>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pozostałe rozgrywki 2013

Status
Zamknięty.
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Wreszcie trochę czasu się znalazło, to mogę coś skrobnąć.
USA - Meksyk (juniorki)
Jak ktoś zagląda do mojego tematu, to wie, że lubię pograć na młode Meksykanki. Krótka piłka.
Meksyk ograł 3-2 Bułgarki, wychodząc z opresji. USA nie nawiązało walki z owymi Bułgarkami. Ogółem ten rocznik Amerykanek jest bardzo przeciętny. Sporo błędów, bez większych gwiazd.
Meksyk bazuje na Bricio, która zagrała ostatnio słabo, więc będzie co udowadniać. Ponadto oczywiście Isiorda, no i często podłącza się środkowa Sainz.
Amerykanki są przereklamowane, Meksyk to w miarę ułożona drużyna, która nieźle broni i potrafi wykorzystywać się swoje atuty. Pewnie Amerykanki ugrają pierwszego seta w turnieju, ale na więcej chyba ich nie ma, także za drobne walnę sobie DW 1-3.
Moje propozycje:
Meksyk wygra --- 1.55 @ SportingBet ⛔ 3-1
Nie wiem czemu grała ta drewniana rozgrywająca Sanay, Meksykanki miały praktycznie zawsze podwójny blok i to nie taki lotny, a spokojnie ustawiony. Bez różnicy dla niej czy wystawia dolnym sposobem czy górnym, bo i tak idzie świeczka (często niedokładna)...

Serbia - Japonia (juniorki)
Tutaj poszukuje value.
Tak jak filip napisał, Serbia nie ma tutaj nadzwyczajnego rocznika. Gubią się w przyjęciu, wielkiej siły ognia w ataku też nie ma.
Japonki pokazują, że zrobiły progres. Grają bardzo szybką, kombinacyjną siatkówkę. Ogólnie Japonia mogłaby mocniej namieszać, ale najbardziej brakuje im centymetrów.
Spodziewam się wyrównanych setów, jak i samego mecz. Jak Japonki nie dadzą się stłamsić blokiem, to mogą sprawić małą niespodziankę. Za to Azjatki mogą je zmęczyć długimi wymianami ;)
Moje propozycje:
Japonia +1.5 --- 2.10 @ Unibet ✅ 3-2
Japonia wygra --- 3.20 @ Unibet ⛔ 3-2
 
R 0

robeee

Użytkownik
Witam.

W oko wpadł mi towarzyki mecz kobiet Kazachstan-Białoruś.
Kursy jako faworytki wskazują ekipę Kazachstanu, która nie wygrała nic od ponad roku. Może ma ktoś jakieś info n/t tego meczu (składu Białorusi) - grają od 14.00.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Witam.

W oko wpadł mi towarzyki mecz kobiet Kazachstan-Białoruś.
Kursy jako faworytki wskazują ekipę Kazachstanu, która nie wygrała nic od ponad roku. Może ma ktoś jakieś info n/t tego meczu (składu Białorusi) - grają od 14.00.
Kazachstan
S: Korinna Ishimtseva, Irina Lukomskaya
MB: Olga Nassedkina, Lyudmila Anarbayeva, Yelena Gordeyeva
WS: Irina Shenberger, Sana Jarlagassova, Inna Matveeva, Tatyana Mudritskaya, Lyudmila Isaeva
L: Marina Storozhenko, Tatyana Afanasieva
Białoruś:
S: Natalia Tsupranova (1988, Minchanka), Marina Kuchko (1991, Volyn-Universitet, Ukraine);
Opp — Kristina Mihaylenko (1992, Legionovia, Poland), Victoria Emelyanchik (1989, Neman-GrGU);
MB — Vera Klimovich (1988, Lokomotiv, Azerbaijan), Anzhelika Borisevich (1995, Neman-GrGU), Anna Tupikina (1992, Minchanka);
OH — Nadezhda Molosay (1990, Atlant), Tatiana Serik (1992, Zhemchuzhina Polesia), Anastasia Gorelik (1991, Minchanka);
L — Olga Pavlyukovskaya (1988, Communalnik), Elena Burak (1993, Minchanka).
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Puchar Jelcyna 2013​

XI edycja turnieju o Puchar Borysa Jelcyna odbędzie się w dniach 26-30 czerwca w Jekaterynburgu.
Grupa A:
- Rosja
- Japonia
- Kuba
Grupa B:
- Polska
- Włochy
- Dominikana


Program Pucharu Jelcyna:
26.06
10:00, Polska - Kuba (mecz towarzyski)
12:00, Włochy - Dominikana
15:30, Rosja - Japonia
27.06
11:00, Japonia - Dominikana (mecz towarzyski)
13:00, Polska - Włochy
15:00, Rosja - Kuba
28.06
11:00, Rosja - Włochy (mecz towarzyski)
13:00, Polska - Dominikana
15:00, Kuba - Japonia
29.06
11:00, mecz o 5 miejsce
13:00, I półfinał
15:00, II półfinał
30.06
11:00, mecz o 3 miejsce
13:00, FINAŁ​

Składy zespołów:
Rosja
Rozgrywające: Jekatierina Pankowa, Anna Matienko
Atakujące: Natalia Obmoczajewa, Daria Isajewa, Natalia Malych
Środkowe: Irina Zariażko, Maria Borodakowa, Anastazja Szliachowaja, Waleria Gonczarowa, Natalia Dianskaja
Przyjmujące: Aleksandra Pasynkowa, Wiktoria Czaplina, Ksenia Bondar
Libero: Swietłana Kriuczkowa, Anna Malowa, Aleksandra Winogradowa
Japonia
Rozgrywające: Kaname Yamaguchi, Ayano Nakaoji, Misaki Tanaka
Skrzydłowe: Akari Oumi, Ayumi Nakamura, Ayuka Hattori, Yuka Imamura, Masami Takahashi, Shiho Yoshimura, Rika Kawashima, Hisae Watanabe
Środkowe: Mai Okumura, Naoko Ietaka, Yumi Terai, Mika Matsuzaki
Libero: Arisa Sato, Akane Yamagishi
Kuba
Rozgrywające/Atakujące: Lilianny Marsillian, Ana Cleger
Środkowe: Alena Rojas, Daymara Lescay, Rosana Giel, Heydi Rodriguez
Przyjmujące: Melisa Vargas, Yoana Palacios, Sulian Matienzo, Jennifer Alvarez, Dairilys Cruz
Libero: Emily Borrell
Polska
Rozgrywające: Dorota Wilk, Marta Szymańska
Atakująca: Tamara Kaliszuk
Przyjmujące: Justyna Raczyńska, Natalia Nuszel, Anna Grejman, Ewa Śliwińska, Natalia Kurnikowska
Środkowe: Justyna Łukasik, Aleksandra Sikorska, Katarzyna Połeć, Dominika Nowakowska
Libero: Dorota Medyńska, Agata Durajczyk
Włochy
Rozgrywające: Letizia Camera, Martina Balboni
Atakujące: Valentina Zago, Marika Bianchini
Środkowe: Martina Guiggi, Marina Zambelli, Sara Alberti
Przyjmujące: Carolina Costagrande, Valentina Fiorin, Indre Sorokaite, Valentina Tirozzi
Libero: Enrica Merlo, Immacolata Sirressi
Dominikana
Rozgrywające: Niverka Marte, Carla Echenique
Atakujące: Jeoselyna Rodriguez, Sidarka Nuńez, Altagracia Mambru
Przyjmujące: Yonkaira Peńa, Yeniffer Ramirez
Środkowe: Candida Arias, Marianne Fersola, Annerys Vargas, Marifranchi Rodriguez
Libero: Ana Binet

Oficjalna strona turnieju !
Składy będą chyba właśnie tak wyglądać. Mam nadzieję, że większych pomyłek nie zrobiłem.
CAŁY TURNIEJ BĘDZIE TRANSMITOWANY PRZEZ STACJĘ ORANGE SPORT ;)

Zapraszam do dyskusji, pisania analiz i podawania typów !​
 
D 13

damianp

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie Mistrzostw U20.
Czy Meksykanki maja szanse jeszcze na 4 miejsce? W przypadku np. porażki USA jutro 0-3?
Będą miały lepszy bilans setow od USA.
Czy tez licza się bezpośrednie mecze?

Dzieki z góry za odpowiedź. ????
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Mam pytanie odnośnie Mistrzostw U20.
Czy Meksykanki maja szanse jeszcze na 4 miejsce? W przypadku np. porażki USA jutro 0-3?
Będą miały lepszy bilans setow od USA.
Czy tez licza się bezpośrednie mecze?

Dzieki z góry za odpowiedź. ????
Na tą chwilę Meksyk awansuje z grupy, a USA nie.
USA żeby awansować musi ugrać jutro min. 2 sety z Rosjankami, co da im punkt przewagi. W przypadku porażki 0-3, 1-3 Amerykanki odpadają.
Jeśli się nie mylę, to przy równej liczbie punktów liczy ratio setowe zespołów.
Przy sprawdzaniu tabel polecam korzystać z oficjalnych stron turnieju, a nie livesportsów itp ;)
http://www.fivb.org/EN/volleyball/competitions/U20/2013/Results.asp
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Puchar Jelcyna.

Włochy - Dominikana​

Pierwsze spotkanie w grupie B. Włoszki oczywiście nie w najsilniejszym zestawieniu, ale jest kilka ciekawych i bardzo dobrych zawodniczek. Dominikanki bez kilku bardzo ważnych zawodniczek, które może być ciężko zastąpić.
W Pucharze Panamerykańskim Dominikanki przegrały dopiero w finale (0:3 z USA), ale według mnie swojej najlepszej siatkówki nie grały. Przeciętnie grała liderka tego zespołu Bethanie De La Cruz, której akurat w Pucharze Jelcyna zabraknie (tak samo jak podstawowej przyjmującej Rivery). Sporym problemem Dominikanek jest przyjęcie zagrywki. Całkiem niezła środkowa Vargas.
Włoszki tak jak pisałem nie w najsilniejszym zestawieniu. Są jednak Costagrande, Guiggi, Sorokaite, Merlo. Mam nadzieję, że rozgrywać będzie Letizia Camera, która miała świetny sezon w Conegliano. Jest kilka młodych zawodniczek, które pewnie dostaną swoje szanse, ale nie wygląda to najgorzej. Bardzo mocno (w porównaniu do Dominikanek) obsadzona pozycja przyjmujących. Tutaj może być spora przewaga Włoszek.
Turniej towarzyski, więc nie ma co się podpalać. Dominikanki od jakiegoś czasu zrobiły spory postęp i są w stanie walczyć z teoretycznie lepszymi zespołami. Tylko, że bez Bethanie De La Cruz większego sukcesu im nie wróżę.
Typ:
Włochy @ 1.60 Bet365 ✅

Transmisja na Orange Sport ! ;)
 
kamil1989 963

kamil1989

Użytkownik
Chiny U20 - Kolumbia U20
over 157,5 pkt. 5,00 Marathonbet ⛔
Mecz praktycznie o nic, bo Chinki mają już zapewnione 1 miejsce, a Kolumbijki będą na miejscu 4 w grupie. Chinki grają na tym turnieju bardzo dobrze, są faworytkami nawet do złota. Spodziewam się jednak nieco rezerwowego składu ze strony Azjatek. Kolumbijki pokazały się z dobrej strony w meczu z Tajlandią i jeżeli zagrają na takim samym poziomie jak w tamtym meczu, seta są w stanie ugrać. ;)
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Polska - Kuba (Towarzyski Rosja)
Polki pojechały na turniej do Rosji w składzie iście młodzieżowym i nie bardzo wiem kto tam ma zdobywać punkty. Bo solidnej zawodniczki na próżno szukać. Kubanki skład praktycznie taki sam jak na PanAmerican Cup. Czy wirtuozerii nie ma ale siła na skrzydłach 3 razy większa niż w reprezentacji Polski. Co powinno w zupełności wystarczyć.

Typ:Kuba @ 1.50 b365 (obecnie 1.45)⛔
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Japonia - Peru (juniorki)
Wzrosły kursy na Japonki, dzięki czemu można teraz spokojnie próbować.
Japonia prezentuje sporo wyższą kulturę gry. Ładnie się ustawiają, wszystko ma jakiś sens. Grają szybko. Tak jak pisałem wcześniej, największy minus to wzrost.
Peru jednak w odróżnieniu do Serbek, wysokich siatkarek w składzie dużo nie ma. Jest Leyva i Lopez, a dalej właściwie podobne kurduple do Azjatek. Peru więc raczej dużej przewagi na siatce mieć nie będzie, zresztą z Tajwanem w bloku było 10-11.
Nie bardzo więc widzę płaszczyzny, w której Peru mogłoby zrobić sporą przewagę. Muszą liczyć na Leyvę i Milagros - bez tych zawodniczek nie mają w tym meczu szans. U Japonek atak jest dużo bardziej rozłożony.
Handicapy odpuszczam, bo Japonki też potrafią się rozluźnić i sypać darmowym punktem. Niemniej - Japonia zrobiła progres i to jest poziom wyżej od Tajwanu w tej chwili, a Tajwan 3-2 wymęczył z Peru w grupie...
Moje propozycje:
Japonia wygra --- 1.40 @ Bet365, Bwin ✅ 3-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Puchar Jelcyna.


Polki dzisiaj pokonały Kubanki (3:1) w meczu towarzyskim, który nie zaliczał się do Pucharu Jelcyna.
Włoszki w sumie dosyć pewnie pokonały Dominikanki (3:0).
Co można powiedzieć o Polkach.
Mnie osobiście zaskoczyły pozytywnie, ale ten poziom wystarczył na przeciętnie grające Kubanki. Z Włoszkami to według mnie nie wystarczy.
Przede wszystkim gra wygląda schematycznie, mało szybkich piłek do skrzydeł, ale w sumie Szymańska czy Wilk to wielkie zawodniczki nie są i nie będą. Bardzo pozytywne wejście Grejman. Dobry mecz Kurnikowskiej. Słabiutko zagrała podstawowa atakująca Kaliszuk i naprawdę znacznie lepiej wyglądała jej zmienniczka Śliwińska. Łukasik i Sikorska to przynajmniej dla mnie takie trochę dwie defensywne zawodniczki. W bloku nieźle sobie radzą, ale w ataku wygląda to kiepsko. Tutaj może zagrać Połeć. Libero mamy akurat na dobrym poziomie. Zarówno Durajczyk jak i Medyńska są w stanie zapewnić nam dobre przyjęcie i sporo obron.
Włoszki w całkiem przyzwoitym składzie dzisiaj rozpoczęły. Camera na rozegraniu według mnie zagrała słabe spotkanie. Sporo niedokładności, średnie piłki zwłaszcza do Guiggi. W klubie grała szybko i naprawdę fajnie, może jutro będzie lepiej. Po przekątnej z rozgrywającą grała Sorokaite i zagrała dobre spotkanie. Para przyjmujących Tirozzi-Fiorin na znacznie wyższym poziomie od Polek. Na środku prym wiedzie oczywiście Guiggi, ale Alberti też prezentuje się nieźle. Merlo to ścisła czołówka libero na świecie.
Włoszki mają bardzo dobrą zagrywkę. Trzy zawodniczki w dzisiejszym meczu (Guiggi, Sorokaite, Tirozzi) zagrywały z wyskoku, a to w żeńskiej siatkówce nie jest częsty obrazek.
Polki mają przeciętny skład. Siła na siatce, na skrzydłach zdecydowanie po stronie Włoszek. Zagrywką Włoszki również mogą Polkom strasznie utrudnić grę.
Typy:
Włochy @ 1.24 Pinnacle ⛔
Włochy (-1.5 seta) @ 1.52 Pinnacle ⛔

Żenua...
 
borys_91 1

borys_91

Użytkownik
Odnośnie jutrzejszego meczu Włoszek z Polkami to znalazłem tym under 160,5 ptk po kursie w okolicach 1,90. Myślę, że to spora promocja, bo widziałem dziś &quot;nasze&quot; w tym towarzyskim meczu z Kubankami i jak podkreślił to wyżej fachowiec, którego podziwiamhttp://forum.bukmacherskie.com/members/redwitz-u48365.html nic wielkiego nie grały, a o poza tym o postawie naszych przeciwniczek lepiej nic nie pisać, bo w sumie nie dawały zbytnio rady w żadnym elemencie siatkarskiego rzemiosła, a i tak urwały nam seta. Na pewno Polki należy pochwalić, że walczyły, ale Włoszki ograły dziś Dominikanki, które przecież nie są jakimiś ogórkami w kobiecej siatkówce. Myślę, że jutro z nami też powinny uporać się w trzech setach bez większego problemu, a jeśli tak będzie to under 160,5 pkt powinien lekko wejść.
Siatkówka kobiet, Memoriał B. Jelcyna.
POLSKA : WŁOCHY
Typ: Under 160,5 pkt
Kurs: 1,90
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Dziś zaczynają się MŚ U19 w siatkówkę mężczyzn, mam na pierwszy dzień kilka naprawdę ciekawych propozycji.

Kuba - Turcja​

Tutaj po prostu nie może być innego wyniku jak tylko pewne zwycięstwo Kubańczyków.

Wiadomo jakim potencjałem siatkarskim dysponuje ten kraj. Oni w wieku 19 lat grają już na takim poziomie, że podejmują walkę z reprezentacjami seniorów (co widzimy m.in w tej edycji LŚ).

Kuba U19 to Mistrz Ameryki sprzed roku, na tym turnieju stracili jednego jedynego seta z USA w półfinale. Mają w składzie kilku zawodników o zdecydowanie ponadprzeciętnych umiejętnościach, ale jeden z nich wyróżnia się najbardziej. Osmany Uriarte bo o nim mowa to MVP wspomnianych wcześniej Mistrzostw Ameryki, a za razem najlepiej serwujący i punktujący zawodnik turnieju.

Ale nie ma co się dziwić, ten gość ma 197 cm wzrotu i zasięg w ataku na poziomie 352 cm (????) . Dla porównania najwyżej łapiący w ataku zawodnik Turcji to Enaboifo (336 cm). Co ciekawe Uriarte nie jest wcale najwyżej skaczący zawodnik Kuby, bo kilku chłopaków ma tam zasięg w ataku na poziomie nawet 360 cm!!

Ten mecz będzie jak pojedynek Licealistów z wczesnym gimnazjum. Kuba z takimi warunkami będzie wbijała gwoździe nad Turasami w co drugiej akcji. Nie widzę tutaj szans dla Europejczyków.

Kuba (1.45) Totomix ⛔
(1.37) Betcity


Potem jeszcze wrzucę dwa typy, które mam na oku
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
K 65

konji

Użytkownik
Mam do was, znawców siatkówki, pytanie. Otóż w rozpoczynających się dziś MŚ U19 w siatkówce dojdzie o 23. do spotkania pomiędzy Iranem i Finlandią. Kurs na Finów wynosi 3.25. O ile w siatkówce seniorskiej mam jako-takie rozeznanie, o tyle w rozgrywkach juniorów jestem praktycznie zielony i chciałbym spytać, czy ktoś potrafi miarodajnie ocenić potencjały obu tych drużyn. Na pierwszy rzut oka widzę bowiem w tym kursie na Finlandię spore value. Z góry dziękuję za jakieś wskazówki!
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Jak juz grac to na Iran. Tam zawsze czy to kadeci czy juniorzy prezentuja wysoki poziom. Finlandia to sredniak europejski,chociaz na ostatnich mistrzostwach europy zajeli 4 miejsce. Dla mnie dosyc mocnym faworytem jest Iran. Trzeba jednak uwazac,bo to tylko reprezentacje juniorow.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Iran - Finlandia

MŚ Kadetów.

Co tu dużo mówić, faworyt tego meczu jest tylko jeden i jest to zdecydowanie Iran. Mistrz Azji sprzed roku, gdzie irańscy kadeci po drodze po tytuł potrafili pokonać bardzo mocne reprezentacji Japonii i Chin. MVP tamtego turnieju został Akbar Valaei, który jest zdecydowanie największą gwiazdą zespołu Iranu (co ciekawe jedynie 187 cm wzrostu, ale potężny wyskok i aż 340 cm zasięgu w ataku).

Finowie wielkiego rocznika U19 nie mają. Na ME, które odbyły się bardzo niedawno zaprezentowali się całkiem nieźle, ale przeciwko rywalom większej klasy, dostali gładkie baty. Rosja i Polska zlała ich po 3:0.

Iran młodsze roczniki zawsze ma klasowe, oni z reguły w wieku 19 lat podobnie jak Kubańczycy są już zawodnikami ukształtowanymi, w przeciwieństwie do Europejczyków, którzy odstają warunkami fizycznymi.

Na poprzednim MŚ Iran potrafił nawet pokonać późniejszych triumfatorów, Serbów z Urosem Kovacevicem.

Patrząc na warunki fizyczne Irańczyków no to... to są byki po 2 metry wzrostu, aż 6 zawodników w zespole ma wzrost 2 metry i więcej. No a Finów takich zawodników jest jedynie dwóch.

Iran nie powinien mieć tutaj najmniejszych problemów z wygraniem.

Iran (1.32) B365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
yvel 19

yvel

Użytkownik
Zapomnieliście dodać, że &quot;kadeci&quot; z Iranu mają zdecydowanie ponad 19 lat. I jak najbardziej polecam grać coś w ich stronę.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Puchar Jelcyna.

Tym razem króciutko, bo według mnie rozpisywanie się nie ma większego sensu.
Rosja - Włochy @ 1.30 ⛔
Polska - Dominikana @ 1.20 ⛔
1.56 Bet365 ⛔
Dlaczego tak ?
Rosjanki takim składem będą chyba grały na Uniwersjadzie (tak mi się wydaje, ale mogę się mylić). Podchodzą do tego turnieju bardzo poważnie. Mecz z Włoszkami nie jest rozgrywany w ramach Pucharu Jelcyna, jest to mecz towarzyski.
Włoszki dzisiaj pokpiły sprawę. Zagrały słabiutkie spotkanie. Nie widać u nich świeżości.

Co do Polek to mnie to zwycięstwo z Włoszkami jakoś szczególnie nie przekonuje. Grają przyzwoicie, jest kilka ciekawych nazwisk i na Dominikanę bez swoich największych gwiazd to powinno wystarczyć.

EDIT: Kompletne nieporozumienie...
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Co do Polek to mnie to zwycięstwo z Włoszkami jakoś szczególnie nie przekonuje.
To samo pisaliście po spotkaniu z Kubą...
Ja tam się nie znam, ale i Kubanki i Włoszki Polki w zasadzie rozbiły...Więc albo i Kubanki i Włoszki pokpiły sprawę rozgrywając sobie sparingi albo Polki graja naprawdę dobrze...Do oceny pozostawiam specom...Ale wyniki robią wrażenie.
Mecz z Włoszkami nie jest rozgrywany w ramach Pucharu Jelcyna, jest to mecz towarzyski.
To odbywa się to na Pucharze Jelcyna ale nie w jego ramach ?

E mariok // tak, są dwie grupy po 3 drużyny, te które nie grają grupowego mają towarzyski.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Wkraczamy w decydującą fazę pojedynków u juniorek.
Z Ćwierćfinałów polecam pograć faworytów:
Chiny @ 1.25 MarathonBet, BetCity ✅ 3-0
Rosjanki to drużyna ze sporym potencjałem, ale mają często przestoje. Do tego jak to Rosjanki, są dość drętwe, przez co uciekają im czasem okazje do kontr. Chinki to już ograna drużyna, mają swoją liderkę, która w tym roku może pojawić się na WGP. Szybkie piłki, dobra obrona, wykończą je dłuższymi akcjami.
Turcja -1.5 @ 1.40 BetCity ⛔ 0-3
Japonki tak jak już podkreślałem - za mało centymetrów do gry z najlepszymi. Mają niezłą drużynę, grają fajną, szybką siatkówkę, ale na ogarnięte blokujące to malutko. Ponadto potrafią robić też sporo błędów. By pewnie wygrać trzeba tylko trzymać koncentrację od początku do końca.

Czechy - Egipt
To też ćwierćfinał, tylko o miejsca 9-16. Faworytem gospodynie.
Nie po raz pierwszy Czeszki są przecenianie na tym turnieju. Ogólnie spodziewałem się po ich grze dużo więcej, ale robią masę błędów. Portoryko grało z nimi dwa sety na równi.
Egipt, drużyna afrykańska, ale to nie jest tak, że nic nie potrafią. Są dość drętwe, ale mają postacie, które dysponują mocnym atakiem. Potrafią ustawić blok i nie oddają aż tak dużej liczby punktów rywalowi.
Ja tu węszę niespodziankę. Egipt był blisko seta z Włoszkami i Rosją (prowadziły 24-20), to pora teraz na nagrodę i zapewnienie sobie 13 miejsca.
Moje propozycje:
Egipt +2.5 --- 1.72 @ Unibet ✅ 3-2
Egipt wygra --- 5.50 @ Bet365, MarathonBet ⛔ 3-2
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom