>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pozostałe rozgrywki 2013

Status
Zamknięty.
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Ktoś może wie, czy wczorajsza porażka Słowacji była spowodowana gorszą grą Słowacji, czy rewelacyjnym występem Ukrainy? Jak dla mnie skład Ukrainy poza 2,3 zawodnikami jest dość anonimowy (nie interesuje się siatkówką aż tak jak stali bywalcy tego forum, więc stąd może to niedopatrzenie), natomiast w drużynie Słowacji praktycznie każde nazwisko jest mi znane, poza tym kurs na Słowację stwierdzał że to oni są zdecydowanymi faworytami, jeżeli to był wypadek przy pracy to myślę że dziś śmiało można atakować na Słowację z Finami,chyba że cały turniej grają tak słabo, ewentualnie na Ukrainę 3:0, bo takie zwycięstwo o ile się nie myle może im dawać awans na mundial
 
johny35 194

johny35

Użytkownik
Niemcy - Turcja u/o134,5 ⛔ (25:17, 25:19, 25:19)
Typ: 2
Kurs: 1,65
betcity

To że Niemcy wygrają ten mecz, raczej nie podlega dyskusji, ale czy zmiotą z parkietu Turków tak jak Chorwatów i Estończyków(?). Moim zdaniem nie, Turcy pod wodzą Zaniniego robią postępy i myślę że mogą powalczyć z gospodarzami tego turnieju kwalifikacyjnego, a 3 sety do 20 wystarczą do pokrycia linii, chociaż liczę na jakiś jeden wyrównany set, ale czy tak będzie to jak zwykle pokaże boisko.

e// nie oglądałem meczu, ale widzę że przeceniłem siły Turków :;/:
 
johny35 194

johny35

Użytkownik
Niemcy - Turcja u/o134,5
Typ: 2
Kurs: 1,65
betcity

To że Niemcy wygrają ten mecz, raczej nie podlega dyskusji, ale czy zmiotą z parkietu Turków tak jak Chorwatów i Estończyków(?). Moim zdaniem nie, Turcy pod wodzą Zaniniego robią postępy i myślę że mogą powalczyć z gospodarzami tego turnieju kwalifikacyjnego, a 3 sety do 20 wystarczą do pokrycia linii, chociaż liczę na jakiś jeden wyrównany set, ale czy tak będzie to jak zwykle pokaże boisko.
 
andvari1x2 1K

andvari1x2

Użytkownik
najlepsze drużyny z 2 miejsc pojadą na mundial
Pojedzie jedna drużyna z drugich miejsc z najlepszym bilansem, tak dla ścisłości.
Poza tym Bułgarom do awansu wystarczą 2 sety, Serbom 1 set.
e// Bułgarom też tylko 1 set, pomyłka
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
dokładnie ta sama. patrz post wyżej
Z tego wynika jak dobrze policzylem ze trzeba uwazac na mecze FRA-Bel
i Niemcy - turcja bo Niemcy wystarczy ze ugraja 2 sety i wchodza czyli wystarczy 2-3 dla turcji ktora tez wejdzie a jak wiemy sporo mieszka turasow w niemczch ktowie czy nie dojdzie do jakiegosc ukladu...a wtedy Belgia z francja musza grac na serio o pierwsze miejsce ...chyba ze szwaby walna turasow 3-1,3-0 to wtedy Fra-bel moze byc 2-3 i obie awansuja...chyba dobrze wyliczylem...tulko z grupy K i L jest spora szansa aby awansowac z drugich miejsc co nie oznacza ze ktos inny nie wyskoczy z innych grup
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Serbki przegrały mają bilans setów 8-3 i 7 pkt.Belgia przegra 2-3 z Polską,a Holandia 2-3 z Chorwacją.I 3 zespoły z 2.msc mają identyczny bilans punktów i setów.Co wtedy decyduje o wyższym miejscu w tabeli ekip z 2 miejsc?
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Serbki przegrały mają bilans setów 8-3 i 7 pkt.Belgia przegra 2-3 z Polską,a Holandia 2-3 z Chorwacją.I 3 zespoły z 2.msc mają identyczny bilans punktów i setów.Co wtedy decyduje o wyższym miejscu w tabeli ekip z 2 miejsc?
Zapewne ratio punktowe. Zresztą innej możliwości raczej nie ma ;) I jest troszkę inaczej niż piszecie. U mężczyzn wychodzą zwycięzcy grupy + najlepsza drużyna z drugich miejsc.
U kobiet wychodzą zwycięzcy + dwie najlepsze drużyny z drugich miejsc.
Serbki narobiły syfu, ale zapewne awansują. Po prostu lepiej wygrać, bo dwa sety mogą nie wystarczyć.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Serbki przegrały mają bilans setów 8-3 i 7 pkt.Belgia przegra 2-3 z Polską,a Holandia 2-3 z Chorwacją.I 3 zespoły z 2.msc mają identyczny bilans punktów i setów.Co wtedy decyduje o wyższym miejscu w tabeli ekip z 2 miejsc?
http://en.wikipedia.org/wiki/2014_FIVB_Women&amp;#39;s_Volleyball_World_Championship_qualification_(CEV)#Second_placed_teams

Sądząc po tej tabeli, najpierw liczy się ilość punktów, następnie ratio setów, a ewentualnie potem ratio małych punktów.
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Pojedzie jedna drużyna z drugich miejsc z najlepszym bilansem, tak dla ścisłości.
Poza tym Bułgarom do awansu wystarczą 2 sety, Serbom 1 set.
e// Bułgarom też tylko 1 set, pomyłka
Ważne info, w tej sytuacji przestaje mnie dziwić, że po wygraniu pierwszego seta Bułgarzy jak widać przegrywają kolejne.
 
K 0

klio

Użytkownik
Takei typy mozna sobie w buty wsadzic.. pozniej przychodzi mecz Czechy - Bulgaria i kazdy widzi jak jest. Ewidentnie Bułgarom nie chce sie grac graja na pol gwizdka za takie zachowanie i postawie moim zdaniem powinni zostac odsunieci od kadry taka prawda dorosli ludzie, profesjonalisci a zachowuja sie beznadziejnie. To nie jest mecyzk na podworku tylko wazna impreza w gruncie rzeczy a oni jeden set wygrany i spia na boisku..zero ambicji zero.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
No, ale co się dziwić, że Bułgarzy olali skoro 1 wygrany set dawał im awans ? Mnie osobiście szczerze mówiąc jakoś specjalnie to nie dziwi. Dziwi natomiast brak wspomnienia o tym fakcie w analizach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom