>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pozostałe rozgrywki

Status
Zamknięty.
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Peru - Trynidad i Tobago
Chyba trochę przeceniłem zespół Trynidadu po tym pierwszym meczu. Wczoraj przegrały z Kostaryką 3-2. Peru na razie gra bardzo przyzwoicie i to co ma wygrać, wygrywa.
Tak jak już nie raz pisałem, T&amp;T ma te swoje 3-4 zawodniczki, które mogą coś same ugrać. Kłopotem jest przyjęcie i przede wszystkim rozegranie, bo one dostają praktycznie cały czas świeczki, a takich piłek nie da się kończyć na wysokim procencie.
Nie mówię, że Peruwianki mają jakieś finezyjne rozegranie, ale jest to poprawne i na pewno o niebo lepiej niż u rywalek. Zresztą mecz Trynidadu z Argentyną pokazał tą różnicę.
Jeśli nic nie pójdzie źle, to powinny skończyć mecz w 3 setach.
Stawka mała jak zawsze, a nawet jeszcze mniejsza, bo to ostatnie mecze grupowe, Peru nie ma szans 1 miejsce w grupie, by spadły na 3 miejsce też raczej nie możliwe. Także mogą być jakieś zmiany personalne, stąd stawka jeszcze mniejsza niż zawsze.
Tradycyjnie, w trakcie pisania kurs na Pinku spadł i to sporo, bo było 1.74 bodaj.
Moje propozycje:
Peru -2.5 --- 1.67 @ Pinnaclesports ✅
Bez problemów i to z 15-latką w składzie w pełnym wymiarze meczu ;)
Teraz dziewczyny mają zasłużony dzień przerwy, a USA i Brazylia nawet dwa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 1K

komandos5

Użytkownik
rodzynek rodzyneczek ...
USA -2.5 po 2,33 Pinnacle za 5/10 siatka babek ⛔

Tak wiem to tylko sparing , gdyby nie to stawka bylaby jeszcze wieksza ... Amerykanki przygotowujace sie do Igrzysk w swoim najsilniejszym skladzie , zagraja w Colorodo z Bulgarkami .... Bulgarki w tym roku poraz pierwszy w historii uzyskaly awans do GP i w przyszlym roku tam zagraja , do Colorado , a dokladnie do Anaheim wylecialy juz w piatek o 9.45 swojego czasu , w pelnym skladzie z Eva Yanewa , nieobecna w finale Ligi Europejskiej , w ktorym przegraly ... Czeszkami 3-0. Amerykanki to zupelnie inna polka do tego krotka przed Igrzyskami , dawno nie graly , wiec nie powinno byc oszczedzania i powinny wyjsc najsilniejszym skladem z Hooker , Akinradewo , Tom , Larsson , Berg , ba jestem pewien , ze takim skladem wyjda i zapewne zagraja tak caly mecz , a jesli nie to paczmy dalej .... Hodge , Haneef-Park, Harmotto , Thompson , zreszta one druga reprezentacja wygraly ostatnio Gran Prix , a gdzie tutaj Bulgarki ? Nie mam pojecia kto wystawial ten kurs i czym sie sugerowal , chyba jedynie sparingiem , ale ja mimo tego dalbym max 1,5 na 3-0 a tutaj mamy 2,33 dla mnie to prezent przed Igrzyskowy ....
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Ostrzegam, że typy trochę siłowe, ale z szansą na +. W tym turnieju założyłem sobie by grać tylko wysokie kursy, bo o niespodzianki nie trudno. Jeszcze krótko o pozostałych meczach.
Portoryko - Trynidad i Tobago
Ja tutaj kompletnie nie mam pomysłu. Wydaje mi się, że over 130.5 albo 135.5 można by spróbować, może nawet set dla Trynidadu, ale z drugiej strony... Portoryko na pewno nie będzie w tym roku tak wysoko jak poprzednio (5 miejsce), a przyczyną tego jest brak dwóch ważnych ogniw: Cruz i Sarai Alvarez. T&amp;T jednak niby powinny wypunktować, bo tu starczy pograć serwisem i po meczu, ale jak będzie to nie mam pojęcia.
Kolumbia - Meksyk
Mecz outsiderów, nie do ruszania. Na Kolumbię można byłoby stawiać śmiało, ale cały turniej grają bez Montano i Ampudii i w tym meczu nie zanosi się na zmianę. Kolumbia jedynego seta na razie wygrała, tam gdzie nie miała prawa wygrać, czyli z USA, a nawet były bliskie urwania punktu, bo tam przy 1-0, w drugim secie było 21-21. Każdy wynik tutaj może paść.
Peru - Dominikana
Tutaj mam małą rozkminę, bo Peru gra naprawdę przyzwoicie. Dominikana oszczędza Bethanię De La Cruz, bo jakiś mały uraz jest. Według mnie najsłabszym ogniwem tej kadry jest trener Kwiek, jakieś dziwne decyzje czasem podejmuje, poza tym uczepił się by rozgrywała Echenique i mimo, że od maja gra bardzo słabo, to zmiany nie dokonuje, choć ma na kogo zmienić. Peru powinno powalczyć, ale nic w to nie inwestuje na razie.


Kostaryka - Kanada

Wygrany tego meczu zagra o 7 miejsce z Portoryko lub Trynidadem. Faworytem i to zdecydowanym dla buków jest Kanada.
Kostaryka w swojej grupie zdołała wyprzedzić Meksyk i Trynidad, czyli można powiedzieć, że wyciągnęła maksimum z swoich umiejętności. Siostry Willis są chyba najjaśniejszymi punktami reprezentacji.
Kanada gra na razie bardzo nierówno i trudno cokolwiek przewidzieć. Tutaj też siostry są najbardziej widoczne w reprezentacji, a mowa o siostrach Pavan, a w szczególności o Sarah. Trener trochę bawił się składem i nie wiem czy nie zastosuje jakiś korekt na ten mecz.
Krótko. Lepsza jest Kanada, ale zdarzają się nie tylko jakieś przestoje, ale ogólnie fatalne mecze, choć oczywiście potrafią zagrać na dobrym poziomie (przykład ostatnia wygrana z Kubą 3-2). Kurs na seta dla Kostaryki jest kuszący i myślę, że warto spróbować, bo o chwile słabości u kobiet nie trudno, a jakiejś ogromnej przepaści między drużynami nie ma. Stawka oczywiście bardzo mizerna!
Moje propozycje:
Kostaryka +2.5 --- 2.58 @ Pinnaclesports (2.40 w Unibet) ✅
Koło 20 mieliście nawet kurs +3.00 ;)

Kuba - Argentyna
Tutaj oczywiście faworytem Kubanki, ale też chyba można pokusić się o poszukanie czegoś w stronę Argentyny.
Kuba powinna mieć dzień wolnego, ale oddały pierwsze miejsce w grupie USA, głupio przegrywając z Kanadą. Kubę opisałem trochę przy okazji meczu z Dominikaną, grają nierówno i potrafią oddać seta będą karcone głównie zagrywkami, choć same też potrafią dobrze serwować.
Argentyna także mocno faluje, trener praktycznie w każdym meczu gra inną szóstką. Były blisko ugryźć seta Brazylii, teraz wydaje mi się, że są w stanie zrobić to z Kubankami.
Na pewno kolejny trudny typ do grania, więc stawki jak już was przyzwyczaiłem - malutkie. Rok temu Argentyna seta im urwała, teraz też będą miały do tego okazje, pytanie tylko czy ją wykorzystają.
Moje propozycje:
Argentyna +2.5 --- 2.10 @ Pinnaclesports ⛔
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik

Portoryko - Trynidad i Tobago
Ja tutaj kompletnie nie mam pomysłu. Wydaje mi się, że over 130.5 albo 135.5 można by spróbować, może nawet set dla Trynidadu, ale z drugiej strony... Portoryko na pewno nie będzie w tym roku tak wysoko jak poprzednio (5 miejsce), a przyczyną tego jest brak dwóch ważnych ogniw: Cruz i Sarai Alvarez. T&amp;T jednak niby powinny wypunktować, bo tu starczy pograć serwisem i po meczu, ale jak będzie to nie mam pojęcia.

Kostaryka - Kanada

Wygrany tego meczu zagra o 7 miejsce z Portoryko lub Trynidadem. Faworytem i to zdecydowanym dla buków jest Kanada.
Kostaryka w swojej grupie zdołała wyprzedzić Meksyk i Trynidad, czyli można powiedzieć, że wyciągnęła maksimum z swoich umiejętności. Siostry Willis są chyba najjaśniejszymi punktami reprezentacji.
Kanada gra na razie bardzo nierówno i trudno cokolwiek przewidzieć. Tutaj też siostry są najbardziej widoczne w reprezentacji, a mowa o siostrach Pavan, a w szczególności o Sarah. Trener trochę bawił się składem i nie wiem czy nie zastosuje jakiś korekt na ten mecz.
Krótko. Lepsza jest Kanada, ale zdarzają się nie tylko jakieś przestoje, ale ogólnie fatalne mecze, choć oczywiście potrafią zagrać na dobrym poziomie (przykład ostatnia wygrana z Kubą 3-2). Kurs na seta dla Kostaryki jest kuszący i myślę, że warto spróbować, bo o chwile słabości u kobiet nie trudno, a jakiejś ogromnej przepaści między drużynami nie ma. Stawka oczywiście bardzo mizerna!
Moje propozycje:
Kostaryka +2.5 --- 2.58 @ Pinnaclesports (2.40 w Unibet)
Nie powiedział bym że Trynidad ma jakieś szanse na ugranie seta z Portoryko. Fakt Portorykanki bez Cruz ale Trynidad to nadal jest skrajnie zacofany siatkarsko kraj. Ten zespół sam oddaje całe sety w błędach własnych i z nimi nie wiele trzeba robić aby wygrać 3-0.
W przypadku Kostaryki jest podobnie siostry Willis to punkty mogą sobie zdobywać z Meksykiem czy T&amp;T a jeśli przychodzi im się mierzyć z przeciętnym Peru to nie mają już nic do powiedzenia. Dlatego nie sądzę aby tutaj mogły pokusić się o seta. Pozostaje im czekać na mecze z Meksykiem T&amp;T czy jakimś Chile lub Hondurasem.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Nie powiedział bym że Trynidad ma jakieś szanse na ugranie seta z Portoryko. Fakt Portorykanki bez Cruz ale Trynidad to nadal jest skrajnie zacofany siatkarsko kraj. Ten zespół sam oddaje całe sety w błędach własnych i z nimi nie wiele trzeba robić aby wygrać 3-0.
Tak jak pisałem, jestem świadomy tego, że z Trynidadem wystarczy przebijać piłkę i mecz sam się wygrywa. Szansę zawsze są, ale tak jak napisałem, nie podejmuje się typowania tego meczu.
W przypadku Kostaryki jest podobnie siostry Willis to punkty mogą sobie zdobywać z Meksykiem czy T&amp;T a jeśli przychodzi im się mierzyć z przeciętnym Peru to nie mają już nic do powiedzenia. Dlatego nie sądzę aby tutaj mogły pokusić się o seta. Pozostaje im czekać na mecze z Meksykiem T&amp;T czy jakimś Chile lub Hondurasem.
Jeśli przeczytałeś cały mój post, to zapewne złapałeś to, że typy są trochę szalone i nastawione bardziej na jakąś niemoc przeciwników niż fantastyczną grę Kostaryki. Kanada gra na razie &#39;różnopoziomowo&#39; i trudno przewidzieć co zagrają w tym meczu.
Peru - Dominikana
Tutaj mam małą rozkminę, bo Peru gra naprawdę przyzwoicie. Dominikana oszczędza Bethanię De La Cruz, bo jakiś mały uraz jest. Według mnie najsłabszym ogniwem tej kadry jest trener Kwiek, jakieś dziwne decyzje czasem podejmuje, poza tym uczepił się by rozgrywała Echenique i mimo, że od maja gra bardzo słabo, to zmiany nie dokonuje, choć ma na kogo zmienić. Peru powinno powalczyć, ale nic w to nie inwestuje na razie.
Szczerze mówiąc liczyłem na to, że kurs na +2.5 seta dla Peru podrośnie, ale nie spodziewałem się tego, że z ok. 1.60 zrobi się sporo ponad 2.00. Skłania mnie to by trochę analizę na ten mecz poszerzyć i spróbować zagrać na Peruwianki.
Co tu dopisać? Może tak. Jeśli stawiam na seta dla Argentyny, którą oceniam niżej niż Peru, a grają one przeciwko Kubie, którą w tym turnieju (na razie) oceniam wyżej od Dominikany, to chyba postawienie na seta dla Peru jest oczywiste.
Nie rozumiem trochę czemu takie spadki na to 3-0 dla Dominikany, patrząc na to, że dla nich priorytet to są Igrzyska, ale nie rozumiałem tego także przed meczem z Kubą. Peru ma kilka fajnych siatkarek, które mogą tu powalczyć i może nawet wyciągną więcej jak seta. Stawka klasycznie turniejowo-niska. ;)
Moje propozycje:
Peru +2.5 --- 2.21 @ Pinnaclesports ⛔
Za dobrze by było ;) Ważna informacja - Bethania De La Cruz wraca do gry.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Jeśli przeczytałeś cały mój post, to zapewne złapałeś to, że typy są trochę szalone i nastawione bardziej na jakąś niemoc przeciwników niż fantastyczną grę Kostaryki. Kanada gra na razie &#39;różnopoziomowo&#39; i trudno przewidzieć co zagrają w tym meczu.
Różnopoziomowo czy też nie ale z zespołem grającym na takim poziomie jak Kostaryka to mimo wszystko i tak powinno być 3-0. I max w jednym secie Kostaryka może przekroczy 20 pkt.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Różnopoziomowo czy też nie ale z zespołem grającym na takim poziomie jak Kostaryka to mimo wszystko i tak powinno być 3-0. I max w jednym secie Kostaryka może przekroczy 20 pkt.
Może i powinno być 3-0, ale na razie Kostaryka seta ugrała i jest 1-1 (22-25; 25-18). Nie ma co ukrywać, że spora w tym zasługa Kanady, no ale na to też liczyłem i ta nierówna gra tej drużyny jednak dała potwierdzenie. Jak tak dalej pójdzie, to Kostaryka może jeszcze coś ukuć, bo prezentuje się lepiej od rywali.
Edit: Wynik: Kostaryka 2-3 Kanada (22-25; 25-18; 16-25; 25-13; 13-15). Gra Kanady to porażka, w 4 i na początku 5 seta przyjęcie było na poziomie gimnazjum. Tie-break udało im się przechylić na swoją korzyść, chodź to był festiwal zagrywek z jednej i drugiej strony. Sędzia dwa razy zmieniał decyzje na korzyść Kanady i oglądając to &quot;na żywo&quot; w jednej z sytuacji byłem pewien, że punkt powędruje do Kostaryki, drugiej ocenić się nie da, bo chodziło o dotknięcie w bloku, a jakość streamu jest jaka jest. Tak czy inaczej, od sensacji było o milimetry.
Ogólnie poziom meczu tragiczny, idę już spać, choć zaczął się mecz Kuba - Argentyna, ale za późno już...
Teraz została Argentyna i Peru, teoretycznie miało być łatwiej, ale czy dadzą radę to się okaże.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Może i powinno być 3-0, ale na razie Kostaryka seta ugrała i jest 1-1 (22-25; 25-18). Nie ma co ukrywać, że spora w tym zasługa Kanady, no ale na to też liczyłem i ta nierówna gra tej drużyny jednak dała potwierdzenie. Jak tak dalej pójdzie, to Kostaryka może jeszcze coś ukuć, bo prezentuje się lepiej od rywali.
Edit: Wynik: Kostaryka 2-3 Kanada (22-25; 25-18; 16-25; 25-13; 13-15). Gra Kanady to porażka, w 4 i na początku 5 seta przyjęcie było na poziomie gimnazjum. Tie-break udało im się przechylić na swoją korzyść, chodź to był festiwal zagrywek z jednej i drugiej strony. Sędzia dwa razy zmieniał decyzje na korzyść Kanady i oglądając to &quot;na żywo&quot; w jednej z sytuacji byłem pewien, że punkt powędruje do Kostaryki, drugiej ocenić się nie da, bo chodziło o dotknięcie w bloku, a jakość streamu jest jaka jest. Tak czy inaczej, od sensacji było o milimetry.
Ogólnie poziom meczu tragiczny, idę już spać, choć zaczął się mecz Kuba - Argentyna, ale za późno już...
Teraz została Argentyna i Peru, teoretycznie miało być łatwiej, ale czy dadzą radę to się okaże.
No to fakt Kanada grał tragicznie. Przyjęcia nie miały w ogóle a błędy własne robił momentami całymi seriami. Ciekawe jaki sposobem one wygrały z Kubą. Prawdopodobnie Kubanki musiały mieć jakiś fatalny dzień.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Pinnek na razie nie działa, za to Unibet wypuścił ofertę.
Portoryko - Peru
Wczoraj Portoryko oddało seta T&amp;T. Nie wiem czemu, ale to one są faworytem tego meczu, co jest dla mnie dziwne.
Tak jak napisałem wczoraj - Portoryko gra bez Cruz i Alvarez, a są to ważne ogniwa drużyny. Nie wróżę więc im powtórzenia wyniku z poprzedniego roku, czyli 5 miejsca. Na razie ograły drużyny dużo słabsze, z USA, Dominikaną i Kubą nie nawiązywały walki.
Peru wczoraj zagrało słabo. Trochę dziwi fakt, że Carla Ortiz nie weszła na boisko, za to grała cały czas ta 15-latka Leyva. Panie Uribe słabiej niż zwykle, ale dalej drużyna ma potencjał i myślę, że realna szansa na zajęcie 5 miejsca tutaj jest (w drugiej parze Argentyna i Kanada).
Myślę, że potencjał w tym typie jest spory i można go zagrać już nie po ultra-niskiej stawce, a po normalnie niskiej :razz:. Fajnie jakby pojawiła się opcja +1.5. I nie warto sugerować się wynikiem z poprzedniego roku (Puerto wygrało 3-1), bo wtedy i Cruz i Alvarez grały, a Peru było choćby bez Ruedy.
Moje propozycje:
Peru +1.5 --- 1.73 @ Pinnaclesports ⛔
Peru wygra --- 2.58 @ Pinnaclesports
⛔

Kanada - Argentyna
Tutaj już faworyt jest wg mnie prawidłowo wskazany. Argentyna co prawda zebrała baty od Kubanek, ale teraz rywal z dużo niższej półki.
Dalej trzymam się tego, że Kanada gra zależnie od chwili, one mają potencjał, ale czasem to wygląda na poziom szkolny. Sama Pavan nie powinna ograć Argentyny.
Jeśli Kanadyjki nie potrafiły przyjąć balonów serwowanych przez Kostarykanki (piłka po 4-5m nad siatką), to z Argentyną nie zapowiada się lepiej. One potrafią grać szybko i kombinacją.
Według mnie wygra Argentyna. W jakim stosunku - nie mam pojęcia, bo może akurat teraz Kanada wystrzeli z dobrą grą i będzie ciężko. Rok temu triumfowała Argentyna 3-1.
Moje propozycje:
Argentyna wygra --- 1.71 @ Pinnaclesports ✅
Punkt na 24-26 w 3 secie to mistrzostwo :razz:

Kostaryka - Trynidad i Tobago
Mecz o 9 miejsce, co jest pewnym prestiżem dla tych drużyn, ponieważ jest to szansa na poprawienie lokaty z przed roku (Kostaryka 11, T&amp;T 10).
Faworytem jest Trynidad, co jest dość dziwne i tworzy pewne value na Kostarykę. Obie drużyny grały ze sobą w grupie, wygrała Kostaryka po bardzo zaciętym meczu 3-2.
Jakie są różnice? Tak jak już nie raz pisałem, Trynidad ma te swoje ofensywne zawodniczki, które jednak dostają zwykle trudne piłki do kończenia. Po prostu brak rozegrania.
Kostaryka za to nie ma takiej siły w ataku, jednak u nich te rozegranie jakoś tam funkcjonuje. Drugi aspekt, to wydaje mi się, że przyjęcie stoi lepiej po stronie Kostaryki.
Mecz outsiderów, wydarzyć się może wszystko. Ja daje minimalnie większe szansę dla zespółu Kostaryki, a skoro kurs jest wyższy niż 2.00 to próbuje grać to zdarzenie.
Moje propozycje:
Kostaryka wygra --- 2.40 @ Unibet ✅

Inne mecze (półfinały):
Brazylia - Kuba
Kubę obejrzałem w pierwszym secie jeszcze i grały świetnie, tam kilka gwoździ posypało się z środka, szybka, kombinacyjna gra. Problem w tym czy są w stanie zagrać dwa świetne mecze z rzędu, bo tak trzeba zagrać, by ograć Brazylię. Brazylijki na razie nie straciły seta, ale miały tą łatwiejszą grupę. Kursy na tyle niekorzystne, że nie zdecyduje się na zagranie tego spotkania.

Drugi półfinał miałem też krótko opisać, ale jednak zdecyduje się na zagranie tego meczu, więc trochę szersza analiza.
USA - Dominikana
Tutaj Unibet zdecydowanie faworyzuje Amerykanki dając 1.35 na tą drużynę. W grupie 3-2 wygrało USA, choć mecz był bardzo zacięty i Dominikanki prowadziły już 2-0.
Na pewno Dominikanki stać na wygraną, zresztą ten mecz to powtórka z poprzedniego roku, gdzie niespodziewanie Dominikana wtedy awansowała do finału.
USA gra póki co nierówno. Liczę po cichu, że te dwa dni przerwy jednak wpłyną negatywnie na ten zespół. Intryguje mnie środkowa Gibbemeyer, od tego roku ma grać w Pesaro i być może po Igrzyskach wciśnie się gdzieś do kadra A, choć wiadomo, że Amerykanki mają tutaj bogactwo.
Dominikana wydaje się, że z dnia na dzień gra coraz lepiej. Straszą te dwa mecze, gdzie prowadziły po 2-0 w setach by potem oddać wygraną (z Kubą i USA), może jest jakiś problem w głowach. Rok temu się udało się pokonać teoretycznie silniejszą Amerykę (z Larson, Hodge i Akiradewo), choć w Dominikanie była wtedy pani Cabral, której teraz brakuje. Chyba warto spróbować.
Moje propozycje:
Dominikana +1.5 --- 1.96 @ Pinnaclesports ⛔
Dominikana wygra --- 2.95 @ Unibet ⛔

Zaraz edit, bo widzę, że Pinnek zaczął działać, więc czekam na te handicapy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Peru wczoraj zagrało słabo. Trochę dziwi fakt, że Carla Ortiz nie weszła na boisko, za to grała cały czas ta 15-latka Leyva.
Carla Ortiz już pewnie nie zagra. Wypowiedź po meczu z Meksykiem:
&quot;Trabajamos en nuestro servicio táctico y finalmente el bloqueo funcionó&quot;, dijo Elena Keldibekova, la capitana de Perú. &quot;Tratamos con una niña de solo 15 años (Leyva) y ella hizo un buen trabajo reemplazando a una regular (Karla Ortiz) quien tuvo que ser llevada al hospital por un cuadro de apendicitis&quot;. Wcześniej nie szukałem, ale jest w miarę dobry portal o tym turnieju:
http://www.diario.com.mx/copa_panamericana/
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Ostatni dzień Panam Cup. Na pierwszy rzut oka w każdym meczu widzi mi się over 3.5, ale kursy na takie zdarzenia jednak są dużo niższe. Brakuje value niestety. W meczu Kuba - Dominikana i USA - Brazylia zadecyduje forma dnia i trudno coś na te mecze wymyślić, choć spodziewałem się faworyzowania USA jednak.
Mecz o 7 miejsce - Kanada - Peru też jakoś specjalnie nie zachęca. Peru gra słabiej niż w grupie, a Kanada jak zagra to trudno przewidzieć. Do kontuzjowanej Carli Ortiz dołączyła ta utalentowana 15-nastka, Leyva i nie wiadomo czy zagra. 1.55 to jednak trochę za mało i coś czuje, że może decydować tie-break. Taki sam mecz o 7 miejsce był rok temu i Kanada wygrała pewnie 3-0. Warto przemyśleć +1.5 na Kanadyjki po 1.80 w Pinnaclesports.
W meczu Argentyna - Portoryko mniejszy kurs jest na Argentynę i może warto postawić na +1.5 Portoryko (1.59 Pinnaclesports). W tegorocznym WGP grały w podobnych składach (Arg z Nizetich, Puerto z Alvarez) i pewnie wygrało Puerto 3-1. Ten mecz to też powtórka z poprzedniego roku, gdzie także wygrany zgarnął 5 miejsce i wygrało Portoryko 3-2, mimo że przegrywało 0-2.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Czechy U20 - Polska U20
Dziś zaczęły się Mistrzostwa Europy juniorek, które odbywają się w Turcji i z tej okazji wypadałoby podać jakiś typ, choć ofertę ma chyba tylko Sportingbet.
Czeszki dwa lata temu zajęły 3 miejsce i szanse by ten wyczyn powtórzyły w Ankarze są nikłe. Drużyna w całkiem innym składzie, nie trzeba dodawać, że w sporo gorszym.
Siłą Polek powinno być przede wszystkim zgranie. U nas większość zawodniczek jest z SMSu Sosnowiec - aż 8 z całej dwunastki, a do tego dochodzi jeszcze Iga Chojnacka, która niedawno przeniosła się do Legionowa. Kilka zawodniczek miało okazję pograć już w seniorach na Pucharze Jelcyna i to też powinno zaprocentować. Jestem bardzo ciekaw jak posunie się kariera środkowej Kąkolewskiej, bo potencjał ma ogromny do grania na najwyższym poziomie.
Wartym uwagi faktem jest to, że niedawno odbyły się dwa sparingi między tymi reprezentacjami. Pierwszy wygrany 3-2 przez Polki (jeden dodatkowy set przy 3-1) i drugi 4-0 (wiadomo przy jakim wyniku dodatkowy set :razz ???? . No i wnioski są widoczne gołym okiem, gdy Polki grały w najmocniejszym ustawieniu, Czeszki wszystkie sety przegrały, dopiero gdy były jakieś roszady to zdołały coś ugrać.
Polki zdecydowanym faworytem i tutaj trzeba zgarnąć 3 punkty. Straszy jedynie to, że jest to dopiero pierwszy mecz, a to czasem działa dziwnie na niektóre zawodniczki. Warto jednak coś puścić, choć oferty praktycznie brak. Mecz startuje o 19:00.
Wrzucam link do strony z pdfem ze statami meczów towarzyskich: http://www.cvf.cz/?clanek=10439
Moje propozycje:
Polska wygra --- 1.15 @ Sportingbet ✅
Under 180.5 --- 1.53 @ Sportingbet ⛔ 182 :?
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Polska U20 - Włochy U20
Wczoraj wyszło tak sobie, trzeba zrobić podejście numer dwa. Mecz startuje o 15:30.
Potwierdziło się niestety wczoraj to czego się najbardziej bałem. Polki jak same przyznają grały nerwowo i stąd straciły tego pierwszego seta i dały wiarę rywalkom. Dziś powinno być już normalnie w tym aspekcie, ale Włoszki to już wyższa półka i to Italia jest tutaj faworytem.
Włoszki to zawsze mocna drużyna. Kadetki regularnie łapią się do półfinałów, a juniorki zdominowały mistrzostwa Europy wygrywając ostatnie 4 turnieje (!). W tym roku jednak będzie im bardzo trudno wygrać 5 raz z rzędu, bo jest duża konkurencja.
Na pewno Italia ma przewagę w ofensywie. Elena Perinelli pojawiała się kilka razy na parkiecie w barwach Villa Cortese, a to już o czymś świadczy. U nas z kończeniem ataków bywa czasem ciężko.
Powinniśmy mieć jednak widoczną przewagę na zagrywce. Włoszki nie wydają się być pewne na przyjęciu, a nasze zawodniczki potrafią nieźle serwować. Do tego u nas przyjęcie wygląda naprawdę bardzo solidnie, mam nawet wrażenie, że lepiej jak w kadrze seniorskiej (z zachowaniem pewnych proporcji ;)) - panny Głaz i Wójcik wydają się być bardzo solidne w tym elemencie.
Oferta niestety dalej nie rozpieszcza. Mi widzi się tym meczu tylko over i tak spróbuję zagrać. Po secie każda z reprezentacji powinna ugrać, a to na linię 180.5 powinno być wystarczające. Po cichu liczę na jakąś zdobycz punktową naszych reprezentantek.
Moje propozycje:
Over 180.5 --- 1.95 @ Sportingbet ⛔ Polska 3-0 :jezora:

Ps.
Zaspamujcie trochę do buków (jak możecie), wczoraj ofertę wystawił tylko Sportingbet, dziś widzę, że Bwin się podłączył. Na pewno kilka buków zareagowało by na prośby użytkowników i wystawiało własne propozycje kursów.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Polska U20 - Niemcy U20
Niestety, nie ma nigdzie kursów, a nie ma opcji bym jutro był przed meczem na kompie, dlatego zwrócę uwagę waszą na ten mecz, a samemu może coś puszczę na mieście.
Sytuacja przedstawia się tak, że Niemki już w ostatnim meczu nic nie zmienią i skazane są na grę o 5 miejsce. Polki natomiast tak naprawdę przed samym meczem dowiedzą się, czy jest o co grać, bo jeśli Ruskie rozgromią wcześniej Italię, to będzie można cieszyć się już przed meczem z półfinału.
Polki na pewno tutaj w lepszym składzie, lepiej dysponowane i jeśli pograją to co grały choćby z Włoszkami to spokojnie pokonają Niemki i będą w grze o medale. Warto więc sprawdzić wynik meczu Rosja - Włochy, choć jakoś wydaje mi się, że nie ma siły by Peć odpuścił Niemki.
Zależy też jakie kursy dadzą buki, myślę że 1.55-1.60 byłoby do pogrania (handi -1.5).
Jak coś się pojawi to prosiłbym miłego moda o wpisanie mi kursu, chyba że będzie bardzo słaby.
Moje propozycje:
Polska -1.5 --- 1.5@ sportingbet ⛔ 0-3 &lt;facepalm&gt; ale spaprały szansę... półfinał przeszedł koło nosa
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Rosja U21 - Belgia U21​


Kolejny mecz tegorocznym Mistrzostw Europy do lat 21. Bardzo silna w tym roczniku reprezentacja Beglii zagra z obecnymi Mistrzami Świata Rosjanami.

Rosja wyraźnie nie pokazuje formy sprzed (modzi czuwają :cool:) roku kiedy sięgali po Mistrzostwo Świata. Tracą punkty seriami, zostali poważnie rozbici przez Włochów i jakimś nieprawdopodobnym trafem ograli Serbów 3:0 (w pierwszym secie wyszli z 6:13, w drugim z 9:16 i można śmiało powiedzieć, że to Serbia oddała im ten mecz) . Belgia wszystkich tutaj zadziwia, na sam początek przejechali się bez problemu po Serbach 3:0, a wczoraj w świetnym stylu pokonali Polaków (mecze naszych do obejrzenia tu ).

Zdecydowanie najlepszym zawodnikiem Belgów jest Francois Lecat który w dwóch meczach zdobył aż 31 punktów i jest jak na razie najlepszym punktującym swojej ekipy.

Kursy na to spotkanie bardzo dziwne. Belgowie bardzo niedoceniani przez buków zarówno w meczu z Serbami i z Polakami, spotkania te wygrywali. Dziś mamy kurs ok. 1.90 na Belgów i zdecydowanie warto to pograć.

Typy:
Belgia (1.91) Doxxbet . (1.97) Fortuna.
✅

Finlandia U21 - Serbia U21​


Jeszcze jeden niezrozumiały zupełnie kurs. Serbowie faworytem w meczu z Finlandią? zupełna pomyłka.

Serbia ma fatalny, fatalny ten rocznik. Nie ma oczywiście atakującego Atanasijevica, jedynym znanym siatkarzem jest Uros Kovacevic, ale jak można zauważyć po dotychczas rozegranych meczach nic im Uros nie daje, bo wyniki mają koszmarne. Na początek zlali ich Belgowie, potem zbłaźnili się z Rosją oddając często 7 punktowe przewagi i przegrywając sety.

Finowie z Polakami pokazali bardzo ciekawą siatkówkę, świetnie pograli w pierwszym secie, lecz potem ulegli naszej reprezentacji 1:3. Wczoraj mieli praktycznie na widelcu bardzo silnych Włochów, lecz prowadząc 2:0 w setach nie potrafi przypieczętować wygranej i przegrali 2:3 po bardzo wyrównanych partiach.

Serbowie są niemiłosiernie ciency, brak seta po dwóch spotkaniach wyraźnie to potwierdza. 2.25 na Finów to kurs nieporozumienie.

Typy:
Finlandia (2.25) Fortuna.
⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
G 13

gori

Użytkownik
Finlandia juniorzy - Serbia juniorzy

Mam zupełnie inny pogląd na ten mecz od Dawida wiec postanowiłem coś napisać.
Serbia jest to kraj z bardzo dobrą młodzieżą siatkarską, przekonaliśmy się o tym kilka dni temu kiedy reprezentantki juniorek Serbii zajęły drugiem miejsce na Mistrzostwach Europy, przegrywając z Turcją na ich terenie. Rok temu męska młodzieżówka zajęła 3 miejsce na Mistrzostwach Świata, na identyczne pozycji uplasowali się dwa lata temu na turnieju o mistrza Europy.
Miesiąc temu Serbowie wygrali Mistrzostwa Strefy Bałkańskiej pokonując w finale Grecję, po drodze wyeliminowali także silnych Turków. Kilkanaście dni później zagrali turniej towarzyski u siebie z silnymi zespołami Brazylii, Włoch i Chin. Zajęli w tym turnieju 2. miejsce, pokonując Chiny 3:0, Włochów 3:2 i przegrywają z Brazylią w pięciu setach.
Ciężko znaleźć jakieś dobre wyniki w poprzednich latach Finów. 2 lata temu nie zakwalifikowali się nawet do Mistrzostw Starego Kontynentu zajmując przedostatnie miejsce w grupie na 6 zespołów. W eliminacjach do Mistrzostw Świata nie brali udziału.
W tym roku natomiast wraz z wynikami reprezentacji seniorów w ostatnich latach pewnie postanowiono na szkolenie i przyszły wyniki. W eliminacjach zajęli drugie miejsce w grupie z Grecją i Włochami co jest bardzo dobrym wynikiem. W następnej rundzie trafili na słabe zespoły Austrii, Ukrainy i Francji. Z tej grupy wyszli dzięki lepszemu stosunkowi setów i po szesnastu latach porażek dostali się do turnieju finałowego.
Przed tym turniejem sparowali z Belgią, trzy razy przegrali i Polską wygrywając jedno spotkanie na cztery.
W tym turnieju dwie reprezentacje nie wygrały jeszcze żadnego meczu. Serbia przegrała w pierwszym meczu z Belgami 0:3 nie nawiązując nawet walki, jednak Belgowie są tutaj bardzo silni. W drugim meczu przegrali w tym samym stosunku z odwiecznym rywalem Rosją, chodź mieli bardzo duże przewagi w setach, jednak nie potrafili ich wykorzystać.
Finowie przegrali w pierwszym meczu z Polską, oglądałem ten mecz, pierwszy set wygrany przez Finów natomiast w kolejnych Polacy zaczęli grać swoje i Finowie nie byli w stanie im zagrozić. W drugim meczu porażka z Włochami.
Wydaje mi się, że Serbia w tym roku nie jest tak mocna jak dawniej, mają Kovacevica, który był na Olimpiadzie, lecz przyjechali tutaj bez jednego z najlepszych zawodników, który leczy kontuzje. Finowie niczym mnie nie przekonali do siebie w meczu z Polską, średniaki. O wejście do półfinału będzie im ciężko, ale jestem pewny że w dzisiejszym meczu wygrają z najsłabszym zespołem w grupie. Pograłbym handicap ale jest słaba oferta, wiec stawiam na czyste zwycięstwo, a kurs nie najgorszy.
Bet: Serbia juniorzy @ 1.60 ✅ 3:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
G 13

gori

Użytkownik
Rosja juniorzy - Belgia juniorzy
Jeden z faworytów tego turnieju, czyli Rosjanie nie są w tym roku aż tak bardzo silni. W ostatnich latach zdominowali turnieje młodzieżowe, lecz myślę, że w tym roku wygra ktoś inny. W sparingach średnie wyniki. W tym turnieju też bez rewelacji jak na razie. Wyraźna przegrana w 3 setach z Włochami nie napawa optymizmem.
Natomiast Belgowie są rewelacją turnieju i bardzo dobrze sobie radzą. Dobre wyniki w sparingach. Nie przegrali jeszcze żadnego z 7 meczów na tych mistrzostwach włącznie z eliminacjami. Ich największym atutem jest silna zagrywka, z którą wczoraj mieli problemy Polacy i dobra dyspozycja w ataku.
Dwa zespoły grają mało środkiem, mecz rozegra się na skrzydłach i zagrywce,a tam mocniejsi są Belgowie. W dodatku mają jeszcze przed sobą mecz z Finami, więc dzisiejsza wygrana bardzo ich przybliży do półfinału.
Bet: Belgium juniorzy @ 2.05 ✅ 3:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom