>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pozostałe rozgrywki 2013

Status
Zamknięty.
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Łotwa - Chile @ 2.10 Betcity ⛔⛔⛔

wynik: 3:0





Kolejny raz gram na Chile. Tutaj szykuje się wyrównany pojedynek, spodziewałem się kursów nie przekraczających 2, Betcity mnie jednak zaskoczyło. Łotwa bez rewelacji - w grupie dwie gładkie porażki po 3:0 z Ukrainą i Japonią oraz jedna wygrana 3:2 z Tajlandią. Chile jakoś wyjątkowo też się nie prezentowało ale potrafiło ograć np. taką Kanadę. Na pewno nie gorsi od swoich rywali. Wygrali z Tajlandią, przegrali z Estonią. Łotwa dostała co prawda od silnejszej Białorusi ale nie sądzę aby pomiędzy tymi zespołoami była jakąś przepaść. Tak jak wspominałem na początku - oczekuję wyrównanego spotkania. Chile jak złapie swój rytm jest naprawdę groźne. W mojej opnini poradzi sobie dzisiaj z Łotwą aczykolwiek łatwe to spotkanie nie będzie. Kursik jednak kusi tak więc - Chile do boju!






Meksyk - Tajlandia @ 2.34 Betcity ⛔⛔⛔

wynik: 1:3




Znów &#39;mocno przeciętna&#39; Tajlandia przeceniana przez bukmacherów. Fakt, Meksyk jakąś super ekipą nie jest no ale Tajlandia tym bardziej. Warto dodać, że Meksykanie uplasowali się w grupowej tabeli wyżej od Chile, pokonując ich w bezpośrednim starciu. Meksyk mógł na tej Uniwersjadzie powalczyć o znacznie wyższe miejsce gdyby nie fatalny mecz z Łotwą. Ale z Tajlandią przegrać już nie powinni. Łatwy mecz to nie będzie aczykolwiek po takim kursie kusi zagrać.

W bet365 jest 2.50 na Meksyk tak więc jeszcze lepiej. Szkoda, że wcześniej tego nie zauważyłem...
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Uniwersjada Kazań 2013, mężczyźni.


Finał Uniwersjady. Szczerze mówiąc to taki skład finału można było spokojnie przewidzieć przed rozpoczęciem imprezy. Obie drużyny zdecydowanie kadrowo przerastały swoich rywali. Polacy mieli trochę więcej problemów (3:2 z Australią, Koreą i Ukrainą), ale Rosjanom też trafiały się słabsze momenty (3:2 z Białorusią).
Rosja ma mocny skład. Trójka skrzydłowych Zhigalov, Biryukov Ilinykh może robić wrażenie w ofensywie. Na rozegraniu Kovalev albo Antipkin. Grali mniej więcej po równo. Wydaje mi się, że zacznie Kovalev, ale obaj według mnie przeciętni rozgrywający. Bardzo mocny środek siatki z Sychevem i Volvichem, a przecież jest jeszcze Shcherbinin. Fajnie spisuje się również libero Golubev, ale to nie jest żadne zaskoczenie, bo miał świetny sezon w Nowosybirsku.
Co do Polaków. Według mnie trochę nie wykorzystują swojego potencjału. Strasznie przeciętnie rozgrywa Łomacz. Szkoda, że nie ma dla niego porządnego zmiennika. Dobry turniej rozgrywa Bociek, który ciągnie ten zespół i dostaje zdecydowanie najwięcej piłek w ataku. Na środku siatki Kłos i Zajder. Niezła zagrywka, dobrze w bloku, powinni być zdecydowanie częściej wykorzystywani w ataku. Pozytywnie zaskakuje Wojtaszek. Trzyma przyjęcie, a zawsze był to raczej zawodnik, który doskonale broni i trochę słabiej odbiera zagrywkę (trochę tak jak Ignaczak). Podejrzewam, że na przyjęciu zaczniemy z Ferensem i Wierzbowskim. Jakoś Włodarczyka przeciwko Rosji nie widzę. Ferens potrafi grać z blokiem, dysponuje mocnym uderzeniem. Wierzbowski jest chyba najlepiej wyszkolony technicznie z przyjmujących, których ma do dyspozycji trener Panas.
Rosja ma dobrą zagrywkę. Zwłaszcza Biryukov (często zmienia i gra skróty) i Zhigalov będą nękać polskich przyjmujących. Do tego dochodzi gra blokiem. W tym elemencie Rosja naprawdę wygląda świetnie.
Gorzej jest z przyjęciem. Najważniejsza rzecz to omijać libero Golubeva. Biryukov i Ilinykh mistrzami w przyjęciu nie są i pewnie nigdy nie będą.
Polacy muszą grać inteligentnie i przede wszystkim konsekwentnie. O zwycięstwo będzie bardzo ciężko, ale seta spokojnie mogą urwać, bo Rosja też miewa przestoje.
To jest Uniwersjada, więc ze stawkami nie ma co szaleć. Traktuje ten turniej bardziej for fun, więc kilka takich luźnych propozycji na dzisiejszy finał. Bez spiny.
Kilka propozycji na dzisiejszy mecz:
Over 134.5 pkt @ 1.53 Betcity ✅
Over 160.5 pkt@ 1.94 Marathonbet ⛔
Polska (+1.5 seta) @ 4.00 Betcity ⛔
Polska @ 8.70 Marathonbet ⛔

Transmisja od godziny 17:45 na Eurosporcie !!!
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
1-szy dzień MŚ kadetek bardzo udany. Na drugi bardziej nastawiam się na live, a to co podaje niżej gram raczej mniejszą stawką.
Brazylia - Algieria
Mecz-formalność.
Algieria to prawdopodobnie najsłabsza drużyna na turnieju. Ze Słowenią udało im się ugrać 45 punktów.
Brazylia następny mecz gra z Amerykankami, trzeba rozsądnie dysponować siłami. Będą roszady i mam nadzieję, że mała koncentracja i gra na stojąco.
To są kadetki, więc Brazylijki powinny podać rączkę i podrzucić sporą część punktów potrzebnych do pokrycia handicapu. O błędy nie trudno. 35 punktów - jest do zrobienia.
Moje propozycje:
Algieria +40.5 --- 1.87 @ MarathonBet ⛔ 75-31

Jak ktoś dziś rano śledził trochę MŚ, to mógłby mi na PW/GG podrzucić info jak było ze streamami i LIVEm u buków.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Polska - Argentyna
Jak ktoś śledzi moje wypociny, to nie będzie zaskoczony typowaniem w tym spotkaniu. Mecz powinien być wyrównany, drużyny o dość podobnym usposobieniu.
Polki, tak jak już wspominałem, nie są w na razie w formie z ME. Gramy dość schematycznie, sporo prostych piłek do podbicia nam wpada w boisko. Na pewno można liczyć na Smarzek i Damaske. Bałdyga dziś naszą atakującą zamęczyła, ale Malwina dała radę. Zaczęła fajnie, ruszyła środek, ale po 1-szym secie już o środkowych zapomniała i piłka wędrowała tylko po skrzydle.
Argentyna to nie będzie drużyna do bicia. Zrobiły mało błędów z Japonkami, ponadto mają sporą moc na skrzydłach, tam zawodniczki potrafią zaatakować naprawdę mocno i to nie jest przypadek. Podoba mi się szczególnie gra Rodriguez. Środek, podobnie jak u nas, wydaje się być często zapomniany.
Teoretycznie mecz 50/50, ale Argentyna wydaje się być w lepszej formie i to może zaważyć. Nasze zawodniczki spokojnie można przełamać. Ponadto mogę napisać, że w grupie B celowanie w małe kursy będzie mało opłacalne, bo grupa jest naprawdę wyrównana i niespodzianki będą miały miejsce.
Moje propozycje:
Argentyna +1.5 --- 1.95 @ Unibet ✅ 3-2
Argentyna wygra --- 2.80 @ Unibet, MarathonBet
⛔ 3-2

Na pozostałe spotkania trudno wyłuskać coś naprawdę fajnego. Warto będzie śledzić live Chiny - Grecja, ale sam nie wiem czy wstanę na ten mecz ;)
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Chiny - Grecja
To może jeszcze jeden mecz z grupy B. Mecz startuje za parę minut.
Nie rozumiem, czemu ludzie stawiają tak ochoczo na Chinki. Wczoraj nic wielkiego nie pokazały. Na skrzydle moc jest przeciętna, kombinacji za wiele, jak na azjatycki zespół, to nie mają. Środkowa Yuan Xinyue to ich największa siła, duży zasięg, dobra mobilność i silne zbicia. Chinki właściwie mogłyby spróbować przesunąć ją na atak, nakręciła by im dużo więcej punktów.
Grecja uprzykrzyła życie Polkom. Dwa sety ugrane - to nie przypadek, choć liderki nie zagrały najlepiej. Solidny europejski zespół, na pewno stać je na zwycięstwo.
Gram ostrożnie. Szkoda, że nie będzie transmisji z tego spotkania.
Moje propozycje:
Grecja +1.5 --- 1.80 @ Unibet ⛔ 3-1
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Jak nie piszę do działu to luźno wchodzą typki ;) A już wczoraj miałem 3/4 analizy napisanej na Brazkę, to mi Mozilla ześwirowała...
Z ogólnych informacji, po dzisiejszej porażce 0-3, Polki zapewnioną mają 3 pozycje w grupie, czyli plan minimum jest. Może być wyżej, ale to zależy od ostatnich 2 spotkań. Najważniejsze, że nie 4 miejsce, bo to by oznaczało arcytrudną drogę do półfinału.

Chiny - Argentyna
Kocioł w grupie B. Tak naprawdę poza Polkami, które zagrały już swoje wszystkie mecze - każda drużyna może pożegnać się z walką o medale i zająć 5 miejsce.
Argentynki pokonały na początku 3-0 inną drużynę z Azji - Japonię. Grać na pewno potrafią, mają mocne skrzydła o czym pisałem przy okazji analizy w spotkaniu z Polkami.
Chinki nie grają jakoś spektakularnie, dużo używają środka, bo tam jest największy potencjał. Do tego konkretna jedna skrzydłowa, pozostałe są trochę zagubione.
Ja przewiduje tutaj dużą walkę i myślę, że 4 sety to minimum. Argentynki prysznic dostały dziś z Grecją, trzeba nadrabiać. Dla mnie podział punktów tutaj, jakieś value na Argentynki też oczywiście jest.
Moje propozycje:
Over 177.5 --- 1.91 @ MarathonBet ⛔ 3-0

Co do meczu Japonia - Grecja, to ja bym tu widział kolejne 3-0 dla Japonek, ale raczej nic nie będę stawiał.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Słowenia - Dominikana
Po tych dwóch zwycięstwach na początku Słowenki są trochę przeceniane przez bukmacherów. Na pewno nie są aż tak dużym faworytem, by wystawiać na nie 1.30.
Pisałem o ich progresie, bo go zrobiły. Jest to bardzo solidny poziom, ale mimo wszystko o potknięcia nie trudno. Brazylijki dziś trochę je sprowadziły na ziemię.
Dominikanki ograły się w Czechach. 5 z 7 juniorek z podstawowego składu, który grał w Europie kilkanaście dni temu, jest obecny w kadrze kadetek. Najwięcej oczekuje się po Elizabeth Martinez. Czasem błyśnie atakująca Gonzalez i przyjmująca Natalia Martinez. Rzadko korzystają z środka.
Jeśli Dominikanki zagrają swoje w ataku, to mogą tu spokojnie wygrać. Mają wysokie siatkarki, ale nie zawsze potrafią wykorzystać grę blokiem. Słowenki mają trudną zagrywkę i też dużo będzie zależało od przyjęcia Dominikanek, bo tutaj też miewają dość często problemy. Tak czy inaczej - trudno mi nie spróbować takiego kursu.
Moje propozycje:
Dominikana +1.5 --- 2.20 @ Unibet ✅ 1-3
Dominikana wygra --- 3.55 @ Betsafe, Betsson ✅ 1-3
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Brazylia - Włochy
Jeden z lepiej zapowiadających się spotkań 1/8 MŚ kadetek.
Włoszki jednak w Azji formą nie błyszczą. Przegrały z Peru i z pozornie łatwej grupy skazały się na ciężką drogę po medale. Nie ma tego zespołu, co na ME. Bonifacio zawodzi, Danesi zaczyna jako rezerwowa, a jak wchodzi to też dużo pożytku nie ma. Grę próbuje prowadzić Nicoletti, Guerra coś się stara, ale w gruncie rzeczy szału nie ma. Wygrały na razie dwa spotkania ze słabymi zespołami.
Do tego oddają masę punktów: 48 z Peru (5 setów), 36 z Turcją (4 sety). Te liczby to kosmos i jakoś nie specjalnie zanosi się na poprawę.
Brazylijki powinny być teraz bardziej uważne. Amerykanki je sprowadziły na ziemię. Nieźle bronią, mają kim zaatakować. Libero jest jednym z najjaśniejszych punktów drużyny.
Kurs jest zadowalający. Po fazie grupowej gołym okiem widać, że Brazylijki są lepszą drużyną. Oczywiście istnieje możliwość jakiegoś odrodzenia się Włoszek, no ale raczej szansę na to są małe i można grać.
Moje propozycje:
Brazylia wygra --- 1.57 @ Unibet ✅ 3-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
USA - Chiny
Wielki finał Mistrzostw Świata kadetek. Zacznę od tych teoretycznie słabszych.
Chinki zajmując (dopiero) 3 miejsce w grupie trafiły kupon na loterii i trafiły do ćwiartki zdecydowanie łatwiejszej niż Polki czy Japonki, które w tej samej grupie zajęły wyższe lokaty. Dwa razy wyciągnęły spotkania z 2-0, ogrywając w ten sposób Dominikanki i Peruwianki.
Chinki opierają mocno grę na środkowej. Jak na kraj azjatycki, nie grają jakoś mocno kombinacyjnie. Na skrzydłach potrzebują szybkich piłek, przy sytuacyjnych w miarę łatwo można ustawić blok. No i mają swoje problemy z przyjęciem.
Co do obecności USA w finale nie mam żadnej wątpliwości. W grupie wyszli z pierwszego miejsca, do tego odprawiły Polki i Brazylijki. Ważną postacią jest Foecke. Atak siłę ładnie rozkłada, do tego Amerykanki dysponują bardzo dobrym blokiem i radzą sobie na przyjęciu.
Ponadto - Chinki grały dwa bardzo ciężkie tie-breaki pod rząd, dzisiaj ich mecz się opóźnił, a do tego trwał bardzo długo (tie-break 23-21). Teoretycznie Amerykanki powinny być bardziej świeże.
Oczywiście to finał, decyduje jeden mecz. Do tego to tylko kadetki. Dla mnie zdecydowanym faworytem są Amerykanki, ale łatwego spotkania się nie spodziewam.
Moje propozycje:
USA wygra --- 1.666 @ MarathonBet ⛔ 0-3
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Belgia - Białoruś
Niedługo Mistrzostwa Europy, nie każdy ma możliwość gry na WGP, więc niektóre drużyny zaczynają poważniejsze sparingi. Trzy spotkania odbędą się w Belgii pomiędzy tymi zespołami.
Obydwa zespoły są w optymalnych zestawianiach. Oczywiście tutaj trzeba zachować ostrożność, ponieważ to tylko sparingi, trenerzy wtedy robią sobie przegląd składu, do tego nie wiadomo jakie ostatnio treningi miały Belgijki i Białorusinki - i kto będzie bardziej świeży.
Niemniej, warto spróbować lekko pograć Belgię. Drużyna bardziej doświadczona na europejskich parkietach. Były bliskie wygrania LE. Zespół ułożony, z potencjałem. Dobrze chodzi środek, jest nieźle na skrzydłach. Van Hecke, Rousseaux, Coolman, Bland, Dirickx, Leys, Heyrman, Aelbrecht, Courtois - one wszystkie są gotowe do gry w tym spotkaniu.
Białoruś wydaje się być trochę mniej regularnym zespołem. One potrafią grać dobrze, ale nie zawsze im to wychodzi. Mają kilka fajnych nazwisk jak Palcheuskaya, Tumas, Klimovich, Harelik, ale też szału nie ma. Głównie zespół bazuje na zespołowości.
Belgijki dla mnie to po prostu lepsza drużyna. Kolejny plusem jest miejsce rozgrywania spotkania. Może przyjdzie kilka osób na to spotkanie, bo wstęp jest darmowy. Kurs bardzo zachęcający i pewnie na kolejne meczę będzie około 1.40. Sam zawyżam stawkę troszkę na to spotkanie.
Moje propozycje:
Belgia wygra --- 1.70 @ BetCity ✅ 3-2
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
MŚ U-21 Turcja
Dyscyplina: Siatkówka
Mecz: Argentyna U-21 - Iran U-21✅ 0-3
Typ: Iran
Kurs: 2.54
Bukmacher: Bet365

Dziś drugi mecz Iranu oraz pierwszy Ardentyny na Mistrzostwach Świata rozgrywanych wTurcji. Wczoraj drużyn aIranu ograł aEstonię 3-1 , ktora dzisiaj sprawila dużą niespodziankę wygrywając z Japonia 3-2. Drużyna Iranu w mlodzieżowej siatkówce często osiąga bardzo dobre wyniki. Zresztą i tetraz dorosł asiatkówk aIranu pod wodza świetnego trenera Velasco robi duży postę co pokazała w Lidze Światowej. Argentyna wśród młodzieżowców równie mocna nie przypadkiem zdobyli srebrny medal w 2011 roku. Jednak moim zdanie bukmacherzy lekko przeceniają Argentyńczyków i po takim kursie Iran zdecydowanie do grania.

Bardzo ładnie weszło 3 sety. Proponuje przyjrzeć się mistrzostwom w Turcji dzis sypnelo niespodziankami Estonia po 5.65, Egipt po 3.55 , Francja po 2.3 no i Iran
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka MŚ - U-21
Spotkanie: USA - Kanada 3-0⛔
Typ: Kanada
Kurs: 2.60
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Kolejny mecz młodzieżowych Mistrzostw Świata w siatkówce rozgrywanych w Turcji. Bukmacherzy nie przestają zadziwiać kursami. Mecz drużyny USA , która do tej pory nic nie pokazuje na imprezie. Amerykanie wygrali 3-1 z najsłabszą drużyną w grupie pooźniej natomiast gładkie 0-3 z bardzo mocną Serbią oraz wczoraj niespodziwana porażka 1-3 z przeciętną Tunezją. Natomiast kanadyjczycy grają bardzo poprawnie wygrane z Tunezją 3-1 oraz Rwandą 3-0 oraz urwanie seyta Serbom moim zdaniem stawia ich dziś w roli faworyta. Mom zdaniem dzis czeka nas wyrownany mecz gdyż obie drużyny dobrze radzą sobie w bloku jednak faworyzowanie Amerykanów to lekka przesada.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
MŚ U21
Kanada - Meksyk 1 1.32 ✅
Marathonbet


oraz można też Kanada -9.5 pkt po 1.9 ✅
lub -1.5 seta 1,67 bet365 ✅


Kurs mizerny ale na dobrą sprawę tutaj powinno być ok 1.15, nie więcej. Kanada jest zespołem o klasę lepszym od Meksyku, który wygrał ledwie jedno spotkanie z Estonią, reszte meczy gładko przegrywając. Wyniki Kanady co prawda nie powalają, bo wygrali jedynie z Rwandą i Tunezją, lecz urwanie seta Serbii oraz wyrównany pojedynek w 1/8 z Francją świadczą o tym, że chłopaki mają pojęcie o grze, czego chyba nie można powiedzieć o zespole Meksyku, który na ostatnie 3 spotkania w 9-ciu przegranych setach tylko 3 razy wyszedł z 20-ciu punktów. W akcji widziałem jedynie ekipę Kanady i grają całkiem niezłą siaktówkę, którą z pewnością powinni zdominować egzotyczny zespół Meksyku.
 
kuba77 114

kuba77

Użytkownik
Pierwszego dnia Memoriału nie ma chyba sensu mocno obstawiać, dzisiejsze mecze pokażą formy drużyn, na jakim są etapie przygotowań do ME. Turniej dość ważny bo jak pokazała historia, bardzo często wyniki naszej reprezentacji w Memoriale skutecznie prognozują osiągnięcia na późniejszych MŚ/ME, ostatni wyjątek od tej reguły to 2011 rok - 1 set ugrany w całym turnieju a później brąz ME.

Składy
Polska:
Rozgrywający: Łukasz Żygadło, Fabian Drzyzga
Atakujący: Jakub Jarosz, Grzegorz Bociek
Przyjmujący: Bartosz Kurek, Michał Winiarski, Michał Kubiak, Michał Ruciak, Wojciech Włodarczyk
Środkowi: Piotr Nowakowski, Marcin Możdżonek, Łukasz Wiśniewski, Andrzej Wrona
Libero: Paweł Zatorski, Damian Wojtaszek

Rosja
Rozgrywający: Sergey Makarov, Sergey Grankin,
Atakujący: Maxim Mikhailov, Nikolai Pavlov
Przyjmujący: Alexey Spiridonov, Denis Biryukov, Evgeny Sivozhelezov, Ilya Zhilin
Środkowi: Nikolai Apalikov, Dmitry Musersky, Andrey Aschev, Artem Volvich,
Libero: Alexey Verbov, Artem Ermakov

Holandia
Rozgrywający: Nico Freriks, Nimir Abdelaziz
Atakujący: Niels Klapwijk, Robin Overbeeke
Przyjmujący: Jeroen Rauwerdink, Jelte Maan, Thijs ter Horst, Maarten van Garderen
Środkowi: Rob Bontje, Wytze Kooistra, Bas van Bemmelen, Thomas Koelewijn
Libero: Gijs Jorna, Robbert Andringa

Niemcy
Rozgrywający: Lukas Kampa, Simon Tischer
Atakujący: Jochen Schoeps, Georg Grozer
Przyjmujący: Denis Kaliberda, Sebastian Schwarz, Christian Fromm, Bjoern Hoehne
Środkowi: Felix Fischer, Marcus Boehme, Tim Broshog, Philipp Collin
Libero: Markus Steuerwald, Ferdinand Tille

W porównaniu do składu z LŚ widać kilka zmian, wiemy wszyscy o braku Bartmana, którego zastępować będzie Bociek, i jak sądzę może to być niezły strzał, z pewnością lepszy od ZB9, który jak powiedział Anastasi przegrał rywalizację sportowo. To w świetle nierównej gry w sezonie ligowym oraz podczas LŚ nie może dziwić, zmiana może być jedynie na lepsze. Igła również dostał wolne, Zatorski pewnie rozegra całe ME i mocno zbuduje swoją pozycję w kadrze. Personalnie kadra wygląda dobrze, jednak na siła na papierze a na boisku to dwie różne rzeczy, mam nadzieje że udało się zrobić coś fajnego, bo niewątpliwie mamy potencjał na to by mierzyć podczas ME bardzo wysoko.

Holendrzy skład chyba bez zmian w porównaniu z LŚ (przynajmniej nic nie widzę), gdzie zabrakło im 1 pkt. do awansu do Final Six, wcześniej rozegrali mecze sparingowe z Niemcami (1:3, 0:3 i 3:0) oraz zagrali po dwa mecze z Belgią i Danią, gdzie stracili tylko 1 seta. Polacy natomiast grali trzykrotnie z Serbami i trzy razy przegrali. Jak pisałem wcześniej, pierwsze mecze do oglądania, jeśli miałbym coś stawiać to lekko over, ponieważ nie widzę tu 3:0 dla żadnej ze stron. Tak niskie kursy na Polskę wynikają chyba tylko i wyłącznie z rankingu oraz miejsca rozgrywania spotkania, patrząc na ostatnie spotkania i formę podczas LŚ, Holendrzy są dużo bliżej nas, niż wskazują kursy.

Rosjanie przystąpili do przygotowań do ME w najmocniejszym składzie, nie ma taryfy ulgowej, cel jest jasny - złoto. Jednak dwie porażki w trzech meczach z Iranem pokazują że jeszcze wszystko w porządku nie jest, Woronkow próbuje różnych wariantów, także z Michajłowem na przyjęciu i Pawłowem a ataku. Jako że to jeszcze tak dobrze nie grało w sparingach, stąd można przypuszczać że tego samego będzie próbował w kolejnych meczach towarzyskich. Rosjanie zmierzą się z Niemcami także w grupie ME, więc na pewno będzie to okazja do analizy gry przeciwnika, będzie trochę &quot;badania&quot; przeciwnika, i podobnie jak w pierwszym meczu, kursy wg mnie powinny być bardziej wyrównane. Nie znając ostatecznych składów na mecz, jest dość ciężko coś więcej powiedzieć, Niemcy na pewno na Rosjan rezerwami nie wyjdą ???? Sborna pewnie wygra, ale liczę na zacięty mecz. Ponownie over będzie chyba najlepszą opcją.

Polska - Holandia over 177,5 pkt @1,85 bet365 ✅
Niemcy - Rosja over 170,5 pkt @1,85 bet365 ⛔ (Niemcy +2,5 seta @1,55, jak ugrają seta to i over wejdzie, bo Niemcy 3-0 Rosja? ciężko to sobie wyobrazić ???? )
stawki rekreacyjne
 
kuba77 114

kuba77

Użytkownik
Przypadkiem wpadł mi w oko mecz AZS Częstochowa - MKS Będzin na bet365 (nie wiem czy jest gdzieś indziej, nie widzę też nigdzie livescora z tego spotkania). Akademicy grali dwa razy z Fakiełem Nowy Urengoj, dwa razy przegrali jednak nie jest to wg mnie żadna niespodzianka, rosyjski zespół mimo braku połowy pierwszego składu jest zdecydowanie mocniejszy od AZS-u. Pozytywem dla częstochowian może być fakt, że trenują w pełnym składzie, jedynie chwilowo bez kontuzjowanych Hebdy i Vesely&#39;ego. Siatkarze pokroju Bąkiewicza, Kozłowskiego, Kaźmierczaka czy Murka to Plusligowi weterani, uzupełnieni przez młodych jak Kamiński, Kaczyński, Bednorz to półka wyżej niż siatkarze z Będzina, gdzie kilku ma Plusligową przeszłość, jednak nie odegrali oni w swoich drużynach głównych ról. Przykładowo Szczygieł (JW), Zarankiewicz (Kielce), oraz Głód wychowanek Resovii i Przybyła - wychowanek JW. Reszta to doświadczeni zawodnicy 1 ligowi, na tle graczy z Częstochowy jednak odstający. Jedyna niewiadoma to etap przygotowań obydwu zespołów, niewiele nt. Będzina pojawia się w mediach, jednak nie znalazłem informacji że grali już sparingi. Jako że AZS już grał dwa spotkania z bardzo mocnym rywalem, widzę w nich faworyta. Lekko, zobaczymy co wyjdzie:
AZS Częstochowa (-1,5 seta) - MKS Będzin @2,40 bet365
e: Narazie bet365 nie rozliczył i jestem ciekaw czy nie będzie zwrotu
Gospodarze zwyciężyli 3:2. Dodatkowego seta wygrali będzinianie.
Zgodnie z ustaleniami szkoleniowców obu drużyn spotkanie miało dość niecodzienny charakter. - Graliśmy sety po 15 minut z dorzucanymi piłkami - wyjaśnił Marek Kardos, trener częstochowian. - Nie był to więc typowy mecz, a raczej urozmaicony trening. Tak się umówiliśmy z rywalami i to wypaliło.
Było 3-1 a skończyło się 3-2 :razz:
e2: no i zwrot
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Polska-Holandia FT 3:1
Powyżej 3.5 1.56 Pinnacle
✅
Nawet fajny ten kurs. Forma ma być na mistrzostwa, dla obu drużyn, więc teraz sobie jeszcze trochę potrenują gierkę na memoriale.
Pewnie zagramy z Żygadłą na rozegraniu, Kurkiem i Winiarskim na przyjęciu, na środku Możdżonek i Nowakowski, Jarosz na ataku plus Zatorski libero. Myślę, że Anastasi będzie chciał grać jak najwięcej swoją teoretycznie najmocniejszą szóstką, ale liczę też na sporo rotacji. Prochu tutaj już nie wymyśli. Ja wolałbym w szóstce Boćka, bo gość ma talent i trzeba po prostu na niego stawiać, jeśli będzie się prawidłowo rozwijał to za jakiś czas będziemy mieć topowego zawodnika na bombie.
Trudno powiedziec w jakiej jesteśmy formie, trzy porażki z Serbią jakoś nie napawają optymizmem. Na Memoriale Wagnera gramy często bardzo przeciętnie, więc tak sobie myślę, że jakiś jeden set jest jak najbardziej w zasięgu Holendrów.
A jeśli chodzi o ich skład to mają nad nami ogromną przewagę w tej chwili na ataku. Para środkowych również wygląda solidnie. Przed Nimirem ciekawa przyszłość, ale musi jeszcze się dużo nauczyć. Przyjmujący bez szaleństw. Na tym etapie, w takim meczu i przy ewentualnych rotacjach w składach opcja z czterema setami jest dość realna.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2013

Niemcy jak na razie słabiutko w Memoriale i szczerze mówiąc mnie to nie dziwi. Mieli przebłyski w Lidze Światowej, ale osobiście zupełnie nie rozumiem koncepcji trenera Heynena.
O co mi chodzi. Przede wszystkim o pozycję przyjmujących. Brakuje klasowych, ofensywnych przyjmujących. Z różnych, głupich powodów nie grają Kromm i Andrae, którzy naprawdę zrobili by różnicę. Brakuje siły ognia i nawet solidna całkiem niezła gra nie wystarcza.
Holendrzy z dobrej strony pokazali się w Lidze Światowej. Ciekawy zespół ze sporym potencjałem. Przede wszystkim może podobać się system gry, do którego zmierzają. Przy każdej okazji starają się grać maksymalnie szybko i to przynosi rezultaty.
Turniej towarzyski, więc trzeba uważać na roszady. Heynen trochę miesza składem. Holendrzy jak na razie cały czas tym samy składem (jedna zmiana na środku siatki w meczu z Rosją w porównaniu do spotkania z Polską) i podejrzewam, że jutro znowu zagrają w najsilniejszym zestawieniu.
Dwa sety jak najbardziej w zasięgu Holendrów. Można też próbować zwycięstwo Pomarańczowych.
Typ:
Holandia (+1.5 seta) @ 1.50 Unibet ⛔
 
kuba77 114

kuba77

Użytkownik
Redwitz już opisał spotkanie Niemcy - Holandia, ja od siebie dorzucę o meczu kończącym Memoriał. Rosjan jest ciężko ocenić, grali raz ze słabymi Niemcami, których całkowicie zdominowali, potem grając drugim składem nie ugrali seta z Holendrami. Na mecz z nami zapewne wyjdzie pierwszy skład, ale czy on jest w optymalnej dyspozycji? Szczyt jest szykowany na ME, teraz nie jest to jeszcze najważniejsze. Polacy grają naprawdę fajnie w tym turnieju, nie ma przestojów, widać że są w dobrej formie, pewni siebie co widać szczególnie na zagrywce. Patrząc na dwa poprzednie mecze jest na pewno duża szansa pokonać Rosjan przed własną publicznością, bardzo by to podbudowało morale drużyny, poza tym patrząc przez pryzmat dwóch poprzednich spotkań, na ten moment jesteśmy przynajmniej na równi z formą z Rosjanami. Koło takiego kursy nie przejdę obojętnie.

Polska - Rosja @2,65 unibet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom