>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pozostałe rozgrywki

Status
Zamknięty.
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Wiadomo, że po WGP Brazylia odpuści pierwszy skład. Do Rosji poleciały:
Rozgrywające: Ana Tiemi, Claudinha
Atakujące: Joycinha, Ju Nogueira
Przyjmujące: Sassá, Priscila Daroit, Gabi, Ellen Braga
Blokujące: Natasha, Andressa, Leticia Hage
Libero: Suelen
Jest parę nieznanych nazwisk, ale niektóre zawodniczki grały już w &quot;kadrze A&quot;. Sassa, Joycinha czy Priscila to nie są ogóry, zresztą Brazylijki mają bogactwo i stawianie je w szeregu obok juniorek z Polski to żart. Nie wiem w jakim składzie Kuba, ale też grały w Ningbo i powinny być rezerwy. Myślę, że Brazylia na 3 miejscu skończy rywalizacje. ✅
Włoszki przyjechały pierwszym składem, z Del Core, Costagrande, Piccinini i Cardullo, a więc kilka topowych zawodniczek, które na WGP nie grały.
Ruskie u siebie, też pierwszy skład z m.in. Gamovą.
Nasze juniorki powinny dziś dostać lanie od gospodyń i jak widzicie gdzieś jakieś handi na 3-0, lub punktowe coś to dajcie znać. Samą zagrywką będą nas kończyć, Wołosz sobie nie porozgrywa, a czy Czyżnielewska jest w stanie kończyć świeczki na poziomie reprezentacyjnym? Oby coś pograła, bo sezon ligowy miała bardzo dobry.

Teoretycznie tylko Włoszki są w stanie wyrwać Rosji zwycięstwo i ten mecz będzie najciekawszym spotkaniem. Długoterminowy zakład na wygraną Rosji to też niezła parodia. 1.40 to jak nic, z pojedynczych meczy będzie można &quot;uciepać&quot; sporo wyższy kurs, dali 1.06 na mecz z Polkami to na piątkowe starcie z Włoszkami powinny dać coś koło... 1.50.

Możliwe, że Ruskie pograją zmienniczkami, ale to i tak przewaga spora na korzyść gospodyń. Tak jak pisałem, kłopoty z przyjęciem będą duże, Kasprzak, Sieczka czy pozostałe przyjmujące (juniorki) + libero Strasz to gwarant kilku asów dla przeciwniczek. Wysokie Rosjanki postawią do tego blok, w ataku też olbrzymia przewaga. Inny wynik niż 0-3 będzie dla naszych pań dużym sukcesem. Kursy +1.50 na taki rezultat są bardzo dobre i zapewne zaraz polecą...
Moje propozycje:
Rosja -2.5 --- 1.57 @ Pinnaclesports ✅ na luzie
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Brazylia - Polska
No i tak jak napisałem, stawianie Brazylii C (bo tak trzeba o nich pisać) przy juniorkach z Polski to kpina. Widać jakie bogactwo ma ten kraj, wygrać pewnie 3-1 z Włoszkami, które są w najlepszym zestawieniu to nie byle co. Dziś dla nich rywal z niższej półki i o ile dziś u panów liczymy na pokonanie kanarków, tak u pań nie ma co na to liczyć.
Brazylia ma w swoim zestawieniu kilka bardzo dobrych zawodniczek. Joycinha wczoraj zagrała bardzo dobre spotkanie (na co dzień jako jedyna gra w Rosji). Ogólnie zawodniczki &quot;ubite&quot; (chodzi mi o masę :p), które atakują bardzo mocno i posiadają też bardzo dobrą technikę.
Polki tak jak się spodziewałem, problemy z odbiorem serwisu, przez co trudno było coś skończyć. Były jednak jakieś krótkie momenty, gdzie przy dobrym przyjęciu nasza gra wyglądała nieźle. Fajnie poserwowała Kasprzak. Świder robi sporo zmian. Jest potencjał w tych siatkarkach ale to mało.
Jeśli Brazylijki się jakoś nie rozkojarzą, to zapewne skończą mecz w 3 setach. Spokojnie można więc stawiać na czysty win i -1.5 seta. Lżej, ale jednak na 3-0 po godnym kursie.
Moje propozycje:
Brazylia wygra --- 1.22 @ Tobet ✅
Brazylia -1.5 --- 1.45 @ Tobet ✅
Brazylia -2.5 --- 1.91 @ Pinnaclesports
✅

Rosja - Kuba
Wczoraj Rosjanki planowo wygrały 3-0, natomiast Kubanki pauzowały. Tutaj krótko, bo nie mam czasu już.
Ważnym faktem jest, że Kuba przyleciała prosto z Ningbo, gdzie grały fatalnie. Nie wydaje się więc, żeby nagle ich gra uległa po prawie, tym bardziej, że doszła do tego zmiana strefy, podróż, dodatkowe zmęczenie. Bardzo możliwe więc, że trener dokona paru zmian, choć może wyjdzie to nawet na lepsze.
Rosja powinna tutaj spokojnie uporać się z Kubankami. Nic nie wskazywało na poprawę formy u przyjezdnych, a raczej to chyba zmęczenie było głównym powodem spadku poziomu gry podczas finału WGP. Jeśli nic się nie stanie, to wykończą je na luzie w 3 setach.
Moje propozycje:
Rosja -2.5 --- 1.75 @ Pinnaclesports ⛔ mało brakło...
 
mbmartin 84

mbmartin

Użytkownik
Bułgaria - Serbia (in Czech Republic)
2012-07-05 15:00, Liga Europejska - kobiety, Europa / Siatkówka
Typ: Więcej niż 177,5 pkt.
Kurs 1.85
Bukmacher Bet365
Za niedługo rozpocznie się bardzo ciekawe spotkanie dwóch drużyn , które wygrały swoje grupy. Bułgaria wygrała grupę B z kompletem zwycięstw , tak samo Serbia wygrała grupę Az kompletem zwycięstw. Z mojej opinii wynika ,że mecz będzie trwał przynajmniej 4 sety , co przekroczy barierę 177 punktów. Drużyny grały ze sobą 10 razy i tylko w jednym meczu padł wynik 3 setowy, w pozostałych meczach walka toczyła się przez 4 sety bądź kończąc na tajbreku. Dwukrotnie wygrywały Bułgarki ,aż 8 razy lepsze były Serbki. Bułgarki w grupie straciły zaledwie 4 sety w dwunastu meczach , Serbki tylko 6 także w dwunastu. Myślę,że dojdzie tutaj do ciekawego spotkania, przypomnę jeszcze ,że mecz rozgrywany jest w Czechach i panie walczą o występ w finale , także uważam ,że obie drużyny są podobne umiejętnościowo , no może z lekką przewagą faworytkami tego spotkania są Serbki , historia spotkań przemawia za nimi ,ale według mnie tutaj ten mecz trochę potrwa i być może będziemy oglądać 5 setowy mecz. Jak widać zmagania w grupach tych reprezentacji nie sprawiły problemów, żadne z ekip nie nawiązały równej walki , dopiero teraz , któraś z tych ekip poniesie porażkę , która poniesie klęskę to nie wiadomo ,ale zapewniam ,że zobaczymy ciekawy i obfity w ciekawe zagrania i akcje mecz.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Brazylia - Kuba
Kolejny dzień Pucharu Jelcyna. Przeciwko Polkom tym razem małe kursy więc pozostaje drugi mecz, gdzie można coś ugrać.
Brazylia wygrała z naszymi paniami wczoraj i przedwczoraj z Włoszkami. To co pisałem wczoraj dalej aktualne, mimo, że to kadra C to jednak wciąż (co najmniej) solidne zawodniczki, które w innych reprezentacjach miałyby pewne miejsce w składzie.
Dalej trzymam się zmęczenia Kubanek, zresztą nie grają w pełni podstawowym składem. Kubanki tak jak pisałem, wczoraj wykorzystały wahania Rosjanek i ugrały seta. O ile Ruskie, mimo że pierwszym składem, to jakoś w tych pierwszych dwóch meczach wyczuwać można było &quot;olewcze&quot; podejście do meczu, takie przekonanie, że rywalki po prostu są dużo słabsze i ogólnie mniejsze zaangażowanie.
Z Brazylijkami tak nie jest, bo to przecież szansa dla nich na grę w kadrze w przyszłości i każdą grą w reprezentacji mogą sobie coś wywalczyć. Faworyt zdecydowany po stronie Brazylijek i szczerze mówiąc spodziewałem się, że będą kursy mniejsze. Nic tylko grać. Minimalna stawka na 3-0.
Moje propozycje:
Brazylia wygra --- 1.61 @ PinnacleSports ⛔
Brazylia -1.5 --- 2.17 @ PinnacleSports ⛔
Brazylia -2.5 --- 3.50 @ Betsafe ⛔
 
lukasz.wgw 288

lukasz.wgw

Użytkownik
Polska - Kuba (-2,5) 2 1,65
Na szybko bo mecz o 11. Ten turniej to jedna wielka kompromitacja. Świderek zabrał na niego prawie same dzieci lub siatkarki, które do tej pory nie odgrywały znaczącej roli w reprezentacji. Odzwierciedla się to w wynikach bo patrząc na nie mi osobiście robi się smutno i ja jakiegoś większego potencjału nie widzę.

RosjaPolska 3:0 (25:16, 25:18, 25:16)
PolskaBrazylia 0:3 (18:25, 13:25, 12:25)
WłochyPolska 3:0 (26:24, 25:20, 25:22)

Niby Kuba może to nie ten sam poziom co Brazylia, Rosja i Włochy ale wydaję mi się, że niestety ale będzie kolejne 3:0...
PS. Wg mnie przywożąc tak słaby skład zlekceważył gospodarzy a co może skutkować brakiem zaproszenia na kolejne turnieje. A szkoda.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Argentyna - Peru
Startuje kobiecy Panam Cup więc warto coś nawet 1-szego dnia spróbować. Niektóre drużyny zagrają rezerwami (m.in. Brazylia i USA), a niektóre w pełnych składach (choćby Dominikana).
Obie reprezentacje z pewnymi brakami. Argentynki bez przyjmującej Nizetich. Peru bez Pani kapitan - Soto. Zabrały za to jedną 15-nastolatkę!
W tym roku, w maju odbył się taki mecz w ramach kwalifikacji do Igrzysk. Peru wygrało 3-0, co było małą niespodzianką, ponieważ Argentynki w ogóle nie zagroziły rywalkom.
Argentyna była wtedy w fatalnej formie co potwierdziła w pierwszym weekendzie WGP, gdzie przegrała nawet ze słabym Portoryko 1-3. Potem było fragmentami lepiej, ale i tak nie udało ugrać się choćby punktu w 9 meczach całej WGP. Najgroźniejsza jest Sosa, choć brakuje jej regularności.
Peru można jedynie oceniać po tym majowym turnieju w Brazylii, gdzie osiągnęły przyzwoite wyniki (wygrana z Chile, Wenezuelą, Kolumbią i Argentyną oraz porażka z Brazylią). Obecna forma to po prostu zagadka.
Ogółem można powiedzieć, że Argentynki w tym sezonie reprezentacyjnym spisują się poniżej oczekiwań i wystawianie ich w roli faworyta jest dziwne. Mecz na neutralnym terenie - w Meksyku. Myślę, że można bardzo bardzo lekko spróbować zagrać na Ruedę i koleżanki.
Moje propozycje:
Peru wygra --- 2.30 @ Pinnaclesports, Bet365, Unibet ✅
WYNIK: 1-3

Nie wiecie czy Esdelle z Trynidadu poleciała do Meksyku na ten turniej? Ktoś może z Białegostoku ma jakieś info, bo przecież od tego sezonu Kyrstle zagra w AZS, a jeśli by jej nie było, to wtedy warto pograć na Meksykanki.
Edit: Na szybko proponuje po równie niskiej stawce spróbować overka w meczu Kolumbii z Dominikaną. Linia 125.5 w Unibet po 1.90. ⛔
Kolumbia ma jedną siatkarkę bardzo dobrą (Montano) i jedną całkiem niezłą (Ampudię) i one we dwójkę myślę są w stanie coś wskórać. Dominikana szuka formy na Igrzyska i ciągle nie wiadomo w jakim składzie pojedzie. Z tego co wiem 4 siatkarki są do odrzucenia, ale dopiero po tym turnieju, także będzie zabawa ze zmianami, a przynajmniej powinna być.
Edit2: 117 punktów w meczu Dominikana - Kolumbia. Czemu nie wpadło? Bo ani Ampudia, ani Montano nie zagrały w tym meczu! Ampudia gdzieś po trybunach chyba, a Montano weszła na jeden punkt w 3 secie, a tak to zapewne over by luzem był, a może i nawet seta by ugrały... No ale tak jak mówiłem, stawka niziutka, pierwszy dzień pokaże co się będzie działo...
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Skład Trynidadu i Tobago:
Krystle Esdelle (captain), Kelly-Ann Billingy, Sinead Jack, Renele Forde, Courtnee-Mae Clifford, Abigail Gloud, Darlene Ramdin, Rheeza Grant, Delana Mitchell, Andrea Kinsale, Jalicia Ross, Channon Thompson.
Ostatnie mecze:
Meksyk - Trynidad i Tobago 25-14, 25-19, 25-23 ; 25-13, 25-16, 26-24, ale wtedy nie było najlepszych siatkarek z Trynidadu i Tobago
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Skład Trynidadu i Tobago:
Krystle Esdelle (captain), Kelly-Ann Billingy, Sinead Jack, Renele Forde, Courtnee-Mae Clifford, Abigail Gloud, Darlene Ramdin, Rheeza Grant, Delana Mitchell, Andrea Kinsale, Jalicia Ross, Channon Thompson.
Ostatnie mecze:
Meksyk - Trynidad i Tobago 25-14, 25-19, 25-23 ; 25-13, 25-16, 26-24, ale wtedy nie było najlepszych siatkarek z Trynidadu i Tobago
Czyli chyba najsilniejsze zestawienie. Esdelle i Bilingy zawsze kilka punktów wrzucą. Channon Thompson też trochę ogłady w PlusLidze złapała i to jest przyszłość. Jack wg mnie jest słaba, ale też powinna coś wynieść z gry w Polsce. Myślę, że Trynidad jest w stanie urwać coś w tym pierwszym meczu gospodynią. Można spróbować jakieś handi +1.5 (2.3 Pinnek✅), albo over po w miarę niskiej linii (Bet365 ma chyba najniższą - 176.5 - 1.85✅), ale tak jak w poprzednich meczach, stawki minimalne.
Edit: Tutaj luzem, Trynidad wygrał 3-1 i błyszczały te co miały błyszczeć.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
2012 XI Women’s Pan American Cup (July 12-20, Ciudad Juarez, Mexico)
Eight teams from NORCECA Confederation and four from South America Confederation will participate in XI Pan Am Cup for Women 2012
The decision was adopted during the annual meeting of the Sport Organizations Commission at NORCECA headquarters due to The original host city Lima, Peru withdrawal and instead will organize the event in 2013.
The event is a qualifier to the FIVB World Grand Prix of the following year and top four teams from NORCECA and the top two from South America including Brazil get tickets to the premier annual women’s competition of FIVB.

Strona federacji Norceca nie działa.
http://www.norceca.org/
Transmisje:
http://www.livestream.com/copanamericana
http://www.livestream.com/copanamericana2
Ja mam zagrane zwycięstwo Trynidadu i Tobago z Meksykiem. Teraz skład T&amp;T wygląda dużo lepiej niż wcześniej. Meksyk nie jest taki mocny i nie powinien być tak dużym faworytem.
Krótki opis reprezentacji Meksyku:
http://www.deporte.gob.mx/comunicacionsocial/noticias.asp?id=31902
 
T 189

teesbor

Użytkownik
w ktorym miejscu jest tabela ? bo nie moge tego nigdzie znalezc? sa gdzies transmisje live? albo chociaz wyniki na biezaco?
to samo tyczy si emezczyzn, bo tez rozgrywana jest meska odmiana tego turnieju?
dzieku za pomoc z gory ????
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
No to jedziemy dalej, szkoda tego meczu Dominikana - Kolumbia, bo byłby komplet 4/4, ale kto wiedział, że nie zagrają najlepsze...
Argentyna - Trynidad i Tobago
No i wychodzi na to, że Argentyna znów w &quot;chwiejnej&quot; dyspozycji. Przegrały 3-1 z Peru, tak jak pisałem wcześniej, nie ma Nizetich. Wczoraj się rypnąłem i napisałem, że najgroźniejsza jest Sosa (środkowa), choć oczywiście miałem na myśli atakującą Fresco.
Trynidad w fajnym zestawieniu, z co najmniej 4 siatkarkami, które potrafią grać na przyzwoitym poziomie.
Nie ma co się rozpisywać, warto próbować grać w stronę T&amp;T, choć stawki dalej małe! Myślę, że są w stanie nawet wyrządzić więcej krzywdy Argentynkom niż tylko wygrać seta, ale jak będzie to się okaże. Jak zaczynałem pisać kurs był +2.30...
Moje propozycje:
Trynidad i Tobago +2.5 --- 2.18 @ Pinnaclesports ⛔
Edit: Poza pierwszym setem, gdzie przegrały na przewagi i nie dużo brakło, to zagrały bardzo słabo, przede wszystkim element przyjęcie/obrona, ale też ogółem słabszy dzień w ataku filarów - Esdelle, Thompson czy Bilingy.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Dominikana - Kuba
Bukmacherzy wystawili na to spotkanie równe kursy i bardzo dobrze.
Charakterystyka obu drużyn jest podobna. I tu i tu są problemy z przyjęciem, do tego mecze tych dwóch drużyn zawsze ciężko się obstawia, bo grają zależnie od formy dnia.
Dominikana przygotowuje się tym turniejem do Igrzysk i widać, że trener nie szczędzi sobie zmian, bo ciągle jeszcze nie wytypował swojej 12-stki na tą imprezę. Na WGP tragicznie grała rozgrywająca Echenique, ale to ona sypie tutaj i zapewne na IO. Na razie Dominikana ograła przeciętne drużyny - Portoryko 3-0, Kanadę 3-1 i Kolumbię 3-0.
Kubanki chyba trochę się odświeżyły, bo od 3 rundy WGP grały bardzo słabo. Wczoraj dość niespodziewanie pokonały USA 3-1, a wcześniej ograły Portoryko 3-1 i Kolumbię 3-0.
Ja wyżej stawiam Kubę, choć w tym meczu zapewne zadecyduje forma dnia. Któraś z drużyn musi przerwać passę 3 wygranych meczy z rzędu. Wydaje mi się, że Kuba ma małą przewagę jeśli chodzi o blok i to może być ten decydujący element. H2H zdecydowanie dla Kuby - grały 7 meczy od 2003 roku i zawsze Dominikana schodziła pokonana, a nawet w żadnym z meczy nie udawało im się ugrać więcej niż seta. Czyli mają na nich patent i chyba warto lekko spróbować.
Oczywiście jak zaczynałem pisać, to Pinnek miał 1.97, teraz już poniżej 1.80, ale Unibet dalej trzyma równe kursy.
Moje propozycje:
Kuba wygra --- 1.85 @ Unibet, Bet365 ✅
Kto poczekał, ten miał kursy +2.20, choć nie rozumiem czemu stawiano masowo na Dominikanę...

Brazylia - Argentyna
Tutaj krótko, bo widzę pewne value i może uda się zarobić. Brazylijki oczywiście zdecydowanym faworytem, ale 1.29 na wygraną 3-0 to jest żarcik.
Brazylia grała na razie z Peru, T&amp;T oraz Kostaryką i wszystkie mecze kończyła w 3 setach. Brazylijki mają swoje w każdym z tych meczów, jednak wyżej wymienione drużyny nie potrafiły ich wykorzystać.
Trener faworytek daje pograć wszystkim zawodniczkom i trudno przewidzieć wyjściową 6-tkę.
Myślę, że Argentyna jest w stanie coś w tym meczu ugrać. Potrzeba do tego dużej koncentracji. Ważne będzie przyjęcie. Wydaje mi się, że warto zaryzykować, bo kurs jest spory.
Oczywiście przez te 10 min kursy na Pinku spadły i z +4.20 zrobiło się 3.79.
Moje propozycje:
Over 125.5 --- 2.00 @ Unibet ✅
Argentyna +2.5 --- 4.00 @ Unibet ⛔
Było blisko tego seta, ale over siadł spokojnie.
 
P 46

probet-65708

Użytkownik
H2H zdecydowanie dla Kuby - grały 7 meczy od 2003 roku i zawsze Dominikana schodziła pokonana, a nawet w żadnym z meczy nie udawało im się ugrać więcej niż seta. Czyli mają na nich patent i chyba warto lekko spróbować.
Coś nie tak z tymi informacjami, bo całkiem niedawno, bo 5 maja obie drużyny grały w finale turnieju kwalifikacyjnego do IO i Dominikana w miarę pewnie wygrała 3:1.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom