>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pozostałe rozgrywki 2013

Status
Zamknięty.
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Króciutko.
Rumunia - Czechy

Kwalifikacje do Mistrzostw Europy kobiet, pierwszy mecz w Rumunii.
Rumunki skład mają bardzo przeciętny i nie będę tutaj lał wody.
Nie jest to jakaś wielka reprezentacja. Brakuje chyba największej gwiazdy Carmen Turlei.
Czeszki wydaje mi się, że w optymalnym zestawieniu. Są Havelkova, Havlickova, Rossi, Monzoni, Plchotova, Muhlsteinova. Skład całkiem przyzwoity. W poprzednim sezonie wygrały Ligę Europejską, więc nie jest tak źle.
Nie powinno być większych problemów.
Typ:
Czechy @ 1.45 Marathonbet ✅


Kwalifikacje do Mistrzostw Europy mężczyzn, pierwszy mecz w Grecji.
Obie drużyny ostatnio zapewniły sobie udział w 3 rundzie (ostatniej) eliminacji do Mistrzostw Świata.
Grecy pokonali 3:2 Norwegię, 3:0 Szwecję i 3:0 Islandię.
Belgia wygrała 3:1 z Austrią, 3:1, 3:0 z Irlandią i 3:1 z Rumunią.
Grecy ostatnio przechodzą kryzys. Liga znacznie słabsza, reprezentacja też nie najmocniejsza. Liderami drużyny są Mitar Djuric i Andreas-Dimitrios Fragkos. Djuric znany z występów w Trento w reprezentacji gra na pozycji atakującego. Dostaje sporo piłek, ale mnie na ataku nigdy nie przekonywał. Fragkos występował w A1 (furory nie zrobił), ale to przyzwoity przyjmujący, zwłaszcza w ofensywie daje radę. Są jeszcze Prousalis czy Christofidelis.
Belgia ma ciekawy skład. Rozgrywa doświadczony Depestele. Po przekątnej z rozgrywającym gra Tuerlinckx. Bardzo ciekawie się zapowiadał, ale jak na razie wielkiej kariery nie zrobił. Na przyjęciu Deroo, Klinkenberg i Verhanneman. Sam Deroo ma chyba zagwarantowane miejsce w składzie. Młody, ale już prezentuje bardzo wysoki poziom. Na środku Verhees i Van De Voorde.
Belgia gra fajną siatkówkę. Depestele rozgrywa bardzo szybko, kombinacyjnie. Idealnie do tego stylu gry pasują Tuerlinckx, Deroo czy Verhanneman. Greków dawno w akcji nie widziałem. Większy potencjał zdecydowanie po stronie Belgów, którzy są półkę wyżej od rywali. Jedynym atutem dla Grecji może być własny parkiet, ale czy to wystarczy ?
Typ:
Belgia @ 1.62 ComeOn ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Włochy - Rosja
No na dziś te mecze z Montreux ciężkie do grania. Ten wydaje się być najokazalszy.
Włoszki mają niezłe przyjęcie. Sporo jednak gubią punktów przez błędy w ataku. Środek całkiem w porządku. Trochę strach zawsze o Diouf i Bosetti. Pierwsza mimo, że punktów zwykle zdobywa najwięcej, to od optymalnej formy daleka jeszcze, druga wydaje się zmęczona i nie daje tyle ile może w ataku.
Rosja to mniej ułożona drużyna. Dużo tam chaosu. Też dużo pomyłek w ataku. Po środkowych spodziewałem się więcej, Dianskaya jest szybka jak na Rosjankę, ale jakiegoś niezwykłego ataku nie ma.
Ogólnie powinien być dość wyrównany mecz. Włoszki są lepiej zorganizowane, lepiej bronią i to może zaważyć. Jeśli nie popełnią więcej błędów od Rosjanek, to myślę, że wślizgną się do finału.
Moje propozycje:
Włochy wygrają --- 1.80 @ Unibet, Bwin, Expekt, SportingBet, BetCity ⛔ 2-3
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Włochy - Dominikana
C. Chirichella - P. Rivera

Wybierałem między tym, a Rivera over 9.5.
Zestawienia takiego nie rozumiem - przyjmująca vs. środkowa. Chirichella mimo, że ładna, to jeszcze nie doświadczona, wczoraj waliła kompletnie na oślep, w sam środek bloku. Pierwszy mecz z Japonkami miała super, a potem kolejne to już przeciętność duża.
Rivera będzie miała sporo więcej szans do ataku. Ona w tym turnieju zdobywa najwięcej punktów dla swojej drużyny. Umiejętności też po prostu wyższe.
Może być różnie, ale będzie bardzo trudno, by taki zakład nie wszedł. Tutaj powinno być co najmniej -2.5 handi na Riverę...
Moje propozycje:
Rivera więcej punktów --- 1.80 @ BetCity ✅ 6-13

A typowanie 1X2 zostawię sobie na LIVE ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Francja - Ukraina (kwalifikacje do ME kobiet)
Rewanżowy mecz baraży o ME kobiet. W Pierwszym spotkaniu wygrały Ukrainki w stosunku 3-1. 3 sety rozstrzygane były na przewagi. Ukrainki nadal bez swojej najlepszej zawodniczki Marczenko. Francja u siebie to zespół bardzo trudny do pokonania zdarzało im się we własnej hali nawet nawiązać walkę z dużo wyżej notowanymi Serbkami. W pierwszym spotkaniu Ukrainki miały ogromne problemy z przyjęciem 15 błędów w przyjęciu to liczba rażąca. 0% przyjęcia perfekcyjnego też samo mówi za siebie. Francja przegrała pierwsze spotkanie przez błędy własne 18 błędów w polu serwisowym plus również dwucyfrowa liczba błędów w ataku uniemożliwiła im rozstrzygnięcie tamtego spotkania na swoją korzyść. Dzisiaj wystarczy troszeczkę te błędy ograniczyć i to powinno dać efekt w postaci łatwego zwycięstwa i kolejno o wszystkim rozstrzygnie złoty set.

Typ:Francja -1.5 @ 1.65 b365 3-2⛔
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Bułgaria - Serbia
Trzy kupony z jednego spotkania - trochę poszalałem, ale chyba warto.
Pierwszy mecz (sobotni) wygrały Serbki 3-2. Mecze rozgrywane są na zasadach Ligi Europejskiej - więc sety gramy do 21 - czyli linia ustawiona jest tak, że przy tie-breaku może nie wejść (w sobotę było 171 punktów w 5 setach). Under w ciemno do grania.
Ponadto. Tutaj zamieszczam statystyki poprzedniego meczu. Jak widać - Serbki grają młodym składem, nieobytym. Kecman, Roanic, Helic, Stevanovic, Bursac - to nie są siatkarki z wysokiej półki - przynajmniej na razie, raczej wschodzące nadzieje serbskiej siatkówki. Blagojevic i libero Rosic - to już nazwiska, które zasłynęły w światku i grały w lepszych drużynach.
Skład Bułgarek - sporo podstawowych zawodniczek: libero Filipova, rozgrywająca Nenova, przyjmujące Rabadziheva i Vasileva. Właściwie to brakuje atakującej Nikolovej i środkowej Filipovej. Tak to trzon jest utrzymany, a Bułgarki to nie byle kto.
Dla mnie Bułgaria jest lekkim faworytem, może formy jeszcze odpowiedniej nie mają, ale doświadczeniem przebijają swoje rywalki. Ponadto - grają w Sofii. Do szybkiego złapania. Nie widziałem, żeby inne buki wystawiały ofertę na sobotę, więc na niedzielę też może tylko u ruskich wisieć.
Moje propozycje:
Under 178.5 --- 1.90 @ BetCity ZWROT 188
Bułgaria +9.5 --- 1.90 @ BetCity
ZWROT 97-91
Bułgaria wygra --- 3.21 @ BetCity
ZWROT 3-2
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka – Kwalifikacje do Mistrzostw Europy – Trzecia runda
Spotkanie: Łotwa – Turcja
Typ: 2 ⛔
Kurs: 2,00
Buk: Unibet
Data i godzina: 9.06.13, 16:00

Dziś o godz. 16:00 rozstanie rozegrany mecz rewanżowy trzeciej rundy kwalifikacji do ME między siatkarskimi reprezentacjami Łotwy i Turcji. Zwycięzca dwumeczu pojedzie na Mistrzostwa Starego Kontynentu, które zostaną rozegrane we wrześniu 2013 roku w Danii i Polsce. W pierwszym meczu Turcja wygrała z łotewskimi siatkarzami 3:0 (-20,-17,-23).

Łotewscy siatkarze w eliminacjach do ME trafili w drugiej rundzie do grupy F – z Francją, Hiszpanią i Węgrami. Dzięki zwycięstwom z Hiszpanami i Węgrami zajęli, ku zaskoczeniu wielu znawców siatkówki, drugie miejsce w grupie, co dało prawo do gry w barażach. Liderem zespołu jest Gundars Celitans – obecnie atakujący Büyükşehir Belediyesi Stambuł, wcześniej gracz Casy Modena, AS Cannes czy Łokomotivu Biełgorod. Siatkarz z Łotwy zdobył w 2009 roku Puchar CEV. Łotwa raz w historii wystąpiła w ME – w 1995 w Grecji zajęła 11. Miejsce w ME.

Turcy to ekipa znana na europejskiej scenie siatkarskiej. Uczestnicy MŚ w 1966 i 1998 roku, ME w 2009 i 2011 roku. Największym sukcesem tureckiej reprezentacji jest 2. Miejsce w Lidze Europejskiej 2012. Można więc powiedzieć, że turecka siatkówka jest „na fali”. W eliminacjach Turcy trafili do grupy A z Białorusią, Portugalią i Wielka Brytanią. Jednym punktem przegrali pierwsze miejsce z Białorusią, która zapewniła sobie debiutancki udział w mistrzostwach. Jeśli spojrzymy na kadrę Turcji znajdziemy tam siatkarzy o europejskim uznaniu. Emre Batur – MVP Ligi Europejskiej 2012, środkowy Halbanku Ankara, Serhat Coskun – najlepszy punktujący Ligi Europejskiej 2012, atakujący Halbanku Ankara. Warto też powiedzieć o sukcesach tureckich drużyn na arenie europejskiej. Ekipa Halbanku Ankara to triumfator Pucharu CEV sezonu 2012/2013, Maliye Milli Piyango to półfinalista tych rozgrywek, Galatasaray to ćwierćfinalista Challange Cup, a Arkas Spor to ćwierćfinalista Ligi Mistrzów (ekipa ta wyeliminowała Skrę Bełchatów z rozgrywek i toczyła zacięty boj z Zaksą Kędzierzyn-Koźle). Krótko mówiąc, turecka siatkówka stoi na zdecydowanie wyższym poziomie niż łotewska.

W obliczu sukcesów Turcji w europejskiej siatkówce, można by rzec że na Łotwie tylko mróz, brak zimnioków, zima i śmierć. Politbiuro co prawda nie prześladuje, hale to nie gułag, ale halucynacje z siatkarskiego niedożywienia do znany fakt. Łotwa nie pojedzie na ME. Ale to dobrze, ich trud skończony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Bułgaria - Serbia (juniorki)
Mecz towarzyski przygotowujący obydwie drużyny do zbliżających się wielkimi krokami Mistrzostw Świata. Gospodarzem jest Bułgaria.
Bułgarki chyba zrobiły progres od sierpniowych Mistrzostw Europy, gdzie zajęły dopiero 11 miejsce. Todorova i 2x Dimitrova to jasne punkty drużyny, warto zwrócić na nie uwagę. W maju dość niespodziewanie pozbawiły awansu Niemki - w turnieju eliminacyjnym. Oficjalnego składu na ten mecz nie znalazłem, ale zapewne wielkich braków nie ma, bo MŚ tuż tuż.
Serbki to wicemistrzynie Europy 2012, skład sprawdzony, taki jaki grał w sierpniu w Turcji (Potwiedzenie). Zawodniczki z krajowej ligi, zgrane. Serbki zawsze miały silną młodzież i tutaj też można wyciągnąć kilka nazwisk, choć wydaje mi się, że największą siłą jest zespołowość.
Mecz na trudnym terenie, ale po takim kursie trudno mi nie spróbować zagrać w stronę gości. Z Bułgarkami łatwo nie będzie i mogą mocno zamieszać na MŚ, ale faworytem dla mnie jednak są Serbki.
Moje propozycje:
Serbia wygra --- 2.00 @ Bet365 ✅ 1-3
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Dominikana - Meksyk
Ostatnia kolejka fazy grupowej. Dominikana prowadzi w grupie po dwóch zwycięstwach.
Nie mam pewności, ale aby Dominikanki utrzymały swoją lokatę potrzeba na pewno 2 setów, a możne nawet i jednego, nie chce mi się zagłębiać w jakieś liczenia ratio itp. (punktacja za zwycięstwo na tym turnieju jest inna - od 0 do 5 punktów można zdobyć w meczu).
Oprócz tego wykluczenie libero chyba atmosfery nie poprawiło, a na pewno pogorszyły przyjęcie. Zespół ma potencjał, ale wyniki dalej nie są najlepsze, w Montreux też ta była dziwna. Robią sporo błędów własnych.
Meksyk z juniorskim składem. Jest kilka zawodniczek, na które warto zwrócić uwagę, jak Isiordia czy Bricio.
Myślę, że warto spróbować pograć przeciwko Dominikanie. Trudno mieć do nich zaufanie, a możliwe, że trochę pograją rezerwami, choć też czy to Bethania de la Cruz czy Rivera nie grają nic wielkiego. Kurs zachęca.
Moje propozycje:
Meksyk +2.5 --- 3.28 @ PinnacleSports ⛔ 3-0
 
czerwonatruskawka 349

czerwonatruskawka

Użytkownik
Bułgaria - Macedonia
Bułgarzy wystapią dzisiaj w rezerwowym składzie, kurs na Macedonie wynosi 3,20 jak myślicie opłaca się ich grać? Macedonia troche cienka jest i nie wiem czy nawet z rezerwami Bułgari sobie poradzą...
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Bułgaria - Macedonia

Bułgarzy wystapią dzisiaj w rezerwowym składzie, kurs na Macedonie wynosi 3,20 jak myślicie opłaca się ich grać? Macedonia troche cienka jest i nie wiem czy nawet z rezerwami Bułgari sobie poradzą...
Macedonia nie jest taka cienka w el do MŚ z kwitkiem odprawili Ukraińców do domu. Nikola Gjorgiev robi tam robotę.
 
M 0

mateeo1

Użytkownik
Właśnie miałem o tym pisać z tego co przetłumaczył mi googlowski tłumacz, trener bułgarii ma dać odpocząć zawodnikom którzy grali z Francja a z Macedonią mają grać zmiennicy. Jestem ciekawy bo jutro jest chyba drugi mecz i może jutro wyjdą mocniejszym składem. Chciałem grać na Bułgarów - 2,5 albo undera 185 po 1,85 ew. under 160 po 2,3 ale chyba jednak odpuszczę.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Właśnie miałem o tym pisać z tego co przetłumaczył mi googlowski tłumacz, trener bułgarii ma dać odpocząć zawodnikom którzy grali z Francja a z Macedonią mają grać zmiennicy. Jestem ciekawy bo jutro jest chyba drugi mecz i może jutro wyjdą mocniejszym składem. Chciałem grać na Bułgarów - 2,5 albo undera 185 po 1,85 ew. under 160 po 2,3 ale chyba jednak odpuszczę.
Rezerwy Bułgarów to oni mogą odprawić dość łatwo o ile sami podejdą do tego spotkania poważnie. Bo Bułgaria nie licząc Penczeva to rezerwowych nie ma.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Rezerwy Bułgarów to oni mogą odprawić dość łatwo o ile sami podejdą do tego spotkania poważnie. Bo Bułgaria nie licząc Penczeva to rezerwowych nie ma.
A Milushev ? A Bratoyev ? Ktoś z dwójki środkowych Samunev, Gotsev ?
Szału oczywiście nie ma, ale tak jak napisałeś w Macedonii wszystko zależy od postawy atakującego Gjorgieva.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
A Milushev ? A Bratoyev ? Ktoś z dwójki środkowych Samunev, Gotsev ?
Szału oczywiście nie ma, ale tak jak napisałeś w Macedonii wszystko zależy od postawy atakującego Gjorgieva.
Jacyś to zmiennicy są ale tylko &quot;jako tacy&quot;. Bratoyev może sobie pośmigać jak cała uwaga przeciwnika skupia się na Sokołowie i Aleksjevie. A środkowi nie wiele mi mówią. Chyba tylko tyle, że grali w tym Bułgarskim zespole co występował w LM. Chociaż mogę się mylić.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Jacyś to zmiennicy są ale tylko &quot;jako tacy&quot;. Bratoyev może sobie pośmigać jak cała uwaga przeciwnika skupia się na Sokołowie i Aleksjevie. A środkowi nie wiele mi mówią. Chyba tylko tyle, że grali w tym Bułgarskim zespole co występował w LM. Chociaż mogę się mylić.
Samunev występował chyba w Neftohimiku. Gotsev w A1, w Veronie.

Tak jak napisałem szału nie ma ze zmiennikami Bułgarii, ale po drugiej stronie nie stoi Brazylia ani Rosja tylko Macedonia, w której jedynym jako tako znanym zawodnikiem jest wspomniany Gjorgiev.

Bratoyev to przeciętny zawodnik, ale czy słabszy od przyjmujących Macedonii ?

Dużo będzie zależało od podejścia obu zespołów.
 
czerwonatruskawka 349

czerwonatruskawka

Użytkownik
Chyba jednak nie postawie na tą Macedonie za słabi mi się wydaja nawet na rezerwy Bułgari. Dla mnie dobrym typem będzie Bułgaria -1.5 kurs 1.85✅
właśnie podskoczyło na 2.20 mysle że jeden set dla Macedoni to jest max.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Chyba jednak nie postawie na tą Macedonie za słabi mi się wydaja nawet na rezerwy Bułgari. Dla mnie dobrym typem będzie Bułgaria -1.5 kurs 1.85

właśnie podskoczyło na 2.20 mysle że jeden set dla Macedoni to jest max.
1 set to jak dla mnie jest to absolutne minimum które ugra tutaj Macedonia. Lepiej po obecnych kursach już tego nie ruszać takie jest moim zdaniem najlepsze rozwiązanie.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Kuba - Argentyna
Walka o półfinał. Kubanki musiały się namęczyć w grupie, żeby zająć pierwsze miejsce.
Kubanki z 4 podstawowymi zawodniczkami w całym składzie. Formy jakiejś wielkiej raczej nie mają, szczególnie spodziewałem się więcej po Giel, która jest świetną środkową - no ale może po prostu nie ma szans do atakowania. Cecha charakterystyczna - błędy własne. Głupiej Kostaryce w 3 setach podarowały 22 punkty (!). W tie-breakach z Kanadą i Peru liczba kręciła się koło 40.
Argentyna według mnie to lepsza ekipa niż Kanada i Peru, więc z urzędu powinny te 2 sety złapać. Fresco to największa gwiazda drużyny. Fajnie rozwija się też środkowa Sosa. Trochę więcej oczekuje po Nizetich, libero Gaido jest solidna, rozegranie też w miarę daje radę.
Myślę, że czas na pierwszą porażkę Kubanek. Argentyna musi grać konsekwentnie, mądrze serwisem, bo to będzie generowało dla nich bezcenne serie punktowe.
Moje propozycje:
Argentyna +1.5 --- 1.65 @ Unibet ✅ 0-3
Argentyna wygra --- 2.30 @ Unibet ✅ 0-3
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Meksyk - Kostaryka
Wczoraj Meksykanki trafiły na słaby dzień jednocześnie trafiając na dzień konia Trynidadek (nawet Esdelle odpaliła).
Szkoda mi Meksykanek, bo z Peru grały super mecz i były o włos od gry o 5 miejsce. Kostaryka też zmarnowała wczoraj szansę, bo powinny wygrać z Kolumbią 3-1.
Meksyk ma fajną, juniorską drużynę. Isiordia i Bricio to duże talenty i na pewno w Czechach mogą namieszać. Dobrze bronią, ustawiają się. Trochę rozgrywająca jeszcze nie do końca ogarnięta, ale na tym poziomie wystarczy.
Kostaryka to siostry Willis, które zdobyły wczoraj razem 41 punktów. Od dwóch spotkań nie gra Cope. Błędów jest sporo, gra jest bardzo drewniana.
Dla mnie dużo lepszy jest Meksyk. Myślę, że mają co odrabiać za wczoraj i dziś wygrają pewnie 3-0 lub 3-1. Jeszcze dla przypomnienia - Meksyk pokonał w grupie wczorajszych rywali Kostaryki w stosunku 3-0.
Moje propozycje:
Meksyk wygra --- 1.43 @ PinnacleSports ⛔ 1-3
Meksyk -1.5 --- 1.88 @ PinnacleSports ⛔ 1-3
Meksyk bez 4 podstawowych zawodniczek, w tym 2 najważniejszych - Isiorda i Bricio. Co ciekawe, po 2 meczach przerwy Cope (19 punktów w tym meczu) wróciła do składu Kostaryki... Mimo to POWINNY wygrać 3-0. W 1 secie w końcówce oddały przewagę 8 punktową, w 3 secie przewagę 6 punktową. ????

USA - Dominikana
Spotkanie finałowe. Amerykanki w roli faworytek i nie ma co się dziwić. Dominikana zdemolowała wczoraj Argentynki.
Amerykanki mimo, że w dużej mierze w rezerwach, to i tak mają bogactwo wyboru. Tutaj może zagrać praktycznie każdy. Skład doświadczony, ma ułożoną rozgrywającą.
Dominikana ma kłopoty z przyjęciem. Same mają też niezłą zagrywkę, no ale na USA będzie ciężko punktować. To, że wczoraj pozbawiły złudzeń Argentynę specjalnie do mnie nie przemawia. Dalej uważam, że grają grubo poniżej swojego potencjału, szczególnie armaty.
Rivera i De la Cruz dostaną wysoki amerykański blok, to tak wesoło może już nie być. Finał rządzi się własnymi prawami, dlatego handicapy odpuszczam.
Moje propozycje:
USA wygra --- 1.55 @ SportingBet ✅ 3-0

Później może jeszcze coś napiszę, jak będą kursy na poziomie.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Chiny - Serbia(Mistrzostwa świata juniorów kobiety)
Po tym jak wczoraj obserwowałem tylko pierwsze mecz mistrzostw dzisiaj wchodzę do gry. Chinki widziałem na turnieju towarzyskim w Szwajcarii. Gdzie może wiele nie ugrały ale zaprezentowały się dość przyzwoicie na tle (w większości) zdecydowanie bardziej doświadczonych zespołów. Przewaga Chinek na pewno jest w zgraniu i na pozycji rozgrywającej. Bo choć młode to Chinki już naprawdę potrafią wykonać sporo akcji kombinacyjnych na sporej szybkości. Skład Serbek ligowy i nie ma tam jakiś ogromnych talentów które już zdążyły by się przenieść do silniejszej ligi europejskiej.

Chinki na pewno mają przewagę na rozegraniu, obronie a i parametrami nie ustępują szczególnie Serbką co moim zdaniem powinno wystarczyć na Serbki.

Typ:Chiny Win @ 1.65 b365✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom