>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pozostałe rozgrywki 2013

Status
Zamknięty.
A 63

adachno

Użytkownik
KWALIFIKACJE MŚ 2014 KOBIET (ŁOTWA)
Łotwa - Estonia

Typ: 2
Kurs: 1.90
Bukmacher: Totolotek

Przyznam szczerze, że pojęcie o zawodniczkach mam żadne, a typ swój opieram na przedmeczowych (przedturniejowych) wypowiedziach trenerów. Trener Łotwy skompletował swój skład głównie z amatorskiej ligi kobiet w Łotwie. Ogólnie nie stawia swojej drużyny w roli faworyta. Większość dziewczyn z drużyny Estonii gra w lidze fińskiej co myślę, że przełoży się na dzisiejszy pojedynek. W wypowiedziach trener Estonek obawia się zawodniczki Olgi Datško, która podobno grywała we Francji/Rosji/Azerbejdżanie jednakże z tego co widać na stronie cev nie jest ona awizowana na to spotkanie. W zeszłym roku drużyny spotkały się dwa razy i oba spotkania wygrał zespół Estonii. Z meczu będzie prowadzona transmisja więc ewentualnie będzie można reagować w czasie gry na poczynania Pań.

Wynik: 0:3 (13:25, 16:25, 9:25)✅✅✅
Jak widać Estonki zrobiły mały &quot;gwałt&quot; po dobrym kursie, szkoda że pograłem z nimi Słowenię no ale nic może ktoś skorzystał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Czy Węgrzy sobie pokpili sprawę czy bukmacherzy zaniżyli na nich kursy ? Bo kursy wahały się ok 1,05 do max 1,15 ale to i tak wzrastały. Początkowo wszędzie poniżej 1,10 a tu Mołdawianie baty im zrobili. Wyraźna wygrana. Ktoś ogarnia te druzyny ? Tak z ciekawości pytam.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Czy Węgrowie sobie pokpili sprawę czy bukmacherzy zaniżyli na nich kursy ? Bo kursy wahały się ok 1,05 do max 1,15 ale to i tak wzrastały. Początkowo wszędzie poniżej 1,10 a tu Mołdawianie baty im zrobili. Wyraźna wygrana. Ktoś ogarnia te druzyny ? Tak z ciekawości pytam.
Mołdawia to jest całkiem przyzwoita drużyna, oczywiście Wegrzy na papierze są zdecydowanie lepsi (lecz jak wiadomo niespodzianki się zdarzają i teoretycznie lepszy nie zawsze wygra, we wczorajszym dniu z tych zdecydowanych faworytów to była to jedna jedyna wtopa). Aczkolwiek Mołdawia w ostatnich kwalifikacjach do Mistrzostw Europy potrafiła ograć nawet Rumunów, tak więc do ich reprezentacji kobiet nie ma co porównywać bo tamte są kompletnymi amatorkami i rzeczywiście wczoraj przez Węgierki zostały rozjechane.

Piszesz to ze strasznym zdziwieniem, jakby rzeczywiście kursy 1.15 zawsze wchodziły ;) Zdarzyła się niespodzianka i tyle.


No i jeszcze co do meczu towarzyskiego Francja - Niemcy:

Wynik to 3:2 dla Francuzów (-20, -20, 23, 16, 13) . Tak więc Niemcy prowadząc 2:0 nie potrafili skończyć rywali i ostatecznie utopili 2:3 ????

Jednakże składy obu drużyn zaskoczyły i gdybym teraz wiedział, że Francuzi zagrają w tak słabym zestawieniu to nigdy bym na nich nie zagrał.

Francja: Toniutti, Moreau, Ngapeth, Quesque, le Roux, Hardy – Dessources, Grebennikov

Niemcy: Niemcy: Kampa, Fromm, Böhme, Collin, Westphal, Kaliberda, Tille


Warto zaznaczyć, że Earvin nabił 27 punktów i poprowadził Francuzów do wygranej (dobrze, że zagrał :razz ???? .

Wczoraj nie było Schopsa, dziś już ma podobno się pojawić.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
No i jeszcze co do meczu towarzyskiego Francja - Niemcy:

Wynik to 3:2 dla Francuzów (-20, -20, 23, 16, 13) . Tak więc Niemcy prowadząc 2:0 nie potrafili skończyć rywali i ostatecznie utopili 2:3 ????

Jednakże składy obu drużyn zaskoczyły i gdybym teraz wiedział, że Francuzi zagrają w tak słabym zestawieniu to nigdy bym na nich nie zagrał.

Francja: Toniutti, Moreau, Ngapeth, Quesque, le Roux, Hardy – Dessources, Grebennikov

Niemcy: Niemcy: Kampa, Fromm, Böhme, Collin, Westphal, Kaliberda, Tille


Warto zaznaczyć, że Earvin nabił 27 punktów i poprowadził Francuzów do wygranej (dobrze, że zagrał :razz ???? .

Wczoraj nie było Schopsa, dziś już ma podobno się pojawić.

Czy składy zaskoczyły ?
Patrząc na kadry, które są dostępne na te sparingi to chyba nie tak bardzo.

Zestawienie Francuzów też nie było najgorsze. Powiedziałbym nawet, że ciężko &quot;ulepić&quot; coś lepszego. Skład Niemców przeciętny, ale u nich brakuje (z różnych powodów) kilku najlepszych zawodników.

Odnośnie Schopsa. Mógłbyś podrzucić źródło, bo z tego co szukałem wczoraj to znalazłem taki skład Niemców.

Der deutsche Kader in Ludwigsburg
Zuspieler: Lukas Kampa (Kharkiv/UKR), Patrick Steuerwald (Generali Haching)
Mittelblocker: Marcus Böhme (San Giustino/ITA), Tim Broshog (Moerser SC), Philipp Collin (VC Dresden), Felix Isaak (TV Rottenburg)
Außenangriff: Denis Kaliberda (Valentia/ITA), Tom Strohbach (Generali Haching), Dirk Westphal (Roeselare/BEL), Björn Höhne (Berlin Recycling Volleys), Sebastian Krause (VfB Friedrichshafen)
Diagonalangreifer: Christian Fromm (Citta di Castello/ITA), Simon Hirsch (Generali Haching)
Libero: Ferdinand Tille (Sete/FRA), Markus Steuerwald (Paris/FRA)
 
bsk 184

bsk

Użytkownik
Masakra ✅
Belgia (-55,5) - Irlandia Północna 1 @ 1,97 Marathon
(Kobiety) 1,5/10
Dzisiaj typ przeciwko Irlandii Północnej Kobiety. Zawodniczki te grają przeciwko Belgii, której drużyny kobiecej przedstawiać nie trzeba. Przedstawienie drużyny Irlandii Północnej jest konieczne, ponieważ pierwszy oficjalny mecz w historii rozegrały wczoraj. Z tego co udało mi się ustalić urocze Panie z północnej części Zielonej Wyspy spotkały się po raz pierwszy w marcu tego roku. Celowo nie używam słowa siatkarki, ponieważ mamy do czynienia z amatorkami, grającymi w drużynach szkolnych, które chciały reprezentować swój kraj na arenie międzynarodowej. Do ostatniej chwili podobno organizatorzy nie chcieli Irlandek dopuścić do gry, jednak są. Ze zdjęć wynika, że Panie nie do końca wyglądają na siatkarki. Nie dziwi zatem wynik ze Szwajcarią:
0:3 (18:75), w tym jeden set 2:25.
Dziś prognozuję podobnie i biorę handi -55,5 na Belgię @ 1,97 w Marathonie. Dla porównania czysty win Irlandii jest @ 100 a żaden bukmacher nie oferuje wygranej Belgii.
Oczywiście pokrywanie takich wysokich handi zależy wyłącznie od motywacji grających faworytów. Myślę, że Belgijki pójdą na rekordowe zwycięstwo swojej drużyny, zatem właściwy kurs dla mnie na to handi to 1,5.
Biorę ze stawką rekreacyjną, bowiem zabawy może być co niemiara.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Piszesz to ze strasznym zdziwieniem, jakby rzeczywiście kursy 1.15 zawsze wchodziły Zdarzyła się niespodzianka i tyle.
No ale Węgrzy nie tyle ile przegrali a zostali lekko mówiąc zdemolowani. Więc demolka na kursie 1,08-1,05 bo tyle poczatkowo bylo, a Twoje 1,15 bylo chyba nie długo przed meczem jest dla mnie dość dużym zaskoczeniem. Tym bardziej jeszcze, że średnio sobie Mołdawian jako siatkarzy wyobrazałem.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Dzisiaj kolejne spotkania eliminacyjne i mam kilka propozycji ;)
Z racji tego, że nie ma streamów trzeba brać pewną poprawkę na typy, które tutaj podaję.
Jest to jednak trochę granie w ciemno.
Czarnogóra - Macedonia​

Spotkanie mężczyzn z Grupy F. Goispodarzem turnieju rozgrywanego w Skopje jest Macedonia.
Macedończycy wczoraj bardzo łatwo uporali się z Albanią. Doskonałe spotkanie rozegrał atakujący Nikola Gjorgiev (22 punkty, 73% skuteczność w ataku, 3 bloki, 8 asów serwisowych). Może nie ma nadwyczajnych warunków fizycznych, zasięg też bez szału, ale bije bardzo mocno. W sezonie klubowym pokazywał się z dobrej strony w ekipie Maliye Milli Piyango Ankara (porażka w półfinale CEV Cup z Latiną po &quot;złotym secie&quot;). Reszta zawodników raczej anonimowa.
Czarnogórcy wczoraj przegrali z Ukrainą (Nie grał Siergiej Tjutlin.). Skład na papierze nie wygląda najgorzej. Na przyjęciu znany z występów w Resovii Marko Bojic, typowo ofensywny przyjmujący. Naprawdę przyzwoity środek z Milanem Markovicem i Luką Suljagicem. Na ataku Milos Culafic. Dobre warunki fizyczne, swego czasu grał w Poitiers.
Kursy na Czarnogórę rosną. Myślałem, żeby jeszcze poczekać (mecz dopiero o 18:00), ale nie wiem czy będzie potem czas. Macedonia na pewno ma atut własnego parkietu. Pod względem czysto siatkarskim lepszą drużyną są Czarnogórcy. Jeżeli dzisiaj polegną to o awansie do kolejnej rundy kwalifikacji będą mogli tylko pomarzyć. Bardzo ważny mecz dla obu ekip. Dla mnie faworytem są Czarnogórcy i według mnie wygrają to starcie.
Typ:
Czarnogóra @ 1.66 Marathonbet ⛔

Izrael - Mołdawia​

Grupa B, mężczyźni.
Nie będę udawał, że wiem coś więcej o tych dwóch drużynach. W obu reprezentacjach większość zawodników jest dla mnie anonimowa. Najbardziej rozpoznawalnym zawodnikiem jest oczywiście Shafranovich z Izraela. Patrzyłem na podstawowy skład Mołdawii i naprawdę mają bardzo fajne warunki fizyczne.
Wczoraj reprezentacja Izraela urwała seta Słowenii. Mołdawia dość niespodziewanie pokonała Węgrów (Węgrzy żadną potęgą też nie są.) 3:1.
Stawka naprawdę rekreacyjna. Izrael to nie jest ekipa, na którą powinno się rzucać kursy w granicach 1.15-1.20.
Typ:
Mołdawia @ 5.00 Marathonbet ⛔

EDIT: Pinnacle ma nawet 6.26 ;)
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Łotwa - Litwa
Ja spróbuje tego spotkania.
Łotwa przegrała wczoraj gładko z Estonią. Grają u siebie. Brakuje w składzie doświadczonych: Jursone i Breiksy oraz libero Tihovskiej. Teraz grają właściwie same juniorki.
Litwinki też mają spore osłabienie - brak Valdone Petrauskaite, która mogłaby ten mecz wygrać sama. Ograły tragiczną Islandię na luzie. Skład podobny jak rywalek - bardzo młody.
Do spróbowania.
Moje propozycje:
Litwa wygra --- 2.05 @ MarathonBet ⛔ 3-0

Chorwacja - Macedonia
Tutaj króciutko. Chorwatki jakim składem by nie grały, to deklasują te amatorki.
Na Macedonii wczoraj Czarnogóra zrobiła 25 punktów, to wydaje mi się, że Chorwatki mogą 2 razy tyle spokojnie.
Kurs i linia całkiem przyjemna.
Moje propozycje:
Chorwacja -33.5 --- 1.85 @ BetCity ✅ 75-38

Edit: Jakby ktoś miał składy z turnieju kobiet, który dziś startuje w Trynidadzie (grają oprócz gospodyń Honduras, Barbados i Anguilla), to mógłby zamieścić ;)
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Polska 1,35 tobet⛔

Taki sam kurs jak wczoraj, dziwne. Przecież mecz pod kontrolą gospodarzy. Pierszy set walka, pozniej to już dominacja Polaków, powinno się skończyć w trzech setach, ale nasi wrzucili na luz i zaczeli seryjnie popełniać błedy, Serbowie skorzystali. 4 set to znowu gra na powaznie i od poczatku do końca dominacja Polaków. Czemu dzisiaj ma być inaczej? Widać, że chłopaką zależy na wyniku. Wczoraj słabszy mecz Wiśni, pewnie dzisiaj od poczatku zagra Mozdzonek. Imponująca zagrywka Kurka, oby dzisiaj też był tak dysponowany. Serbowie młody skład, brak gwiazd, moza zawodnikiem Maceraty. Specem rzecz jasna nie jestem, ale tak widze ten mecz...
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Ukraina-Albania
Poniżej 125.5 1.72 Unibet✅


Albania przegrała gładko 0:3 z Macedonią. Jakoś niespecjalnie kojarzę ich zawodników. Patrząc po samych statystykach można stwierdzić, że mają spore problemy w przyjęciu i w bloku. Dużą liczbę piłek dostaje Xhelati, nawet niezła skuteczność, ale aż dziesięciokrotnie zablokowany.
Skład Ukrainy w głównej mierze opiera się na graczach Lokomotivu Charków. W większości są to zawodnicy już ograni. Wygrali bez Tjutlina, który wchodził tylko na pojedyncze zmiany, może dzisiaj pogra trochę dłużej, choć wydaje się, że dobrze zastąpił go Zhumatii. Dobrze w cyfrach wyglądali przyjmujący Kapelus i Jereszczenko.
Sporo bloków, niezłe przyjęcie i dobra skuteczność w ataku.


Jednakże składy obu drużyn zaskoczyły i gdybym teraz wiedział, że Francuzi zagrają w tak słabym zestawieniu to nigdy bym na nich nie zagrał.

Francja: Toniutti, Moreau, Ngapeth, Quesque, le Roux, Hardy – Dessources, Grebennikov
Jest spora szansa na to, że Francuzi będą właśnie w takim zestawieniu grać większość spotkań. Toniutti został wybrany nowym kapitanem, chyba Tille nie wybierałby go tylko po to żeby siedział na ławce. Moreau ma szansę być pierwszym, ponieważ Rouzier ciągle ma jakieś problemy osobiste, spora część kibiców wolała w kadrze zamiast niego Sidibe z Bledu. Para przyjmujących i środkowych jest optymalna. Grebennikov będzie pierwszym libero przez wiele następnych lat, pora najwyższa żeby go ogrywać w Europie. Choć pewnie Exiga również dostanie okazje do gry.
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Polska 1,35 tobet

Taki sam kurs jak wczoraj, dziwne. Przecież mecz pod kontrolą gospodarzy. Pierszy set walka, pozniej to już dominacja Polaków, powinno się skończyć w trzech setach, ale nasi wrzucili na luz i zaczeli seryjnie popełniać błedy, Serbowie skorzystali. 4 set to znowu gra na powaznie i od poczatku do końca dominacja Polaków. Czemu dzisiaj ma być inaczej? Widać, że chłopaką zależy na wyniku. Wczoraj słabszy mecz Wiśni, pewnie dzisiaj od poczatku zagra Mozdzonek. Imponująca zagrywka Kurka, oby dzisiaj też był tak dysponowany. Serbowie młody skład, brak gwiazd, moza zawodnikiem Maceraty. Specem rzecz jasna nie jestem, ale tak widze ten mecz...
Pamiętaj ze to są mecze towarzyskie. Wczoraj widać było, że Polacy chcą sezon rozpocząć od zwycięstwa dzisiaj już ten mecz może wyglądać inaczej. Możliwe, że AA będzie chciał wypróbować młodziaków, o czym delikatnie wspomniał w wywiadzie pomeczowym Możdżonek. Wydaje mi się, że na pewno na rozegraniu wystąpi Drzyzga choćby dlatego, że wczoraj zagrał Żygadło, który do zespołu dołączył 4 dni temu. Czy Polakom zależy dzisiaj na szybkim 3:0 ? Nie wydaje mi się, będą na pewno chcieli pograć trochę i możemy tutaj zobaczyć dłuższy pojedynek niż wczoraj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP

Drugie spotkanie sparingowe. Wczoraj mecz odbył się w Miliczu, dzisiaj odbędzie się w Twardogórze.
Polska - Serbia 3:1 (29:27, 25:21, 22:25, 25:19)
Składy zespołów:
Polska: Nowakowski, Kurek, Bartman, Wiśniewski, Kubiak, Żygadło, Zatorski (libero) oraz Możdżonek, Konarski i Winiarski
Serbia: Kovacecić U., Brdjović, Podrascanin, Petković, Lisinac, Petrić, Vujić (libero) oraz Starović, Ivović i Rasić

Krótko o wczorajszym spotkaniu.
Myślałem, że gra Polaków może wyglądać trochę gorzej, ale wyglądała całkiem fajnie (oprócz tej dziwnej końcówki w 3 secie). Kiepsko wygądała tylko gra przez środek. Bartman zaczął średnio, ale potem wyraźnie się rozkręcił. Dobry mecz Kurka (bardzo dobrze zagrywał) i Kubiaka w ofensywie.
Dzisiaj może będą jakieś zmiany. Może Ignaczak się pojawi, może będzie jakaś zmiana na przyjęciu. Podejrzewam, że zacznie Drzyzga na rozegraniu.

Serbowie pokazali się z dobrej strony. Przed wczorajszym meczem pisałem, że mogą mieć problemy w przyjęciu i faktycznie tak było. Ładnie Polacy zamęczyli zmienną zagrywką młodego Kovacevica. Kiepsko zaprezentował się rozgrywający Brdjović. Grał schematycznie, sporo piłek niedokładnych. Słabo wypadł też atakujący Petković. Pozytywnie na pewno środek siatki z Podrascaninem i Lisinacem. Mogli się też podobać Petrić (według mnie najjaśniejsza postać po serbskiej stronie) i Ivović (spooory zasięg), który pojawił się w trakcie spotkania. Naprawdę mają spory potencjał w ofensywie.
Dzisiaj możemy zobaczyć trochę inny skład po stronie Serbów. Tak przynajmniej było w spotkaniach sparingowych z Bułgarią.
Polska nieważne w jakim składzie będzie faworytem i powinna wygrać to spotkanie. Wydaje mi się jednak, że znowu będzie sporo walki i Serbowie coś tam urwą.
Typ:
Over 183.5 pkt @ 1.91 Marathonbet ✅
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik

Dziś można chyba lekko spróbować na Niemców, wczoraj byli bardzo blisko zwycięstwa i tak naprawdę można spokojnie stwierdzić, że przegrali mecz na własne życzenie.

Dziś do kadry dołączy Schops, więc siła rażenia znacząco wzrośnie.

Personalnie skład Francuzów na te mecze z Niemcami wrażenia wielkiego nie robi. Nie ma Redwitza, Rouziera, Tui. Wczoraj świetnie spisał się Ngapeth, który nabił ponad jednego seta dla Francuzów.

Po takim kursie na pewno warto. Schops jeśli zagra, zrobi różnicę. Już wczoraj Niemcy mieli Francuzów na widelcu, dziś powinno się udać odnieść zwycięstwo.

Sam Vital Heynen, mówi iż zależy im na wygranych w spotkaniach z Francją.

Niemcy (2.06) Marathonbet ✅
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Miałem czekać, ale jak się obudzę, to już będzie pewnie po południu i kursy polecą.

Słowacja - Grecja
Słowacja gospodarzem, mecz o 1 miejsce w grupie.
Słowacja nie gra tu nic nadzwyczajnego. Bromborova najwidoczniej bez formy, Pereira Soares też w pojedynkę dużo nie zdziała.
Grecja to podobny poziom. Złapały doświadczenia występując w Lidze Europejskiej i mają całkiem niezły skład.
Nie mam pojęcia skąd takie kursy, ale nie pograć na Grecję, to grzech. Kurs bardzo mocno przesadzony i jak wstanę to pewnie zastanę poniżej 3.00.
Moje propozycje:
Grecja wygra --- 5.80 @ MarathonBet ⛔ 3-1

Ukraina - Węgry
Kolejny mecz o pierwsze miejsce i kolejny raz typ w kierunku gości.
Ukrainki nie mają tutaj porywającego składu. Jest Kodola, jest Kozlova, Zakhurchuk, a dalej trochę wapno. Zhukova, Sevanchuk czy Rykhliuk by się na pewno przydały.
Węgierki przyjechały tutaj z Horvath na czele. Mają rozgrywającą Milovits, jest Rita Liliom, Sandor. Ogółem skład nie najgorszy i potrafiący coś z działać. Podobnie jak Grecja, co roku grają sobie w Lidze Europejskiej i mają szansę się wykazać na tym wyższym poziomie.
Dla mnie znów kurs grubo przesadzony i znów pewnie jak się obudzę, to będzie sporo niższy. Grzechem jest nie zagrać, polecam, bo zysk można złapać spory. A dla mniej odważnych są handicapy.
Moje propozycje:
Węgry +2.5 --- 1.93 @ PinnacleSports ✅ 3-1
Węgry wygrają --- 6.40 @ MarathonBet ⛔ 3-1

I tak podsumowując, to pierwszy mecz jest dla mnie 50-50, natomiast w drugim faworytem dla mnie są Węgierki i ten kurs to marzenie. Polecam pobierać, póki jest. W PinnacleSports podobne kursy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Holandia - Chorwacja​

Mecz o 1 miejsce w Grupie A.
Chorwaci są gospodarzem i to może być ich jedyny atut. Skład na kolana nie rzuca. Ciekawy rozgrywający Zhukouski. Niezła para przyjmujących Galic i Nojic. Na ataku Ivan Raic. Dwa pewne zwycięstwa jak na razie. Tylko jeden secik stracony z Azerbejdżanem.
Holendrzy kadrowo wyglądają całkiem nieźle patrząc na inne zespoły w tych turniejach. Młody, obiecujący rozgrywający Nimir Abdel-Aziz. Na ataku występuje Kooistra, nominalny środkowy, ale pamiętamy jego występy na tej pozycji. Na przyjęciu nieźle. Jest Rauwerdink, Ter Horst i taka para byłaby optymalna.
Holendrzy są faworytami. Jak na razie obie drużyny ciężko ocenić, bo grały z mało wymagającymi rywalami. Dzisiaj pierwszy poważny sprawdzian, który zadecyduje o wygraniu turnieju.
Typ:
Holandia @ 1.45 Bet365 ⛔
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Wstałem. Nie wiem czemu kursy podrosły na Węgierki, ale z typu się nie wycofuje. Może jakiś news niesamowity o kontuzji się pojawił...? Doklejam dodatkowo handi +2.5.

Belgia - Szwajcaria
Belgia w roli gospodarza. Kolejny mecz o pierwsze miejsce w grupie ;)
Gospodynie to całkiem inny level. Wczoraj nie grały takie postacie jak Rousseaux, Dirickx, Leys czy Heyrman, tak więc spodziewam się ich występu dzisiaj.
Szwajcaria to słaba drużyna. Mają kilka siatkarek, które coś potrafią (Schaus, Wigger, Unternahner, Granvorka), ale to starcza na przeciętny poziom ligi krajowej.
Belgijki jak będą chciały, to wygrają tutaj bardzo pewnie. Opcję do zagrania zostawiam Wam do wyboru.
Moje propozycje:
Belgia -1.5 --- 1.40 @ BetCity ✅ 3-0
Belgia -2.5 --- 1.70 @ Betsafe ✅ 3-0
Belgia -19.5 --- 1.94 @ MarathonBet ✅ 75-45
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Holendrzy są faworytami. Jak na razie obie drużyny ciężko ocenić, bo grały z mało wymagającymi rywalami. Dzisiaj pierwszy poważny sprawdzian, który zadecyduje o wygraniu turnieju.

Typ:
Holandia @ 1.45 Bet365
No i właśnie tutaj można ocenić Chorwatów, którzy lekko zbłaźnili się tracąc seta z Azerbejdżanem. Podpisuje się pod tym typem, kurs jest świetny jak na różnice dzielące oba zespoły.

W sprawie Chorwacji wystarczy napisać jedno zdanie: Nie ma Omrcena. To wszystko, bez niego to oni mogą sobie pogrywać na poziomie Azerów, a nie Holandii.

Holendrzy na tym turnieju bez Klapwijka i Kooya, jeśli oni dołączą to będą już mieli naprawdę mocną paczkę. Ale bez nich i tak wygląda to całkiem fajnie, a na taką Chorwacje to wystarczy w 100%.

Holandia (1.45) B365
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Ukraina - Macedonia
Mecz o pierwsze miejsce w grupie. Ukraina ma w swoim składzie kilku bardzo dobrych zawodników m.in Tjulina. Macedonia to zespół który mało komu coś mówi ale warto tutaj napisać o ich atakującym Nikoli Gjorgievie. Który miał świetny sezon w Turcji i na tym turnieju jak dotychczas też spisuje się wyśmienicie. Ukraina to zespół teoretycznie lepszy ale ta drużyna od lat często ma problemy z zespołowością. Tzn. zawodnicy są przyzwoici ale ich gra często zaskakuje na minus. Macedonia gra u siebie wczoraj ograli Czarnogórę 3-0 i przez całe spotkanie wszystko mieli pod kontrolą. Ukraińcy trochę pomęczyli się z Czarnogórą. Macedonia w swojej drużynie lider o którym wspominałem który jest w wyśmienitej formie. W dodatku Macedonia gra u siebie. Ukraina też ma swojego lidera ale Tjulin moim zdaniem na tym turnieju nie jest taką maszynką do zdobywania punktów jaką był w niedawno zakończonym sezonie ligowym. Z tego względu, że właśnie przez ten sezon ligowy był strasznie mocno eksploatowany i brakuje mu świeżości w grze. Z takich własnie względów upatruje tutaj szanse Macedonii. Mecz powinien być zacięty a kurs na Ukraine jest strasznie zaniżony.

Typy:Macedonia wygra 5.10 maraton✅ @ Macedonia +1.5 seta 2.49✅ (obecnie 2.36) 2.36 pinnacle Osobiście pograłem +1.5 seta
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom