>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pozostałe rozgrywki 2013

Status
Zamknięty.
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Rumunia - Ukraina
Jeden z niewielu spotkań, które można jakkolwiek ruszyć, bo poziom jest równiejszy.
Ukraina wygląda na pogodzoną z tym, że awansu w Turcji nie uzyskają. Kadra bez kilku filarów - brakuje Kozlovej, Marchenko, Rykhliuk, Molodtsovej i Zakharchuk. Zostaje więc kadra z Kodolą, Trushkiną i Stepanchuk - które kojarzę i znam ich w miarę niezłe możliwości. Sporo zawodniczek z Khimika i po prostu z rodzimych zespołów. Ukraina mimo wszystko ma całkiem niezłe siatkarki i jeśli to się zespoli to nie musi być tak strasznie. Braki jednak powinny być zauważalne.
Rumunki trochę poważniej podeszły do tego turnieju. Jest przede wszystkim Muresan. Brakuje niestety kontuzjowanej Onyejekwe. Poza tymi dwoma to kadra jest raczej przeciętna i dużo nie ma co się po nich spodziewać.
Stawiam na Rumunię, bo jest bardziej ograna w takich meczach. Co do samego poziomu obydwu drużyn - boisko zweryfikuje, bo te rezerwowe Ukrainki wcale nie muszą być aż tak słabe. Dlatego zalecam ostrożności i nie pobierania za niskich kursów na Rumunki, bo może być ciekawie w tym meczu.
Moje propozycje:
Rumunia wygra --- 2.22 @ MarathonBet ✅ 3-2
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Bułgaria-Cypr
Bułgaria (-24,5) 1.85 WilliamHill

Wydaje mi się, że wszystko rozegra się jeszcze przed meczem, dokładniej chodzi mi o to czy Placi zdecyduje się wystawić najmocniejszy skład, czy jednak będzie ich oszczędzał na mecze z Holandią i Czechami.
Jeszcze ważniejszą sprawą będzie podejście Bułgarów do tego mecz, ale grając nawet na 50% procent możliwości powinni pokryć taką linię.
Przeciwnik wybitnie niewymagający, poszczególnych zawodników nie znam, ale widzę, że wszyscy grają w swojej rodzimej lidze, coś mi się wydaje, że poziom nie jest tam najwyższy, a do tego mają beznadziejne warunki fizyczne.
Jeden środkowy mający ponad 2 metry, jeden równo 2. Będą mieć Bułgarzy okazję do potrenowania gry w bloku.
I ostatni mecz między państwowy grali w czerwcu.
Jeśli chodzi o Bułgarię to jest najmocniejszy skład, do kadry wrócił dodatkowo rozgrywający Żekov.
Powinno być bardzo szybko.

Francja-Białoruś
Poniżej 164.5 1.85 WilliamHill

Francja w Lidze Światowej i później w Mistrzostwach Europy pokazywała bardzo fajną siatkówkę, mogła się podobać ich gra.
Skład jest optymalny, jest Rouzier, którego nie było na poprzednich imprezach, w Cuneo wygląda w miarę przyzwoicie, jako jeden z nielicznych prezentuje dość solidny.
Tillie ma bardzo wyrównaną 12, do tego grają u siebie, wydają się być w niezłej formie, przynajmniej wskazują na to wyniki sparingów z Holandią.
Białoruś ma dwóch solidnych zawodników, czyli Akhrema i Antanovicza, a później długo nic.
Pozostali zawodnicy w większości grają w rodzimej lidze.
Wydaje mi się, że różnica poziomów powinna być widoczna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Skończył mi się Sylwester trochę później niż się wstępnie spodziewałem, ale czas wrócić do rzeczywistości i napiszemy już coś na trzeźwo - tak dla rozgonienia chmur.

Oczywiście temat będzie dotyczył eliminacji do Mistrzostw Świata w Polsce. Nie wiem czy wszystkie ale zdecydowana większość spotkań będzie dostepna na żywo w solidnej jakości na platformie ▶ LAOLA.TV. Więc odpalajcie i oglądajcie jak już coś pogracie.

W sumie w oko wpadł mi jeden bet, chociaż może w trakcie pisania coś tam jeszcze mi wpadnie do głowy. Mianowicie:

Czechy - Holandia. - Grupa I gra w Ostravie i jest to niewątpliwy plus gospodarzy. Teraz wchodzimy w zakładkę SKŁADY i patrzymy...

Radek Mak, Ondrej Hudecek, Jan Stokr i David Konecny. - Przeciętnie. Stokr i Konecny to porównywalni atakujący, ale z racji że grają na jednej pozycji i żadnemu nie składa się do przyjęcia zagrywki to grać może tylko jeden z Nich. Reszcie zawodników brakuje sporo do światowej klasy siatkarza. Dobra, nie chce mi się pisać za bardzo...

W składzie Oranje na kwalifikacje zaszło jednak sporo zmian, w porównaniu do tej dwunastki, która we wrześniu zeszłego roku dotarła do fazy play-off czempionatu Starego Kontynentu. W Opawie nie zobaczymy Roba Bontje, Nico Freriksa, Kevina Overbeeke czy Jelte Maana, wrócili natomiast Dick Kooy i Yannick van Harskamp. Co ciekawe, Wytze Kooistra, który jako atakujący w PlusLidze zajmuje drugie miejsce wśród najlepiej punktujących, w kadrze zagra znowu na pozycji środkowego. W tak mocnej grupie ciężkie zadanie będą mieli Czesi, którzy po nieudanych mistrzostwach Europy dokonali zmiany na stanowisku trenera i kadrę prowadzi teraz Zdeněk Šmejkal. Przed nowym szkoleniowcem trudne zadanie, bowiem nie mógł powołać najsilniejszego składu - część zawodników nie może grać z powodów zdrowotnych (np. wracający po kontuzji Jakub Veselý, Jiří Král), a część odmówiła gry (Lukáš Ticháček, Kamil Baránek). - Będziemy walczyć, ale to oczywiste, że będzie ciężko, nie wiemy, jak się to wszystko ułoży. Ale musimy walczyć o każdą piłkę, każdy set, to może zaważyć - zapowiada Jan Štokr. W całym tym towarzystwie reprezentacja Cypru zdaje się być kopciuszkiem, który będzie raczej pełnił rolę dostarczyciela punktów. Każdy set wygrany przez 117. drużynę światowego rankingu trzeba będzie rozpatrywać w kategorii niespodzianki.
Ogólnie wygląda to biednie. Holendrzy działali sparingowo z Belgami i Francuzami i za dużo tam nie ugrali ale moim zdaniem umiejętności są o wiele wyższe niż predyspozycje Czechów, którzy w dwóch spotkaniach ze Słowakami nie ugrali seta. Jeżeli zagrają równo/solidnie na przestrzeni całego meczu powinni wygrać mecz w 4 setach.

Holandia 1.60
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Radek Mak, Ondrej Hudecek, Jan Stokr i David Konecny. - Przeciętnie. Stokr i Konecny to porównywalni atakujący, ale z racji że grają na jednej pozycji i żadnemu nie składa się do przyjęcia zagrywki to grać może tylko jeden z Nich. Reszcie zawodników brakuje sporo do światowej klasy siatkarza. Dobra, nie chce mi się pisać za bardzo...
Stokr pewnie będzie grał na przyjęciu, tak jak na Mistrzostwach Europy.
Ale ogólnie co do typu to 100% zgody. Holandia ich powinna pozamiatać, Czesi na ME zaprezentowali się fatalnie, kadrowo znacznie ustępują Pomarańczowym. Wrócił już Kooy i naprawdę tak kadra Holendrów wygląda fajnie.
Holandia (1.50) Marathon ✅
a od siebie, jak ktoś ma ochotę zagrać sobie coś w ziemniaku to:
Bułgaria 3:0 (1.30) Totomix ✅
Nie wiem skąd wytrzaśnięty ten kurs, ale Bułgarzy grają z amatorami z Cypru i na dobrą sprawę na 3:0 powinniśmy tutaj mieć jakieś maks 1.05. Nie mają prawa ich wpuścić do 20 w żadnym z setów, nawet jeśli zagrają drugim składem.
Oraz:
Serbia 3:0 (1.30) Totomix ✅
Sprawa wygląda podobnie jak w przypadku Bułgarii. Macedonia musi tutaj zostać rozjechana, strata jakiejkolwiek partii przez Serbów to będzie kompromitacja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
z setów, nawet jeśli zagrają drugim składem.

Oraz:

Serbia 3:0 (1.30) Totomix

Sprawa wygląda podobnie jak w przypadku Bułgarii. Macedonia musi tutaj zostać rozjechana, strata jakiejkolwiek partii przez Serbów to będzie kompromitacja.


Kompromitacja to za mocne słowa. Macedonia ma jakieś szanse na seta bo to nie Cypr. Oczywiście prędzej padnie wynik 3-0 niz 3-1 ale nie będę mocno zdziwiony jak gdzieś tego seta MAcedonia wyszarpie. Mają swojego lidera Nikole Gjiorgieva który jak dobrze wejdzie w mecz potrafi być zmorą dla drużyny przeciwnej. Dlatego granie tego po 1.30 minus podatek to jak dla mnie rozwiązanie nie rozsądne.
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Po tym co dziś widziałem mam pewne przemyślenia na jutro. Wszystko Marathonbet
* Bułgaria - Holandia 1 1,3 8/10 ✅
* Czechy - Cypr (+21) 2 1,94 2/10 ✅
Bułgaria gra praktycznie o awans do polskich MŚ i sądzę że bez problemów je sobie wywalczy, Holandia męczyła się w 3 secie z rezerwowymi Czechami grającymi bez Tichacka, Baranka czy Krala, może to rozprężenie ciężko powiedzieć. Bułgaria także męcząc się w pierwszych dwóch setach z Cyprem w 3 rozbiła ich do 5, grając praktycznie cały mecz podstawowym składem. Bułgarzy zagrali dziś znakomicie w przyjęciu popełniając zaledwie 2 błędy, wiadomo Cypr to Cypr ale w takich meczach najłatwiej o rozprężenie Jednak obecny skład Bułgarii ma potencjał by grać w 4 na MŚ, więc te eliminacje to dla nich solidniejszy trening, ciężko o jakiejś inne przemyslenia po tych meczach po prostu kadrowo i pod względem formy Bułgarzy są obecnie lepszą drużyną na każdej pozycji. Drugi mecz, to trochę szukanie niespodzianki, ale skoro Cypr takiej Bułgarii nastrzelał prawie 20 punktów to czemu nie miałby tego zrobić pogodzonym z losem Czechom? 18 w każdym secie sądzę ze jest możliwe, zakładając że nie będzie wpadki jak w dzisiejszym 3 secie, w Czechach grali dziś praktycznie wszyscy zawodnicy co świadczy o tym że trener ma problem z jakością gry i musi stawiać na rezerwowych, poza tym u Czechów ledwo 42 % w ataku i przyjęcie pozytywne na poziomie 48 % co nie jest dobrym wynikiem.
* Francja - Hiszpania under 160,5 vel 3:0 6/10 ✅
Mimo że przegrali dzisiaj seta z Białorusią to stawiam na nich, sądzę że drugi raz nie skompromitują się z kolejnym słabeuszem, bo takim niewątpliwie jest Hiszpania z której nie pozostało nic z triumfu w ME. Dzisiaj w każdym secie przewaga od początku do końca Belgów którzy w najgorszym z setów dali rywalom ugrać 21 punktów, w tym meczu rzuca się w oczy dużo bloków na Hiszpanach (11) i słaba sk. w ataku (38%), Francja np. dziś Białorusi zaaplikowała 14 bloków przy sk. w ataku na poziomie 50 %, mimo że przegrali seta. Myślę że własna publiczność ich uskrzydli do łatwego zwycięstwa. Poza tym Francuzi nie powinni mieć problemów z przyjęciem zagrywki, dziś mieli zaledwie 1 błąd na 75 przyjęć
* Belgia - Białoruś, tego meczu nie ruszam, Belgia wygrała ze słabą Hiszpanią natomiast Białoruś urwała seta Francji mając aż 12 bloków na nich, jednak jutro Belgia może wygrać 3:0 a może i przegrac 2:3 jeżeli Ahrem zagra mecz życia (dziś nie grał rewelacji i mimo to Francja straciła seta)
* Turcja - Chorwacja 1 1,66 7/10 ✅
Szczerze złapałem się za głowę jak zobaczyłem ten kurs, ja bym tu dał max 1,30, Chorwacja fatalny mecz przeciwko Niemcom przyjęcie pozytywne 34% rewelacyjne 13 % to tragiczny wynik, dodając do tego sk. w ataku 42 % i 9 błędów w przyjęciu wychodzi nam naprawdę marna drużyna. I co ciekawe Niemcy nie rozgromili bardzo Chorwatów co mogło by się wydawać po statystykach tylko wygrali do 20,13 i 21. Więc mimo że Niemcy na pełnym luzie to i tak Chorwaci grali tak słabo, ciekawe co by było jakby zaczęli grać naprawdę dobrze. W dodatku w Chorwacji grał cały skład więc trener niezadowolony z gry dawał szanse wszystkim. Natomiast Turcja spokojne zwycięstwo z Estonią która jest lepszą drużyną niż Chorwacja. Turcy mają fajny atak, dali się zaledwie 3 razy zablokować, mieli wysoką skuteczność w ataku 58%, i tylko dwa błędy w przyjęciu. Myślę że Turcja tym meczem przedłuży swoje marzenia o awansie i przy dobrym wyniku może wywalczy awans z drugiego miejsca, więc ma o co grać.
* Niemcy - Estonia, NO BET, ciężko stwierdzić jak zachowają się Niemcy powinni wygrać na 99,999%, ale czy pokryją handicap -24,5? Grając normalnie z pewnością to wystarczy na słabych Estończyków ale skoro tego handicapu nie pokryli z jeszcze gorszymi Chorwatami to możliwe że nie zrobią także tego z Estonią, zadowalając się spokojnym 3:0 i czekając nma mecz o 1 miejsce z Turcją
* Mecze w grupie serbskiej póki co odpuszczam, niby Macedonia grała słabo Serbia nieźle ale mimo to i tak była bliska od zdobycia seta, więc ciężko powiedzieć jak się zachowają jutro te 4 drużyny, kursy jakie bym dał są identyczne jak te wystawione przez buki więc póki co tego nie ruszam, jutro spróbuje zanalizować mecze pań
ed. jednak po zobaczeniu linii musze ją teraz napisać bo potem może spaść
Hiszpania - Polska (+29,5) 2 1,94 8/10 ⛔
Polki dzisiaj mimo łatwego zwycięstwa z najgorszą drużyną jaką widziałem na żywo grały co by nie mówić kiepsko, fatalny mecz Skowrońskiej która w 3 secie w pewnym momencie na 10 ataków skończyła może 2, ogólnie Polki grały lepiej przy swojej zagrywce niż zagrywce rywalek, które nie mają kompletnie pojęcia o przyjęciu zagrywki. Hiszpania natomiast przyjęcie ponad 50%, doskonałe 32% do tego sk. w ataku 41%, przy tak szarpanej grze jaką dziś widzieliśmy wątpie że Polki pogromią Hiszpanki w każdym z setów do 15
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 14,2K

tadzin

Użytkownik
Hiszpania - Polska (+29,5) 2 1,94 8/10
Polki dzisiaj mimo łatwego zwycięstwa z najgorszą drużyną jaką widziałem na żywo grały co by nie mówić kiepsko, fatalny mecz Skowrońskiej która w 3 secie w pewnym momencie na 10 ataków skończyła może 2, ogólnie Polki grały lepiej przy swojej zagrywce niż zagrywce rywalek, które nie mają kompletnie pojęcia o przyjęciu zagrywki. Hiszpania natomiast przyjęcie ponad 50%, doskonałe 32% do tego sk. w ataku 41%, przy tak szarpanej grze jaką dziś widzieliśmy wątpie że Polki pogromią Hiszpanki w każdym z setów do 15
zdecydowanie slabsze od nas Belgijki zaladowaly Hiszpankom 30 punktow przewagi tak wiec jak widac sie da i to latwo.
fatalny mecz Skowronskiej? ciezko grac na powaznei jak przeciwniczki prezentuja zenujacy poziom. na takim meczu nei ma sensu wyciagac jakichkowliek wnioskow, a juz kompletnym nieporozumieniem jest pisanie ze jakakolwiek zawodniczka polsak zagrala &quot;fatalnie&quot;. dalej belkot o procentach w przyjeciu.
* Turcja - Chorwacja 1 1,66 7/10
Szczerze złapałem się za głowę jak zobaczyłem ten kurs, ja bym tu dał max 1,30, Chorwacja fatalny mecz przeciwko Niemcom przyjęcie pozytywne 34% rewelacyjne 13 % to tragiczny wynik, dodając do tego sk. w ataku 42 % i 9 błędów w przyjęciu wychodzi nam naprawdę marna drużyna. I co ciekawe Niemcy nie rozgromili bardzo Chorwatów co mogło by się wydawać po statystykach tylko wygrali do 20,13 i 21. Więc mimo że Niemcy na pełnym luzie to i tak Chorwaci grali tak słabo, ciekawe co by było jakby zaczęli grać naprawdę dobrze. W dodatku w Chorwacji grał cały skład więc trener niezadowolony z gry dawał szanse wszystkim. Natomiast Turcja spokojne zwycięstwo z Estonią która jest lepszą drużyną niż Chorwacja. Turcy mają fajny atak, dali się zaledwie 3 razy zablokować, mieli wysoką skuteczność w ataku 58%, i tylko dwa błędy w przyjęciu. Myślę że Turcja tym meczem przedłuży swoje marzenia o awansie i przy dobrym wyniku może wywalczy awans z drugiego miejsca, więc ma o co grać.
straszny bełkot. w skrócie: gdzie są Niemcy siatkarsko a gdzie jest Turcja siatkarsko? Chorwacja potęga nie jest ale do wybitnych słabiaków też nie należą. Niemcy stoją o klasę wyzej od Chorwatów/Turków to i czasem im się trafi przejechać po takim rywalu do 15 czy 10. Dalej znowu bełkot i jakichś magicznych statystykach z których chyba sobie wyobrażasz przebieg meczu (interesujące). Wszystkoco napisałeś oparles wylacznie na wczorajszych meczach ;]]]]]]
Taki mały szczegół co do zeszlorocznych zmagań Chorwatów z Turkami. Na 5 meczy 5 wygrali Chorwaci, o ile jeszcze 4 grupowe mecze nie byly brane przez Turków mocno na poważnie bo mieli zapewniony awans (choc w ostatnich rundach juz sklad gral prawie pierwszy i dalej dostawal baty 0-3) o tyle mecz ktory grali na maxa spieci czyli polfinal Ligi Eruopejskiej u siebie, rowniez przegrali 2-3. Co prawda na ME zmienił im sie trener na Zaninego (czyli w koncu ktos ogarneity) i aktualnie ich gra wyglada lepiej, jednak nie ma co tu sie &quot;łapać za głowę&quot; że taki kurs wystawiony jest. Turcy niby grali w grupie osłabieni, ale Chorwaci też całą LE grali bez swojego największego działa czyli Omrcena, który na kwale do Niemiec zawitał i juz w meczu z Niemcami pokazał sie z bardzo dobrej strony.
 
delikwent 36

delikwent

Użytkownik
zdecydowanie slabsze od nas Belgijki zaladowaly Hiszpankom 30 punktow przewagi tak wiec jak widac sie da i to latwo.
Szczerze mówiąc to nie ogladałem żadnego meczu z wczoraj, jak Polek i Belgijek, lecz jak mozesz stwierdzić, że Belgijki są słabszą ekipą? Patrząc na osiagane wyniki przez obie ekipy to druzyna Polski odstaje od Belgi drogi kolego! porównując spotkania miedzy tymi samymi druzynami
POLKI :
10.09.2013r. 0:3 @ WŁOCHY ⛔
08.09.2013r. 1:3 @ SERBIA ⛔
17.08.2013r. 1:3 @ CHINY ⛔
16.02.2013r. 1:3 @ SERBIA ⛔
11.08.2013r. 0:3 @ JAPONIA ⛔
10.08.2013r. 0:3 @ NIEMCY ⛔
BELGIJKI:
14.09.2013r. 3:2 @ SERBIA ✅
13.09.2013r. 2:3 @ NIEMCY ⛔
08.09.2013r. 3:1 @ WŁOCHY ✅
14.07.2013r. 2:3 @ NIEMCY ⛔
06.07.2013r. 3:0 @ SERBIA ✅
Wymieniłem tylko przeciwniczki z top10 FIVB, mecze z sierpnia/ września ze wzgledu na stagnacje. ja rozumiem ze to odległy czas, do polskiej ekipy wróciły wartościowe zawodniczki, lecz jest to sport druzynowy i należy zgrać cała ekipe, a w meczu ze Szwajcaria mozesz z czystym sumieniem powiedziec, że owe zgranie jest? No sory ale Szwajcarki to rywal zaden.. i gdyby nie ostatni set wygrany do 9, nie osiagnełyby takiej przewagi. Mecz Belgijek z Hiszpankami (25:20 25:18 25:12) a wiec linia 125. W dzisijeszym spotkaniu oddsmakerzy wystawili linie 121,5, moim skromnym zdaniem Belgia jest LEPSZYM zespołem od naszej kadry więc obstawiałbym tu OVER 121.5ptk. Widze duże value w kursie przy takiej lini i duze prawdopodobieństwo trafienia zdarzenia, a więc do rzeczy:
MECZ : POLSKA - HISZPANIA
TYP : OVER 121,5ptk w meczu
KURS : 1,9
BUK : bet365
Pozdrawiam.
GL &amp; HF
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Mógłby ktoś z siatkarskiej kumaterii ustosunkować się do takiego pomysłu?
Grecja - Finlandia
Grecja +16.5 @ 1.90 BetCity ✅
Finlandia wczoraj męki z Ukrainą, nawet seta im się udało stracić. Grecja niby gładko w plecy, ale poza totalnie przespaną początkową częścią 1 seta byli w stanie w miarę trzymać kontakt z rywalem. Obie ekipy na zagrywce dupy nie urywały, wypadło to raczej blado. W przyjęciu lepiej wczoraj Finlandia, ale mam wrażenie, że zagrywka Słowaków stała na wyższym poziomie niż Ukraińców. W ataku widzę sporą przewagę Finów. +16.5 to jakoś dużo mi się wydaje. 25-20, 25-20, 25-19 i siedzi, a to by była i tak zdecydowana wygrana Finów... Na urwanego seta przez Greków można połapać niewiele wyższe kursy niż na to handi.
dzięki za odezw ;)
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Co do Polek i Belgijek to wszystko wyjaśni się w niedzielę. To czy wygrają miażdżąc Hiszpanki i Szwajcarki jest mało ważne. Na pewno różnica między obecną naszą kadrą, a tą sprzed paru miesięcy jest zauważalna gołym okiem. Zresztą graliśmy przed Euro sparingi ze Szwajcarkami i tam te sety były na styk jak dobrze pamiętam.
Póki co Belgijki były zaskoczeniem na Euro i tylko na Euro. One nie muszą grać cały czas na takim poziomie. Tak samo jak kiedyś Hiszpanki na Euro - później już grały słabiutko. Mają potencjał, ale trzeba jeszcze to wszystko utrzymać w ryzach. Na razie nic wielkiego nie pokazują. Jest zależność od indywidualnej formy. Póki co Dirickx, Leys, Vandensteene w klubach grały strasznie nierówno. Najlepiej prezentowała się chyba Rousseaux w Modenie, tylko to już trener musi główkować jak i gdzie ją ustawiać (w Modenie grała na przyjęciu, ale była &quot;przykryta&quot;, dzięki czemu mogła skupić się praktycznie na ataku). Z Hiszpankami Helen grzała ławę, zapewne jest zmienniczką dla van Hecke, która też gra całkiem solidnie w tym sezonie (podobnie jak Aelbrecht).
Mówiąc o braku zgrania naszego zespołu trzeba wziąć pod uwagę parę ważnych faktów. Polki obecnie mają bardzo bardzo bardzo doświadczone siatkarki. Co jak co, ale potrafią się dopasować do jakiś awaryjnych sytuacji. Wczoraj były momenty, że nasza najmłodsza siatkarka na parkiecie miała 29 lat. Poza tym one się znają - od lat. Grały ze sobą nie raz w kadrze czy to w jakiś klubach.
Faktem jest też, że Hiszpanki wczoraj same się zabiły, bo robiły mnóstwo dziwnych błędów, których mogą dziś nie powtórzyć. Ogólnie te pierwsze dwa dni w przypadku Belgii i Polski po prostu mają się odbyć. Ważne żeby wygrać bez strat punktowych, a całość rozstrzygnie się w niedzielę.
Dla mnie linia handi punkowego w meczu Polek ustawiona za wysoko - by próbować, ale jest do pokrycia. Dlatego też spasuje i może coś zaatakuje na live ;)
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Bułgaria - Czechy
Spotkanie o awans. Handi dla Bułgarek, bo grają u siebie. Wczoraj byliśmy świadkami istnego wałka, w 4 secie przy meczowej dla Bułgarek sędzia &quot;niby&quot; nie widział ewidentnego obicia bloku (piłka uderzyła chyba w 4 palce...).
Obydwa zespoły trochę pozmieniane. Bułgarki z nową libero. Libero, które grała już jako przyjmująca. W razie ewentualności jest też 16-latka na ławce. Kadra robi wrażenie, Vasileva, Ruseva, Filipova, Nikolova - to jest wysoki poziom europejski, a w niektórych przypadkach światowy. Rabadziheva wczoraj nie grała, jest po kontuzji, zobaczymy jak dziś będzie. Przyjęcie i przestoje - to największy wróg tego zespołu.
Co do Czeszek sam jestem ciekaw jak będą trzymały przyjęcie. Pewnie też będą problemy. Vanzurova może dać czasem odetchąć Havlickovej w ataku. Na środku średnia Pastulova i mało mi znana Sajdova.
Według mnie Bułgaria znów nie wytrzyma całego meczu na najwyższych obrotach i Czeszki wykorzystają swoją okazje. Set, może dwa i będzie ok. Do gry wypuszczam overka.
Moje propozycje:
Over 178.5 --- 1.85 @ Bet365, Expekt ⛔

Turcja - Ukraina
Tutaj na szybko, bo się zagapiłem, a mecz o 14:00.
Turcja silna - ale chyba nie aż tak. Sonsirma w dużo słabszej formie niż w ostatnim sezonie. Nie ma Gumus - a grała kapitalnie w klubie. Ozsoy można dziabać serwisem jak dziecko. Nie ma też kontuzjowanej Toksoy, parę punktów z bloku odpadnie. Darnel swoje zagra i pewnie spokojnie to wystarczy.
Tak jak myślałem - rezerwowe Ukrainki, ale jednak poziom całkiem niezły. Widać niezłe zgranie. Gdyby wczoraj nie robiły tyle błędów to by wygrały, bo w moim mniemaniu wyglądały na bardziej ułożony zespół. No ale tutaj też pewnie będą im się trafiać serię. 16-17 punktów w secie są w stanie robić, a to wystarczy do pokrycia overa.
Moje propozycje:
Over 123.5 --- 1.85 @ Bet365 ⛔ ależ baty
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Ukraina wczoraj mnie nie zawiodła i powalczyła z faworyzowanymi Finami wygrywając pierwszego seta, a tak naprawdę powinna wygrać też drugiego, a wtedy losy meczu mogły by potoczyć się całkiem inaczej. Cóż, jeśli trwoni się sześciopunktową przewagę to nie można liczyć na sukces. Koniec końców over 173,5 wyrobili, więc nie ma na co narzekać. Dziś zmierzą się z przeciwnikiem podobnej klasy, więc również liczę na przynajmniej jednego seta z ich strony, co powinno załatwić over 174,5 pkt. Słowacy grający bez Masnego, tylko w pierwszym secie nie pozostawili złudzeń Grekom. Drugi do pierwszej przerwy technicznej nie szedł po ich myśli, ale mimo wszystko spokojnie go ogarnęli. Trzeci cały kontrolowali, choć w końcówce zafundowali sobie trochę nerwów. Ogólnie rzecz biorąc to raczej spokojna wygrana z ich strony, ale Grecy poza Djurićem nie mieli nikogo, kto mógłby powalczyć. W mojej ocenie Ukraińcy są lepszy zespołem od Grecji, co potwierdzili choćby wczoraj, gdzie mimo niepowalającej gry ich lidera, Tyutlina (15/43 w ataku w tym 4 błędy i aż 7 czap), potrafili grać jak równy z równym ze Skandynawami i tylko na własne życzenie nie wygrali spotkania. Fakt faktem, Słowacja to na pewno lepsza drużyna, ale moim zdaniem nie na tyle, by gładko odprawić Ukraińców. Set jest spokojnie w ich zasięgu.
Słowacja - Ukraina - suma punktów powyżej 174,5 # 1,85 bet365 ⛔ (138 pkt, 0-3 ????)
I seta ugrali, a nawet trzy, tylko szkoda, że Słowakom się to nie udało. Tyutlin show.
 
T 14,2K

tadzin

Użytkownik
Szczerze mówiąc to nie ogladałem żadnego meczu z wczoraj, jak Polek i Belgijek, lecz jak mozesz stwierdzić, że Belgijki są słabszą ekipą? Patrząc na osiagane wyniki przez obie ekipy to druzyna Polski odstaje od Belgi drogi kolego! porównując spotkania miedzy tymi samymi druzynami
POLKI :
10.09.2013r. 0:3 @ WŁOCHY ⛔
08.09.2013r. 1:3 @ SERBIA ⛔
17.08.2013r. 1:3 @ CHINY ⛔
16.02.2013r. 1:3 @ SERBIA ⛔
11.08.2013r. 0:3 @ JAPONIA ⛔
10.08.2013r. 0:3 @ NIEMCY ⛔
BELGIJKI:
14.09.2013r. 3:2 @ SERBIA ✅
13.09.2013r. 2:3 @ NIEMCY ⛔
08.09.2013r. 3:1 @ WŁOCHY ✅
14.07.2013r. 2:3 @ NIEMCY ⛔
06.07.2013r. 3:0 @ SERBIA ✅
Wymieniłem tylko przeciwniczki z top10 FIVB, mecze z sierpnia/ września ze wzgledu na stagnacje. ja rozumiem ze to odległy czas, do polskiej ekipy wróciły wartościowe zawodniczki, lecz jest to sport druzynowy i należy zgrać cała ekipe, a w meczu ze Szwajcaria mozesz z czystym sumieniem powiedziec, że owe zgranie jest? No sory ale Szwajcarki to rywal zaden.. i gdyby nie ostatni set wygrany do 9, nie osiagnełyby takiej przewagi. Mecz Belgijek z Hiszpankami (25:20 25:18 25:12) a wiec linia 125. W dzisijeszym spotkaniu oddsmakerzy wystawili linie 121,5, moim skromnym zdaniem Belgia jest LEPSZYM zespołem od naszej kadry więc obstawiałbym tu OVER 121.5ptk. Widze duże value w kursie przy takiej lini i duze prawdopodobieństwo trafienia zdarzenia, a więc do rzeczy:
MECZ : POLSKA - HISZPANIA
TYP : OVER 121,5ptk w meczu
KURS : 1,9
BUK : bet365
Pozdrawiam.
GL &amp; HF
niedoinformowany czlowieku, zobacz sobei mzoe jakim skladem Polki graly na WGP a jakim graja teraz? ????
jedynie Kaśka Skowrońska się ostała.
jak wyu chcecie wygrac jakiekolwiek pieniadze jak jestescie na tyle leniwi ze nie umiecie skladow sprawdzić
jak umiesz jedynie kliknac statystyki u buka to lepiej w ogole nic nie stawiaj
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Szczerze mówiąc to nie ogladałem żadnego meczu z wczoraj, jak Polek i Belgijek, lecz jak mozesz stwierdzić, że Belgijki są słabszą ekipą? Patrząc na osiagane wyniki przez obie ekipy to druzyna Polski odstaje od Belgi drogi kolego! porównując spotkania miedzy tymi samymi druzynami
hahahaha
Poziom głupoty i niedoinformowania przechodzi ludzkie granice.
Nie ma to jak ocenić klase drużyny po 5 spotkaniach, która gra w jakiś 90% innym składem niż w tych spotkaniach. Ale lepiej wejść sobie do działu i nie mając zielonego pojęcia o temacie napisać sobie brednie wyciągnięte z h2h.

Na dzisiaj:
Czechy -2.5 (1.35) Unibet ✅
???? Skąd ten kurs? ???? Buki dalej nie jarzą, że Cypr to mega amatorzy i wygrywać sety to sobie mogą z San Marino. Czesi wybitnie ostatnio nie wyglądają, ale seta to tutaj nie stracą. Stokr tak jak pisałem już wczoraj, gra na przyjęciu, robiąc miejsce Konecnemu na ataku, to tak w tamach ciekawostki bo w dzisiejszym meczu i tak nie ma znaczenia kto gdzie zagra.
Belgijki -2.5 (1.22) WillHill ✅
Polki -2.5 (1.13) Expekt ✅
Może i kursy nie są wybitne, ale tutaj chyba nic nie może się stać. Hiszpanki i Szwajcarki pokazały wczoraj na co je stać, czyli mówiąc krótko na nic a już na pewno nie na wygrywanie jakichkolwiek setów na tym turnieju (chyba, że w meczu między sobą ????)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Polska - Belgia ⛔
Typ: Polska; @1,31
Marathon

Fajnie ogląda się grę naszej reprezentacji, gdy o sile ataku decydują trzy najlepsze polskie siatkarki - Glinka, Skowrońska i Werblińska. Oczywiście Katarzyna w tym turnieju miewa nieco słabsze momenty w ataku, ale te zawodniczki świetnie uzupełniają się w ataku ze skrzydeł. Do tego rozgrywająca Bełcik, która w dwóch pierwszych meczach zagrała dobrze. Na środku też mamy kilka niezłych siatkarek. Piątkowe i sobotnie spotkania na tym turnieju były bardzo jednostronne. W niedzielę rywalkami Polek będą Belgijki - niezła reprezentacja, którą to oczywiście wszyscy kojarzą z udanego występu na Mistrzostwach Europy. Ja bym się jednak tutaj skupił na naszych siatkarkach - obecność tej trójki, którą wymieniłem na początku, daje Polkom podniesienie poziomu gra o klasę w stosunku do tego, co pokazywała nasza reprezentacja w ostatnich latach. Wiem, że w obecnym składzie graliśmy tylko dwa oficjalne mecze - ze słabiutkimi Szwajcarkami i Hiszpankami, ale chyba każdy zdążył zaobserwować, ze nasza reprezentacja, z Glinką, Skowrońską i Werblińską na skrzydłach prezentuje bardzo wysoki poziom. Personalnie mamy teraz lepsze siatkarki niż Belgijki, do tego gramy u siebie. Oczywiście może być tak ,że przed meczem będzie wiadomo, iż obu ekipom wystarczą przynajmniej dwa sety do awansu na MŚ, ale tutaj raczej żadnego układu nie będzie. Polska reprezentacja, po ostatnich latach niepowodzeń, potrzebuje jak największej ilości zwycięstw w ważnych meczach. W tej chwili, jesli chodzi o personalia, to jest prawie idealnie, co zostanie wykorzystane przez Polki, który powinny wygrać ten mecz.


Szwajcaria - Hiszpania ✅
Typ: Hiszpania; @1,571
Marathon

Obie reprezentacje słabe, ale po obserwacji dwóch pierwszych dni turnieju wydaje się (wizualnie), że to Hiszpanki mają nieco lepsze przyjęcie i nieco lepszy atak od Szwajcarek. Typuję zatem wygraną Hiszpanek
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Mógłby ktoś z siatkarskiej kumaterii ustosunkować się do takiego pomysłu?
Grecja - Finlandia
Grecja +16.5 @ 1.90 BetCity
Finlandia wczoraj męki z Ukrainą, nawet seta im się udało stracić. Grecja niby gładko w plecy, ale poza totalnie przespaną początkową częścią 1 seta byli w stanie w miarę trzymać kontakt z rywalem. Obie ekipy na zagrywce dupy nie urywały, wypadło to raczej blado. W przyjęciu lepiej wczoraj Finlandia, ale mam wrażenie, że zagrywka Słowaków stała na wyższym poziomie niż Ukraińców. W ataku widzę sporą przewagę Finów. +16.5 to jakoś dużo mi się wydaje. 25-20, 25-20, 25-19 i siedzi, a to by była i tak zdecydowana wygrana Finów... Na urwanego seta przez Greków można połapać niewiele wyższe kursy niż na to handi.
dzięki za odezw ;)
Finlandia gra parodię, trzeba próbować grać przeciwko nim bo z każdym męczą się niemiłosiernie.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Dzisiaj zagramy przeciwko Belgii :razz:
Tak więc:
Polska -1.5 (1.82) Pinnacle ⛔
Francja -1.5 (1.82) Pinnacle
⛔
Polki jak wiadomo na tym turnieju w piekielnie mocnym składzie, bardzo mocne wyjściowe ustawienie z zawodniczkami doskonale serwującymi (co też bardzo istotne), doskonale atakującymi. Nie ma rewelacji w przyjęciu i jak do tej pory przeciętnie spisuje się Skowrońska, ale w zasadzie w reprezentacji Belgii tych problemów jest znacznie więcej. Belgijki grają tutaj bez rewelacji, nawet w spotkaniach z outsiderami było widać sporo problemów w ich grze. Polki przy pełnej hali raczej gładko wygrają to spotkanie, nie ma innej opcji.
Co do Francji to zadziwia mnie tak wysoki kurs. Obie drużyny dziwne męki z Białorusią, no ale nie oszukujmy się, gdzie Francja a gdzie Belgia. Kadrowo te drużyny dzieli przepaść. Trójkolorowi mają teraz znakomity okres, dysponują kapitalną kadrą i chociażby to co obie drużyny pokazywały na ME pokazuje, że Francuzi są od Belgów jakąś półkę wyżej. Największym atutem tego zespołu jest doskonałe przyjęcie, dba o to genialny libero Grebennikov, para Ngapeth - Lyneel niezwykle ciężka do ruszenia o czym przekonali się już kilka razy w tym sezonie Polacy. Oprócz tego takie nazwiska jak chociażby Toniutti, Le Roux, Rouzier... naprawdę mocny team. Belgia w ataku głównie liczy na Deroo i na szaleńczą sype Depestele, to zdecydowanie za mało na Francuzów, wątpię aby Belgowie ugrali tutaj jakiegokolwiek seta, to zbyt ważne spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Spotkanie: Francja - Belgia
Typ: Belgia✅ 2-3
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365

Mecz decydujący o awansie do turnieju finałowego Mistrzostw Świata. Turniej jest rozgrywany w Paryżu i to moim zdaniem jeden z niewielu atutów Francuzów. Oglądałem ich mecz z Białorusinami i powinno być tam 5 setów jednak Białorusini zawodzili w decydujących momentach. Francuzi teoretycznie mają bardzo silny skład ale ich gra nie przekonuje. Mimo wielu zdobyczy punktowych Lyneela , NGapetha i Rouziera ich piętą achillesową jest przyjęcie szczególnie dotyczy to NGapetha. Wiadomo że Deroo i Depestele potrafią skutecznie uprzykrzać życie. Moim zdaniem drużyna Belgijska może jak najbardziej podjąć walkę z Francuzami chociaż teoretycznie zespól Francji jest zdecydowanym faworytem. Belgowie robią stały postęp gwiazdą zespołu w ataku jest De Dries nieżle grają Verhees i Verhaneman. Moim zdaniem problemem jest blok Belgów w tym elemencie widzę ich gorzej jednak ich atuty to dokładniejsza gra lepiej opracowane schematy dlatego dziś widzę niespodziankę w Payżu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Bułgaria -2,5 - Czechy 1 @ 2,26 Pinnacle
Bułgarzy jadą jak chcą na razie. Wczoraj bardzo dobre spotkanie przeciwko Holendrom. Wcześniej przejechali się po Cyprze 3-0 no ale to był mecz typu amatorski sparing partner. Wracając do wczorajszego meczu, Sokolov zagrał bardzo dobre zawody i chyba nikogo to nie dziwi. Mocna para przyjmujących Skrimov i Aleksiev, na ławce jeszcze jest Penczev i Bartojew (ten może dzisiaj wyjść w 1 składzie). Mocny środek, najlepszy libero świata. Za Czechami przemawia tylko brak w składzie tego nieudacznika Tichaczka. Na początek gładko w dupe z Holandią i to pokazuje że do czołówki to nie mają żadnego startu. Wczoraj z Cyprem Stokr wyszedł na przyjęciu czym zrobił miejsce Koniecznemu na ataku, ale jak Stokr wyjdzie dzisiaj w przyjęciu to go zbombardują tak że Czechy 15 w każdym secie nie ugrają. Skład mizerny, jak Bułgaria nic nie odwali to 3-0 w ciągu godziny i pod prysznic.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Bułgaria pokazała dzisiaj miejsce w szeregu Holandii, mając jedynie problemy w 2 secie, tej Holandii która przypomnijmy rozbiła 19 punktami Czechów, sądzę że o wiele niższa linia jaką zaproponował nam buk spokojnie będzie jutro pokryta, Bułgarzy tak naprawdę jeszcze nie mają awansu, mogą nawet spaść na 3 miejsce i jeżeli by przegrali to tak by się stało, więc jutro spina na maxa i wystarczy że Czesi ugrają w setach np. po 20,20, 21 punktów max, ale nie sądzę że mecz będzie tak wyrównany, 4,5 punktowa przewaga to będzie na 2 przerwie technicznej a nie na koniec seta. Jestem przekonany że jutro ta linia wyniesie -16,5 albo i więcej, warto także wspomnieć że dziś mimo zaserwowania 12 asów Cypryjczykom wygrali z nimi 21 punktami, a samo to jaki wysoki jak na Cypr miała ta drużyna sk. w ataku i dobre przyjęcie świadczy o tym że Bułgaria nie powinna mieć jutro żadnych problemów
Bułgaria - Czechy (-14) 1 1.94 3/10
Holandia mimo dzisiejszej porażki to wciąż drużyna prezentująca niezły poziom, przegrać z Bułgarią zdarza się najlepszym drużynom świata, więc to żaden wstyd, jutro grają z Cyprem i sądzę że wygrają wysoko, Cypr to żadna drużyna mają jednego zawodnika o &quot;niecypryjskim&quot; nazwisku Knezevicia i tylko do niego praktycznie grają, handi -25,5 sprawia że Cypr w każdym secie może zdobyć max 16,17 punktów, ja sądzę że tu linia powinna być wystawiona na poziomie 30 punktów, o motywację Holendrów możemy być spokojni, oni walczą przecież o 2 miejsce, a najlepsze drużyny z 2 miejsc pojadą na mundial do Polski, a co trzeba zrobić żeby to 2 miejsce zająć, wysoko wygrać co mam nadzieję Kooistra i spółka uczynią
Holandia - Cypr (-25,5) 1 1,94 7/10 wczoraj było -23,5
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom