>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pozostałe rozgrywki 2013

Status
Zamknięty.
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Grecja-Szwecja FT 3:0
Grecja 1.57 WilliamHill✅

Wydaje mi się, że kurs całkiem przyzwoity. Personalnie Grecy wyglądają lepiej. Na ataku u Greków gra Djuric, w cyfrach wygląda to całkiem nieźle. Rozgrywa Prousalis, ma za sobą dobry sezon w Narbonne, ufa Djuriciowi i wysyła do niego sporo piłek. Mają całkiem solidną parę przyjmujacych Christofidelis-Fragkos, na środku grają Petreas (podobnie jak Prousalis dobrze wyglądał w Narbonne) i Andreadis. W statystykach wygląda to nieźle, dobrze w przyjęciu, dość skutecznie w ataku, sporo bloków. Może akurat się uda. Pisze z telefonu, później poprawie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Grecja-Szwecja, Grecja 1.57 WilliamHill Wydaje mi się, że kurs całkiem przyzwoity. Personalnie Grecy wyglądają lepiej. Na ataku u Greków gra Djuric, w cyfrach wygląda to całkiem nieźle. Rozgrywa Prousalis, ma za sobą dobry sezon w Narbonne, ufa Djuriciowi i wysyła do niego sporo piłek. Mają całkiem solidną parę przyjmujacych Christofidelis-Fragkos, na środku grają Petreas (podobnie jak Prousalis dobrze wyglądał w Narbonne) i Andreadis. W statystykach wygląda to nieźle, dobrze w przyjęciu, dość skutecznie w ataku, sporo bloków. Może akurat się uda. Pisze z telefonu, później poprawie.
Djurić na ataku gra bardzo słabo. Z Norwegami słaba skuteczność. Wczoraj z Islandią grał jeden set miał 3/5 no ale z Islandią to się nie liczy. Bo Norwegia dzisiaj też zlała Islandię koncertowo. Szwedzi grają u siebie i myślę, że dzisiaj powalczą bo Grecja ledwo, ledwo wygrywając z Norwegami dobrego świadectwa sobie nie wystawiła.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Przypomnij mi jakim rezultatem skończył się mecz Szwecji z Norwegią. Nilsson i gra u siebie to na pewno plusy dla Szwedów (chociaż 400 kibiców raczej murów nie powali), ale wydaje mi się, że skład jednak lepszy mają Grecy, jeden Nilsson meczu im nie wygra. Na pewno Szwedzi powalczą, innej opcji nie widzę, ale mi jakoś bliżej do Grecji.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Przypomnij mi jakim rezultatem skończył się mecz Szwecji z Norwegią. Nilsson i gra u siebie to na pewno plusy dla Szwedów (chociaż 400 kibiców raczej murów nie powali), ale wydaje mi się, że skład jednak lepszy mają Grecy, jeden Nilsson meczu im nie wygra. Na pewno Szwedzi powalczą, innej opcji nie widzę, ale mi jakoś bliżej do Grecji.
Wiadomo było 3-2 chociaż Szwedzi byli blisko wygrania tego spotkania 3-1. Liczba kibiców nie powala ale wiadomo u siebie zawsze gra się lepiej. No a Djurić na ataku póki co zagrał słabo. 1.57 po tym jak Grecja nie radziła sobie w 2 i 3 secie spotkania z Norwegią (Norwegia cały czas dyktowała warunki a Grecy nawet nie bardzo potrafili wyrównać) to trochę mało. Wcześniej jak można był złapać 1.80 to była to dobra inwestycja (Przynajmniej dla mnie). A obecnie od wygranej Greków po 1.57 wolał bym zagrać Over 3.5 seta po 1.43 Zresztą nie bardzo rozumiem po co dajesz kurs z syfiastego Willhilla skoro w tej chwili zdecydowanie lepiej było by to zagrać w b365 po 1.65 ????
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Bo na syfiastym Williamie mam kilka euro bonusowych, a na bet365 stan konta równa się 0. ???? Trochę już za późno, ale jeszcze myślałem o graniu na Białoruś (kobiety) z Izraelem. Jakieś opinie?
 
K 25

kammad85

Użytkownik
Grecy wczoraj dali odpocząć większości podstawowych zawodników, więc świeżość będzie po ich stronie, szczególnie, że mieli spacerek z Islandią, a Szwedzi wczoraj długie spotkanie z Norwegią, a sam Nilsson dostał ponad 60 piłek do ataku, to się dziś może na nim odbić. Djuric może i w pierwszym meczu nie błyszczał, ale to nie oznacza, że i dziś zagra słabo, atak w końcu nie jest dla niego nowością. Typ na Grecję jak najbardziej popieram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 15,2K

tadzin

Użytkownik
branie po 1.57 Grekow gdzie jest mozliwosc jeszcze zlapanie prawie 1.65, a na dodatek przez pol dnia wisialo ponad 1.7 (sam mam 1.73 a wczenij bylo jeszcze wiecej) to takie branie 1.57 to sie mija z celem kompletnie. totalny antyvaluebet. a co do meczu to bym sie mocno zdziwil jakby beznadziejna Szwecja wygrala z Grecja, ktora nie jest wybitna ale jakis tam przecietny poziom trzyma.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
No to jeszcze przed Ligą Światową mamy gratkę ;)
Montreaux Volley Masters 2013
Grupa A:
Brazylia
Rosja
Szwajcaria
Chiny
Grupa B:
Włochy
Dominikana
Japonia
Niemcy

Składy:


* - powrót po kontuzji/egzaminy maturalne

Ponadto skład Japonek:
- Przyjmujące/Atakujące: Risa Ishii, Tomomo Nakamura, Yuki Ishii, Saori Takahashi, Yuka Imamura, Miyu Nagaoka, Oumi Akari, Risa Rina Koga
- Środkowe: Nana Iwasaka, Sato Otake, Haruyo Shimamura, Fimuka Moriya
- Rozgrywające: Makoto Matsuura, Natsumi Fujita
- Libero: Kotoki Zayasu, Mami Yoshida​
Chinki nie wiem jakim składem poleciały, ale podobno młodym. To co widnieje na stronie oficjalnej turnieju to szeroka kadra, chyba na cały sezon reprezentacyjny, także nie bierzecie tego na serio.
Edit: Skład oficjalny

Japonia - Dominikana
Pierwszy dzień turnieju czas rozpocząć mocnym akcentem. No i po składach widać, kto powinien tutaj być faworytem.
Japonki bez liderki Kimury, ponadto brak Araki, Takeshity, Sakody, Ebaty Shinnabe, Sano. Praktycznie cały pierwszy skład na ten turniej nie przybył.
Dominikanki natomiast w silnym zestawieniu. Jest świetna de la Cruz, topowa libero Castillo i pozostałe ważne ogniwa jak Mambru, Rivera, Rodriguez czy Vargas. Ciekawe co będzie grała Echenique, która była w tamtym sezonie ostro rugana przez dużą liczbę użytkowników tutejszego forum (pozdrawiam Redwitz :p).
Kurs sukcesywnie spada (grałem po 2.18, a było nawet ~2.4), więc brać póki jest. Powinno być pozytywnie, Dominikana to bardzo perspektywiczna drużyna.
Moje propozycje:
Dominikana wygra --- 1.91 @ MarathonBet ✅ 0-3

Brazylia - Szwajcaria
Propozycja numer dwa na jutro.
Brazylijki zawsze są mocne. Skład mogą wystawić lepszy, ale i tak jest siła ogromna. Brakuje z ważniejszych: Sheilli, Fabiany, Thaisy, Jaqueline. Jest jednak pełne rozegranie, super libero Brait, po skrzydłach też Garay, Tandara czy Daroit sobie pomykają. O rezerwowy środek też nie ma co się bać.
Szwajcarki wraca z el. do MŚ. W ostatnim meczu Belgijki zrobiły 30 punktów handicapu. Belgijki, które nie miałyby szans z takim składem Brazylii.
Myślę, że spacerek na początku, jak tylko zechcą to naklepią sporo punktów. Linia do pokrycia.
Moje propozycje:
Brazylia -33.5 --- 1.91 @ MarathonBet ⛔ 75-54​
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Rosja - Chiny
Dokleiłem skład Chinek, bo się pojawił i WTF?
Nie wiem czemu tak skoczyło na Rosję, ale trzeba to pobierać, bo jajka ;)
Rosjanki przyjechały co prawda rezerwami, ale jest sporo ciekawych postaci, które aspirują do gry na stałe i mogą się tu wykazać. Pasynkova, Dianskaya, Zaryazkho, Isaeva - nie będzie tragedii.
Chinki przyjechały z juniorkami - wszystkie rocznik 94/95. Oczywiście, zapewne mają potencjał, ale ogrania na takim poziomie może zabraknąć.
Nie można ominąć takiej okazji i trzeba postawić.
Moje propozycje:
Rosja wygra --- 2.60 @ MarathonBet, BetCity ✅ 3-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Dominikana - Niemcy
Drugi dzień już nie tak okazały jak poprzedni, ale można dalej pograć.
Ostrożniej trochę, bo Kwiek może na dziś przygotować kilka zmian. Mam nadzieję, że zostawi na parkiecie Bethanie. Ze zmian chciałbym zobaczyć na rozegraniu Marte, Echenique dużo nie zmieniła przez rok i dalej sypie niedokładnie po skrzydle.
Niemki bez Kozuch, Brinker, Weiss, Furst, Ssuschke. Młody skład, ale kilka solidnych punktów jest. Anna Matthes powinna być już w niezłej formie po długiej kontuzji. Durr na libero to przyszłość. Hanke na rozegraniu - ona może wygryźć Weiss. Są jeszcze postacie, które potrafią zagrać, ale nie mają regularności jak Hippe, Kaufeldt, Brandt czy doświadczona Burchardt. Guidetti też nie musi zaczynać tutaj najsilniejszą paką.
Faworytem Dominikanki i myślę, że powinny poradzić sobie z odmłodzonym składem Niemek. Łatwo wcale może nie być, drugie 3-0 się nie zapowiada.
Moje propozycje:
Dominikana wygra --- 1.56 @ PinnacleSports, WilliamHill ✅ 3-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Rosja - Brazylia
3 dzień turnieju w Montreaux. Gdy oglądałem 1-szego dnia Rosjanki, nie pomyślałbym, że będę stawiał w ich kierunku przeciwko Brazylii. Poziom turnieju jest średni, ale o tym napiszę, przy okazji typu długoterminowego.
Od Brazylijek, bo one są kluczem w tym typie. Grają bardzo na serio, co pokazują kartki jakie wczoraj otrzymały. Mimo to, męczyły się z juniorkami z Chin oraz słabą Szwajcarią. Środka mocno brakuje, Adenizia się straszliwie męczy. Atakujące też nic nie pokazują. Garay gra swoje. Ogólnie robią sporą liczbę błędów. To, że wygrały dwa mecze z tymi słabszymi drużynami po 3-0 to trochę kwestia szczęścia.
Rosjanki też nic wielkiego nie pokazują, ale na pewno są lepsze od poprzednich rywalek Brazylii. Pankova starała się grać trochę szybciej, ale zapomniała o środku, a trzeba Zaryazhko i Dianskaye wykorzystywać, bo mogą odciążyć trochę skrzydła. Isaeva wali często na zasadzie &quot;z całej siły, może trafię&quot;. Razem z Chapliną mają mocne zagrywki, coś powinny znów złapać.
Ruskie robią błędy, Brazylia robi błędy. Dziś jednak powinny mieć dużo większe problemy. Rosjanki spokojnie stać na zwycięstwo.
Moje propozycje:
Rosja +1.5 --- 2.17 @ PinnacleSports ⛔ 0-3

Włochy - Niemki
Kolejny mecz, który może trochę potrwać. Dla mnie faworytem dość zdecydowanym są Włoszki.
Włoszki przegrały co prawda z Japonkami, ale Niemki nic wielkiego nie pokazały z Dominikaną. Fajny występ Geerties, solidnie Hanke, w obronie dobrze Durr i jako-tako Hippe. Dalej trudno coś znaleźć. Środek nieobecny. Matthes jednak do kadry chyba już nie bardzo się nadaje. Do tego duże problemy z przyjęciem i spora liczba błędów.
W czym Włoszki są lepsze? Na pewno dużo lepiej chodzi środek i tu powinna być bardzo duża przewaga. Charichella zagrała bardzo dobry mecz, Folie też coś dołożyła. Italia ma też ustabilizowane przyjęcie. Bosetti, Barcellini, Tirozzi czy Gennari potrafią przyjąć piłkę i nie miały jakiś większych kłopotów z tym wczoraj. Ładną zmianę dała Gennari.
Minus u Włoszek to atakująca. Diouf zgubiła formę od kontuzji i teraz malutka skuteczność, a jej poruszanie się po parkiecie, dynamika, ruchliwość - gorzej niż Alisheva. Ma te 2 metry, a nie potrafi ominąć bloku Japonek... Oczywiście też Włoszki robią masę błędów - Japonki grały spokojnie, cierpliwie i im się to opłaciło, bo w końcu ktoś się pomylił. Niemki raczej tak cierpliwie grać nie potrafią. Dla mnie faworyt oczywisty.
Moje propozycje:
Włochy wygrają --- 2.07 @ PinnacleSports ✅ 3-0

Zakład długoterminowy
Kto wygra Montreaux Volley Masters?
Wczoraj było 3.00 na mojego faworyta, dziś już myślałem, że będzie niższy, a tu suprise - podrosło do 4.00.Według mnie turniej wygra Dominikana. Dlaczego? Bo nie ma innych drużyn, które by do tego chociaż aspirowały.
Przede wszystkim zawodzi mnie trochę poziom. Masa błędów, głupich błędów, a najmniej takich rzeczy popełniają drużyny, które odbiegają z kolei poziomem, czyli Japonia i Chiny.
Ponadto Dominikana to jedyna drużyna, która potraktowała ten turniej absolutnie na poważnie. Przyjechała silnym składem, gra wygląda całkiem nieźle, choć też jak popełniają dużo błędów, no ale to akurat nie jest zaskoczeniem w ich przypadku.
Przeglądając rywali. Brazylia - no co tu napisać, męczarnie ze słabeuszami. 1.90 na ich zwycięstwo - nie mam pojęcia skąd. Zobaczymy jak dziś zagrają z Rosjankami. Włoszki też zawiodły wczoraj i możliwe, że nie awansują do półfinału. Rosjankom też pary na długo w ew. finale by nie starczyło.
4.00 to przesada. Nie chcę grać długoterminowych po słabych kursach, ale na to, że Brazylia nie wygra po ~1.90 też chyba warto spróbować. Nie wiem czy w innych bukach jest możliwość zagrania czegoś takiego...
Moje propozycja:
Dominikana wygra turniej --- 4.00 @ BetCity ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Eliminacje do Mistrzostw Europy 2013, 3 (ostatnia) runda​


Ostatnia runda eliminacji do ME 2013 (mężczyzn i kobiet).
O awansie decyduje dwumecz. Czytałem regulamin i znalazłem takie coś:
In case of HOME AND AWAY matches:
The official ratification of matches will be done as follows:
Each team will play one home and one away match. The team qualifying for the next round is determined by the
results of matches on the basis of matches won and lost.
In case of a tie – 1 match won, 1 match lost and no matter whether the matches finish 3:0, 3:1 or 3:2 – the
opponents have to play one extra set, called golden set.
Żeby awansować drużyna musi wygrać dwa spotkania. Czyli w przypadku gdy pierwszy mecz wygra zespół A, a w rewanżu wygra zespół B (nie ważne czy 3:0, 3:1, 3:2) to wtedy o awansie decyduje &quot;złoty set&quot;. Wydaje mi się, że wszystko jest zrozumiałe.

Terminarz mężczyzn

Pary:
Chorwacja - Słowenia
Grecja - Belgia
Turcja - Łotwa


Terminarz kobiet

Pary:

Ukraina - Francja
Rumunia - Czechy
Białoruś - Słowacja
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Turcja-Łotwa FT 3:0
Turcja 1.45 Marathonbet
✅
Poziom obu drużyn wydaje się być dość zbliżony z delikatnym wskazaniem na gospodarzy i akurat w pierwszym meczu widziałbym więcej argumentów po stronie Turków.
Skład praktycznie w całości oparty na zawodnikach z ich ligi, nie jestem pewien, ale chyba tylko Tanik gra poza Turcją. Liga coraz mocniejsza, więc siłą rzeczy i miejscowi zawodnicy obcując z graczami o wysokich umiejętnościach podnoszą swoje umiejętności.
Trudno przewidzieć w jakim składzie zagrają, ale coś spróbuję posklejać.
Rozgrywać pewnie będzie Yilmaz albo Ekşi (to tylko moje przypuszczenia), w sumie nie ma znaczenia który z nich, bo wszyscy (na stronie cevu jest aż czterech w kadrze) robią to przeciętnie, ale często oglądałem w tym sezonie rozgrywającego Łotyszów Petrovssa i u nich również szału nie ma, Ekşi to może przynajmniej czegoś nauczył się przez kilka ostatnich miesięcy od Depestele.
Nie najgorzej wygląda u nich para przyjmujących, którą powinni tworzyć Subasi i Tanik. Subasi spory talent, leworęczny, z dobrą zagrywką, spory potencjał w ataku, gorzej w przyjęciu. Tanik coś tam pograł w Europie, głównie w Olsztynie, ostatnio w Almerii, trudno mi coś napisać więcej na jego temat, bo dawno widziałem jego grę.
Chyba najlepiej, najrówniej wygląda u nich środek, Batur, Gök czy Koç coś już tam potrafią.
Nie podejmuję się typowania pierwszego atakującego, nie mam pojęcia na kogo może postawić trener. Na libero zagra pewnie Yeşilbudak.
O Łotwie już coś więcej wiadomo, bo mają za sobą trzy mecze w eliminacjach do Mistrzostw Świata. Wyniki takie sobie, z grupy nie udało się wyjść.
Grę ciągnie Celitans, a później długo, długo nikt, jeden zawodnik meczów nie będzie im wygrywał.
Na przyjęciu grający w Finlandii Medenis i na Białorusi Iecelnieks. Nazwiska średnio w głowie zawracają.
Środek to Korzenevics (to jest akurat ciekawy zawodnik) i Vavers, nie wiem czy słusznie, ale tego drugiego to kojarzę gdzieś z plaży, ale mogę się mylić.
A rozgrywa mój idol z Chaumont, Petrovss. ;) Ma Celitansa to sypie głównie do niego, próbuje sporo środka, ale często po prostu mu to nie wychodzi, sporo niedokładnych piłek.
A teraz przechodzę do mojego koronnego argumentu.
Turcja gra u siebie, a jakie cyrki tam dzieją się z sędziowaniem chyba wszyscy wiedzą. ????
Jakoś nie widzi mi się zwycięstwo Łotwy w Turcji, tym bardziej, że mają drugi mecz u siebie i ewentualny złoty set.

Batur przypadkiem w kadrze nie gra jako opposite? w klubie gra na srodku ale w kadrze do tej pory grał jako atakujacy tak mi sie kojarzy.
Zastanawiałem się nad tym, jest taka opcja, jest dość prawdopodobna, ale poszedłem za stroną CEVu, gdzie Batur jest wpisany jako środkowy.
 
T 15,2K

tadzin

Użytkownik
Batur przypadkiem w kadrze nie gra jako opposite? w klubie gra na srodku ale w kadrze do tej pory grał jako atakujacy tak mi sie kojarzy.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Niemcy - Japonia
Po raz kolejny typ przeciwko Niemkom.
Wczoraj gładko 3-0. Dużo się nie zmieniło, sporo błędów, Matthes dalej kaszanę gra. Hippe coś pograła. Młode się nie wykazały (Poll, Schaus). To co pisałem już, środka prawie nie ma, Kaufeldt jedynie czasem coś wyjdzie, zresztą przyjęcie też niedokładne.
Japonki mają też młody skład. Ishii jest liderką i ona już przetarła się wcześniej o kadrę. Mają urozmaicony atak, grają cierpliwie - to czynnik decydujący.
Niemki dość łatwo zmusić do błędu. Kolejne powtarzanie akcji, będzie rodziło kolejne darmowe punkty. Myślę, że Azjatki wygrają ten mecz pewnie i zapewnią sobie grę w półfinale. Handi punktowe za mniejszą stawkę.
Moje propozycje:
Japonia wygra --- 1.51 @ PinnacleSports ✅ 1-3
Japonia -6.5 --- 1.91 @ MarathonBet, BetCity ✅ 82-98
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Szwajcaria - Rosja
Rosjanki szans na 1 miejsce nie mają. Żeby zapewnić sobie na 100% awans z drugiego miejsca wystarczy im wygranie 2 setów (a może nawet mniej) Rosjanki grają na tym turnieju rezerwowym składem. A dziś po ugraniu tego co potrzeba mogą pojawić się na boisku zmienniczki drugiego garnituru Rosyjskiego. Nie wykluczone też jest takie rozwiązanie od samego początku spotkania. Szwajcaria jak dotychczas nie ugrała na tym turnieju seta chociaż niewiele brakowało im do tego w spotkaniu z Brazylią. Grają u siebie publika je wspiera więc istniej szansa, że wcześniej czy później tego seta uda im się ugrać. Biorąc pod uwagę sytuację w jakiej są Rosjanki. Widzę szanse na ugranie tego seta dziś. Kurs wysoki moim zdaniem warto spróbować. Bo Rosjanki już niewiele muszą a Szwajcaria od początku do końca bardzo będzie chciała.
Typ:Szwajcaria +2.5 seta @ 3.40 b365 ⛔
Co do Turcji to moim zdaniem po takim kursie nie warto. Turcy skład mieli i mają bardzo przeciętny jedynym zawodnikiem wartym uwagi jest Subasi a później długo, długo nikt. Tanik moim zdaniem nie ma szans aby zacząć mecz w szóstce. Nie bez powodu nie gra w Turcji. Gdyby prezentował w swojej grze jakiś poziom to nie jeden Turecki chciałbym mieć go w składzie ze względu na limit obcokrajowców. O środkowych nie ma co wspominać bo cóż z tego że nawet jakotacy są skoro rozgrywający jest na tyle słaby, że pożytku z nich wiele nie ma.
Łotwa potrafi przegrać niespodziewanie ale równie często potrafi wygrać z przeciwnikiem zdecydowanie wyżej notowanym.
 
T 15,2K

tadzin

Użytkownik
Zastanawiałem się nad tym, jest taka opcja, jest dość prawdopodobna, ale poszedłem za stroną CEVu, gdzie Batur jest wpisany jako środkowy.
http://www.cev.lu/Competition-Area/MatchStatistics.aspx?ID=24945
http://www.cev.lu/Competition-Area/MatchStatistics.aspx?ID=24943
i we wszystkich meczach kwal drugiej rundy rozerganych we wrzesniu 2012 Batur grał na ataku (na trojce a sypacz na szostce czyli po przekatanej, sypacz o nazwisku KIYAK Ulaş).
Sadze ze raczej na pewno Batur dalej bedzie grac na napadzie
Batur jest wpisany jako MB ale... grał i tak na ataku.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Odnośnie Batura.
W Halkbanku grał jako środkowy, a w reprezentacji występował tak jak wspomniał już Tadzin na pozycji atakującego.
Co ciekawe w Lidze Europejskiej 2012 (Turcy zajęli 2 miejsce) Batur został wybrany MVP LE, a występował na pozycji przyjmującego i radził sobie bardzo dobrze.
Jak widać bardzo wszechstronny zawodnik ;)
Ciężko powiedzieć jak będzie teraz. Nie wiem jak wygląda meczowy skład Turków.
Albo Emre Batur albo Serhat Coskun będą grać na ataku. Tak mi się wydaje.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
http://www.voleybolmagazin.com/haber.php?h=8505
To jest skład na okres przygotowawczy i na mecze z Łotwą.
Turcja powinna zagrać w takim ustawieniu jak przeciwko Kanadzie:
rozgrywający: Ulas Kiyak
przyjmujący: Emre Batur, Burutay Subasi
atakujący: Serhat Coskun
blokujący: Emin Gok, Mustafa Koc
libero: Yesilbudak Hasan
Tutaj można obejrzeć mecze Kanada - Turcja
http://www.ustream.tv/channel/volleyballcanada
Redwitz wkleił zasady kwalifikacji. W sztabie Turków mają inne zdanie, ale może kierownik drużyny pomylił się.
http://www.samsuntaraftar.com/voleybol/gorken-samsunlu-voleybolseverlerin-destegiyle-letonyayi-yenecegiz-h2014.html
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik

Kurs na Włochów bardzo przyzwoity, kadra Italii na LŚ mimo, że bez Łaski wciąż jest bardzo silna i takich rywali jak Francja powinna odprawiać. Mimo, że to tylko towarzyskie spotkanie zdziwiłbym się gdyby Francja sprawiła tutaj niespodziankę

Italia bez Michała w tegorocznych rozgrywkach, jednak nie nazwałbym tego jakąś wielką stratą (jeśli w ogóle). Włosi będą grali systemem znanym z Maceraty, czy Parodi - Savani na przyjęciu a na prawym Zajcew.

Francuzi sparowali się już ostatnio z Niemcami i wyszło tak średnio. Jeden mecz wygrany i jeden przegrany. Tutaj na pewno prym wiódł będzie doskonale znany Włochom Ngapeth. Ciekawostką jest fakt, iż mecz rozgrywany będzie w Cuneo, w gali którą Ngapeth zna doskonale. Bardzo dużo da na pewno Francuzom przyjęcie obywatelstwa przez Redwitza, bo jednak rozgrywający to nietuzinkowy a Trójkolorowi w ostatnich latach nie zachwycali na tej pozycji.

Myślę, że Włosi Francuzów dziś odprawią, mecz towarzyski więc trzeba uważać, ale kurs 1.50 to nie jest w tym wypadku mało.

Tutaj jeszcze wywiad z Savanim o tym (i nie tylko) spotkaniu : http://www.federvolley.it/index.php?idnews=10895

Włochy (1.50) Unibet ⛔ ale baty ???? towarzyski to jednak towarzyski
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom