>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Pozostałe rozgrywki

Status
Zamknięty.
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Ja oczywiście postaram się wygrzebać jakieś typy z kobiecego turnieju. Pokrótce o dzisiejszych meczach:
Chorwacja - Wielka Brytania: Chorwatki wygrają - tyle mogę powiedzieć, ale to czy będzie 3-0 czy 3-1 to dla mnie loteria i nie ma sensu stawiać. Chorwatki mają przewagę widoczną gołym okiem przewagę na skrzydłach: Ikic, Popovic i Alajbeg swoje zrobią. W tej drużynie jednak jest dużo nieobecnych i ogółem skład, który pojechał do Rumunii jest bardzo młody. Seta w takim meczu łatwo stracić.
Rumunia - Portugalia: 3 punkty dla Rumunek. 1.20 na 3-0 jednak nie do gry.
Słowacja - Szwecja: Słowacja to niski poziom, ale Szwedki to amatorki. Kilka zawodniczek z Modranskiej Prostejov załatwi sprawę i spokojnie 3-0 powinno być, ale 1.20 nie do ruszenia. Szwecja zdecydowanie najsłabsza drużyna grupy.
Izrael - Hiszpania
Mecz na neutralnym terenie. Mecz startuje o 16:00
Lekko przewietrzona kadra Izraelu, nie ma już Frage i Fahri, za to młode siostry Gluck coraz częściej pojawiają się na parkiecie. Gra oparta jednak dalej na doświadczonych - Tatianie Artmenko i Annie Velikiy, w Lidze Europejskiej pokazała się na środku Devash.
U Hiszpanek na pierwszy rzut oka brakuje środkowej Amaranty Fernandez znanej z Sopotu. Mimo jej braku środek i tak wygląda solidniej niż u rywalek - Correa i Fernandez Conde. Na skrzydle przede wszystkim Milagros Collar, przyjmujące raczej przeciętne w ataku. Co ciekawe na libero Hiszpanki sięgnęły po bardzo doświadczoną Lopez i oby to było wzmocnienie.
Hiszpanki grały sparingi z Francuzkami, dwa wygrały 3-2 i 3-1, jeden przegrały 1-3 (Francuzki bez Rybaczewski).
Hiszpanki na pewno są zespołem bardzo doświadczonym i to one powinny wygrać ten mecz. Wydaje mi się, że mecz będzie wyrównany i poszukam tutaj overa. Bet365 ma całkiem przystępną linię na to spotkanie. Stawka niska, bo w takim meczu jednak wszystko możliwe, a obydwie drużyny bardzo nieregularne.
Moje propozycje:
Over 179.5 --- 1.85 @ Bet365 ✅ 215

Jak mielibyście stream do tego meczu to napiszcie, z tego co wiem to Słowacy planują transmitować ten turniej w swojej TV (ale też nie mam pewności Ci tylko mecze swojej reprezentacji, czy dwa spotkania dziennie).
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Węgry - Łotwa
Jeszcze na szybko zdecydowałem się spróbować zagrać ten mecz mężczyzn.
Atut Węgrów to przede wszystkim własne boisko. W zespole nie ma Nemetha, Petra Nagy&#39;iego, Veresa - a to bardzo cenni zawodnicy.
Łotysze za to w mocnym składzie na czele z Egleskalnsem, Medenisem, Celitansem i Korzenevicsem.
Nie wydaje mi się, by Węgrów było stać na wygraną, szczególnie liczę na młodego Egleskalnsa, który może być trudnym celem do złapania.
Mecz startuje o 19:00.
Moje propozycje:
Łotwa wygra --- 1.47 @ Betsafe, Betsson ✅ 1-3
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Cienka oferta na dzisiaj, bo w większości zdecydowani faworyci grają z outisderami swoich grup, ale jeden typ mi się podoba. Zobaczymy czy będzie mi się podobał pod koniec analizy, ale jestem dobrej myśli. A więc tak...

Finowie wygrali wczoraj nie bez problemów ale jednak 3:0 z reprezentacją Czarnogóry w której wystąpili między innymi Marko Bojic oraz Milos Culafic, który ostatni sezon spędził we francuski Poitiers i grał w fazie pucharowej w Lidze Mistrzów przeciwko Zenitowi Kazań. Trener Daniel Castellani tak wypowiadał się po tym spotkaniu:
“It was important for us to win the first match. We played good and we gained confidence. Only in the second set we had problems as the opponents risked with their serve. It is important also that we remained focused all the time. In theory we are the favorites of the group but we must show it out there on the court. We want to take as many points as possible before we travel home to play there the second round” said Finland’s mentor Daniel Castellani.
Finowie grali wczoraj w składzie: Mikko Esko, Juha Lehtonen, Mikko Oivanen, Matti Oivanen, Anti Siltalla, Olli Kunarri oraz Jesse Mantyla (L).
A na ławce zostali jeszcze Hietanen, Shumov, Ojansivu czy Tervaportii. - Ogólnie chciałem w tym miejscu zwrócic uwagę na to, że Finowie grają tutaj pierwszą paką, także nie ma mowy o jakimkolwiek lekceważeniu czy eksperymentalnym graniu.

Teraz Rumuni. Nie ma kilku zawodników znanych z występów nawet w Lidze Mistrzów w barwach Tomisu Constanca. Tak więc grę na swoje barki musi wziąc były atakujący Asseco Resovi Rzeszów - Andrian Gontariu, który w przyszłym sezonie będzie grał w lidze francuskiej. Radu w spotkaniu z Grekami (2:3) zdobył 24 punkty z 44% skutecznością. Na tle Greków... przeciętnie, ale nie o to mi chodzi. Chodzi mi o to, że oprócz Niego i Mariana Bali, który zdobył 18 punktów w tamtym meczu nie ma za bardzo kto ich wspomagac. I teraz spostrzegamy analogię do spotkania Finlandia - Czarnogóra. Tam też był tylko jeden Bojic i Czarnogórcy powalczyli tylko w 2 secie.

Także stwierdzam, że Finowie prowadzeni przez Daniela Castellaniego na tle Rumunów nie mają żadnych, ale to żadnych słabszych punktów i liczę tutaj na zwycięstwo Finów i powtórzenie wyniku z meczu z Czarnogórcami, bo moim zdaniem Rumuni są mniej wymagającym zespołem niż Czarnogóra... I nawet trener Mariusz Sordyl... im nie pomoże :]

Mecz rozgrywany w Grecji, także w tym spotkaniu akurat neutralnie. Jeszcze warto zastanowic się nad handicapem +1.5 na Czarnogórców w spotkaniu z Grekami. Jak widac po wyniku 2.500 tysiąca fanatycznych kibiców na hali nie zrobiło na Rumunach większego wrażenia. Jest value a kursy na Czarnogórę spadają, więc trzeba się będzie szybko decydowac.

Finlandia - Rumunia ▶ Finlandia wygra 3:0 7/10 1.80 Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
No to lecimy dalej.
Słowenia - Francja
Typ rzucił mi się w oczy już wczoraj.
Słowenia jest gospodarzem i to jest najgroźniejszy ich argument. W składzie nie widzę Lipicer. Najgroźniejsza powinna być Monika Potokar, która w tym roku zagra w lidze włoskiej. Ogółem Słowenia nie ma jakiś siatkarek z wysokiej półki i to bardzo przeciętna drużyna.
Francuzki przyjechały w mocnym składzie. Wraca po kontuzji kapitan Rybaczewski. Największą gwiazdą jednak dla mnie jest środkowa Bauer, która w Arsizio króluje na siatce. Ogółem środek siatki powinien robić przewagę, bo jest jeszcze solidna Kloster. Liczę na dobry występ Schleck. Brakuje trochę wartościowej atakującej.
Myślę, że Francuzki stać na zwycięstwo za komplet punktów. Do handicapu jednak podchodźcie z ostrożnością.
Moje propozycje:
Francja wygra --- 1.41 @ Pinnaclesports ✅ 0-3
Francja -1.5 --- 1.81 @ Pinnaclesports ✅ 0-3
 
kleryk 146

kleryk

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, eliminacje ME
Data: 8.09.12 (godz. 18:30)
Spotkanie: Białoruś - Portugalia
Typ: Białoruś
Kurs: 3,24
Bukmacher: Pinnacle Sports
Patrze sobie na rozklad meczow siatkowki na dzisiaj z eliminacji do euro i widze taki ciekawy meczyk w grupie A pomiedzy Bialorusia a Portugalia. To bedzie mecz o awans bo obie druzyny wygraly juz po jednym spotkaniu (Bialorus z Turcja 3:1 a Portugalia z Wielka Brytania 3:2). Ten typ opre glownie na swojej intuicji bo Bialorusi w siatke to nie kojarze prawie wcale poza tym jednym zawodnikiem co u nas w PlusLidze gra, Jurij Gladyr chyba? Portugalczykow kojarze zdecydowanie lepiej ale przede wszystkim z porazek bo oni nigdy nic konkretnego nie ugrali dlatego jestem troche zaskoczony tak wysokimi kursami na zwyciestwo bialorusi w tym meczu. Lukaszenki pokonaly w pierwszym spotkaniu Turkow a to az takie ogorasy nie sa. Turcy sa lepsza ekipa niz Wielka Brytania a Portugalczycy meczyli sie z nimi w pieciu setach to chyba znak ze nie sa takim wielkim faworytem tej grupy. Kurs na nich byl w granicach 1,03 a oni meczyli 5 setow. Bialorusini z Turkami faworytami podobnie jak dzis tez nie byli, a podobnie jak dzis kursy na nich byly powyzej 3,00 no i cos czuje ze tez podobnie jak z Turkami to i dzis moga sie pokusic o kolejna niespodzianke. Ciekawa sprawa ze Portugalczycy pokonujac Brytyjczykow odniesli swoje pierwsze zwyciestwo od 10 spotkan bo w poprzednich 9 mieli serie samych porazek ale do tego az takiej wagi nie przykladam bo grali z silnymi rywalami w lidze swiatowej. Bialorus statystyki ma lepsze ale oni w tym roku rozegrali tylko jeden oficjalny mecz, wygrany z turkami. Mimo wszystko wydaje mi sie ze moga dzisiaj z Portugalia wygrac bo poludniowcy nie sa poza zasiegiem co pokazala slaba Wlk Brytania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
P 46

probet-65708

Użytkownik
Gladyr jest Ukraińcem, a do awansu tak blisko nie ma, bo jeszcze będzie turniej &quot;rewanżowy&quot;, więc pozostało trochę spotkań do rozegrania.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Ukraina - Szwecja
Mecz mężczyzn, gdzie zdecydowanym faworytem jest drużyna naszych sąsiadów.
Szwedzi to drużyna jednego zawodnika. Praktycznie cały atak opiera się na Nilssonie. Pozostali zawodnicy to raczej pół-amatorka. Mają duże kłopoty z przyjęciem. Wczoraj jednak udało im się ugrać seta Słowenii.
Ukraina u siebie jest bardzo groźna. Sporo zawodników z Metalista w reprezentacji. Wczoraj toczyli wyrównany bój z Niemcami i powinni wyjść z tego z co najmniej punktem (w 4 secie mieli 24-21). Solidna drużyna, która może napsuć krwi faworytom z Niemiec i Słowenii.
Myślę, że Ukraina spokojnie zgarnie 3 punkty. Gra Szwedów jest przewidywalna, stać ich na 3-0.
Moje propozycje:
Ukraina -2.5 --- 2.08 @ Pinnaclesports ⛔ 3-2
 
T 15,2K

tadzin

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, eliminacje ME
Data: 8.09.12 (godz. 18:30)
Spotkanie: Białoruś - Portugalia
Typ: Białoruś
Kurs: 3,24
Bukmacher: Pinnacle Sports
Patrze sobie na rozklad meczow siatkowki na dzisiaj z eliminacji do euro i widze taki ciekawy meczyk w grupie A pomiedzy Bialorusia a Portugalia. To bedzie mecz o awans bo obie druzyny wygraly juz po jednym spotkaniu (Bialorus z Turcja 3:1 a Portugalia z Wielka Brytania 3:2). Ten typ opre glownie na swojej intuicji bo Bialorusi w siatke to nie kojarze prawie wcale poza tym jednym zawodnikiem co u nas w PlusLidze gra, Jurij Gladyr chyba? Portugalczykow kojarze zdecydowanie lepiej ale przede wszystkim z porazek bo oni nigdy nic konkretnego nie ugrali dlatego jestem troche zaskoczony tak wysokimi kursami na zwyciestwo bialorusi w tym meczu. Lukaszenki pokonaly w pierwszym spotkaniu Turkow a to az takie ogorasy nie sa. Turcy sa lepsza ekipa niz Wielka Brytania a Portugalczycy meczyli sie z nimi w pieciu setach to chyba znak ze nie sa takim wielkim faworytem tej grupy. Kurs na nich byl w granicach 1,03 a oni meczyli 5 setow. Bialorusini z Turkami faworytami podobnie jak dzis tez nie byli, a podobnie jak dzis kursy na nich byly powyzej 3,00 no i cos czuje ze tez podobnie jak z Turkami to i dzis moga sie pokusic o kolejna niespodzianke. Ciekawa sprawa ze Portugalczycy pokonujac Brytyjczykow odniesli swoje pierwsze zwyciestwo od 10 spotkan bo w poprzednich 9 mieli serie samych porazek ale do tego az takiej wagi nie przykladam bo grali z silnymi rywalami w lidze swiatowej. Bialorus statystyki ma lepsze ale oni w tym roku rozegrali tylko jeden oficjalny mecz, wygrany z turkami. Mimo wszystko wydaje mi sie ze moga dzisiaj z Portugalia wygrac bo poludniowcy nie sa poza zasiegiem co pokazala slaba Wlk Brytania.
Po pierwsze wcale nie jest to mecz o awans gdyż aktualnie ma miejsce Turniej 1. Fazy 2. kwalifikacji. Faza 2. składa sie z dwoch turniejow. W kazym z turniejow jeden zespol rozgrywa 2 mecze. Czyli przed Bialorusia/Portugalia jeszcze 3 mecze.
Po drugie Turniej 1. rozgrywany jest właśnie w Portugalii ;]
To prawda wczoraj Portugalia jak i Turcja ogromnie zaskoczyły in minus, patrzyłem statystyki i okazalo sie ze oba teamy popelnily niezliczoną ilosc bledow wlasnych (po okolo 35 punktow oddanych przeciwnikowi za darmo). Sety gra sie do 25 punktow czyli w takim 4 albo 5 setowym pojedynku taka ilosc bledow potrafi zawazyc na wyniku meczu (u Turkow zawazyla :&gt; ).
Piszesz ze Bialoris ma lepsze &quot;statystyki&quot;. Fajnie. Tylko ze z kim taka Bialorus gra ? : &gt; Portugalia grala w LŚ i dostawala regularne baty to prawda, tym nie mniej lepiej grac z lepszymi i przegrywac jak nie grac wcale (w LŚ 2011 grali zdecydowanie lepiej i pokonali takich Serbow czy Finow co prawda tam byly jakies cuda ze skladem ale mniejsza o to).
Nastepny raz jak cos napiszesz to wpierw poszukaj dokladnie co i jak bo po prostu wprowadzasz ludzi w blad. CEV.lu i tam wszytsko jest napisane.
Ja pograłem Portugalie, nie dosc ze graja u siebie, to za przeciwnika maja druzyne... klase gorszą. Gorszy mecz moze zdarzyc sie kazdemu, ale o tym ze dany team jest klasowy pokazuje to ze dwa razy pod rzad tak slabego meczu nie graja. Wg mnie dzis Portugalia-1,5 lekko wchodzi. Przypomne ze pare dni temu grali o to by zostac w LŚ i 2 razy przegrali z Holandią 2-3 więc słabe wyniki to nie są, a gdzie Białorusi do Holandii... (Holandia grała wteyd u siebie).
Typu nie neguję, tylko argumenty i półsłowka ktorych uzyles bo sa albo nieprawdziwe albo nie maja sensu..
 
kleryk 146

kleryk

Użytkownik
Po pierwsze wcale nie jest to mecz o awans gdyż aktualnie ma miejsce Turniej 1. Fazy 2. kwalifikacji. Faza 2. składa sie z dwoch turniejow. W kazym z turniejow jeden zespol rozgrywa 2 mecze. Czyli przed Bialorusia/Portugalia jeszcze 3 mecze.
Po drugie Turniej 1. rozgrywany jest właśnie w Portugalii ;]
To prawda wczoraj Portugalia jak i Turcja ogromnie zaskoczyły in minus, patrzyłem statystyki i okazalo sie ze oba teamy popelnily niezliczoną ilosc bledow wlasnych (po okolo 35 punktow oddanych przeciwnikowi za darmo). Sety gra sie do 25 punktow czyli w takim 4 albo 5 setowym pojedynku taka ilosc bledow potrafi zawazyc na wyniku meczu (u Turkow zawazyla :&gt; ).
Piszesz ze Bialoris ma lepsze &quot;statystyki&quot;. Fajnie. Tylko ze z kim taka Bialorus gra ? : &gt; Portugalia grala w LŚ i dostawala regularne baty to prawda, tym nie mniej lepiej grac z lepszymi i przegrywac jak nie grac wcale (w LŚ 2011 grali zdecydowanie lepiej i pokonali takich Serbow czy Finow co prawda tam byly jakies cuda ze skladem ale mniejsza o to).
Nastepny raz jak cos napiszesz to wpierw poszukaj dokladnie co i jak bo po prostu wprowadzasz ludzi w blad. CEV.lu i tam wszytsko jest napisane.
Ja pograłem Portugalie, nie dosc ze graja u siebie, to za przeciwnika maja druzyne... klase gorszą. Gorszy mecz moze zdarzyc sie kazdemu, ale o tym ze dany team jest klasowy pokazuje to ze dwa razy pod rzad tak slabego meczu nie graja. Wg mnie dzis Portugalia-1,5 lekko wchodzi. Przypomne ze pare dni temu grali o to by zostac w LŚ i 2 razy przegrali z Holandią 2-3 więc słabe wyniki to nie są, a gdzie Białorusi do Holandii... (Holandia grała wteyd u siebie).
Typu nie neguję, tylko argumenty i półsłowka ktorych uzyles bo sa albo nieprawdziwe albo nie maja sensu..
No to przepraszam za &quot;niescislosci&quot; czy inaczej mowiac pierdoły :razz: Analize pisalem typowo pod konkurs a wiecie jak to sie wtedy pisze - livesports i te sprawy ???? Typ i tak podtrzymuje bo po takim kursie uwazam ze warto (a juz mocno kursy pospadaly wiec cos jest na rzeczy). Zobaczymy jaki bedzie wynik ;) Jednak jesli kogos wprowadzilem w blad to przepraszam choc z drugiej strony uwazam ze kazdy ma wlasny rozum i nim cos zagra to powinien sam dany mecz przeanalizowac a nie brac w ciemno cudze typy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
T 15,2K

tadzin

Użytkownik
No to przepraszam za &quot;niescislosci&quot; czy inaczej mowiac pierdoły :razz: Analize pisalem typowo pod konkurs a wiecie jak to sie wtedy pisze - livesports i te sprawy ???? Typ i tak podtrzymuje bo po takim kursie uwazam ze warto (a juz mocno kursy pospadaly wiec cos jest na rzeczy). Zobaczymy jaki bedzie wynik ;) Jednak jesli kogos wprowadzilem w blad to przepraszam choc z drugiej strony uwazam ze kazdy ma wlasny rozum i nim cos zagra to powinien sam dany mecz przeanalizowac a nie brac w ciemno cudze typy.
a to Typy Dnia a no to co innego.
co do kursu faktyzcnie jest on ciut zawyzony i taka argumentacja jest juz zdecydowanie lepsza i sensowniejsza.
takie info od kolegi parodii tez wklejam moze komus pomoze:
kadra Białorusi to praktycznie cały skład Stroitela MIńsk. Na pewno są zgrani, a i cały sezon grali w Superlidze i podobnie jak Portugalczycy w LŚ mieli od kogo się uczyć
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Kapkę zaspałem i kursy poleciały...
Czechy - Bułgaria

Zacznę od tego spotkania, bo niewątpliwie jest value na Czeszki. Mecz rozgrywany w Bułgarii.
Obie drużyny mają szczęście do siebie w tym roku. Mecz jest rewanżem za finał Ligi Europejskiej, w którym to Czeszki wygrały 3-0 (w Karlovych Varach).
Bułgarki w tym roku odpaliły. Po kiepskich mistrzostwach Europy drużyna się pozbierała. Nie ma ciągle w kadrze Yanevej. Gra oparta jest na młodości - Rabadziheva oraz wysoka Vasileva. Na środku dobrze prezentuje się Filipova. Jest też solidna rozgrywająca Nenova. Bułgarki zwykle mają kłopoty na przyjęciu i to jest sposób by je ograć.
Czeszki także z małymi osłabieniami. Brakuje libero Jasovej oraz środkowej Plchotovej (czasem nie zrezygnowała już z kadry?). Duet Havlickova i Havelkova to klasa światowa, choć szczególnie ta pierwsza miewa czasem &quot;dziwne dni&quot;. Przyjęcie uzupełnia młodziutka (1993) i perspektywiczna Kossanyiova. Solidnym punktem jest Monzoni, Pastulova obecnie to raczej taka zapchaj-dziura na środku (dziwne, że tak długo jest pewniakiem do gry w pierwszym składzie). Nie rozumiem powołania dla słabej Barborkovej, która przesiedziała cały sezon klubowy na ławce. Rozegranie obstawia również solidna Lucie Muhlsteinova.
Zapowiada się zacięty mecz, dodatkowy atut dla Bułgarek to własne boisko. Czeszki wygrywając dziś mecz uczynią duży krok do zajęcia pierwszego miejsca (ostatni turniej w Czechach). Value jest, warto próbować. Przyjęcie lekko lepsze mają Czeszki, w ataku też powinna być przewaga, Bułgarki mogą zgarnąć więcej z bloku.
Moje propozycje:
Czechy +1.5 --- 1.65 @ Pinnaclesports ✅ 2-3
Czechy wygrają --- 2.40 @ Betsafe, Betsson
⛔ 2-3

Słowenia - Belgia
Belgijki jeśli myślą o pierwszym miejscu, nie mają prawa stracić tu punktów. Wczoraj oddały komplet Francji i teraz trzeba wygrać 4 mecze za maksymalną liczbę oczek (drugi turniej w Belgii).
O Słowenii pisałem przy okazji meczu z Francuzkami. Przeciętna reprezentacja.
Belgia to drużyna z potencjałem. Młodością dowodzi doświadczona rozgrywająca Dirickx. Oprócz tego gra trzymana na innych siatkarkach znanych z polskiej ligi - Charlotte Leys, która w przyjęciu jest słaba, ale w ataku potrafi podciągnąć zespół, oraz Helen Rousseaux która była najrówniejszą zawodnikom w Łodzi tego sezonu (w reprezentacji teraz gra na ataku ;O).
Kursy niestety pospadały i po 1.60 nie zdecyduje się zagrać handi. Zostaje więc czysty win, na dokładkę można gdzieś wrzucić ten mecz.
Moje propozycje:
Belgia wygra --- 1.30 @ Betsafe, Betsson, Bet365, Pinnaclesports ✅ 0-3
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 1K

komandos5

Użytkownik
Plchotova caly tez sezon nie grala w reprezentacji , zakonczyla przygode , ale pewnie jak wynik przyjdzie to wroci u kobiet norma .... yanewa rowniez nie grala w finale wspomnianej ligi europejskiej , o barborkowej nie ma sensu pisac bo w reprze tez w tym sezonie nic nie znaczyla jedynym oslabieniem moze byc brak libero aczkolwiek z tego co wyczytalem ta ma byc lepsza .... u mnie czeszki mocna poszl z rana ....
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Kazachstan - Tajlandia
Taki mały przerywnik azjatycki między spotkaniami z Europy. Niedawno mieliśmy turniej AVC mężczyzn, niedawno wystartowały kobiety (oczywiście kursów mniej niż na mężczyzn :-|). Mecz o 1 miejsce w grupie A. Gospodarzem turnieju jest Kazachstan.
Kazachstan to specyficzna drużyna o której ciężko coś pisać, bo rzadko jest okazja do oglądania tych siatkarek. Grały na MŚ 2010 i na WGP 2011, gdzie raczej były dostarczycielami punktów. Siatkarki grają głównie w rodzimej lidze (liczne grono z Zhetysu), nieliczne grają gdzieś poza granicami (m.in. środkowa Safronova - Iller Bankasi). Postacią numer jeden jest chyba przyjmująca Drobnyshevskaya. Kazachstan używa prostych środków do zdobywania punktów.
Tajki z tego co wiem przyjechały tutaj optymalnym składem z Onumą, Maliką i Tomkom na czele i są one obok Chinek faworytkami do zwycięstwa w tym turnieju.
Obydwie drużyny z kompletem punktów, a więc tylko zwycięzca tego meczu zapewni sobie 1 miejsce w grupie, a co dalej powinno skutkować ominięciem Chinek (które przyjechały w olimpijskim składzie) aż do samego finału, a więc stawka jest spora (Japonki także rezerwami).
Różnica klas widoczna gołym okiem. Do meczu jednak polecam podejść z dystansem. Kazachstan u siebie jest groźny i to będzie trudny mecz dla Tajek. Myślę, jednak że wbiją swoje zagrywkom i wykończą je swoimi kontrami. Kurs do wrzucenia na dubel. Mecz startuje o 13:30. Oprócz Bet365 ofertę widzę w Betsafe (1.38).
Moje propozycje:
Tajlandia wygra --- 1.40 @ Bet365 ✅ 1-3
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
No i szybko powrót do Europy. Jeszcze mała korekta - przy analizie z tamtego tygodnia napisałem, że drugi turniej grupy F rozgrywany jest w Czechach - przepraszam, ale pomyliło mi się z turniejem mężczyzn - kobiety grają teraz na Węgrzech.

Czechy - Bułgaria
Mecz decydujący o 1 miejscu w grupie (dla przypomnienia - zwycięzca grupy awansuje bezpośrednio na ME, natomiast drugie miejsca grają baraże). Składy takie same jak tydzień temu, mecz rozgrywany tym razem na neutralnym boisku (Węgry).
Pierwsze spotkanie wygrały Bułgarki i to one są w dogodniejszej sytuacji. Czeszki w mojej opinii wykonały plan minimum i na trudnym boisku rywalek nie oddały kompletu punktów. &quot;Pepiczki&quot; muszą ten mecz wygrać, by dalej być w grze o pierwszą lokatę (przy wyniku 3-2 mogą decydować małe punkty!).
O drużynach pisałem w tamtym tygodniu, więc nie będę się powtarzał. Typ do grania jest trudny i nie ukrywam, że mocno przeczuciowy. Mam nieodparte wrażenie, że Czeszki wyjdą z tego pojedynka zwycięsko, a po cichu liczę na zgarnięcie całej puli.
Jakieś racjonalne powody takiego typu? Czechy wydają mi się ciut bardziej ułożoną drużyną. Bardzo liczę na duet Havelkova - Havlickova - te dwie siatkarki mają większe doświadczenie od najlepszych armat z Bułgarii (Vasileva, Rabadzhieva). Nowa libero Czech oswoiła się już z atmosferą i powinna zagrać lepszy turniej niż tydzień temu.
Oczywiście stawka skromna. Kursy pospadały, na pewno jak polecą jeszcze bardziej, to radzę już się nie pchać w to spotkanie, jak grać to po godnym kursiwie.
Moje propozycje:
Czechy wygrają --- 1.80 @ Bet365, Bwin, Betway, Pinnaclesports, Betclic ⛔ z 2-0 na 2-3... ????

Węgry - Łotwa
Znów grupa F w grze. Tak jak napisałem wyżej dwa razy - gospodarzem są teraz Węgierki i to jest ważny fakt w tym spotkaniu.
Węgry to przeciętna drużyna. Brakuje w kadrze Dory Horvath, a to najlepsza siatkarka tej reprezentacji. Kadra oparta w dużej mierze na siatkarkach Vasas Budapeszt, gdzie grają rozgrywająca Milovits, środkowa Miklai, przyjmujące Sandor i Dekany oraz jeszcze kilka rezerwowych. Zrozumienie i zgranie powinno więc procentować na kadrze. Skład uzupełnia całkiem niezła Rita Liliom, którą pewnie sporo osób kojarzy z AZSu Białystok.
Łotwa natomiast to amatorka, choć co ciekawe w kadrze nie koniecznie stawia się na młode perspektywiczne siatkarki (dla mnie dziwne, wiadomo, że teraz nic nie ugrają a takie doświadczenie powinno potem procentować). Na potwierdzenie - o sile kadry decydują: rozgrywająca Catlaksa (69&#39;), atakująca (wystawiana czasem na przyjęcie) Breiksa (74&#39;) oraz przyjmująca Jursone (81&#39;). Mimo tak doświadczonych siatkarek, poziom jest marny i raczej Łotwa jedzie tutaj pozwiedzać.
W pierwszym meczu Węgry wygrały pewnie 3-1, choć mogły wyjść z tego pojedynku bez straty seta. Samym serwisem można dużo zdziałać na zawodniczkach z Łotwy, wystarczy jedynie omijać libero. Teraz mecz na Węgrzech, także myślę, że duże prawdopodobieństwo zakończenia meczu wynikiem 3-0, a kursy całkiem fajne. Podaję under, równie dobrze można pograć -2.5 seta (Pinnaclesports daje 1.88).
Moje propozycje:
Under 160.5 --- 1.85 @ Bet365, Betway ⛔
 
kleryk 146

kleryk

Użytkownik
Data: 14.09.12 (g. 20:30)
Dyscyplina: siatkowka, el. ME kobiet
Spotkanie: Francja - Belgia
Typ: Francja AH +1,5 seta
Kurs: 1,76
Bukmacher: Pinnacle
Nie znam sie za dobrze na siatkowce ale poswiecilem troche czasu zeby poczytac zasady kwalifikacji i jesli dobrze zrozumialem to w grupie E miedzy Belgia a Francja rozstrzygnie sie dzisiaj kwestia pierwszego miejsca grupie i bezposredniego awansu do mistrzostw Europy bo zadna z tych druzyn nie przegra raczej spotkania z pozostalymi druzynami w tej grupie jakimi sa Slowacja i Czarnogora bo one poziomem odstaja wyrazie od Belgii i Francji. Teraz jestesmy na etapie 2 kwalifikacji i to jest drugi turniej w ramach tego etapu. Po pierwszym ktory grany byl w Slowenii w tabeli z kompletem wygranych prowadza francuzki a belgijki sa drugie. Gdy na slowenii te zespoly graly ze soba to wygrala francja 3:1 i teraz sytuacja wyglada tak ze drugi turniej kwalifikacyjny grany jest w belgii. Kto po trzech meczach bedzie liderem tez awansuje bezposrednio na ME a kto zajmie drugie miejsce ten bedzie gral w barazach. Czyli w praktyce mecz Belgijek z Franzuckami jest meczem o bezposredni awans na ME. Teraz majadz na uwadze to, ze belgijki pierwszy mecz w slowienii z francja przegraly 1:3 to chcac teraz wyprzedzic trojkolorowe musialy by wygrac 3:0 albo 3:1 i wyzej w malych punktach. Francuzki chcac byc pewne awansu musza wygrac 2 sety i reszta ich nie interesuje. Uwazam, ze sa w stanie to zrobic. Jesli potrafily wygrac poprzedni mecz 3:1 to w tym sa takze w stanie wygrac a tym bardziej ugrac 2 sety. Faworytkami sa Belgijki ale atut wlasnej hali moze im rownie dobrze zaszkodzic niz pomoc bo beda mialy swiadomosc presji jaka na nich ciazy i tego ze samo zwyciestwo moze nie wystarczyc bo zeby awansowac na 100% to potrzeba wygrac 3:0 a francuzki tak latwo sie nie poddadza bo tez wiedza jaki wynik da im awans i ze tym wynikiem sa 2 wygrane sety. Jesli w slowenii mogly wygrac caly mecz to w belgii tez moga nie tylko 2 sety wygrac ale takze caly mecz, zwlaszcza jesli belgijki sparalizuje presja towarzyszaca zawsze gospodarzom.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Po czwartkowej wtopie zrobiłem sobie w piątek wolne od analizy, choć swojego dubelka puściłem ;)
Z dzisiejszych newsów - Korea nie zagra na przyszłorocznym World Grand Prix. Co gorsza - w jej miejsce wskoczy Kazachstan lub Wietnam (na 90% Kazachstan, ale zadecyduje oczywiście mecz o 3 miejsce). Kolejna przeciętna drużyna w edycji 2013 zniechęca, turniej będzie bardzo słabo obsadzony. Plus jest taki, że Polki teraz po prostu powinny wywalczyć awans do finałowego turnieju.
Tyle narzekań i skoro już jestem przy Azji, to jutro są półfinały, a więc szansa na zarobek.

Kazachstan - Chiny
Kolejny mecz gospodyń, który przypadł mi do gustu i kolejny raz jest to mecz z faworytem do wygrania całego turnieju.
Przy meczu Kazachstan - Tajlandia obejrzałem sobie co-nie-co na streamie. Kazachstan nie gra źle, przeciwko Tajkom warunki dawały o sobie znać, poza tym Tajki wydają mi się być w słabszej formie, aniżeli miesiąc-dwa temu. Dużo złapały punktów blokiem. Teraz jednak drużyna z półki wyżej, a przede wszystkim nie odbiegającą tak wzrostem.
Chiny miały być na Igrzyskach rodzynkiem azjatyckim na podium. Wyszło jednak jak wyszło, Japonia i Korea zagrały o 3 miejsce (swoją drogą ciekawe, czy to nie kara dla Chinek, bo one przyjechały tu olimpijskim składem, a udział w WGP mają z tego co wiem zapewniony - Japonia i Korea puściła tutaj rezerwy).
O meczu nie ma co pisać. Chinki spokojnie powinny awansować do finału. Jedynym atutem Kazachstanu jest własne boisko. W każdym siatkarskim elemencie Chinki biją na głowę swoje rywalki. Jak Wang i spółka się nie rozluźni to wygrają ten mecz bez straty seta - kurs pyszny. Mecz o 13:30 - będzie zapewne dostępny w sieci stream. Oprócz under 160.5 widzę, że jest alternatywny w Bet365 - linia 171.5 - kurs 1.85. Oprócz tego polecam granie live.
Moje propozycje:
Chiny wygrają --- 1.15 @ Betsafe, Betsson ✅ 0-3
Chiny -1.5 --- 1.30 @ Unibet ✅ 0-3
Under 160.5 --- 2.20 @ Unibet
✅ 120

Szkoda, że taka wąska oferta z tego turnieju...
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Trudno z oferty u kobiet coś wybrać... same mecze z kursami 1.01
Chorwacja - Rumunia

Mecz o pierwsze miejsce w grupie D. Chorwatki potrzebują wygranej za 3 punkty, by myśleć o ominięciu baraży. Atutem na pewno jest własne boisko.
Patrząc ogólnie Chorwatki są poziom wyżej od swoich rywalek. Nie ma jednak w kadrze kilku ważnych zawodniczek, a forma obecnych jest taka sobie. Oglądałem mecz z tamtego tygodnia i Chorwatki wyglądały słabo, jakieś ociężałe, z opóźnionymi reakcjami, wpadały im naprawdę banalne piłki, 4 seta przegrały po frajersku. Alajbeg jest w słabej formie, Popović ciągnie zespół, choć też dyspozycja nie najwyższa. Topic coś gra, ale drugie miejsce na przyjęciu to dziura. Rozgrywa młodziutka Brcic. Środkowe też raczej średnie.
Rumunki to średniak, bez większych nazwisk. Spadła niestety forma Muresan i teraz to dwie przyjmujące Rogojinaru i Lapusneanu trzymają atak tej drużyny. Środkowe Nucu i Onyejekwe już ograne na europejskich boiskach. Jakby Muresan była w takiej formie jaką zwykle błyszczy na kadrze, to śmiało można by grać czysto w zespół gości.
Typuję jednak na same handi. Rumunki wygrywając 2 sety wygrywają też grupę. Mogą potem ewentualnie odpuścić. Oprócz tego Chorwatki u siebie na pewno będą groźne i myślę, że będzie bardzo zacięte spotkanie. Gdybym nie oglądałem meczu tydzień temu, zapewne typowałbym Chorwatki.
Moje propozycje:
Rumunia +1.5 --- 1.88 @ Pinnaclesports ⛔ 3-0 ehh...
Edit: Co te laski mają w głowach. 3 dokładnie TAKIE SAME SETY. Wyrównana walka, na końcówkę Rumunki wchodzą z 1-2 punktową przewagą i nagle stoją - po prostu oddają po iście frajersku 3 sety, ataki w 3 metrowe auty, niesamowita bierność, po prostu kpina... Może chciały przedłużyć sobie kadrę i pograć baraż w maju?! Na szczęście dalej w barażu wpadają na Czeszki i raczej awansu na ME nie będzie (ale będę miał satysfakcje -.-) .
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Dąbrowa Górnicza - Azerrail Baku
Na szybko, bo przysnąłem.
Dąbrowa mimo wczorajszej porażki wygląda lepiej niż Azerki. Dąbrowianki mają dużo więcej dostępnych siatkarek do gry. Jest Zaroślińska, Kaczor, Szczurek, Plchotova, Śliwa, Skowrońska i jeszcze kilka innych.
Azerki mocno osłabione. Nie ma Rahimovej, Oksany P. (nie pamiętam jak się piszę jej nazwisko :p), Korotenko, Flier, Stam i Wensink (ostatnie 4 na turniejach repry). Hodge chyba nie grała w ogóle w tym turnieju, zostają więc siatkarki na poziomie podobnym lub niższym jak nasza Dąbrowa - Sadurek, Matsuura, Wilson, Anzanello, Lipicer. Największe braki są na skrzydłach i tu będą dużo tracić. Wczoraj przegrały 2-3 ze słabą Crveną.
Kurs kuszący, Dąbrowa powinna spokojnie zapewnić sobie 2 miejsce na tym charytatywnym turnieju.
Moje propozycje:
Dąbrowa Górnicza wygra --- 1.60 @ Betsafe (1.65 na Bet365 na LIVE) ✅ 3-0

Polecam dołożyć do tego Chinki z finału AVC - Chiny - Tajlandia (kurs 1.12)
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Puchar Syberii i Dalekiego Wschodu​

W Rosji przerwa w Superlidze, więc możemy oglądać Puchar Syberii i Dalekiego Wschodu. Jak ktoś chce sobie poczytać to TUTAJ !

Gazprom-Yugra Surgutsky - Fakel Novyi Urengoi​


Turniej towarzyski, więć można spodziewać się roszad w zespołach. Grupa, w której grają Yugra i Fakel rozgrywa swoje mecze w Surgucie.

Słówko o zespołach.

Gazprom ma na pewno spory potencjał w ofensywie. Dobry atakujący Mysin, na przyjęciu Rodichev i Aleksiev, a jest jeszcze środkowy Todorov, który dysponuje potężnym zasięgiem. Problemy są jednak w przyjęciu. Na siatce wszystko wygląda bardzo dobrze.

W Fakielu gra Łukasz Żygadło i radzi sobie dobrze. Po przekątnej z Polakiem występuje Constantine Bakun, który jak na razie w Superlidze spisywał się znakomicie. W ataku wspiera go przede wszystkim Vladimir Melnik.

Turniej towarzyski, stawka rekreacyjna. Na pewno warto popatrzeć i bliżej przyjrzeć się rosyjskim zespołom.
Stream będzie tutaj Gazprom-Yugra Surgutsky - Fakel Novyi Urengoi ;)

Typy:
Gazprom-Yugra Surgutsky @ 2.55 Bwin ✅
Gazprom-Yugra Surgutsky (+1.5 seta) @ 1.72 Bwin ✅
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Pokuszę się o analizę z ME kadetek, bo kilka typów już mi tam wpadło. Analizy mogą być nieco inne niż zwykle, bo to jednak bardzo młode siatkarki, które indywidualnie trudno ocenić z uwagi na to, że streamy są bardzo ubogie i ciężko odczytać numerek z koszulki... Dziś mam pograne Niemki (✅).


Polska - Czechy (kadetki)
Polki przed wielką szansą na półfinał. Trafiły łatwiejszą grupę i na razie z tego korzystają. Wystarczy ograć słabsze Czeszki i Greczynki i mamy drugie miejsce w grupie.

Polki dobrze czują się ze sobą na boisku, widać dobry duch w drużynie. Bardzo dobrze funkcjonuje blok, który dał zwycięstwo ze Słowenią. Atak u nas jest raczej na średnim poziomie. Dobrze radzimy sobie na przyjęciu.

Czeszki to średniak. Są troszkę lepsze na ataku, ale za to przyjęcie mają fatalne.

Granie underów na kadetkach to samobójstwo, seta stracić tam bardzo łatwo. Polki zresztą pokazują, że przydarzają im się w meczach słabsze momenty i tu też może tak być.

Spróbuję zagrać handi punktowe. 16 punktów to i dużo i mało. Dobra zagrywka, przynajmniej jeden set do ~15 powinny wygrać, a dalej powinno już pójść.

Moje propozycje:
Polska -15.5 --- 1.91 @ MarathonBet ✅ 3-1 (100-81)



Słowenia - Grecja (kadetki)
No i tutaj widzę małe value. Słowenia przegrywając ten mecz traci szansę na półfinał, Grecja walczy już tylko o miejsca 3-4, tak by zagrać po grupie jeszcze dwa mecze.

No to może od Greczynek. Na pewno nie mają tak słabego przyjęcia jak Czeszki i Czarnogórki. Myślę, że minimalnie lepsze w tym elemencie od rywalek. W ofensywie wirtuozerii nie ma, ale trzymają niezły poziom. Dobrze ustawiają blok.

Słowenki przeceniane i te 3 miejsce to dla nich jednak maks. W przyjęciu często babole wpadają, w ataku też nic nadzwyczajnego nie ma.

Myślę, że wyrównane drużyny i Grecja jeśli wykorzysta swoje momenty dobrej gry to po prostu wygra. Greczynki ogólnie miały sporo pecha w meczach z Włoszkami i Czeszkami, dlatego przydałoby się odwrócić los, bo zasługują na więcej niż 5 miejsce. Blok może przechylić szalę na ich korzyść. Trochę starszy ostatni mecz Słowenek, bo zagrały tragicznie i trudno będzie to powtórzyć 2x z rzędu... Niemniej kurs świetny, a zawsze można pograć bezpieczniej +13.5 (✅).

Moje propozycje:
Grecja wygra --- 4.65 @ MarathonBet (4.40 WilliamHill) ✅ 2-3
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom