>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pozostałe rozgrywki 2014

Status
Zamknięty.
ksznicz 408

ksznicz

Użytkownik
USA - Rosja
Nie ogladalem ani jednego meczu zadnej z druzyn, natomiast swoj typ opieram wylacznie na wynikach, terminarzu i skladzie jaki gral. Biorac pod uwage powyzsze, z racji dwoch ciezkich meczow granych przez Rosjanki, przez dwa kolejne dni (pieciosetowka w przedostatnim i uwazanie na punkty w ostatnim meczu) oraz fakt, ze gral przez 90% czasu jeden sklad nie napawa optymizmem. Amerykanki beda swiezsze, bardziej wypoczete i zmotywowane by wygrac, gdyz wiedza, ze w ewentualnym finale czekaja Niemki, ktore juz raz zostaly przez Amerykanki ograne. Kurs ogromnie leci w dol, tak wiec z radoscia pobieram, ze srednia stawka :
Typ: USA @ 1.666 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
ksznicz 408

ksznicz

Użytkownik
Chiny - Rosja
Rosja wczoraj grala znow przede wszystkim podstawowym skladem, co spowodowalo, ze im dalej w las, tym bardziej nie bylo co zbierac. Jest po prostu rzecza niemozliwa, by w 4 dni kobiety rozegraly 4 ciezkie mecze pod presja, z minimalna rotacja. Wczoraj mecz Rosjanek skonczyl sie ok. 22.30, wiec na regeneracje maja niespelna 14 godzin. Jesli Trener Rosji da szanse calej lawie, ktora co wiecej dobrze sie zaprezentuje - moze byc dosc ciasno w meczu, choc value widze wciaz po stronie Chin. Jednak nie sadze by zaistnialo rozwiazanie, ze Rosja zacznie lawka, gdyz wydaje mi sie, ze poki Rosjanki maja szanse na 3 miejsce, mysle, ze bedzie gral glownie pierwszy sklad. Chinki wygraly juz raz z Rosjankami (3-2) oraz mialy krotszy mecz z Niemkami, ktory na dodatek rozpoczal sie wczesniej. Sa zatem swiezsze i bardziej wypoczete. Kurs calkiem niezly, wiec dzisiaj raz jeszcze bez zbednego ryzyka wchodze ze srednia stawka:
Typ: Chiny @ 1,653 ⛔
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Montreux Volley Masters 2014

Chiny - Rosja
Mecz o 3 miejsce. Obie drużyny spotkały się już w grupie na tym turnieju. Wtedy górą były Chinki, które wygrały 3:2.
W półfinałach lepiej chyba jednak zaprezentowały się Rosjanki (przegrały 1:3 z USA). Dobry mecz Malykh i Shcherban. Mają trochę problemów czasami w przyjęciu, mogą być zmęczone, bo jednak mało zmian w ich składzie. Oczywiście bardzo mocną stroną Rosjanek jest gra na siatce, bo fizycznie są bardzo mocne. Trzeba pamiętać, że wczoraj miał całkiem długi mecz, intensywny i miały znacznie mniej czasu na regeneracje.
Chinki beznadziejnie zagrały w półfinale z Niemkami. Porażka 0:3 i od połowy pierwszego seta (Chinki prowadziły 16:12, ale nagle gra się załamała) miały bardzo niewiele do powiedzenia. Bardzo, bardzo słabo przyjmowały i miały przez to sporo problemów ze swoją akcją. Przyzwoity mecz Ruoqi Hui, trochę słabiej leworęczna Chunlei Zeng i Ting Zhu. Fizycznie na siatce wyglądają podobnie do Rosjanek, ogólnie trochę słabiej przyjmują, ale tu wielkie różnicy nie ma, bo obie drużyny są w tym elemencie wrażliwe.
Chinki chyba jednak są faworytkami patrząc na wszystkie okoliczności. Wczoraj przytrafił im się bardzo słaby mecz, ale dzisiaj jest nowy dzień, rywalki mogą (a nawet powinny) być trochę bardziej zmęczone.
W grupie było równo i tutaj znowu powinniśmy zobaczyć przynajmniej 4 sety.
Typ:
Over 3.5 seta @ 1.42 Pinnacle ✅

USA - Niemcy

Finał Montreux Volley Masters.
W grupie wygrały Amerykanki, ale był to dobry, intensywny, równy mecz.
Grupa A z Chinkami, Rosjankami i Brazylijkami wydawała się mocniejsza, ale chyba jednak Amerykanki i Niemki po prostu są w lepszej dyspozycji obecnie. Jak Chiny, Rosja, Brazylia grały między sobą to nie było tego widać, ale kiedy spotkały się w półfinale z zespołami z Grupy B to już tak dobrze to nie wyglądało. Zwłaszcza Chinki. Chociaż może to źle wyciągnięte wnioski, a może po prostu trafił im się słabszy dzień wczoraj.
W półfinałach obie drużyny zaprezentowały się bardzo dobrze. Niemki aż nadspodziewanie dobrze. Podopieczne Guidettiego grały bardzo konsekwentnie, zwłaszcza w polu serwisowym. Amerykanki miały lepiej dysponowanego rywala, ale przez większą część spotkania kontrolowały jego przebieg i zasłużenie wygrały.
Po stronie Niemek wczoraj wszystkie zawodniczki zagrały na wysokim poziomie i to wszystko świetnie funkcjonowało jako całość. Weiss świetnie rozkładała grę w ataku i wszystkie zawodniczki punktowały. Warto też wspomnieć o libero Durr, bo broniła genialnie.
Amerykanki nie schodzą poniżej pewnego poziomu. Pomimo tego, że było trochę rotacji w czasie turnieju to jednak ten zespół cały czas funkcjonował w tym samym rytmie. Ciężko wskazać liderkę, ale dla mnie jest to Hildebrand, bardzo wszechstronna przyjmująca. Wczoraj rozkład punktów i gra w ataku bardzo fajnie się rozłożyła.
Obie drużyny to kolektywy.
Guidetti zrobił z reprezentacją Niemiec kawał dobrej roboty. Nie mają wybitnych warunków fizycznych, ale jakoś nie widać tego w grze na siatce. Amerykanki fizycznie na pewno lepsze. Niemki mają bardzo dobre środkowe (zwłaszcza Furst to klasa światowa), ale Amerykanki tutaj wyglądają chyba jeszcze lepiej. Harmotto i Adams na tym turnieju grają kapitalnie.
Zapowiada się równy mecz. Faworytkami chyba jednak Amerykanki, chociaż po tym co wczoraj zaprezentowały Niemki to może być naprawdę różnie.
Typ:
Over 3.5 seta @ 1.44 Pinnacle ✅
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Argentyna - Portoryko
Zaczynamy kobiecy PanAm Cup, gospodarzem jest Meksyk w tym roku. Ten mecz od razu wpada w oko.
Argentynki bez swojej świetnej atakującej Fresco i libero Gaido. Jest jednak Boscacci, która myślę, że godnie zastąpi Fresco. Na środku gwarant dużej ilości punktów - Sosa, niezłe przyjmujące Piccolo i Nizetich, a jest też Fernandez. Dobra sypaczka Castiglione, jestem ciekaw jak będzie funkcjonowało przyjęcie z Rizzo, bo Gaido chyba nie była kontuzjowana i trochę dziwi jej brak.
Portorykanki mają duże problemy kadrowe i trener otwarcie mówi, ze w tym roku przede wszystkim WGP i MŚ liczą się dla Puerto. W kadrze są 4 rozgrywające (!), a w przypadku najgorszego scenariusza jedna będzie musiała grać na skrzydle. Jest znana Aurea Cruz, Mojica, Venegas (L), środkowe Morales i S. Ocasio, ale braków jest dużo i nawet nie chce mi się wymieniać. Jak zabraknie obydwu przyjmujących Rosy i Enright to może to wyglądać słabo.
Sytuacja specyficzna, nie ma co się zastanawiać, atakuje mocnymi stawkami.
Moje propozycje:
Argentyna wygra --- 1.66 @ Bet365 ✅ 3-0
Argentyna -1.5 --- 2.37 @ Bet365
✅ 3-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
W 1

wlochata-dzida

Użytkownik
Odnosnie Argentyna - Portoryko warto zwrocic uwage na kilka szczegolow ktore nie znalazly sie w poscie powyzej. Przede wszystkim w druzynie Portoryko raczej na pewno na przyjeciu zagra powolona w ostatniej chwili doswiadczona Naomi Santos ktora brala udzial chocby w MS 2010 w Japonii. No i nalezy podkreslic ze na przyjeciu towarzyszyc jej bedzie Aurea Cruz co jest niebagatelnym wzmocnieniem tej druzyny poniewaz nie grala ona ostatnimi czasy w reprezentacji a i tak chocby w WGP zespol Portoryko prezentowal sie niezle. Na ataku zagra Velez badz Ortiz, czyli w porownaniu do wyjsciowej 6 z turnieju kwalifikacyjnego do MS z maja brakuje jedynie Rosy. Podsumowujac mimo klopotow personalnych pierwsza szostka wcale nie pezentuje sie gorzej niz chocby rok temu a brak lawki w zespole Portoryko raczej odbije sie w pozniejszej fazie turnieju niz w pierwszym meczu. Biorac pod uwage brak Fresco w Argentynie nie wydaje mi sie zeby byl to latwy mecz dla Panter.
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Sytuacja specyficzna, nie ma co się zastanawiać, atakuje mocnymi stawkami.

Moje propozycje:
Argentyna wygra --- 1.66 @ Bet365
Argentyna -1.5 --- 2.37 @ Bet365
Szczególnie w becie, przy obecnych limitach pre match, które na te rozgrywki są i tak zadziwiająco niskie w porównaniu do innych rozgrywek :cool:

Faktycznie, grubo przyłożyłeś...

Zupełnie na poważnie i bez żadnych ataków - nie uważasz, że lepiej z takimi informacjami poczekać, chociażby do czasu jak drugi średnio-poważny bukmacher wychyli się z ofertą i wtedy zaatakować faktycznie mocnymi stawkami? Nie zarzucam nic, nie mam zupełnie nic przeciwko dzieleniu się informacjami z innymi użytkownikami, ale uważam, że wpierw powinno się myśleć o sobie. Przy mega korzystnym zbiegu okoliczności (konto najwyższego limitu) możesz z tego zakładu wygrać 445zł na czysto, w sytuacji gorszej (konto stosunkowo świeże) połowę tej wartości. Jeżeli to jest dla Ciebie &#39;grubo&#39; przepraszam za zamieszanie. ;)

Abstrahując od tego, zauważmy, że mimo tych osłabień Portorykanki mają w swoim składzie kilka ciekawych zawodniczek, o sile ofensywnej Cruz nie trzeba chyba nikomu przypominać. W Argentynie brak gwiazdy - Fresco, do tego najlepszej libero poprzedniego PanAm Cup - L.Gaido.
 
volley_terror 665

volley_terror

Użytkownik
doświadczona Naomi Santos ?? hmm ona ma przecież ledwo 21lat ;) (rocznik 93) gdzie na pamiętnych MŚ 4 lata temu walnęła w 5 meczach 4 wejścia na parkiet i walneła ze 3-4pkt potem wyjechała do USA na studia i nie brała udziału w WGP i to taka zapchaj dziura teraz będzie.A zastąpienie Rosa nie będzie takie prościutkie ;)
Velez i Cruz będą ciągnąć grę ale i tak kluczowa będzie zagrywka i przyjęcie a to w Portoryko jakieś zachwycające na pewno nie będzie gdyż tutaj na libero będzie Venegas która na WGP w zeszłym roku jakoś fantastycznie nie przyjmowała ;)
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Odnosnie Argentyna - Portoryko warto zwrocic uwage na kilka szczegolow ktore nie znalazly sie w poscie powyzej. Przede wszystkim w druzynie Portoryko raczej na pewno na przyjeciu zagra powolona w ostatniej chwili doswiadczona Naomi Santos ktora brala udzial chocby w MS 2010 w Japonii. No i nalezy podkreslic ze na przyjeciu towarzyszyc jej bedzie Aurea Cruz co jest niebagatelnym wzmocnieniem tej druzyny poniewaz nie grala ona ostatnimi czasy w reprezentacji a i tak chocby w WGP zespol Portoryko prezentowal sie niezle. Na ataku zagra Velez badz Ortiz, czyli w porownaniu do wyjsciowej 6 z turnieju kwalifikacyjnego do MS z maja brakuje jedynie Rosy. Podsumowujac mimo klopotow personalnych pierwsza szostka wcale nie pezentuje sie gorzej niz chocby rok temu a brak lawki w zespole Portoryko raczej odbije sie w pozniejszej fazie turnieju niz w pierwszym meczu. Biorac pod uwage brak Fresco w Argentynie nie wydaje mi sie zeby byl to latwy mecz dla Panter.
Widzę, że muszę jednak uściślić...
Velez (atak) podobno zabraknie ponieważ ma coś z kolanem, podobnie zresztą jak Sarai Alvarez (atak). Rosa ma coś z plecami (przyjęcie), Enright (przyjęcie) z ramieniem. Na pewno też nie będzie Malpicy, jednej z lepszych skrzydłowych Puerto (w składach jako Karina Ocasio). Ponadto brak Daly Santana (przyjęcie) i Seilhamer (libero), choć ta ostatnia to tylko dodatek, bo Venegas spokojnie sobie poradzi. Nie ma też Ani Ruiz (atak), ale nie wiem dlaczego. Jak ktoś śledził ostatnie turnieje gdzie grały Portorykanki, to te wszystkie nazwiska powinien kojarzyć.
Atakująca, która jest obecnie w kadrze - Neira Ortiz - jest mi kompletnie nieznana, a ponadto jej występ też jest podobno zagrożony (kłopoty z paszportem).
Na ataku zagra Velez badz Ortiz, czyli w porownaniu do wyjsciowej 6 z turnieju kwalifikacyjnego do MS z maja brakuje jedynie Rosy.
Tutaj pominąłeś także Karinę Ocasio. Co prawda jest Ocasio, ale tylko Sheila - środkowa. Karina dostarcza zwykle bardzo dużo punktów.
Napisałem przecież, że jest Cruz, jest to świetna siatkarka, ale też oglądając Portorykanki w 2012 i 2013 nie widziałem różnicy, a konkretnie pogorszenia gry, gdy Cruz w kadrze nie było. Teraz jednak będzie główną armatą. Napisałem, że jeśli zabraknie Enright i Rosy - słowem klucz jest jeśli. Bo istnieje szansa, że obydwie mogą być dostępne, przynajmniej tak mówił trener Puerto. Braki są na skrzydłach.
I o brakach Fresco i Gaido też pisałem i uściśliłem. Argentynki mają fajną, drugą atakującą - Boscacci, która miała bardzo udany sezon (podobnie jak Rosa) w Serie A2. Przyjmujące prezentują dobry poziom, Sosa jest niesamowita na środku. Argentynki mają wysoki zespół, powinna być widoczna przewaga w bloku i samym ataku, w obronie lepiej powinny spisywać się zawodniczki z Puerto, ale też w zależności od danego składu. Konkretniej nie będę już tego rozbijał.

Szczególnie w becie, przy obecnych limitach pre match, które na te rozgrywki są i tak zadziwiająco niskie w porównaniu do innych rozgrywek :cool:
Faktycznie, grubo przyłożyłeś...
Zupełnie na poważnie i bez żadnych ataków - nie uważasz, że lepiej z takimi informacjami poczekać, chociażby do czasu jak drugi średnio-poważny bukmacher wychyli się z ofertą i wtedy zaatakować faktycznie mocnymi stawkami? Nie zarzucam nic, nie mam zupełnie nic przeciwko dzieleniu się informacjami z innymi użytkownikami, ale uważam, że wpierw powinno się myśleć o sobie. Przy mega korzystnym zbiegu okoliczności (konto najwyższego limitu) możesz z tego zakładu wygrać 445zł na czysto, w sytuacji gorszej (konto stosunkowo świeże) połowę tej wartości. Jeżeli to jest dla Ciebie &#39;grubo&#39; przepraszam za zamieszanie. ;)
Nie wiem skąd wyciągnąłeś te &quot;grubo&quot; ;)
Prosta sprawa - mecze pojawiły się na Marathonie i Bet365. W Marathonie wystawili 1.35, co wg mnie byłoby odpowiedniejszym kursem. Ciągnij los i wymyśl, za kim inne buki &quot;pójdą&quot; z ofertami u siebie.
Alfa i Omega widzę jesteś, wiesz za ile przyłożyłem, w jaki sposób i po jakim limicie, czekam na zacytowanie kodów kuponów ???? Nigdy nie lubiłem gadki o stawkach, bo zwyczajnie tworzy głupie dyskusje i tutaj też nie będę sięr rozwijał, bo kiedyś chyba o tym pisałem i się zwyczajnie nie chce. W ogóle o co Ty płaczesz, jak kursy stoją cały czas na tym samym poziomie, a na Marathonie nawet poszło do 1.45?

Abstrahując od tego, zauważmy, że mimo tych osłabień Portorykanki mają w swoim składzie kilka ciekawych zawodniczek, o sile ofensywnej Cruz nie trzeba chyba nikomu przypominać. W Argentynie brak gwiazdy - Fresco, do tego najlepszej libero poprzedniego PanAm Cup - L.Gaido.
Poczytaj kilka razy analizę, a przekonasz się, że jest zawarta tam informacja o owych argentyńskich brakach.


E: Velez jednak jest w składzie.
 
W 1

wlochata-dzida

Użytkownik
Masz racje Volley Terror ze slowo doswiadczona odnosnie Naomi Santos bylo nie na miejscu (nie sprawdzilem jej wieku). Natomiast moco polemizowalbym ze stwiedzeniem ze to bedzie zapchaj dziura. Ta dziewczyna gra dla Florida Gator ktora to druzyna jest absolutna czolowka NCAA od kilku lat (w tym roku rozstawiona z 5) a o sile czolowych druzyn NCAA przekonala sie chocby Dabrowa w swoim przedsezonowym turnee po USA, gdzie slabsze uniwersytety ogrywala natomiast takie Penn State juz nie. Krotko mowiac Santos-Lamb to zagadka ale sklanialbym sie ze dziewczyna cos musi grac jak jest w kadrze takiego uniwersytetu a juz na pewno mogla zrobic spory postep trenujac chocby z taka druzyna. Co do postu Marioka to tak, nie wspomnialem o K.Ocasio ale po prostu trzeba sobie zdac sprawe ze jak jest Cruz to albo ona albo Rosa nie znalazlyby sie w wyjsciowej 6 bo ktoras musialaby usiasc na lawie. Tak wiec jeszcze raz - nawet przy zalozeniu ze wszystkie zawodniczki Puerto Rico sa zdrowe i moga grac z tej siodemki ktora dzis sie pojawi na boisku zmiana dotyczylaby jedynie 2 pozycji: za Santos gralaby Rosa badz K.Ocasio i na ataku za Velez/Ortiz gralaby pewnie Ruiz. Nie widze tu tragedii, tym bardziej ze jakies pole manewru jest skoro Velez moze tez grac na przyjeciu. Nie rozumiem dlaczego w jednej druzynie brak 2 podstawowych zawodniczek ma byc nie do zastapienia a w drugiej (Argentyna) brak Fresco i Gaido to zaden problem bo przeciez sa zmienniczki. Z tej druzyny Portoryko 4 zawodniczki byly w wyjsciowym skladzie ktory ogral latem Niemki w GP, plus dodatkowo jest Cruz i niewiadoma Santos, poza tym Portoryko gralo niezla siatkowke chocby w ubieglorocznym China Volley Masters. Argentyna to zadna potega i w optymalnych skaldach Portoryko byloby dla mnie oczywistym faworytem, a ze sa braki w obu zespolach to ten mecz wydaje mi sie duza loteria, a kurs 3 w Pinnacle na Portoryko dobra inwestycja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 9

kellthorn

Użytkownik
Last edited by mariok1992; Yesterday at 22:01.
mariok1992: Nie wiem dlaczego uważasz, że to normalne ale zgodnie z powszechną praktyką nie edytuje się postów do których już się ktoś wcześniej odniósł. Wygląda to trochę śmiesznie, szczególnie gdy ktoś już zarzucił Ci braki w analizie, których Ty się wyparłeś edytując posta ;)
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Nie wiem skąd wyciągnąłeś te &quot;grubo&quot; ;)
Napisałeś: &quot;Sytuacja specyficzna, nie ma co się zastanawiać, atakuje mocnymi stawkami.&quot;

Wg mnie jasne.

Prosta sprawa - mecze pojawiły się na Marathonie i Bet365. W Marathonie wystawili 1.35, co wg mnie byłoby odpowiedniejszym kursem. Ciągnij los i wymyśl, za kim inne buki &quot;pójdą&quot; z ofertami u siebie.
Widzę, że łapiesz o co chodzi w bukmacherce, więc nie zgrywaj głupka, że nie wiesz w którą stronę buki w takiej sytuacji pójdą. Bądźmy poważni. ;)

Alfa i Omega widzę jesteś, wiesz za ile przyłożyłem, w jaki sposób i po jakim limicie, czekam na zacytowanie kodów kuponów ????
Tak się składa, że bet365 jak wielu bukmacherów jest przewidywalny w sprawach limitowania. Jest kilka poziomów limitu i nie przeskoczysz tego, nawet nie wiem jakbyś chciał. Zależność jest taka, że w ofercie live możesz mocniej przyłożyć, ale by to się ziściło to trzeba czekać.

Nie chce nikogo obrażać, bo temat stawek to kwestia indywidualna i każdy gra za ile chce.

Po prostu do łez rozbawiło mnie stwierdzenie, że &quot;atakujesz mocnymi stawkami&quot; po takich kursach w becie.

Bez napinki, koniec OT z mojej strony.

Odnośnie meczów to myślę, że lepiej poczekać na oficjalne biuletyny ze składami, bo jest jednak wiele niewiadomych. Do tego do meczów zapewne będą streamy, więc wszystko będzie podane na złotej tacy.

Cierpliwość jest cnotą.

Pozdrawiam.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Co do postu Marioka to tak, nie wspomnialem o K.Ocasio ale po prostu trzeba sobie zdac sprawe ze jak jest Cruz to albo ona albo Rosa nie znalazlyby sie w wyjsciowej 6 bo ktoras musialaby usiasc na lawie.
Otóż nie. Malpica może grać również na ataku i nie ma problemu w wystawieniu na skrzydłach Cruz, K. Ocasio i Rosy razem, nawet jest to wskazane i tak bywało i bardzo możliwe, że tak będzie na ważniejszych turniejach w tym roku - o ile Malpica się wyleczy porządnie. Nie mam czasu na komentowanie reszty.
mariok1992: Nie wiem dlaczego uważasz, że to normalne ale zgodnie z powszechną praktyką nie edytuje się postów do których już się ktoś wcześniej odniósł. Wygląda to trochę śmiesznie, szczególnie gdy ktoś już zarzucił Ci braki w analizie, których Ty się wyparłeś edytując posta ;)
Jak poprosisz jakiegokolwiek moda, który może obsługiwać ten dział - to Ci może zrobić screena z tym co edytowałem i o której godzinie ;) Ja tego nie zrobię, ale podpowiem Ci, że usunąłem wtedy z analizy jedno słowo, na które i tak nikt nie zwrócił uwagi (&quot;młoda&quot; Bosccaci, a miało się to odnosić do Sol Piccolo).
@korver
Tego nawet nie chce mi się komentować.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Trynidad &amp; Tobago - Dominikana
Kolejny mecz, który można spróbować pograć.
Trynidad jest słaby i robi dużo błędów - nie ma co ukrywać. Nie ma m.in. Kinsale i Billingy. Jest za to standardowa, ex-białostocka mieszanka - Jack, Thompson, Esdelle i to jest najważniejszy punkt programu.
Dominikanki z Bethanią de la Cruz i Echenique, a brak tym razem Rivery. Całkiem niedawno był turniej w Montreux, gdzie Dominikanki grały bardzo słabo, były strasznie powolne i grały bezmyślnie. Oczywiście mogą teraz nabrać świeżości. Kwiek mówi, że wszystkie są w doskonałej dyspozycji, ale jakoś mu nie wierze.
Przewaga Dominikanek jest oczywista i powinny spokojnie wygrać 3-0. Linie jednak całkiem niezłe i myślę, że nie uda im się wygrać w każdym z setów do ~15, gdyż Dominikanki to typ drużyny &quot;samo-destrukcyjnej&quot;, robią sporo głupot czasami i myślę że same podarują T&amp;T ~20 punktów z własnych błędów.
Moje propozycje:
Over 118.5 --- 1.85 @ MarathonBet ⛔

Grałem też under 123.5 w meczu Amerykanek. Skład USA nie powala, ale jest solidny. Na pewno będzie cierpiało trochę przyjęcie, ale jakoś to wszystko powinno funkcjonować. Kolumbijki za to standardowo bez Mandy, ponadto nie ma m.in. Ampudii i Estrady, a w kadrze jest 5 zawodniczek z rocznika 95&#39;-96&#39;, które mało kojarzę. Kadra młoda i najlepiej powinny spisywać się Escobar (94&#39;) i I. Montano (95&#39;). Linie nie są jednak łatwe do grania obecnie, może warto przyczaić się na live.

Jeszcze potem coś zamieszczę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Kanada - Peru
Tutaj ciekawy dla mnie mecz, kursy niesamowicie spadły na Kanadyjki.

Kanada w porównaniu turniejem sprzed miesiąca bez Marcelle i Tabi Love. Tabi była tam wiodącą postacią, Marcelle jakby w słabszej dyspozycji niż w niemieckim klubie i sporo ławki. Ważną postacią jest na pewno kapitan Page. Jest niezła Richey, Barclay, Thibeault czy też R. Pavan (standardowo nie ma Sarah Pavan). Kanada ma niezłą drużynę i całkiem nieźle zwykle wygląda współpraca na boisku.

Peruwianki bez wątpienia to drużyna bardziej chaotyczna. Aż 5 dziewczyn wziętych tutaj z młodszych reprezentacji (Leyva&#39;y nie liczę). Można wyliczać braki sióstr Uribe, Zamudio, Soto itp, ale jest też kilka powrotów. Przede wszystkim wspomniana już Angela Levya powinna być dużym wzmocnieniem siły ofensywnej, bardzo młoda, ale możliwościami bije tych których brakuje. Wraca także przyjmująca Rueda. Ze standardowego składu są także libero Acosta, skrzydłowe Camet, Ortiz, rozgrywająca Munoz, a także środkowa Yllescas.

Po coś jednak te młode pojechały na kadrę i główna kwestia jest taka czy i jak dużo będzie ich na parkiecie. Jeśli wyjdzie najmocniejszy skład z Camet, Ortiz, Levyą, Munoz, Acostą, Yllescas + jakaś środkowa to Peru tutaj może spokojnie wygrać.

W tamtym roku Kanada wygrała 3-2 i 3-0 (Raport z pierwszego spotkania, Raport z drugiego spotkania). Nie sprawdzałem czy będzie oferta na live, nie wiem czy ten mecz będzie transmitowany, ale możecie poszukać i ewentualnie wstrzymać się do wyjścia składów. Ja gram +1.5 na Peru, choć może lepszym wyborem byłby over. Niemniej, kursy kuszące.
Moje propozycje:
Peru +1.5 --- 2.54 @ PinnacleSports ⛔ 3-1
W straszliwych warunkach oddany set drugi, duża przewaga zaprzepaszczona. Szkoda, że na ataku nie grała wcale Camet, a przeciętna Frias, która w kadrze juniorek grzała ławkę...
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
USA - Argentyna
Drugi dzień PanAm Cup.
Amerykanki wczoraj niesamowicie męczyły się ze słabymi Kolumbijkami (6 zawodniczek z wyjściowej &quot;7&quot; to roczniki 95&#39;-96&#39;), co nie jest zbyt dobrym prorokiem. Na ataku grała Faucette, która na Montreux według mnie była w słabej formie i widocznie dalej tak jest. Zapewne miały też spore kłopoty z przyjęciem, bo przyjmujące głównie o usposobieniu ofensywnym, a libero Hagglund dużo lepiej radzi sobie w obronie. Zapewne będą rotacje w składzie i nie wyjdzie taka sama szóstka jak na Kolumbijki, ciężko przewidzieć, kto zacznie tym razem od początku.
Argentynki pewnie wygrały z Puerto kontrolując mecz prawie w całości (zaczęły popis banalnych błędów w końcówce 3 seta przy 21-18 i tylko nieudolność Portoryko spowodowała, że mecz skończył się na 3 setach). To co zasługuje na wyróżnienie to na pewno bardzo dobra gra blokiem połączona z niezłą defensywą. Bardzo dobrze wyglądały akcje ze środka i poprawne przyjęcie. Całkiem dobrze było z ataku ze skrzydła, oczywiście jakby była Fresco mogłoby być dużo lepiej.
Myślę, że kursy na Argentynę powinny być niższe, USA powinno stracić tutaj co najmniej seta, a myślę, że porażka także wchodzi w grę. Według mnie będzie równy mecz i decydować będą końcówki setów. Możliwe, że lepszymi opcjami do zagrania są over i +11.5 na Argentynki...
Moje propozycje:
Argentyna +1.5 --- 2.35 @ PinnacleSports ⛔ 3-0
Argentyna wygra --- 3.61 @ PinnacleSports ⛔ 3-0
Demolka.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Chiny - Belgia
Startuje towarzyski turniej w Chinach.
Gospodynie w solidnym składzie, podobnym do tego z Montreux, a nawet lekko wzbogaconym o m.in. genialną rozgrywającą Wei i środkową Xu. Chinki grają ciekawą siatkówkę, ładną dla oka. Bywają czasami kłopoty z przyjęciem, szczególnie od momentu pojawienia się Zhu Ting. Chinki mają świetne zawodniczki na każdej pozycji, jedynie brakuje mi tam atakującej z najwyższej półki, Chunlei zwykle nie kończy dużej ilości piłek, szczególnie tych trudniejszych.
Belgijki zapewne w klasycznym składzie, pełnym składzie (znalazłem tylko kilka potwierdzonych nazwisk). Drużyna bardzo fajnie poukładana, potrafiąca bardzo dużo, z dobrym duchem. Belgia jednak dawno nie była &quot;na salonach&quot; i dla większości siatkarek będzie to prawdopodobnie pierwsze zetknięcie z azjatycką siatkówką. Zwyczajnie powinno zabraknąć im tutaj doświadczenia, bo trzeba wiedzieć jak grać z Azjatkami, a zwykle te pierwsze podejścia okazują się srogimi lekcjami i o tym kiedyś przekonały się też m.in. nasze Złotka.
Spodziewałem się lepszych kursów na Chinki, bukmacherzy jednak ciągle traktują Belgijki jako ciekawostkę. Jakby Belgijki posiadały owe doświadczenie, to traktowałbym kursy ~2.00 na seta jako spore value, tutaj jednak wydaje mi się, że Chinki je trochę zaskoczą.
Moje propozycje:
Chiny -2.5 --- 1.80 @ PinnacleSports, Bet365 ⛔ 3-1
Ciekawe co za skład wystawili w 1. secie, skoro dostały do 18, a potem już miazga...

Tajlandia - Dominikana
Wcześniejszy mecz, cięższy do typowania z uwagi na spore niewiadome.
Dominikanki po bardzo słabej postawie na turnieju w Montreux wyraźnie poprawiły grę i w Pan Am pewnie wygrały. Czas na odpoczynek dostały jednak ważne postacie - świetna libero Castillo (MVP + kilka innych tytułów z turnieju PanAm), podstawowa przyjmująca Pena i wchodząca często, a czasem grająca w podstawie B. Martinez (też przyjmująca). Ciężko więc przewidzieć jak będzie teraz wyglądała gra Dominikanek, szczególnie brak Castillo może być widoczny, bo Brenda wyciągała mnóstwo piłek w obronie.
Tajki również nie w pełnym składzie. Brakuje libero Wanny, która wchodziła głównie do obrony (Tajki grają zwykle na dwie libero) oraz atakującej Maliki.
W tym meczu miałem grać Dominikanki albo over, jednak zrezygnuje. Ciężko coś tutaj wydumać, nie wiem w jakiej dyspozycji są Tajki, a im też zdarza się czasem odwalać jakieś dziwne turnieje i grać naprawdę mocno poniżej swojego potencjału. Mecz o 10:00, jeszcze nie wiem czy akurat do tego spotkania będzie jakikolwiek stream.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Boris Yeltsin Cup 2014


Japonia - Bułgaria​


Początkowe kursy na Bułgarię były zdecydowanie za wysokie, ale teraz jeszcze też wygląda to całkiem nieźle i można próbować w ich stronę.

Skład Bułgarii:
Rozgrywające: Diana Nenova, Lora Kitipova, Petya Barakova
Atakujące: Emiliya Nikolova
Przyjmujące: Dobriana Rabadzhieva, Elitsa Vasileva, Eva Yaneva, Kremena Kamenova
Środkowe: Strashimira Filipova, Tsvetelina Zarkova, Hristina Ruseva, Nasya Dimitrova
Libero: Desislava Nikolova, Ivelina Monova

Skład Bułgarek optymalny. Z tego co widzę brakuje tylko Karakashevej, która zazwyczaj pojawiała się tylko i wyłącznie jako zmienniczka na przyjęciu (najczęściej wchodziła do drugiej lini w celu poprawienia przyjęcia).

Bułgarki mocno chimeryczny zespół. Według mnie jeżeli grają swoją najlepszą siatkówkę są w stanie pokonać każdy zespół. Bardzo dobrze potrafią grać na siatce (atak i blok). Można się przyczepić zwłaszcza do przyjęcia, bo często w tym elemencie mają problemy, ale może lepiej będzie to wyglądać w tym sezonie reprezentacyjnym, bo wraca do zespołu Eva Yaneva. Przy dobrym przyjęciu powinno być sporo gry środkiem, bo akurat Ruseva i zwłaszcza Filipova powinny mieć po prostu ogromną przewagę nad rywalkami.


Co do składu Japonek to na stronie podanej przez Volley-Terror jest aż 19 zawodniczek z Japonii, więc trochę odpadnie z tego składu i ciężko przewidzieć które.

TUTAJ! skład Japonek z podziałem na pozycje.

Wiadomo jakie są mocne strony Japonek. Zawsze są dobrze przygotowane taktycznie, bardzo dobrze przyjmują, świetnie bronią, co czasami może deprymować rywali. W składzie są Ebata i Kimura, więc na siatce też powinno to nieźle wyglądać (jeżeli oczywiście te zawodniczki zagrają).

Ciężko powiedzieć czy kursy będą jeszcze większe. Według mnie od ~2.50 w górę można próbować lekko na Bułgarki. Dlaczego lekko? Turniej towarzyski, więc forma może być jeszcze trochę wakacyjna. Jak ktoś chce może poczekać jeszcze na początek spotkania i wtedy zobaczyć w jakim ustawieniu wyjdą obie drużyny.

Transmisję z turnieju przeprowadzi LAOLA TV, więc będzie można obejrzeć trochę kobiecej siatkówki w bardzo dobrej jakości.

Lekko w stronę Bułgarek.

Typy:
Bułgaria @ 2.80 MarathonBet ⛔
Bułgaria (+1.5 seta) @ 1.75 Pinnacle ⛔


Szkoda, bo oprócz trzeciego seta był to bardzo równy mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Rosja - Holandia
Niestety, pierwsze dwa mecze mi uciekły przez kłopoty z internetem.
Rosjanki podobnym składem co w Montreux. Tam zaprezentowały bardzo dobrą siatkówkę i widać ogromny potencjał tego zespołu. Rezerwowe skrzydłowe pokazały, że niedługo mogą zacząć konkurować z tymi najlepszymi, a taka Kutiukova może się wedrzeć na MŚ.
Holenderki trudno oceniać. Ponad miesiąc temu ograły trzykrotnie Bułgarki, a także Belgijki (także 3 razy) w sparingach. Możliwe, że ten sezon może być dla reprezentacji sporo lepszy niż ostatnie. Ciągle nie ma w kadrze Flier oraz Grothues.
Indywidualnie lepsze Rosjanki. Holenderki jednak grając zespołowo, dużo z użyciem świetnych środkowych są w stanie powalczyć z gospodyniami. Największa przewaga powinna być na pozycji atakującej, gdzie Malykh/Alisheva nosem wciągają Pietersen (może pogra Muijlwijk). Wszystko też zależne jest od tego w jakiej dyspozycji są obecnie Pomarańczowe.
Moje propozycje:
Over 157.5 --- 1.92 @ MarathonBet ✅ 1-3
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom