaj dla nich rywali. Oba zespoły dysponują potężną zagrywką która szybko rozbija rywali którzy w tych rocznikach co normalne raczej grają banalnym flotem i taka siła uderzenia jak np. naszego środkowego Gryca jest dla nich niespotykana.

Polska przeszła przez fazę grupową bez straty seta, Rosjanie gdy mieli już pewny awans dwa sety stracili, ale można to uznać zdecydowanie za wypadek przy pracy. Oba zespoły regularnie nie wypuszczają swoich przeciwników do 20 w żadnym z setów, inny finał niż Rosja - Polska jest absolutnie nierealny.

Polska -1.5 (1.15) Totomix ✅
Rosja -1.5 (1.15) Totomix
✅

Kursy są niskie, ale można w nie wchodzić bardzo grubo. Ja za takiego dubla więcej niż 1.05 bym nie zapłacił, buki dają darmowe 1.32
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Polska U19 - Rosja U19​
No i mamy finał jaki mieć musieliśmy, dwie najlepsze drużyny Europy w swoich rocznikach, dwa zespoły które nie mają konkurencji na Starym Kontynencie. Jednak dla mnie kurs na Rosjan jest bardzo korzystny, mimo wszystko to oni powinni być dosyć zdecydowanym faworytem.
Oglądałem praktycznie wszystkie mecze obu zespołów na tym turnieju, oba teamy są kapitalne, ale jednak Rosja jest zespołem lepszym. Zarówno Polska jak i Rosja polega głównie na sile zagrywki, u nas najlepszym zagrywającym jest Paweł Gryc, u nich Pavel Pankov. Pankov ma nieprawdopodobną średnią asów na spotkanie, już w pierwszym meczu zaaplikował Turkom 8 asów serwisowych (!), wczoraj 3 asy z Belgią. Obok Pankova najlepiej punktującym zawodnikiem Rosjan jest Vicotr Poletaew, który również dysponuje kapitalnym serwisem.
Rosja jest drużyną o fenomenalnych parametrach, siła na ataku i zagrywce jest zdecydowanie zbyt mocna aby Polacy sobie z nimi poradzili. Wielkie ukłony dla naszych za ten turniej, ale złoty medal jest raczej poza zasięgiem.
Rosja (1.85) Marathon ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 94

crock

Użytkownik
Szybko, szybko, bo pierwotnie spotkanie o 15 ale się troche(z 30 min) opóźni.
Idea Khonkaen VS Lienviet Postbannk
Egzotyka, w bet365 ten mecz w zakladce Klubowe Mistrzostwa Azji jako Tajlandia-Wietnam.
Orientacja tylko po relacjach live, czyli tym co ogladalem na becie. Kilka dni temu wynik Idea Khonkaen 2 - 3 Lienviet Postbannk
(16-25, 25-20, 30-28, 23-25, 15-17)
Bardzo zacięte spotkanie, tutaj mozna obejrzec TB http://www.youtube.com/watch?v=sduKibfshx8
Wg mnie duże value w tym spotkaniu, dlatego też atakuje na &quot;Tajki&quot; po 2,75 ⛔! w bet365
spotkanie będzie dostępne LIVE na bet365!
Ostra lipa Tajki 16-15 i pilka w górze w TB, Wietnamki bronia i oddaja za darmo ,a pilka wpada sobie w boisko, a Tajki stoja i sie przygladaja... po chwili 16-18 i kolejny przegrany TB, a mialem dodatkowo polapane Tajki po kursie 7,00 po 1 secie ehhh bylo blisko
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Czarnogóra U21 - Dania U21​

Eliminacje do MŚ Juniorów. Widzę tutaj naprawdę sporą promocję na Duńczyków.

Czarnogóra jest żenująco słaba, rocznik na poziomie wręcz amatorskim. Wczoraj baty od Greków 0:3 (-18, -15, -16). Na ostatnich Mistrzostwach Europy w 5 meczach udało im się ugrać jedynie 2 sety i to w jednym meczu z marnymi Szwedami. Dania to zupełnie inny poziom. Wczoraj Duńczycy dostali od Rosjan, ale w dwóch setach zdołali zdobyć kolejno 17 i 22 punkty co już dużo znaczy, bo Rosjanie to absolutna potęga w tym roczniku.

Promocja, naprawdę polecam.

Dania (1.40) B365 ⛔ 1:0 24:22 mecz pod pełną kontrolą i robi się 1:3. Tak to bywa z juniorami.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Pędziłem, ale nie zdążyłem zagrać na Hiszpanki, a to chyba byłby dobry bet.

Polska - Rosja (juniorki)
Mecz startuje o 16:30, więc na szybko.
Rosjanki gospodarzem i mają tutaj plusik. W sparingach przed turniejem grały z Niemkami, które miały kłopoty z wystawieniem optymalnego składu, a mimo to wygrały tylko jeden mecz 3-2 (dwa przegrały 2-3 i 1-3). Liderką jest znana z Kazania - Voronkova. Wczoraj wygrały 3-1 ze słabą Rumunią.
Polki nie są w najwyższej formie, nie ma co ukrywać. Wczoraj też za długo zastanawiałem się nad stawianiem przeciwko naszym zawodniczkom i przepadł dobry typ. Mamy kilka nazwisk, ale sparingi z Francuzkami pokazały, że czegoś brakuje. U nas największą gwiazdą jest środkowa Kąkolewska.
Rosjanki trzeba ruszyć serwisem. Według mnie małe value na nasze jest, kurs 5.00 to jednak przesada. Szkoda, że oferta taką wąska. Lekko można spróbować.
Moje propozycje:
Polska wygra --- 5.00 @ Bet365 ⛔ 0-3
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Polki jednak są tragiczne i jak dziś zagrają tak jak z Ruskimi, to ta słaba Rumunia je pyknie.

Bułgaria - Chorwacja (juniorki)
Mecz w którym szukam value i małej niespodzianki. Znów przeciwko gospodarzowi. Oferta strasznie mała, a fajnie by było poszukać tutaj handicapów.
Bułgarki ma całkiem niezłą drużynę. Warto zwrócić uwagę na środkową Todorovą. Sporo zna się z klubów, także tutaj mają plus ze zgraniem. Miały zasłużony dzień odpoczynku po łatwych wygranych 3-0 z Grecją i Łotwą.
Chorwacja to zespół słabszy, ale może okazać się, że wcale nie aż tak bardzo. Mają swoją gwiazdkę - Karlę Klarić, która grała sezon w Volero i m.in. potrafiła ubić 18 punktów Vakifbankowi. Na pewno duży potencjał ma ta zawodniczka.
Bułgaria ma na pewno bardziej wyrównany team. Nie miały jednak jeszcze trudnych chwil na tym turnieju, a zwykle takie się trafiają większości drużyn. Chorwacja potrafiła ugrać 2 sety na Niemkach. Jak Klarić dostanie wsparcie, to Chorwacja jest w stanie ten mecz wygrać. Można rozrywkowo próbować, bo kurs powinien być sporo niższy.
Moje propozycje:
Over 145.5 @ 1.85 @ Bet365 ⛔ 3-0
Chorwacja wygra --- 8.00 @ Bet365 ⛔ 3-0
Jednak Bułgarki potrafią przebijać na drugą stronę...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom