>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pozostałe rozgrywki 2014

Status
Zamknięty.
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Hiszpania - Ukraina​

Hiszpania ma przede wszystkim ciekawy zespół. W poprzednim sezonie Ligi Europejskiej nie wyglądało to może jakoś szczególnie dobrze, ale potencjał jest. Noda, Villena oni powinni ciągnąć ten zespół. Chociaż z Nodą w reprezentacji jest bardzo różnie. Rozgrywać będzie doświadczony Hernan albo Trinidad, który rozgrywał w sumie cały poprzedni sezon. Na libero doświadczony Sevillano, który występuje zazwyczaj na przyjęciu.
Ukraińcy bez Tjutlina, Kapelusa i jeszcze jednego bardzo ważnego zawodnika. Przyjmujący Ian Iereschenko, który występuje w Superlidze obok Tjutlina był chyba najważniejszą postacią. Jest mocny środek, zwłaszcza Rudnytskyi prezentuje wysoki poziom. Ciekawe jak to będzie wyglądać bez trzech podstawowych skrzydłowych. Z tego co widziałem nie ma też w składzie atakującego, który zazwyczaj pełnił rolę zmiennika Tjutlina. Jest za to w składzie Oleksandr Statsenko, którego pewnie większość pamięta z występów w Politechnice.
Ukraińcy grają typowo siłową siatkówkę. Zazwyczaj ciągnął ich właśnie duet Tjutlin - Iereschenko, wspierany przez środkowych. Zobaczymy jak to będzie wyglądać teraz.
Hiszpanie to jeszcze nie jest ten najwyższy poziom, ale potencjał spory, zwłaszcza u tych młodych chłopaków jak Villena, Trinidad czy Osorio.
Mecz może być wyrównany, ale większe szanse daję Hiszpanom.
Typ:
Hiszpania @ 1.85 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Bułgaria - Holandia
Mecz towarzyski kobiet, który odbędzie się w Sofii.
Małe ryzyko przy stawianiu jest, bo nie mam 100% pewności, który skład Bułgarek jest przewidziany na ten mecz. Kadra się podzieliła na A i B. Znalazłem news z dzisiaj mówiący o tym, że dla kadry B na razie nie ma przewidzianych spotkań kontrolnych, ale nie znalazłem żadnego newsu odnośnie samego sparingu z Holenderkami.
Jeśli gra A, to będzie to bardzo dobra paczka. Kipitova, Yaneva, Ruseva, Filipova, Vasileva, Nikolova, Todorova (L), Karakasheva, Rabadziheva, Nenova, Zarkova, Koeva, Koleva - wszystkie lub większość z tych nazwisk powinno być dostępne.
U Holenderek natomiast jest kilka istotnych braków. Nie zagra na pewno Grothes, Flier, Schoot (L), Buijs i Steenbergen. Pozostaje więc dość wątpliwa szóstka z Pietersen, Sloetjes (90% sezonu klubowego kontuzjowana), Plak, Belien, de Kruijf, Knip (L) i Stoltenborg/Dijkema, a ewentualne zmiany jedynie obniżyły by poziom gry Holenderek.
Jak ktoś ma info, które w 100% potwierdziłoby, że Bułgarki dzisiaj będą grały najmocniejszym możliwym obecnie składem (a raczej tak byłoby najlogiczniej, bo przecież za tydzień mecze eliminacyjne i nie ma co wydziwiać), to niech rzuci info. Ja atakuje konkretnie, bo takie Holenderki raczej mają mało w zanadrzu, a kursy świetne.
Moje propozycje:
Bułgaria wygra --- 1.80 @ Bet365 ⛔ 1-3
Bułgaria -1.5 --- 2.62 @ Bet365 ⛔ 1-3

Wszystko wskazuje na to, że jednak grała kadra B Bułgarek. Dobre jaja, fajnie, że na stronie związku napisali dzisiaj, że nie przewidują dla nich sparingów na razie.
 
hiro 83,8K

hiro

Użytkownik
Polska -2.5 (1.35) Pinnacle
No i tutaj nie ma co się za bardzo rozpisywać. Pierwszy sprawdzian dla Polaków w tym sezonie. Łotwa bez Celitansa, więc zagrożenia z ich strony nie powinno być żadnego. Pełna spina i w każdy set do 20, tak to widzę.
Jak najbardziej 3:0 powinno wejść. William Hill oferuje fajną linię na sumę punktów wynoszącą 132,5. Skoro zakładamy, że Polacy pokonają Łotwę 3:0 to przy tej linii i underze, w każdy secie zobaczymy góra 44 punkty, co daje nam 25:19 lub wyższe zwycięstwo. Prognozuję, że 1. i 2. set będą w miarę wyrównane, a 3. to już dominacja naszych reprezentantów. Dlatego proponuję:
Polska - Łotwa
Suma punktów poniżej 132,5 @ 1,70 William Hill 4/10j ✅ 129 punktów ✅ 2,8j

 
Otrzymane punkty reputacji: +17
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Chorwacja - Holandia
Wiadomo kto tu jest faworytem do wygrania w tym meczu i w tej grupie, jest to oczywiście Holandia, ale jakoś do tej pory zespół Chorwacki nie leżał Holendrom. Dwukrotnie gdy byli faworytami przegrywali z Chorwacją i to na ważnych imprezach. Niestety gra Chorwatów nie układa się, można to wywnioskować z ostatnich wyników, ale jednak mają potencjał w ofensywie i będą na pewno groźni. Moim zdaniem na tyle, żeby ugrać tutaj seta. Wiadomo, że Holandia to zespół półkę wyżej, ale nie do końca im się zawsze gra układa. Atmosfera dla nich może być nieco ciężka, zalezy jak z kibicami, ale Chorwaci daleko do Czarnogóry nie mają i atmosferę mogą zrobić. Kurs ciekawy do gry, więc próbuję i liczę na skuteczność!
Chorwacja +2,5s @ 1,80 Bet365✅
Na szybko ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Czarnogóra - Rumunia
Jak dla mnie faworyt jest jasny, Czarnogóra jako gospodarz turnieju na pewno będą chcieli wypaść jak najlepiej. Grupa trudna, ale szanse jakieś są. Na przeciwko Rumunii wyglądają znacznie lepiej, ponieważ goście bez Olteanu nie będą tak groźną reprezentacją i tracą wiele w ofensywie. Przeciwieństwem jest Czarnogóra, która w ofensywie ma kim straszyć i to będzie raczej kluczem do dzisiejszego zwycięstwa. Bardzo dobrze radzili sobie w Lidze Europejskiej, a rywali łatwych nie mieli. Nie mam niestety informacji nt. jakiś meczów towarzyskich tych reprezentacji, ale moim zdaniem 3:0, 3:1 na korzyść Czarnogórców jest pewne. Innej opcji nie widzę, choć wiemy, że na tym poziomie niespodzianki się zdarzają.
Czarnogóra -1,5s @ 1,72 Unibet ⛔
Niestety, słabiutko ????
 
T 14,2K

tadzin

Użytkownik
Czarnogóra - Rumunia
Jak dla mnie faworyt jest jasny, Czarnogóra jako gospodarz turnieju na pewno będą chcieli wypaść jak najlepiej. Grupa trudna, ale szanse jakieś są. Na przeciwko Rumunii wyglądają znacznie lepiej, ponieważ goście bez Olteanu nie będą tak groźną reprezentacją i tracą wiele w ofensywie. Przeciwieństwem jest Czarnogóra, która w ofensywie ma kim straszyć i to będzie raczej kluczem do dzisiejszego zwycięstwa. Bardzo dobrze radzili sobie w Lidze Europejskiej, a rywali łatwych nie mieli. Nie mam niestety informacji nt. jakiś meczów towarzyskich tych reprezentacji, ale moim zdaniem 3:0, 3:1 na korzyść Czarnogórców jest pewne. Innej opcji nie widzę, choć wiemy, że na tym poziomie niespodzianki się zdarzają.
Czarnogóra -1,5s @ 1,72 Unibet
to lepiej sobie zobacz sklad czarnogorcow z LE sprzed roku i aktualny. brakuje 2 przyjmujacych i 1 srodkowego. zaimast nich jakichs dwoch swiezakow na przyjeciu roczniki 92 i 93 ktorych ja pierwszy raz na oczy widze
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Ja nie mówię, ze wygrają z Czechami, Rumunia znacznie słabszy zespół, moim zdaniem pokryją bez problemu.
Czarnogóra przegrała dwa sparingi z Austrią , która jest mega słaba ,dziś bez kilku zawodników, wg mnie warto zagrać w drugą stronę czyli Rumunia +1,5 seta
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Kanada - Jamajka
Eliminacje z zachodnich kontynentów.
Kanadyjki w europejskim zestawieniu. Brakuje S. Pavan, ale ona i tak w tamtym roku nie grała. Z niemieckiej jest Page, Cyr, R. Pavan (!), Marcelle (!), z francuskiej Guimond, Cranson i Tibeault oraz na dobitkę Richey z Yesilyurtu, a także Tabi Love z Łodzi.
Kanada to całkiem solidny zespół, sporo potrafią i zwykle osiągają całkiem niezłe rezultaty w reprezentacyjnych wojażach. Jamajka przegrywała mecze z Nikaraguą w drugiej rundzie na -26 i -17 małych punktów. Poziom Kanadyjek jest jednak dużo wyższy i myślę, że spokojnie mogą wygrywać każdy set do 15 i lepiej, jeśli tylko będzie im się chciało.
Moje propozycje:
Kanada -25.5 --- 1.87 @ MarathonBet ✅ 75-28
Marcelle nie grała.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Holandia - Rumunia
Wczoraj mieliśmy dość niespodziewane wyniki w tej grupie, Holendrzy gładko ulegli Chorwatom, natomiast Rumunia w 5 setach pokonała Czarnogórę. Oglądałem oba mecze i muszę przyznać, że Rumuni są w stanie ugrać chociażby seta. Serwis funkcjonował, dochodził do tego bardzo solidny blok, przez który często nie mogli się przebić Czarnogórcy, oraz dość skuteczny atak. Błędów nie było zbyt wiele i ich gra wygląda całkiem dobrze. Ten blok może być ważny, gdyż była to zmora Holendrów w meczu z Chorwatami. Grali niepewnie, słabe przyjęcie co często przynosiło potrójny blok po drugiej stronie siatki. Myślę, że jeśli Rumunia zagra na takim poziomie jak wczoraj to są w stanie ugrać tego seta.
Rumunia +2,5s @ 1,80 Bet365⛔
Chorwacja - Czarnogóra
Wczoraj Chorwaci dość niespodziewanie, ale dość pewnie pokonali Holendrów 3:0, co sprawiło, że są w bardzo dobrej sytuacji jeśli chodzi o awans. Na uwagę zasługuje zagrywka i blok, który sprawiał ogromne problemy Hiszpanom. Ogólnie cała ekipa nieźle nakręcona i fajnie się to oglądało. Czarnogórcy przegrali 2:3 z Rumunami i nie było tego czegoś w ich grze. Sporo błędów, słabe przyjęcie i tutaj też wiele odegra blok moim zdaniem, tak jak w analizie powyżej. Chorwaci są niewątpliwie faworytami w tym meczu, podobała mi się ich gra, ataki na niezłej skuteczności i przyjęcie w miarę, więc gramy.
Chorwacja -1,5s @ 1,80 Bet365✅
Polska - Macedonia
Kolejny mecz Polaków z serii must win. Wczoraj z Łotwą, oprócz 2 seta wszystko było pod pełną kontrolą. Macedonia zespół nieobliczalny, ale myślę, że już się wczoraj &quot;wypsztykali&quot; w meczu ze Słowenią i dziś już nie będą tacy groźni. Nie ma co porównywać dwóch ekip, typ bardziej na podbicie ako ????
Polska -2,5s @ 1,40 Bet365✅
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Chorwacja - Czarnogóra​

Dobry kurs na Chorwatów, można gdzieś dorzucić.
Chorwaci wczoraj pokonali 3:0 faworyzowaną Holandię. Czarnogóra przegrała 2:3 z Rumunią.
Po stronie Czarnogóry brakuje kilku zawodników. Nie ma Marko Bojica, Luki Suljagica, Vojina Cacica. A ta trójka przecież z bardzo dobrej strony pokazywała się w tym sezonie w Lidze Mistrzów w barwach Budvy.
Jest Minic i Culafic na ataku, jest doświadczony środkowy Markovic, pewnie sporo piłek będzie wędrowało do przyjmującego Bozidara Cuka.
Czarnogórcy grają twardą, nieprzyjemną siatkówkę. Ale w tym wszystkim jest też sporo błędów. Bez tych wymienionych wyżej zawodników ich siła ognia na pewno maleje.
Chorwaci ciekawy zespół. W poprzednim sezonie bardzo fajnie zaprezentowali się w Lidze Europejskiej, gdzie zajęli 2 miejsce (bez Omrcena w składzie).
Tutaj na kwalifikacje pojawił się Omrcen i siła tej drużyny na pewno wzrasta. Pewność siebie kolegów z zespołu również, bo mieć obok siebie na parkiecie Omrcena to już coś. Wczoraj w spotkaniu z Holandią Omrcen nie miał jakiejś nadzwyczajnej skuteczności, ale warto zwrócić uwagę na to, że atakował w trakcie trzech setów 36 razy, a wszyscy pozostali zawodnicy 37 razy. Oprócz Omrcena jest jeszcze ciekawy rozgrywający Zhukouski, przyzwoity przyjmujący Danijel Galic i zmiennik Omrcena, leworęczny atakujący Ivan Raic, który ciągnął ten zespół we wspomnianej LE.
Czarnogórcy wczoraj wypadli kiepsko przeciwko nie najmocniejszej Rumunii, więc szału nie ma.
Chorwaci na początku złapali bardzo ważne zwycięstwo nad Oranje. Mają w perspektywie drugi turniej kwalifikacyjny przed własną publicznością, więc szanse na wygranie grupy są.
Czarnogórców powinni spokojnie pokonać.
Typ:
Chorwacja @ 1.40 MarathonBet ✅
EDIT: 1.48 na Pinnacle jak ktoś zainteresowany.

I jeszcze króciutko.
Słowenia (-1.5 seta) @ 1.36 MarathonBet ⛔
Słoweńcy wczoraj bardzo przeciętny mecz przeciwko Macedonii. Nie ma co się jednak oszukiwać, że kadrowo, że zwyczajnie potencjałem Słowenia przewyższa i Macedonię i dzisiejszego rywala Łotwę.
Spory potencjał na zagrywce (Urnaut, Cebulj, Gasparini, Pajenk), trochę problemów w przyjęciu, ale Łotysze to też nie jest wybitny zespół i jest jednak trochę ograniczony.
Słoweńcy wczoraj byli trochę niepewni, ale dzisiaj drugi dzień, drugie spotkanie i powinno to wyglądać znacznie lepiej.
Warto zwrócić uwagę na przyjmującego Cebulja. Bardzo dobry zawodnik, a pewnie będzie jeszcze znacznie lepszy.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP

Kolejne ciekawe spotkanie w Grupie D. Po pierwszej serii spotkań obie drużyny z kompletem punktów. Hiszpanie po wyrównanym spotkaniu pokonali 3:1 Ukrainę, a Czesi bez większych problemów uporali się z Norwegią 3:0.
Ciężko coś napisać o grze obu drużyn wczoraj, bo transmisji chyba nie było z tego co szukałem. Do tego statystyki z meczu Hiszpanów z Ukrainą są po prostu złe.
Czesi bez kilku największych gwiazd po swojej stronie (Stokr, Konecny, Tichacek), ale jest kilka ciekawych zawodników. Całkiem niezły środek z Veselym i Kralem. Na ataku Finger albo Krisko, obaj prezentują zbliżony poziom. Na przyjęciu liderem pewnie będzie Baranek, który miał bardzo dobry sezon w Tours VB.
O Hiszpanach troszkę pisałem wczoraj. Mają w swoich szeregach kilku młodych, ciekawych zawodników. Wczoraj bardzo wyrównane spotkanie z co by nie było znacznie osłabionymi Ukraińcami.
Początkowe kursy na Czechów bez szału, teraz wygląda to jednak nieźle. Nie ma sensu tego porównywać (można to potraktować jako ciekawostkę), ale w poprzednim sezonie te drużyny cztery razy grały ze sobą w LE i trzy razy wygrywali Czesi.
Czesi powinni mieć przewagę przede wszystkim na siatce. Hiszpanie starają się grać szybko, grają ciekawie, ale jednak trochę tej siły na siatce momentami brakuje.
Kurs na Czechów warty spróbowania.
Typ:
Czechy @ 1.70 MarathonBet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
houston4 1,2K

houston4

Użytkownik


Do tego statystyki z meczu Hiszpanów z Ukrainą są po prostu złe.

Czechy @ 1.70 MarathonBet
Hmm, chyba widzieliśmy inne statystyki ????
Wg mnie atak na 83% skuteczności Hiszpanów i 84% skuteczności Ukraińców może nie powala :cool: ale chyba do złych nie należy. Przyjęcie też nie idealne ale 85% /85% Hiszpanów i 84%/84% Ukraińców ujdzie.

Domyślam się że pisząc o złych statystykach miałeś na myśli ilość błędów - jeśli tak to tu się mogę z Tobą zgodzić.

Myślę że jeśli Hiszpanie utrzymali by tak wysoki poziom to mogli by wygrać z Czechami.
Buki chyba sugerują się wynikami z ostatniej Ligii Europejskiej (na 4 mecze 3 razy wygrywali Czesi - piszę z pamięci) ale to była zupełnie inna 6 Czechów.
Więc ja chyba zaryzykuję lekko w stronę Hiszpanów, więc

Hiszpania @ 2.15 WH⛔

Hiszpanie zagrali tragicznie i słusznie przegrali.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Hmm, chyba widzieliśmy inne statystyki ????
Wg mnie atak na 83% skuteczności Hiszpanów i 84% skuteczności Ukraińców może nie powala :cool: ale chyba do złych nie należy. Przyjęcie też nie idealne ale 85% /85% Hiszpanów i 84%/84% Ukraińców ujdzie.

Domyślam się że pisząc o złych statystykach miałeś na myśli ilość błędów - jeśli tak to tu się mogę z Tobą zgodzić.
Chodziło mi raczej o to, że są po prostu błędne.
http://www.cev.lu/Competition-Area/MatchStatistics.aspx?ID=26535

Wystarczy spojrzeć na statystyki ataku. Utrzymanie takiej skuteczności w męskiej siatkówce przez dwie drużyny jest w sumie niemożliwe.
Wszystkie ataki, które nie były błędami lub nie były zablokowane zostały w tych statystykach uwzględnione jako zakończone.

Po prostu statystyki zostały błędnie przedstawione i tylko o to mi chodziło.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Słowenia - Polska


Chyba najciekawsze spotkanie tego weekendu, zwłaszcza dla polskich kibiców.

Polacy jak na razie bez większych problemów pokonali gładko Łotwę i Macedonię (oba spotkania w trzech setach).
Słoweńcy na razie wypadli bardzo przeciętnie. Męczarnie zarówno z Łotwą jak i Macedonią i zwycięstwa dopiero po pięciu setach. Strasznie szarpią.

Obie drużyny na pewno mają spory potencjał w zagrywce. Polacy na pewno w tym elemencie są jednak regularniejsi i popełniają mniej błędów (chociaż akurat dzisiaj może być inaczej, wiadomo jak to jest z zagrywką).

U Słoweńców bardzo dobrze wyglądają środkowi. Pajenk ogólnie prezentuje wysoki poziom, ale drugi środkowy Koncilja również bardzo pozytywnie. Dobrze Gasparini (kiepski początek w pierwszym meczu z Macedonią, ale potem już znacznie lepsza gra), nieźle przyjmujący. Problemem jest pozycja rozgrywającego. Vincic wirtuozem na pewno nie jest, chociaż akurat jego ciężko mi jakoś jednoznacznie ocenić, a Ropret wczoraj pokazał, że jak zaczyna mecz w podstawowym składzie to też nie zawsze to wszystko udźwignie.

Polska oczywiście jest zdecydowanym faworytem. Własny parkiet, dobra dyspozycja (chociaż tutaj to jednak ciężko ocenić).
Słoweńcy strasznie nierówno. Seta grają dobrze, na miarę swoich możliwości, ale za chwilę grają beznadziejnie. W najwyższej formie na pewno nie są.

Nie zmienia to jednak faktu, że kurs na ugranie seta przez Słoweńców jest bardzo wysoki. Jeżeli nie będzie żadnego odpuszczania, a chyba jednak być nie powinno to Słoweńcy coś tam mogą urwać.

Typy:
Słowenia (+2.5 seta) @ 2.42 MarathonBet ✅
Over 135.5 pkt @ 1.85 888sport ✅


Austria - Mołdawia​


Zarówno Austria jak i Mołdawia jak na razie bez zwycięstw. Austria przegrała 0:3 z Portugalią i 1:3 z Finlandią. Mołdawia przegrała 2:3 z Finlandią i 0:3 z Portugalią.

Bardzo ciężko wskazać tutaj faworyta. Obie drużyny mocno przeciętne.
Jeżeli chodzi o Mołdawię to ciężko mi coś o tej drużynie napisać. Na pewno liderem jest przyjmujący Dmitrii Bahov, którego można kojarzyć z występów w Lidze Mistrzów (Tomis Constanta w obecnym sezonie, a wcześniej bułgarska Dupnitsa). Po stronie Austrii Zass i Berger będą pewnie ciągnąć grę, ale też nie jest to najwyższy poziom.

Faworytami bukmacherów są Austriacy, ale według mnie może to być wyrównane spotkanie.

Typ:
Over 3.5 seta @ 1.45 Pinnacle ✅


Łotwa - Macedonia​


Obie drużyny jak na razie bez wygranej w turnieju we Wrocławiu i dzisiaj się to zmieni. Mecze z Polską zarówno dla Łotyszy jak i dla Macedończyków pewnie miłe nie były, bo zostali po prostu zbici na parkiecie. Ze Słowenią wyglądało to inaczej i na pewno dla obu drużyn urwanie punktu Słowenii to dobry wynik.

Po stronie Macedonii liderem jest oczywiście Nikola Gjorgiev. Bardzo dobry atakujący, któremu czasami jednak brakuje wsparcia. Jego zmiennik Simovski też całkiem niezły poziom. Dalej już jest trochę gorzej. Rozegranie na przeciętnym poziomie. Przyjmujący średni, chociaż Milev jeszcze jako tako wygląda. Wczoraj w meczu z Polakami widać było, że trener odpuścił i dał wszystkim pograć.

Łotysze wyglądają może troszkę lepiej pod kątem czysto siatkarskim, ale nie jest to jakaś wielka różnica. Przede wszystkim mają niezłego rozgrywającego Petrovsa (poprzedni sezon w Chaumont). Po przekątnej z Petrovsem gra Hermans Egleskalns i jego gra naprawdę może się podobać. Wczoraj kontuzji doznał przyjmujący Petrusevics i pewnie dzisiaj nie zagra. Przyjmujący Medenis w ataku jakoś sobie radzi. Środkowi na przyzwoitym poziomie.

Może to być wyrównany mecz. Łotysze chyba jednak są faworytami. Macedończycy będą liczyć pewnie na Gjorgieva, który może to pociągnąć. 4 sety według mnie minimum.

Początkowe kursy na Łotwę u niektórych bukmacherów słabe i nie warte gry, ale to co proponuje Bet365 według mnie można już próbować.

Typy:
Over 3.5 seta @ 1.40 Pinnacle ✅
Łotwa @ 1.83 Bet365 ✅


I króciutko.

Czechy @ 1.28 ✅
Chorwacja @ 1.16 ✅

@ 1.48 Bet365 ✅


Czesi jak na razie bez straty seta. Widać, że są w niezłej formie i braku czołowych zawodników w ogóle nie widać. Turniej rozgrywają u siebie i na pewno będą chcieli po trzech spotkaniach mieć na swoim koncie komplet punktów.
Ich rywale Ukraińcy również bez swoich liderów, ale u nich te braki bardzo widać. Porażka z Hiszpanią 1:3 (chociaż mecz wyrównany) i wygrana 3:1 z Norwegią (bardzo równy mecz), więc wygląda to średnio.

Chorwaci u siebie mocni. Pokonali już 3:0 Holendrów i 3:1 Czarnogórę (tutaj trochę się męczyli). Bardzo dobrze gra Omrcen, który bierze ciężar gry na siebie.
Rumuni nic ciekawego tutaj nie pokazują. Chorwaci są w bardzo dobrej sytuacji i nie sądzę, żeby ją zaprzepaścili w takim spotkaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Portugalia (1.70) Pinnacle ⛔
Wydaje się, że dobry typ na dziś. Finowie prezentują się tutaj dramatycznie cienko, łącznie trzy sety stracone w dwóch meczach z Mołdawią i Austrią to jest kpina po prostu. Portugalczycy z tymi samymi rywalami nawet nie byli bliscy utraty jednego seta w żadnym spotkania. W dodatku mają do dyspozycji własny parkiet i kibiców, co również na pewno bardzo im pomaga.
W drużynie Portugalii jak do tej pory świetne zawody rozgrywają Gaspar i Ferreira, na ataku bardzo przyzwoicie Sequeira.
Finowie grają żenująco, gre ciągnie Sivula, który dostaje całą masę piłek do ataku, lewe skrzydło praktycznie nie funkcjonuje, boją się nim grać. Przyjęcie bardzo przeciętne.
Jeśli tutaj wiele się nie zmieni przez ten jeden dzień i obie drużyny wyjdą w takiej dyspozycji w jakiej grały poprzednie dwa mecze to Portugalia rozjedzie Finów na miękko.
Oprócz tego:

Polska -2.5 (1.78) Pinnacle ⛔
Czechy (1.35) Pinnacle
✅
Nie zgadzam się z typem na cokolwiek w stronę Słoweńców. Co z tego, że ich skład wygląda na papierze ładnie, pięknie, jak grają takie bagno, że głowa boli. Na chwile obecną to wiele więcej od takiej Macedonii nie prezentują i powinni dzisiaj zebrać gładkie 0:3.
Czechy poza zasięgiem reszty grupy tutaj są, raczej bez straty seta dzisiaj.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Czechy - Ukraina
Czesi po wygraniu seta w tym meczu będą pewni awansu do Mistrzostw Europy, moim zdaniem mogą lekko odpuścić i dać pograć rezerwowym. Ukraina zmotywowana na maxa by zająć drugie miejsce w grupie, bo Hiszpanie pewnie wygrają z Norwegami...Do tej pory Ukraińcy przegrali 1:3 z Hiszpanami, ale był to zacięty mecz i różnie mogłoby być, gdyby Ukraińcy mieli chłodniejszą głowę. Drugi mecz to zwycięstwo nad Norwegami w 4 setach, dziś sądzę, że łatwo nie odpuszczą, seta powinni ukłuć, gdyż nie sądzę, że Czesi na mega spince zagrają cały mecz.
over 160,5 @ 1,60 Unibet✅
Z odpuszczaniem czy nie Ukraina i tak dobrze zagrała ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Mnie dziwią rosnące kursy na Łotwę, nie wiadomo czy ten przyjmujący po wczorajszej kontuzji dziś zagra ale i tak moim zdaniem sprawiali wrażenie bardziej kompetentnych od Macedonii.
Warto też pograć na Finów, nie ma streamów , trochę się męczyli ale moim zdaniem nie są gorsi, chyba że Portugalczycy ich zajadą środkiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
dynamit 440

dynamit

Użytkownik
Czesi (-1,5 seta) - Ukraina @ 1,606 ✅ 3:1
Czesi po wygraniu seta w tym meczu będą pewni awansu do Mistrzostw Europy
Muszę Cię zmartwić, bo będzie jeszcze turniej rewanżowy w Hiszpanii.
Czesi bez Štokra, Ukraincy bez Tjutlina... Tyle, że ekipa bez dostepu do morza ma lepsze zastępstwo.
Czesi grają u siebie, nie zmęczyli się w pierwszych dwóch meczach, mają więcej doświadczenia. Dobrze wyglądają w statystykach. Baránek i Kriško szaleją w ataku, jak zwykle na libero błyszczy Kryštof, bardzo dobrze blok trzymają Veselý i Král. Ukraincy natomiast gładko ulegli Hiszpanom i udało im się nawet przegrać seta z Norwegią! Wielką czkawką odbije im się wycofanie Łokomotiwu Charków z Ruskiej Superligi.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Lecimy z drugą połową w grupie D, czyli w tej w której grają: Hiszpania, Czechy, Ukraina oraz Norwegia.

Rewanże gramy pod Madrytem - a mianowicie w Pinto - małym miasteczku leżącym 20 km od stolicy Hiszpanii.

Gram na zwycięstwo gospodarzy bez straty seta. - Wcześniej gra Ukraina z Czechami i jak Pepiki stracą oczko jedno lub dwa to Hiszpanie poczują krew. Jeżeli się tak nie stanie to aby przedłużyc szanse na bezpośredni awans do ME to... nie wolno tracic setów z takimi siatkarzami jak Norwegowie.

W spotkaniu w czeskim Jabłońcu stracili seta z Norwegami. - Ale jak widac stracili na chwilę koncentracje bo inne sety wygrywali na miękko do: 15, 17 i 18 - kontrolując poszczególne sety już od początku.

Są Villena, Noda, Osorio czy Hernan. - Grali tu i tam na solidnym europejskim poziomie. - Po drugiej stronie ambitni i waleczni Norwegowie, ale raczej ze swojego podwórka - dla Nich to ciekawa wycieczka - zbierają doświadczenie i robią zdjęcia w słonecznych krajach.

Wszystko zależy od Hiszpanów, którzy przy odrobinie szczęścia mogą zapewnic sobie miejsce na Mistrzostwach Europy w 2015 roku już po tym turnieju. - Aby tego dokonac trzeba zrobic pierwszy krok.

Hiszpania - Norwegia ▶ Hiszpania wygra 3:0 Bet365 1.72 ⛔

Powtórka z rozrywki. Jednego puścili by potem nie zostawic żadnych złudzeń. 3:1 dla Hiszpanów. Salut.​
 
M 374

medalikarz

Użytkownik
vs.


To i ja coś zapodam co będę grał dziś. Pierwsze mecze odbędą sie w grupie F która będzie rywalizowała w duńskim Slagelse. Gospodarze zmierzą się z rywalami zza miedzy czyli ze Szwecją. Pierwsze co zrobiłem patrząc na składy spojrzałem czy w zespole Trzech Koron jest Marcus Nilsson. Gdy ujrzałem jego nazwisko wiedziałem w którą stronę zagram. Nie będę ukrywał że te dwa zespoły są dla mnie wielkimi niewiadomymi ponieważ wiadomo na jakim poziomie stoi tam siatkówka. W zespole Szwecji znajomą osoba jeszcze jest Wilhelm Nilsson, który wystepuje w zespole Moliko Maaseik na pozycji środkowego. Reszta zawodników reprezentuje zespoły szwedzkie oprócz Erika Sundberga który gra w czeskiej Ostravie na przyjęciu. W zespole duńskim przyznam się bez bicia nie znam nikogo ???? Przejrzałem skład i paru zawodników gra w niemieckiej Bundeslidze, po jednym w Turcji, Belgi i Francji i dodam że nie są to topowe kluby z danej ligi. Przejrzałem również zeszłoroczne wyniki no i Szwedzi wyglądali w przekroju całeg sezonu wyglądali lepiej i w H2H (które nie jest dla mnie wyznacznikiem) też byli 2 razy lepsi. Skłonny jestem zagrać tu na reprezentację trzech Koron gdyż kurs 2.5 uważam za value. Plusem gospodarzy powinna być własna hala (ale ile ludzi tam chodzi na mecze, jaka atmosfera jest podczas meczu tego nie jestem w stanie powiedzieć) natomiast dużym atutem Szwedów jest wcześniej wspomniany Marcus Nilsson który obecny sezon spędził w Kuzbasie Kemerovo z rosyjskiej Superligi. Początek meczu o godz. 19:30


Dania - Szwecja 2 2.5 bet365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom