>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pozostałe rozgrywki

Status
Zamknięty.
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Rosja - Juniorzy vs Bułgaria - Juniorzy
Rosjanie przegrali na tych mistrzostwach tylko dwa mecze, oba z Francuzami i tylko z nimi stracili sety, bo resztę drużyn odprawili po 3:0. Wydaję mi się, że obie te ekipy są znacznie mocniejsze od reszty i to one powinny grać dzisiaj w finale, ale trafiły na siebie już w półfinale i Rosjanie muszą zadowolić się grą tylko o trzecie miejsce. Grają z chimerycznymi Bułgarami, w których nikt tutaj zbytnio nie wierzył. Dla mnie Rosjanie są znacznie mocniejszą ekipą, która przewyższa Bułgarów w każdym elemencie. Średnia wzrostu w drużynie rosyjskiej wynosi ponad 2m, a więc na bloku są czasem zaporą nie do przejścia. Jeśli tylko młodzi Rosjanie nie załamią się przegranym półfinałem z Francją to rozniosą dzisiaj Bułgarów. Wysokie stawki dzisiaj.
Rosja - Juniorzy @1.42 8/10 Betsafe ✅
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Dziwne rzeczy działy sięw meczu juniorek mianowicie Hiszpania - Grecja ...
Wiadomo na tym etapie nie ma jakiegoś ciśnienia ale ...
przy stanie 2-1 dla Hiszpanek w 4 secie widniał wynik 24-18 serwowały Greczynki i wielki run 7pkt ... i robi się 24-25 dla Greczynek. Później punkt za punkt do stanu 25-26 dla greczynek wtedy znowu przestój i 29-27 wygrały Hiszpanki nie wiem może ktoś chciał dużo pkt może chciały koniecznie zagrać tego TB jak to bywa w juniorskich zespołach ale ewidentne głupoty i przestroga dla innych by nie grać takich meczy. Szkoda pieniędzy żeby nie wiem ilu juniorów biło się w seniorskich ligach.
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
normalka w rozgrywkach juniorskich i w kazdej tej mlodej kategorii wiekowej. niemcow kadetow na ME i tak nikt nie przebije ???? prowadzili 2:1 w setach i 24:19 w 4, ktorego przegrali 24:26. w TB prowadzili 6:4 i sie zrobilo bodajze 6:11 :smile:
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
:siata: 21:00 Włochy - Kobiety vs Kuba - Kobiety
Turniej piłki siatkowej w Montreux. Wszyscy dzisiaj grają na Kubanki więc Henio gra odwrotnie :wink: Nie takie cuda już widziałem w świecie bukmacherki i nie tacy faworyci przegrywali, tym bardziej przy takich publikach. Bardzo nie podobają mi się te spadki na Kubanki. Ja rozumiem, że Włoszki przywiozły tutaj rezerwowy skład, ale po 3.50 to grzech ich nie zagrać. Tym bardziej, że grają z chimerycznymi Kubankami, które potrafią same przegrywać mecze, popełniać mnóstwo błędów. Ich głównym mankamentem pewnie jak zawsze będzie przyjęcie i tu jest szansa dla Włoszek. Włoszki młody skład, średnio znane zawodniczki, ale Włochy słyną z silnej ligi więc większość tych zawodniczek jest już ograna na najwyższym światowym poziomie.
Włochy - Kobiety @3.50 5/10 Bet365 ⛔
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
:siata: 16:30 Holandia - Kobiety vs Kuba - Kobiety
Holenderki przywiozły tutaj rezerwowy skład więc powinien być szybki mecz prawdopodobnie 3:0 dla Kubanek jeśli te podejdą do meczu na sto procent. Drużyny grały w tym sezonie już pare razy ze sobą i w cuglach wygrywały Kubanki, tym razem powinno być podobnie. Mecz na live na Bet365 i Bwin. Kuba - Kobiety -1.5 sets @1.55 9/10 Bet365 ✅
Kuba - Kobiety 3:0 5/10 Bet365 ✅
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Mistrzostwa Świata Juniorek w Peru
Zdarzenie: Chiny - USA ✅(3:1)
Typ: Chiny
Kurs: 2,30
Stawka: 4j /10j
Bukmacher: Sportingbet

Data spotkania: 31.07.2011 godz. 21:00

Mecz o 3. miejsce w turnieju. W półfinałach Chiny szybko przegrały z Włochami 0:3, a USA przegrało 2:3 z Brazylią. Na turnieju Chiny prezentują się solidnie, grają swój styl: wyrównany skład, dobra współpraca na boisku, skład w miarę wysoki. USA wczoraj powalczyło z Brazylią, ale w czasie gry dużo błędów, nieporozumień, niedokładnych rozegrań. Zdecydowaną liderką jest Eckerman, inne siatkarki są dużo słabsze. Dzisiaj liczę, że Chinki będą wykorzystywać błędy Amerykanek, ustawią obronę pod Eckerman. Amerykanki są po bardzo ciężkim meczu z Brazylią, na pewno zaczęły nawet myśleć o wygranej. Według mnie ciężko będzie im wrócić dzisiaj do dobrej gry po takim meczu. Według mnie Chiny wygrają.


W finale zagra Brazylia z Włochami. Mecz do obejrzenia na stronie http://www.laola1.tv/, oraz u bukmacherów Bet365 i Bwin. Brazylia zawsze prezentuje się w finałach dobrze, ale Włochy też mają mocny skład. Cały czas problem z kontuzją ma włoska kapitan Chiara Scarabelli, wczoraj nie grała przeciwko Chinom. Dzisiaj też nie wiadomo, czy zagra.


Podczas półfinału z Chinami na cześć kontuzjowanej kapitan Scarabelli na ramionach Włoszek pojawił się jej przydomek: &quot;Diablo&quot;
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Brazylia - USA @ 1.70✅ Bet365
Spotkanie gospodarzy turnieju - Brazylijczyków z Amerykanami będzie kończyło 2.kolejkę spotkań grupowych Mistrzostw Świata Juniorów.
Brazylia w tej kategorii wiekowej zdominowała rozgrywki równie mocno jak reprezentacja seniorów, gdyż w ciągu ostatnich 9 edycji MŚ 9-krotnie znajdowała się na podium : 4 złote, 4 srebrne i 1 brązowy medal, w tym 2 złota na 2 ostatnich turniejach.
Cel na ten turniej jest jasny - złoto. Świadczyć o tym może chociażby fakt, iż tylko 1 zawodnik jest z rocznika 1992 (Lucarelli - najlepiej punktujący 1.meczu (18atak, 3blok, 1 serw), reszta zaś 1991 i oprócz Indii :roll: jest to &quot;najstarszy&quot; zespół turnieju.

W 1.meczu Brazylia sensacyjnie przegrała z Japonią 2:3 (21,-19,-20,22,-16). Podejrzewam, że idą w ślady starszych kolegów nie tylko pod względem osiągnięć,a le też syndromu 1.meczu na dużych turniejach. Do tego doszło aż 40 niewymuszonych błędów no i Azjaci sensacyjnie pokonali gospodarzy.
Amerykanie z kolei dość pewnie ograli Bułgarów (22,18,21). Warto zwrócić uwagę na aż 11 bloków Jankesów (Brazylia Japończyków &quot;czapowała&quot; 12-krotnie, ale w 5 setach).

Dziś uważam, że Brazylia odniesie pewne zwycięstwo, bo jednak potencjał, osiągnięcia, cele na ten turniej oba zespoły mają odmienne.
Na poprzednich MŚ oba zespoły spotkały się w 1.meczu 2.fazy turnieju i pewne zwycięstwo 3:1 odnieśli Brazylijczycy.
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Brazil U21 - USA U21
MŚ juniorów w siatkówce. Brazylijczykom trafiło się chyba w końcu najsłabsze pokolenie siatkarskie od wielu wielu lat. Zawsze stawia się Brazylię w gronie faworytów do wygrania każdego trofeum podczas zawodów siatkarskich bez względu na wiek, ale tym razem tak nie będzie, mimo iż grają na swoich śmieciach. Ten rocznik Brazylijczyków nie pokazuje tego do czego nas przyzwyczaiły reprezentacje z kraju kawu. Już wczoraj udowodnili to w meczu z Japonią na otwarcie kiedy to przegrali z kitajcami oddając im blisko 40 pkt przez błędy własne. Przed mistrzostwami rozgrywali serie sparingów i te wypadły bardzo blado, dostali baty m.in. od Hiszpanów 3:0. Pamiętam, że przed dwoma miesiącami, gdy europejskie drużyny szykowały się do turniejów eliminacyjnych do MŚ to też sparowały z Brazylią i wtedy też Hiszpanie 3 razy pokonali ich bez problemów, a co więcej Canarinhos przegrywali nawet z Polakami.
Co do reprezentacji USA to z roku na rok mają coraz lepsze zespoły juniorskie. Widać, że wszystko tam idzie w dobrym kierunku i już za parę lat mogą być hegemonem siatkarskim. Do tych mistrzostw Amerykanie przygotowywali się bardzo długo. Organizowali obozy szkoleniowe, grali wiele sparingów czy też turniejów co miało na celu wyselekcjonowaniu najlepszych grajków i zgraniu ich. Bezpośrednio przed tym turniejem ogrywali się na turnieju towarzyskim w Argentynie gdzie wygrali z juniorską reprezentacją Kanady oraz Argentyny oraz stoczyli zacięty 5-setowy mecz z argentyńską reprezentacją U23. Jak było widać we wczorajszym meczu z Bułgarami ciężka praca nie poszła na marne, bo gra USA mogła robić wrażenie. Świetne zawody rozgrywał amerykański rozgrywający, który umiejętnie rozrzucał wysoki bułgarski blok tak, że jego bombardierzy atakowali najczęściej na pojedynczej siatce. Ponadto &#39;hamburgeiros&#39; świetnie grali na bloku oraz wybloku przez co wyprowadzali sporo skutecznych kontr. W swojej grze zachowali idealny balans pomiędzy atakiem i obroną przez co Penchev i spółka byli bez szans. Przed mistrzostwami Amerykanie głośno mówili o tym iż chcą tutaj zdobyć medal i wczoraj jak najbardziej potwierdzili swoje aspiracje pokazując, że są bardzo mocni.
Podsumowując, Brazylia na tym turnieju to tylko nazwa, bo chłopaki brazylijskiej drużyny nie grają tak jak ich starsi koledzy. Ich jedynym atutem jest fakt, że grają u siebie, przy żywiołowej brazylijskiej publiczności, ale mimo wszystko wydaję mi się i nie tylko mi, że na tym turnieju nie zobaczymy &#39;kanarków&#39; w czołowej piątce, bo jest kilka dużo mocniejszych zespołów m.in. Stany Zjednoczone.
USA U21 @2.30 9/10 Bet365
 
rgonzaless 11

rgonzaless

Użytkownik
Serbia junior - Iran junior
Na MŚ juniorów w siatkówce w Brazylii dojdzie do pojedynku ekipy serbskiej z irańską. Obie te ekipy wygrały swoje pierwsze mecze. Serbowie zmierzyli się z Belgią, którą pewnie pokonali 3 do 0 będąc lepszymi w każdym aspekcie gry, mimo tego że zespół belgijski to nie są chłopcy do bicia. Iran zmierzył się z Kanadą którą również pokonał 3 do 0. Jednak w bezpośrednim pojedynku Kanady z Belgią, wygrała Belgia 3 0, co pokazuję że serbowie mięli dużo trudniejszego przeciwnika, a gładko z nim wygrali. Co tu więcej mówić zespół serbski to jeden z głównych faworytów turnieju. Posiada też w składzie indywidualności m.in. Uros Kovacevic, które pomogą serbom wyjść zwycięsko z dzisiejszego spotkania.

Serbia junior 1.50 - 9/10 bet365✅ Serbia -1.5 seta 1.90 - 7/10 Unibet⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
maui 83

maui

Użytkownik
No to mamy mały pojedynek pomiędzy Heniem a Obserwatorem! ???? Pewne jest to, że któryś z nich wyjdzie z niego zwycięsko. Ja osobiście zagrałem małą kwotę na USA, ładnie im poszło w 1 meczu jak już to Sałata opisał. Brazylia przegrała i to może mieć jakiś wpływ na wynik dzisiejszego spotkania, ale trzeba pamiętać, iż są gospodarzem turnieju. Podsumowując mecz może być ciekawy i zacięty jak to z juniorami często bywa (przestoje i serie punktowe). I na koniec dodam, iż podobnie jak rgonazless zaufałem Serbii i zagrałem za troszkę większą kwotę na ich zwycięstwo. Pożyjemy zobaczymy.
GL
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Całkiem niezłe spotkanie to było, solidna, dojrzała już siatkówka z obu stron. Szkoda trochę Amerykanów, końcówka 3 seta chyba rozstrzygnęła sprawę. Brazylijczycy zagrali o niebo lepiej niż wczoraj i raczej jednak trzeba ich traktować jako poważnych kandydatów do zwycięstwa w całym turnieju. USA też mogą tu sporo namieszać, widać u chłopaków spory potencjał.
 
K 32

kefol

Użytkownik
U internetowych bukmacherów jeszcze nie ma kursów na dziś ale w Totomixie(!) na zwycięstwo USA z Japonią jest 1,8!! Takiej promocji dawno nie było. Tak samo Hiszpania z Argentyna 1,7! Brać z pocałowaniem ręki bo szybko te kursy mogą się zmienić.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
U internetowych bukmacherów jeszcze nie ma kursów na dziś ale w Totomixie(!) na zwycięstwo USA z Japonią jest 1,8!! Takiej promocji dawno nie było. Tak samo Hiszpania z Argentyna 1,7!
Żadna mi promocja... USA wcale nie jest takie mocne na jakie jest kreowane przez kilka osób... To że po jednym meczu niektórzy od razu zwiastowali im medal, nie oznacza wcale, że wyjdą z grupy.
To będzie zacięty pojedynek o wyjście z grupy, bo 1 miejsce trzeba przydzielić z urzędu gospodarzom, którzy dziś pokonają pewnie słabych Bułgarów.
Przypominam, że Japonia to Mistrz Azji i w pokonanym polu zostawili mocne drużyny, tj. Iran i Indie, a USA jakoś nie specjalnie spisuje się wśród juniorów ostatnio...
Hiszpania z Argentyną podobnie. Mecz o 1.miejsce w grupie, czyli wielkie kombinowanie pod tytułem z kim lepiej zagrać w 2.rundzie.
2.runda jest podzielona chyba (!?) wg schematu 1A,2B,1C,2D oraz 2A,1B,2C,1D...
 
K 32

kefol

Użytkownik
Co do Hiszpanii to mnie przekonałeś, że mogą zacząć kombinować jednak USA - Japonia gram z handi -1,5 na USA. Dla mnie różnica klas między obiema drużynami. Zobaczymy co z tego wyjdzie ????
 
S 0

sexy19941

Użytkownik
Kefol to nie są takie okazje jak ci się wydaje ,Japonia gra tutaj świetny turniej pokonała Brazylię i Bułgarię w niezłym stylu więc na pewno są też w stanie ograć USA
Natomiast w drugim meczu stawiłbym bardziej na Hiszpanie ,to co pokazali w w meczu z Porto Rico było świetne i na pewno sa w stanie wygrać tutaj z z Argentyną
 
O 5

olex13

Użytkownik
Nie bedzie żadnych kombinacji ze strony Hiszpanii,bo nie może być.Grają najwcześniej,nie bedą znać wyników innych spotkań.Mimo wszystko lepiej grac dalej z pierwszego miejsca w grupie,kalkulacje zazwyczaj nie popłacają.Stawiam więc na Hiszpanię życząc udanych typów...
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Brazylia - Bułgaria @ 1.20✅ Gamebookers
Gospodarze w drodze po medal (złoty?);) zmierzą się z najsłabszą w grupie Bułgarią, która ma na swoim koncie już 2 porażki (gładkie 0:3 z USA i 3:2 z Japonią) i tylko cud może sprawić, że awansują z grupy.
Brazylia po 1.słabym meczu i porażce 2:3 z Japonią, wczoraj zagrała o niebo lepiej i pokonała 3:1 Amerykanów. Dziś 3:0 lub max 3:1 dla Brazylii.
Indie - Egipt @ 1.36✅ Gamebookers
3.drużyna Azji zmierzy się z vice mistrzem Afryki w meczu, którego stawką będzie awans.
Indie prezentują od lat wysoki poziom na MŚ juniorów m.in. przez to, że w ich kadrze występują na 99% nie tylko juniorzy (http://www.fivb.org/EN/volleyball/competitions/Junior/Men/2011/Teams.asp?Tourn=MJ2011&amp;amp;Team=IND i niech ktoś mnie przekona, że np. gracze z nr.1 lub 14 mają 20 lat:grin::grin::grin ????
Na tym turnieju oba zespoły pokonały Niemców 3:1 i przegrały 3:0 z Rosją, jednak doświadczenie, ogranie no i niewątpliwie umiejętności skłaniają mnie do zagrania na Hindusów
Indie &amp; Brazylia Hot Combo @ 1.70✅ Gamebookers
Oprócz tego dziś więcej szans daję Iranowi, jednak kurs słaby w stosunku do ryzyka, więc co najwyżej live... Odradzam ruszać Hiszpanów z Argentyną, gdyż grają jako 1. dziś i to nie oni będą decydować z kim zagrają w 2.rundzie, a trenerzy zapewne dadzą odpocząć podstawowym zawodnikom.
Mimo wszystko lepiej grac dalej z pierwszego miejsca w grupie,kalkulacje zazwyczaj nie popłacają
Lepiej ? Grają jako 1. więc może się zdarzyć, że inne zespoły &quot;poustawiają&quot; się tak, że trafią do grupy z Serbią, Indiami i Brazylią. Powiesz mi, że taki tercet jest słabszy od Japonii, Rosji i Iranu/Belgii ?
 
M 4

msq

Użytkownik
te mistrzostwa juniorów oglądacie gdzieś na necie sie domyslam ? :p
Na stronie jakiegoś buka ?
Można też oglądać na laola1.tv
Co do tematu Hiszpanów.. Myślę, że nie odpuszczą ponieważ jak już ktoś wcześniej powiedział grają jako pierwsi i nie będą znać wyników innych spotkań. Trener też raczej nie musi dawać im odpoczywać, bo przecież się specjalnie nie zmęczyli. We wczorajszym meczu z Portoryko, w pierwszym secie nie musieli zrobić nawet pełnego obejścia. Na razie faworyci ( z wyjątkiem Brazylii w pierwszym meczu ) nie zawodzą, więc nie ma co specjalnie kalkulować chyba. Co do meczu USA - Japonia, to stawiam zdecydowanie na hamburgerów. Japonia po 2 ciężkich 5setowych meczach. Wczoraj dosłownie wyszarpali zwycięstwo Bułgarom (przegrywali 2:0 w setach i 24:21 w partii trzeciej ). Amerykanie tych setów zagrali troszkę mniej. Tak więc moje typy to Hiszpania i USA
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom