>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Pozostałe rozgrywki 2014

Status
Zamknięty.
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Boris Yeltsin Cup 2014


Rosjanki u siebie, pomimo tego, że nie ma Koshelevej i Goncharovej to nadal jest bardzo mocny zespół, co pokazał turniej Montreux Volley Masters.
Holenderki ostatnio trochę słabsze sezony, ale na papierze wcale tak słabo nie wyglądają.
Skład Holandii:
Rozgrywające: Stoltenborg, Dijkema
Atakujące: Muijlwijk, Pietersen
Przyjmujące: Plak, Buijs, Sloetjes, van Berkel
Środkowe: De Kruijf, Steenbergen, Beliën, Jans
Libero: Schoot, Oosterveld
Skład Rosji:
Rozgrywające: Ekaterina Kosianenko, Evgenia Startseva
Atakujące: Natalya Malykh, Nelli Alisheva
Przyjmujące: Yulia Kutyukova, Anastasia Bavykina, Alexandra Pasynkova, Yana Scherban.
Środkowe: Irina Zaryazhko, Anastasia Shlyakhovaya, Irina Fetisova, Yulia Podskalnaya
Libero: Anna Malova, Svetlana Kryuchkova
Wiadomo jaka jest siła Rosjanek. Przede wszystkim gra na siatce. Malykh pokazuje, że jest w stanie zastępować Goncharovą, naprawdę bardzo utalentowana dziewczyna. Pasynkova na lewym skrzydle również bardzo mocna. Czytałem, że Scherban kontuzjowana i pewnie w turnieju nie zagra. Rosjanki zazwyczaj mało grają środkiem i trochę szkoda, bo gdyby jeszcze to dołożyły do swojej gry to wyglądałoby to świetnie. Nie można też mówić o obronie jako o słabszym elemencie, bo te czasu już minęły i Rosjanki również potrafią kapitalnie bronić. Inna sprawa, że w przyjęciu potrafią mieć akurat spore problemy.
Holenderek jeszcze w tym sezonie nie widziałem, ale z tego co widziałem (i jeżeli dobrze wszystko zrozumiałem) to wygrały wszystkie sparingi z Bułgarkami i Belgijkami. Oczywiście to tylko sparingi, ale akurat Belgia i Bułgaria to dosyć mocne drużyny.
Czym Holenderki mogą postraszyć Rosjanki? Jeżeli utrzymają przyjęcie na wysokim poziomie to powinno być sporo gry przez środek, bo akurat środkowe są na wysokim poziomie u Oranje. Fajny sezon ma za sobą przyjmująca Buijs.
Faworytkami oczywiście Rosjanki, ale Holenderki powinny spokojnie powalczyć.
Typ na win Holenderek po minimalnej stawce.
Typy:
Over 157.5 pkt @ 1.92 MarathonBet ✅
Holandia @ 7.80 MarathonBet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Holandia - Dominikana
Dziś Holenderki się nie popisały i oddały wygrany mecz Bułgarkom. Mimo to warto na nie postawić po raz kolejny.
Holenderki widać, że są poukładane, dobrze współpracuje blok z obroną. Stoltenborg stara się często korzystać z środkowej de Kruijf, która pewnie wbija się w parkiet.
Dominikanki grają solidnie, jednak brakuje w zespole m.in. libero Castillo. Dla tej drużyny to spora strata, bo potrafi całkiem nieźle przyjmować, a do tego gwarantuje dużą liczbę piłek obronionych. Reszta z reguły jest dość ograniczona w tym elemencie, zbyt powolna. Siła ofensywna na skrzydłach jest po stronie Dominikanek.
Dziś urwały dwa sety na przewagi Rosjankom, gdzie w pozostałych nie miały nic do gadania. Zadaniem Holenderek będzie przede wszystkim omijanie bloku. Oranje ma przewagę w kulturze gry, kombinacjach z środkowymi oraz organizacją obrony. Dominikanki wydają się być też mniej inteligentne w swojej grze i często robią bardzo dziwne rzeczy na parkiecie, ale to już moje odczucie.
Oczywiście nie zapowiada się tutaj spacerek, bo Holandia też ma swojej słabości, ale koniec końców na ten czas wygląda solidniej.
Moje propozycje:
Holandia wygra --- 1.51 @ MarathonBet ✅ 3-0
Holandia -6.5 --- 1.92 @ MarathonBet
✅ 3-0

Rosja - Japonia
Obydwie zespoły dla mnie prezentują się trochę poniżej swojej optymalnej formy.
Rosjanki grały lepiej na Montreux w tym składzie. Wszystko było lepiej poukładane, teraz przydarza im się sporo prostych błędów i czegoś brakuje.
Japonki podobnie, mimo bardzo mocnego składu nie grają tego do czego przyzwyczaiły.
Tutaj nie będę więcej pisał, bo to totalnie towarzyski mecz, linia jest niestety wysoka i może być ciężko, a składy mogą być różne. Tak czy inaczej - ciężko będzie tutaj wygrać komuś w 3 setach, bo obydwie drużyny miewają wyraźne przestoje.
Moje propozycje:
Over 182.5 --- 1.83 @ Bet365 ⛔ 3-1
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Boris Yeltsin Cup 2014

Holandia - Dominikana​

Nie widziałem spotkań sparingowych (Dominikana - Kazachstan i Holandia - Bułgaria), ale widziałem mecze turniejowe.
Dominikanki całkiem dobrze wyglądały z Rosjankami, ale Rosjanki też potwierdzają po raz kolejny, że nie są w tej najwyższej formie. W Montreux Volley Masters wyglądało to znacznie lepiej. Nie ma podstawowej libero Castillo i środkowej Vargas z ważniejszych zawodniczek i to spore osłabienie.
Dominikanki mocne na siatce. Grę ciągnąć będą De La Cruz i Mambru. Jak sobie przyjmą to te ich akcje dobrze wyglądają i są skuteczne. Według mnie słabiej przyjmują i są trochę jednak ograniczone jeżeli chodzi o grę obronną. Bez Castillo w ogóle może to słabiej wyglądać. Mają dziwne przestoje, stosunkowo często pojawiają się jakieś błędy techniczne czy też nieporozumienia.
Co do Holenderek to tak jak pisałem te ich wyniki w sparingach już dały sygnał, że może ta ekipa w końcu odpali. Wygrana za 3 punkty z Rosjankami (nie najmocniejszymi, ale jednak z Rosjankami), potem porażka 2:3 z Bułgarią, ale tutaj się nie wypowiem, bo nie oglądałem.
Oranje mogą w tym sezonie naprawdę nieźle grać. Mocny środek, fajna rozgrywająca, która potrafi prowadzić grę. Nawet atakująca Pietersen, która według mnie jest mocno przeciętna w meczu z Rosją dobrze wyglądała. Libero Schoot świetna zwłaszcza w obronie. Według mnie Holenderki potrzebują na parkiecie Buijs. Ma spory potencjał w ofensywie i wtedy lewe skrzydło jest znacznie bardziej efektywne. Plak na pewno ciekawa zawodniczka i warto ją obserwować.
Według mnie Holenderki po tych meczach sparingowych nabrały pewności siebie. Dzisiaj nie oglądałem, ale przegrać z Bułgarią to też nie jest wstyd, chociaż Mariok pisał, że przegrały wygrany mecz.
Według mnie po prostu Holandia jest zespołem bardziej kompletnym, zespołem, który po prostu może więcej zaoferować. Dominikanki pomimo tego, że dysponują sporą siłą w ofensywie i ogólnie na siatce to w niektórych elementach po prostu są jednak trochę ograniczone.
Typ na -1.5 seta mniejszą stawką, ale też można próbować.
Typ:
Holandia @ 1.51 MarathonBet ✅
Holandia (-1.5 seta) @ 2.00 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Dominikana - Kazachstan
Mecz o 5 miejsce. W środę w meczu towarzyskim Kazachstan ośmieszył Dominikanki wygrywając dość niespodziewanie 3-0.
W tamtej potyczce zabrakło na parkiecie niewątpliwej liderki Dominikanek - De La Cruz. Mało grała też Mambru czy Marte. Mogło to się odbić na ich grze. Obydwie reprezentacje są w pewnych aspektach podobne.
Drużyny te mają problemy z przyjęciem i obroną, a także mają widoczne braki w technice co odbija się głównie na kontrach. Wynik może być zależny w dużej mierze od dyspozycji dnia.
Z tego co zaobserwowałem - Kazachstan stara się grać bardziej kombinacyjnie, atak jest lepiej trochę rozłożony. Przyjęcie po obydwu stronach jest słabe, choć Kazachstan według mnie lepiej tutaj serwuje. Z jednej strony jest ciągle value na Kazachstan, a z drugiej jednak myślę, że dzięki choćby Bethani ten mecz będzie o wiele ciekawszy. Ja wybieram znów ten groźny over.
Moje propozycje:
Over 176.5 --- 1.72 @ Bet365 ✅ 3-1
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Boris Yeltsin Cup 2014

Bułgaria - Holandia

Półfinał.

Obie drużyny spotkały się już w tym sezonie kilka razy. 3 sparingi wygrały Holenderki, dwa dni temu tutaj na tym turnieju w ramach towarzyskiego spotkania górą były Bułgarki, które wygrały 3:2. Nie widziałem tego spotkania, więc się nie wypowiem.
Bułgarki przeciętnie wypadły z Japonią i przegrały 1:3. Z Kazachstanem grały jednak bardzo pewnie i zasłużenie wygrały 3:0. Bardzo dobrze wyglądały na siatce, a nie da się ukryc, że właśnie w bloku (punktowych bloków za dużo nie było) i w ataku są najgroźniejsze.
W składzie była Filipova, co jest olbrzymim wzmocnieniem dla Bułgarek. Zarkova to też niezła środkowa, ale jednak trochę jej brakuje do Filipovej. Tak jak pisałem ważny może się okazac powrót Evy Yanevej, bo wnosi trochę spokoju do gry Bułgarek. Ciągle mam wrażenie, że brakuje tam klasowej rozgrywającej. Potencjał olbrzymi, ale rozgrywające przeciętne.
Holenderki jak na razie mogą się podobac. Wygrana Rosjankami 3:1, dzisiaj pewna wygrana z Dominikaną 3:0. Bardzo, bardzo dobrze zbilansowany zespół. Stoltenborg fajnie prowadzi grę i wykorzystuje po prostu to w czym Holenderki są mocne. Mają fajne środkowe, na skrzydłach oprócz Buijs według mnie nie ma klasowej zawodniczki (może Plak się rozwinie, bo ma potencjał), ale jako całośc wygląda to dobrze.
Dwie wyrównane drużyny. Trochę lepiej chyba jak na razie wyglądają tutaj Holenderki (nie widziałem meczu towarzyskiego pomiędzy tymi zespołami), ale Bułgarki są strasznie nieobliczalne i groźne, zwłaszcza z Filipovą w składzie.
Potencjał zdecydowanie większy mają Bułgarki, pytanie tylko czy to wykorzystają. Holenderki to zespół. W sumie to trochę mi przypominają Belgijki, które też nie miały indywidualności, a jako całośc wyglądały naprawdę dobrze. Kurs 2.30 na Bułgarki warty ryzyka.

Typ:
Bułgaria @ 2.30 MarathonBet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Rosja - Japonia
Powtórka meczu z wczoraj, tylko wtedy było towarzysko, a teraz jest to półfinał Pucharu Jelcyna.
Rosjanki dały pograć praktycznie każdej zawodniczce. U nich sprawa jest dość prosta, bo cały zespół jest wyrównany i zmiany nie powinny zbyt dużo zmieniać (taki paradoks).
U Japonek jest trochę inaczej. Manabe wyraźnie szuka środkowej, bo tutaj jest spory problem i duża dziura. Rosjanki wczoraj po porażce w pierwszym secie nie dały szans Japonkom jednak brak Nagaoki, Sano, Saori czy Shinnabe w składzie to duże osłabienia, zmienniczki są wyraźnie słabsze.
Dziś myślę, że Japonki wyjdą podobnym składem co z Bułgarkami i po prostu będą w stanie nawiązać walkę. Powtarzam over, teraz jednak linia jest korzystniejsza.
Moje propozycje:
Over 176.5 --- 1.72 @ Bet365 ✅ 3-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Boris Yeltsin Cup 2014


Mecz o 3 miejsce. Holenderki w półfinale przegrały 2:3 z Bułgarią. Japonki przegrały 2:3 z Rosjankami.

Co do Holenderek to dzisiaj strasznie brakowało skuteczności na skrzydłach. Słabszy mecz Buijs, która jest zazwyczaj najpewniejszą zawodniczką u Oranje na skrzydle. Pietersen i Plak też średnio.
Japonki dobry mecz i w sumie według mnie nawet lepszy niż można się było spodziewać. Oczywiście Rosjanki tutaj jakoś wybitnie nie grają, ale ze względu na warunki fizyczne Japonkom ciężko się gra przeciwko Rosji. Bardzo dobry mecz Ebaty, dobrze też Kimura.
Według mnie Japonki z takimi zespołami jak Holandia właśnie będą sobie dobrze radzić. Holenderki widać, że zmierzają w dobrym kierunku, ale brakuje tej siły na skrzydłach, a Japonki potrafią doskonale bronić i ponawiać akcje. Japonki pokonały Bułgarię (bez Filipovej), która ma znacznie mocniejsze skrzydła od Holandii. Z Holandią może to wyglądać podobnie.

Typ:
Japonia @ 1.42 MarathonBet ⛔

Bułgaria - Rosja

Finał. Skład finału w sumie wielkim zaskoczeniem nie jest.
Bułgarki kiepsko zaczęły, ale potem już ta gra wyglądała lepiej. Rosjanki też tutaj nie błyszczą (mogą grać znacznie lepiej), ale jednak w finale zagrają.
Obie drużyny o podobnym stylu. Bardzo mocne fizycznie, na siatce. Troszkę bardziej wrażliwe w przyjęciu.
Rosjanki kiepsko jakoś wyglądają na środku siatki. Pisałem, że gdyby do swojej gry skutecznie potrafiły włączyć środkowe to ich gra mogłaby być bliska ideału. Tylko, że te rozegrania do środkowych i potem ich próby ataku często wyglądają nieporadnie. Świetna Malykh, która dzisiaj rozpoczęła w kwadracie, ale potem była wiodącą postacią.
Bułgarki według mnie na pewno prezentują bardziej urozmaiconą siatkówkę. Zwłaszcza wtedy, gdy na parkiecie przebywa Filipova, która po prostu jest świetną środkową. Mają czasami problemy w przyjęciu, czasami trochę brakuje spokoju i opanowania zwłaszcza na rozegraniu. Potencjał jednak naprawdę ogromny, bo Vasileva, Filipova czy Nikolova i Yaneva to naprawdę świetne zawodniczki.
Według mnie lekkie value na Bulgarki jest. Był początkowy kurs ponad 4.00, ale dosyć krótko i nie złapałem. Obecnie w granicach ~3.50 można łapać. Oprócz tego, że Bułgaria zwyczajnie ma potencjał to do tego Rosjanki tutaj najlepiej nie grają. Są faworytkami, ale kursy według mnie przesadzone.
Jak ktoś chce to może poczekać, bo jest szansa, że będzie lepszy kurs na Bułgarki.

Typy:
Bułgaria @ 3.50 MarathonBet ✅
Bułgaria (+1.5 seta) @ 2.24 MarathonBet ✅
Over 157.5 pkt @ 1.48 MarathonBet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Sparing, kobiety.



Składy prawie, że optymalne. U Serbek brakuje tylko kontuzjowanej atakującej Jovany Brakocevic. Trener Niemek Guidetti po tym sparingu poda skład, który zagra w pierwszym turnieju WGP, w Korei.
Niemcy:
Rozgrywające: Kathleen Weiß, Mareen Apitz, Lena Möllers
Atakujące: Margareta Kozuch, Louisa Lippmann, Lena Stigrot
Środkowe: Christiane Fürst, Stefanie Karg, Wiebke Silge, Jennifer Pettke
Przyjmujące: Maren Brinker, Heike Beier, Jennifer Geerties, Laura Weihenmaier
Libero: Lenka Dürr, Lisa Thomsen
Serbia:
Rozgrywające: Maja Ognjenović, Bojana Živković
Atakujące: Sanja Malagurski, Ana Bjelica
Środkowe: Nataša Krsmanović, Milena Rašić, Stefana Veljković, Nađa Ninković
Przyjmujące: Jelena Nikolić, Brankica Mihajlović, Brižitka Molnar, Tijana Malešević
Libero: Suzana Ćebić, Silvija Popović
Kursy wyrównane, bo po pierwsze to sparing, po drugie obie drużyny w mocnych składach i po trzecie są to całkiem wyrównane drużyny.
Niemki może nie mają takich indywidualności jak Serbki, ale mają zespół. Niejednokrotnie już pokazywały, że właśnie tą zespołowością są w stanie pokonać rywalki.
Chyba jest to ostatni sprawdzian przed pierwszym weekendem WGP, więc obie drużyny będą miały świetne przetarcie przed imprezą.
Niemki walczą jeszcze o miejsce w składzie, więc może będzie trochę rotacji (chociaż Guidetti i tak ma to wszystko już pewnie poukładane w głowie). Serbki pewnie w takim zestawieniu zagrają w pierwszy weekend.
Serbki powinny mieć przewagę fizyczną. Ich styl gry jest taki trochę bardziej zbliżony do męskiej siatkówki. Niemki jak to Niemki, przede wszystkim taktyka i szybka gra. Lekko w stronę Serbek, ewentualnie over można próbować, bo nie sądzę, że skończy się w trzech setach,
Sparing, więc ze stawką nie ma co szaleć, ale warto też zobaczyć to spotkanie. Dwie mocne, europejskie drużyny, więc poziom powinien być wysoki.
TUTAJ! powinien być stream z tego spotkania.

Typy:
Over 180.5 pkt @ 1.72 Unibet ✅
Serbia (+1.5 seta) @ 1.40 Bet365 ✅
Serbia @ 2.08 MarathonBet ⛔
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Sparing, mężczyźni.

USA - Iran​

Z racji tego, że to tylko i wyłącznie sparing to będzie krótko.
Skład USA!
Z podstawowego składu, który niedawno wygrał LŚ są tylko Anderson i Christenson. Nie ma Sandera, Rooneya, Lee, Holta i libero Shoji.
Ciekawe czy rozpocznie Anderson i na jakiej pozycji ewentualnie, bo są Clark i Troy (nowy nabytek Trefla) jako atakujący. Jest Lotman i Holmes (czyli zawodnicy Resovii). Z młodych zawodników na pewno warto zwrócić uwagę na przyjmującego Aarona Russella.
Co do składu Iranu to też ciężko powiedzieć jak zacznie Kovac, ale z tego co widziałem na zdjęciu są wszyscy najważniejsi zawodnicy po stronie Iranu, a więc Marouf, Mousavi, Ghafour, Mahmoudi (ciekawe czy już wrócił do grania).
Obie drużyny spotkały się w meczu półfinałowym LŚ i tam Amerykanie zniszczyli Irańczyków, ale to był mecz o stawkę, Iranowi brakowało trochę doświadczenia (ich pierwszy mecz o coś tak naprawdę).
Jest to pierwsze z serii czterech spotkań towarzyskich pomiędzy tymi zespołami. Spotkania rozgrywane w USA.
TUTAJ!!! powinna być transmisja z tego spotkania.
Lekko w stronę Iranu. Amerykanie bez kilku podstawowych zawodników. Iran z tego co widziałem chyba w najmocniejszym zestawieniu (ciekawe czy takim rozpoczną).

Typy:
Iran @ 2.60 WilliamHill ⛔
Iran (+1.5 seta) @ 1.72 Bet365 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2014​



XII edycja Memoriału Huberta Jerzego Wagnera odbędzie się w dniach 16-18 sierpnia w Krakowie.

Uczestnicy:
Polska
Bułgaria
Chiny
Rosja


Terminarz:

(*)16.08, Sobota
17:30, ChinyRosja
20:30, Polska – Bułgaria

(*)17.08, Niedziela
17:30, Bułgaria – Rosja
20:30, PolskaChiny

(*)18.08, Poniedziałek
17:30, Chiny – Bułgaria
20:30, PolskaRosja

* Godziny rozpoczęcia meczów mogą ulec zmianie.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Memoriał Wagnera 2014!

Polska - Bułgaria​

Składy optymalne, więc wrzucać nie będę.
Bułgaria bardzo słabo wyglądała w LŚ. Ostatnio jednak dobre wyniki i podobno dobra gra z Belgią w sparingach.
Polacy ostatnio z Niemcami różnie, wraca do gry już Kubiak.
Z Bułgarami ostatnio nie grało nam się najlepiej. U Bułgarów Todorow na środku i to powinno być spore wzmocnienie. Trener Konstantinow też powinien to wszystko ruszyć do przodu.
Wiadomo, że to takie ostatnie przetarcia przed MŚ. Forma powinna powoli zwyżkować. Nie spodziewam się łatwej wygranej którejś z drużyn i lekko w stronę Bułgarów.

Typy:
Over 3.5 seta @ 1.42 Betsafe ✅
Bułgaria (+1.5 seta) @ 2.05 WilliamHill ✅
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Memoriał Wagnera 2014!

Bułgaria - Rosja

Szybko, bo mecz za 10 minut.
Wczoraj obie drużyny wygrały. Rosjanie pokonali 3:0 Chiny, ale też ich gra jakaś nadzwyczajna nie była. Bułgaria wygrała 3:2 z Polską, ale sporo też od siebie dołożyli Polacy.
Rosjanie oczywiście wielcy faworyci MŚ (według mnie złota nie zdobędą, ale to temat na inną dyskusję). Można mieć trochę wątpliwości, co do niektórych decyzji Woronkowa, przyjmujący z najwyższej półki na pewno nie są. Wiadomo jakie są ich najmocniejsze strony.
Bułgarzy przy Konstantinowie mogą naprawdę znowu wskoczyć na ten najwyższy poziom. Siłą Bułgarii zawsze był bardzo dobry blok, dobra zagrywka, twarda gra w ataku.
Bułgaria raczej nie wygra, ale seta może spokojnie urwać. Chociaż to mecz towarzyski, więc lekko +1.5 seta w stronę Bułgarów też można próbować.

Typy:
Over 3.5 seta @ 1.65 Betsafe ✅
Bułgaria (+1.5 seta) @ 2.75 Betsafe ⛔
 
kamil1989 963

kamil1989

Użytkownik
Korea Południowa -1,5 seta - Japonia 2,20 bet365
Kursy już pospadały, ale moim zdaniem i tak warto jeszcze zagrać. Korea przyjechała do Kazachstanu podstawowym składem. Są w składzie najlepiej punktujący w meczach Ligi Światowej: Jeon Kwang-In, Park Chul-Woo czy Song Myung-Geun. Japończycy przysłali młodych zawodników, których nazwiska nic nie mówią. Według mnie nie ugrają z Koreańczykami nawet seta. Polecam
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Memoriał Wagnera 2014!

Chiny - Bułgaria​

Chińczycy na pewno niewygodny rywal, ale w łatwy sposób można ich grę znacząco osłabić. Jak na razie nie wygrali w Memoriale nawet seta. Przy dobrym przyjęciu ich gra wygląda dobrze, chociaż mało i przeciętnie grają środkiem. Przy gorszym przyjęciu już nie mają zbyt wielu atutów.
Bułgarzy w meczu z Polakami nieźle, chociaż Polacy trochę dołożyli od siebie. Wczoraj z Rosją mogło być 2:0 dla Bułgarii po dwóch setach, ale w pierwszym secie nie wykorzystali prowadzenia 15:8. Wczoraj trochę pograli rezerwowi i całkiem, całkiem to wyglądało na tle rezerw Rosji.
Obojętnie jakim składem wyjdzie Bułgaria powinna tutaj wygrać 3:0 lub 3:1. Drużyny spotykają się na MŚ, więc dobre przetarcie przed tą imprezą.

Typ:
Bułgaria (-1.5 seta) @ 1.45 WilliamHill ⛔
EDIT: Trochę na stojąco Bułgarzy.


Ciekawe jakim składem zaczną Polacy, bo szeroki skład wyrównany. Gdybym to ja miał wystawiać skład wyglądałby obecnie pewnie tak: Zagumny, Konarski, Wrona, Kłos, Winiarski, Kubiak, Zatorski/Ignaczak.
Rosjanie wczoraj pograli w trochę zmienionym składzie. Dzisiaj podejrzewam, że zobaczymy Pawłowa, Muserskiego, Grankina, Apalikowa. Ciężko przewidzieć kto zacznie na przyjęciu. Akurat na tej pozycji chyba największa rywalizacja.
Obie drużyny oczywiście nie są w najwyższej formie. Wydaje mi się, że Polakom może trochę brakować siły na skrzydłach. Wiadomo, że jak Rosjanie będą trafiać zagrywką to będzie bardzo ciężko.
W stronę Rosjan, którzy może nie prezentują jeszcze najwyższej dyspozycji, ale grają całkiem, całkiem. Polacy też nie grają wcale źle, ale jakoś mnie ten zespół nie przekonuje. Bardzo jestem ciekawy jak na tle rosyjskich środkowych wypadną Wrona, Kłos czy Nowakowski.

Typy:
Rosja @ 1.40 WilliamHill ⛔
Rosja (-1.5 seta) @ 1.82 MarathonBet ⛔

EDIT: Lipa straszna. Niestety tak to jest czasami z towarzyskimi turniejami.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Kazachstan - Korea Południowa poniżej 185,5pkt 1.50 Unibet ✅ 133
Korea Południowa gra w Pucharze Azji naprawdę mocnym składem. Kazachstan też gra podstawowym ale to jest zespół z dużo niższego poziomu niż Korea, obecnie nie mają do nich żadnego podjazdu, wczoraj z Indiami, które też są zdecydowanie słabsze od Korei nie ugrali nawet seta. Jest sporo interesujących typów na to spotkanie ale ten z unibetu zdecydowanie wychodzi przed szereg, linia 185,5 po kursie 1.50 to trzeba grać bardzo mocno, bo nie dość, że Kazachowie muszą jednego seta wygrać to jeszcze praktycznie wszystkie muszą być wyrównane (przy 4 setach 46,5 na set). Polecam! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom