>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Pozostałe ligi 2013/2014, CEV Cup, Challenge Cup

Status
Zamknięty.
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Rennes-Sete
Sete 1.85 WilliamHill
✅
Rennes ciągle z ogromnymi problemami.
Nie wiem dokładnie jak wygląda sprawa z Bazinem, w poprzednim meczu zaliczył tylko krótki epizod, do tego problemy mięśniowe ma De Marchi, nie wiem czy będzie mógł grać.
Zakontraktowano ostatnio Tarra w miejsce Ananieva, jest to dla niego powrót do Francji, ale ostatnio odbijał piłkę gdzieś w Kuwejcie, więc za dużo nie obiecywałbym sobie po nim choć mecz z Nantes dobry w jego wykonaniu. Awaryjnie sprowadzony Cacic nie zdążył nawet zagrać, bo też jakąś kontuzję złapał.
Grę niezmienni ciągnie Miseikis, ale według mnie gra słabiej niż w poprzednim sezonie, jest mniej regularny, ma problemy ze wstrzeleniem się zagrywką.
Ostatnio dość niespodziewanie wygrali z Nantes i Chaumont, w tamtych meczach Nantes bez Chriatanskiego (nie będzie go do końca sezonu), Chaumont bez Wounembainy.
Sete ostatnio w całkiem niezłej formie.
Ciekawym transferem może okazać się Culafić sprowadzony z Budvy, na razie wyraźnie brakuje zgrania do Takaniko, ale myślę, że może być z niego sporo pożytku.
Drużyna po problemach na początku sezonu teraz prezentuje się całkiem nieźle i powinni spokojnie awansować do PO.
Na największą gwiazdę wyrósł chyba Takaniko, który ciekawie, szybko prowadzi grę, do tego daje radę na zagrywce.
Kadrowo drużyny na dość zbliżonym poziomie, ale zgranie zdecydowanie po stronie Sete, forma jakby też.
Trochę martwi h2h obu, ale może w końcu czas na zwycięstwo gości w tym dwumeczu.
Cala wraca do Francji, będzie grał w Montpellier.

Narbonne-Tours
Tours 1.50 WilliamHill
⛔
Jak dla mnie super kurs, w końcu gra pierwsza z ostatnią drużyną (jeśli uwzględnić -3pkt kary), jak Tours jechało do wicelidera Ajaccio było niedużo więcej.
Narbonne bardzo mocne w swoim kurniku, jak wygrywają to raczej tylko tutaj.
To co w poprzednim sezonie dało pół finał w tym sezonie może nie wystarczyć na utrzymanie. Mam tu na myśli ciągłe wystawy do Falasci, ciągle trzyma w miarę niezły poziom, ale ma już 37 lat i ten sezon jest dużo słabszy w jego wykonaniu niż poprzedni.
Problemem jest na pewno przyjęcie Delgado i Rafidison są bardzo niepewni w tym elemencie.
Tours rewelacyjnie nie gra, ale w końcu zaczęło seryjnie wygrywać.
W bardzo dobrej formie wydaje się być Konecny, ostatnio super prezentowali się także środkowi, zwłaszcza Smith.
Trochę w mojej opinii zawodzi jak do tej pory Klinkenberg, ale jakby co to w obwodzie jest Jablonski.
Różnica w potencjale obu drużyn jest ogromna, Narbonne w zasadzie nie dysponuje rezerwowymi na wysokim poziomie, w Tours tragedii nie ma.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Fenerbahce Stambuł - Azeryol Baku
Tutaj króciutko, bo wg mnie wszystko zależy od &quot;chciejstwa&quot; Fenerbahce.
Turczynki powinny rękami w nosie wygrać Puchar CEV. Skład mają absolutnie na FF Ligi Mistrzyń, w której pewnie też byłby faworytkami. Skrzydła są kosmiczne - Havlickova, Garay i Kim - to wszystko najwyższa półka, w niektórych przypadkach ocierająca się o perfekcję. Bardzo silny środek - Bauer i Eda. Solidna rozgrywająca Glass. W tej plejadzie gwiazd jedynie libero wygląda dość średnio.
Przy takiej prezentacji Azeryol wygląda dość kulawo. Są problemy z przyjęciem, na ataku na zmianę gra Kozuch i Rahimova. Środkowe wyraźnie słabsze, atak ze skrzydeł także. Azeryol ponadto gra ostatnio nierówno, no ale trudno się dziwić, skoro w Azerbejdżanie skład zmienia się z miesiąca na miesiąc...
Myślę, że Turczynki spokojnie będą kontrolowały przebieg spotkania i wygrają mecz bez straty seta.
Moje propozycje:
Under 157.5 --- 2.15 @ MarathonBet ✅ 3-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
CEV Cup, mężczyźni

Paris Volley - Tomis Constanta​

Obie drużyny występowały w LM, ale obie nie wyszły z grupy. Paris Volley w poprzedniej rundzie pokonało niemiecki Buhl, a Tomis Constanta wygrała dwumecz z tureckim zespołem Maliye Milli Piyango Ankara, który jest znacznie słabszy w porównaniu do poprzedniego sezonu.
Paris personalnie wygląda nieźle. Rozgrywa Guillermo Hernan, który grał trochę w Olsztynie. Szału nie ma, ale to przyzwoity rozgrywający. Kolejna postać z PlusLigi to środkowy Ardo Kreek. Liderem ekipy z Paryża jest przyjmujący Marko Ivovic. Bardzo wysoki poziom w ofensywie, świetna zagrywka, dynamiczny, spory zasięg. Słabiej jednak przyjmuje. Wspierać go będzie atakujący reprezentacji Francji Mory Sidibe. Trochę taki jeździec bez głowy, ale jak ma swój dzień to ciężko go zatrzymać.
Rumuńska ekipa ma w swoim składzie kilku dobrych zawodników. Rozgrywa Andrey Zhekov, który przez kilka dobrych lat był podstawowym rozgrywającym w reprezentacji Bułgarii. Całkiem niezłe odbicie do tyłu, ale nie jest to jakiś wybitny zawodnik na swojej pozycji. Często upraszcza grę i często jest niedokładny. W Tomisie gra będzie się opierać przede wszystkim na skrzydłach. Doświadczony Martin Nemec na ataku (Słowak dysponuje bardzo mocnym, takim &quot;suchym&quot; uderzeniem), Israel Rodriguez i Dmitrii Bahov na przyjęciu.
Na własnym parkiecie Francuzi powinni wygrać. Ostatnio w lidze francuskiej ich spotkania jakoś nadzwyczajnie nie wyglądały. Tomis też przegrał ostatnio u siebie w lidze, ale nie wiem czy trochę nie odpuścili kosztem dzisiejszego spotkania.
Nie będzie to na pewno łatwa przeprawa dla Paris Volley, ale czysto siatkarsko są jednak trochę wyżej od Rumunów.

Typ:
Paris Volley @ 1.64 Pinnacle ⛔ 2:0 --&gt; 2:3
 
F 263

fidelio

Użytkownik
CEV Cup, mężczyźni

Paris Volley - Tomis Constanta​

typ:
Paris Volley @ 1.64 Pinnacle
Tomis to nieobliczalny team, potrafili wygrać w Ankarze z Halbankiem co oznacza, że nawet na wyjeździe mogą być groźni dla każdego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
R 27

rakowiak

Użytkownik
Również się zgodzę że Constanta może napsuć krwi drużynie francuskiej lecz myślę że mecz zakończy się wynikiem 3-1, 3-2 dla Paryżan
 
T 17,2K

tadzin

Użytkownik
Tomis to nieobliczalny team, potrafili wygrać w Ankarze z Halbankiem co oznacza, że nawet na wyjeździe mogą być groźni dla każdego.
chyba wygrac przeciwko pajacowej bandzie, ktora jak ugrala awans w LM, to stwierdzila ze wpierw sie pobawi w cyrkowe popisy, najpierw przeciwko tomisowi, pozniej przeciwko jastrzebiu.
zrobili sobie awans, mieli uklepana organizacje F4, to zaczeli sie bawic
 
R 27

rakowiak

Użytkownik
chyba wygrac przeciwko pajacowej bandzie, ktora jak ugrala awans w LM, to stwierdzila ze wpierw sie pobawi w cyrkowe popisy, najpierw przeciwko tomisowi, pozniej przeciwko jastrzebiu.

zrobili sobie awans, mieli uklepana organizacje F4, to zaczeli sie bawic
Szczególnie dali popis z Constantą. Co do dzisiejszego meczu proponuję grać 1 lub linię na powyżej
 
L 0

loko-koko

Użytkownik
Dzis mysle ze Skra dostanie przysłowiowe lanie.Novgorod na swim podworku gra bardzo dobrze.Skra mnie jakos nie bierze. Jeszcze wyjazd a u siebie może być ciężko. Kurs na jedynke trochę maly ale do ako może być.
 
miki4g 68

miki4g

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Puchar CEV mężczyzn
Spotkanie: Gubernija Niżny Nowogród - PGE Skra Bełchatów
Typ: Powyżej 184,5 pkt
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bet365

Obie drużyny nie przegrały jeszcze w pucharze CEV, teraz spotykają się w półfinale. Spodziewam się wyrównanego, nawet pięciosetowego spotkania, choć typ powinien wejść nawet w przypadku czterech setów. Skra w ostatnim spotkaniu na wyjeździe w rundzie challenge z VfB Friedrichshafen wygrała po pięciosetowym pojedynku, wydaje mi się, że dzisiaj będzie podobnie, choć na zwycięstwo skry wolę nie obstawiać. Spodziewam się wygranej zespołu z Rosji 3:2. Początek spotkania o 16:40 czasu polskiego, transmisja w Polsat Sport (HD).
✅✅✅✅✅ Pięknie to Skra wyciągnęła z 0:2 i wygląda na to, że wygrają ten mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Banca di Forli - Openjobmetis Ornavasso
Widzę w tym meczu duży potencjał, by się lekko wzbogacić.
Forli po małej przebudowie. Odpadły ważne elementy - atakująca Turlea, która była ważną postacią oraz solidna środkowa Paggi. Pozyskali w zamian Borgongo i Argentynkę Pinedo. Na poprawę to nie wygląda i teraz trudno znaleźć postać, na której można by oprzeć grę drużyny. Dużo przeciętności.
Ornavasso mnie zaskoczyło niedawno. Jeszcze parę tygodni temu wychodziły jakieś plotki o kolejny bankructwie włoskiego klubu, Sara Loda przeszła do Bergamo i nie wyglądało to kolorowo, bo &quot;Pszczółki&quot; nie miały nawet kogo wstawić z pierwszej drużyny na pozycję przyjmującej.
Na szybko pozyskano jednak Chorwatkę Prsę, która miała dosłownie zalepić tą dziurę po Sarze. Dziś jednak oficjalnie zaprezentowano transferową bombę - do drużyny dołączyła Amerykanka Logan Tom - uniwersalna zawodniczka potrafiąca bardzo dużo. Nie mam jednak pewności co do możliwości gry Tom w tym meczu, wydaje mi się, że będzie mogła już zagrać, no ale potwierdzenia nie znalazłem.
Nawet jak Logan nie będzie dostępna, to zwyczajnie Ornavasso jest lepszym zespołem i ostatnio poczynają sobie już lepiej. Ikić, Muresan, Chirichella, Signorile, Pisani - to są nazwiska, które pewnie wielu zna i coś potrafiące. W dzisiejszym sparingu Ornavasso przegrało aż 1-5 z Novarą, jednak myślę, że trochę nie ma co tego porównywać.
Value jest, jak ktoś ma w Bwinie kasę to może spokojnie lokować. Mnie zadowala nawet kurs z Betsafe.
Moja propozycja:
Ornavasso wygra --- 1.85 @ Bwin ✅ 0-3
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
Zawody: Siatkówka - Turcja kobiety 01.03.2014 godz. 14:00
Wydarzenie: Ilker Bankasi - Vakifbank
typ: Vakifbank (-20,5pkt)
Kurs: 1.7
Bukmacher: marathonbet
Na dzisiaj moja propozycja z siatkarskiej ligi tureckiej pań i spotkania pomiędzy Ilker Bankasi i Vakifbankiem. Sympatykom siatkówki kobiecej nie trzeba przypominać, że Vakifbank to obecnie najlepsza drużyna na świecie która wygrała kilka miesięcy temu klubowe mistrzostwo świata w bardzo dominującym stylu. Po tej wygranej zawodniczki nie spuściły z tonu i zarówno w lidze gdzie na 19 spotkań przegrały tylko jedno tracąc zaledwie 10 setów jaki w Lidze Mistrzów gdzie niedawno awansowały do finałowego turnieju final four prezentują się znakomicie. Dzisiaj naprzeciwko nich co prawda u siebie co chyba w tym wypadku nie ma aż dużego staną zawodniczki Ilker Bankasi, które należą do przeciętnych zespołów ligi tureckiej, do tej pory zespół ten zajmuje 6 miejsce z 9 wygranymi i 9 porażkami. W meczu z nimi zdecydowane faworytki Vakifbanku nie powinny mieć żadnego problemu z wygraniem w trzech setach i tak też stawiam, ale uważam również że przewaga w tych setach na korzyść zespołu przyjezdnych będzie znacząca. Dlatego też proponuję typ, że różnica punktowa pomiędzy obydwoma zespołami będzie większa niż 20 punktów. W pierwszym spotkaniu jaki rozegrały te zespoły w lidze Vakifbank wygrał 3:0 (15,22,15), a ogólnie w ostatnich 3 latach zespoły spotkały się 9krotnie i tylko raz moje faworytki przegrały seta i było to przed dwoma laty. Zachęcam do swojego typu.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Beauvais-Ajaccio
Beauvais 1.55 WilliamHill
⛔
Tak na szybko, bo mecz za chwilę.
Obie drużyny falują w ostatnim czasie z formą. Beauvais ostatnio przegrało u siebie z Lyonem, a Ajaccio także u siebie z Toulouse.
Beauvais ma kilka atutów po swojej stronie, przede wszystkim własna hala, gdzie grają rewelacyjnie plus belgijski duet Depestele-Van Den Dries, chyba zapisałbym im także bardziej regularną zagrywkę.
Ajaccio na pewno lepiej wygląda w odbiorze no i mają genialnego w tym sezonie Dailey&#39;ego, ale trochę brakuje siły na siatce.
Typ grany głownie ze względu na miejsce rozgrywania meczu oraz po prostu większy potencjał siatkarski gospodarzy.
Ajaccio od kilku tygodni nie jest już tak stabilnie wyglądającą drużyną jak na przykład jeszcze w grudniu.
 
wilku141 190

wilku141

Użytkownik
Co myślicie o graniu dziś dubelka na Besikstas i Skrę? Turczynki zlały Impel, a teraz graja u siebie i powinny znowu wygrać.Skra pierwszy mecz w rosji dostała po walca 3-2 a teraz u siebie powinna wygrać.Słabo znam sie na sitkówce dlatego pytam mądrzejszych od siebie ????
Skra - 1,40
Besikstas - 1,55
 
miki4g 68

miki4g

Użytkownik
Co myślicie o graniu dziś dubelka na Besikstas i Skrę? Turczynki zlały Impel, a teraz graja u siebie i powinny znowu wygrać.Skra pierwszy mecz w rosji dostała po walca 3-2 a teraz u siebie powinna wygrać.Słabo znam sie na sitkówce dlatego pytam mądrzejszych od siebie ????

Skra - 1,40
Besikstas - 1,55
Skra powinna dzisiaj wygrać, na wyjeździe grali poprawnie, a dobrze wiadomo jak ładnie grają u siebie. Pytanie tylko czy ruscy doprowadzą do złotego seta. Moim zdaniem nie. Skra -1,5 @2,20 bet365

⛔ Przepraszam Was bardzo za dzisiaj, powinienem grać w kompletnie drugą stronę dzisiaj. Składam pokłony nad starymi wyjadaczami.
 
profeta 79

profeta

Użytkownik
Początkowe kursy wystawione na Skrę były śmiesznie niskie. Rynek już weryfikuje poprawność wystawienia kursów. Czego wynikiem są spadki kursów na Gubernie. Rosjanie byli rewelacją rozgrywek Superligi w poprzednim sezonie. W tym sezonie nie idzie im już tak dobrze, jednak nadal jest to zespół potrafiący nawiązać walkę z najlepszymi w lidze. Skład przed tym sezonem praktycznie sie nie zmienił z graczy pierwszo szóstkowych doszedł tylko Kuleszow. Konstantinow ma więc komfort pracy. Esko gra bardzo szybkie piłki do skrzydła cała trójka skrzydłowych Savin, Nikic i Pawłow to gracze o świetnej motoryce idealnie pasujący do takiego sposobu gry. W pierwszym meczu kapitalne zawody zagrał Conte - zdaje się że był to jedo najlepszy mecz w barwach Skry. Dużo będzie zależało od przyjęcia Skry w Rosji wyglądało to bardzo dobrze od 3 seta byli nie do ruszenia w przyjęciu. Jeśli będzie przyjęcie skra może nawiązać walkę z Gubernią. Dla mnie faworytem do awansu nadal pozostają Rosjanie. Kurs na gości tylko zachęca do gry typ +1,5 Gubernia 1,84 pinnacle, lżej Gubernia win 2,72 sbobet
 
miki4g 68

miki4g

Użytkownik
A co myślisz o kobietach? ????
Patrząc na to jak gra besiktas u siebie to -1,5 @2,50 bet365, raczej Turczynki nie bedą tracić czasu, żeby się bawić. Aczkolwiek to kobiety, a z kobietami to... Nigdy nie wie, oj nie wie się :;/: Ja raczej zagram takiego doubla, ale więcej niż kebaba nie postawię. ;)

⛔ gratulacje dla marioka1992
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Impel nie jest w dobrej dyspozycji ostatnio, ale Besiktas też miewał słabsze mecze i to niezależnie od tego czy grał u siebie czy na wyjeździe. Potencjał indywidualny zdecydowanie większy po stronie Wrocławianek, tylko trzeba to przekuć na drużynę i punkty. Jak będą popełniały mniej błędów to Polki spokojnie mogą awansować. Kurs pospadały i nie ma co się dziwić, bo +3.00 na Impel to była gruba przesada. Dla mnie faworytami są nasze dziewczyny. Oprócz samych błędów potrzebne będzie solidne przyjęcie i postawienie ściany. No i trzeba uważać na środkową Babat, bo ona potrafi świetnie blokować. Nie wiem jak Koeva zrobiła w pierwszym meczu 8 bloków...
Podobno Konieczna ma w Impelu nie zagrać w tym meczu...
E: Tak się oddaje awans. W pierwszym secie miały 22-24, no ale za mało było. W 4-tym Besiktas miał praktycznie cały czas przyjęcie na 6-7 metr i nie miały prawa tego wygrać. Kilka piłek im weszło na dużym szczęściu, kilka razy dłoń podały Wrocławianki i set numer dwa oddany dla Turczynek. Impel grał lepiej, tylko co z tego, jak w tym sezonie zrobiły już mnóstwo podarków na przeróżnych gruntach. Smutne, bo Challenge Cup był do wygrania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 1K

komandos5

Użytkownik
Jak Koeva zrobila 8 blokow ? Nic prostszego ta kalectwa porpostu oprocz koniecznej nie potrafily sie przebic na druga strone , a dzis koniecznej nie ma , mariok1992 i nie wiem po co piszesz ze mialy slabsze mecze Besiktasy u siebie jak to mialo miejsce w lidze , a liga to zupelnie inna bajka . W pucharach natomiast jak to napisal miki4g u siebie gromily kazdego , meczac sie w meczach wyjazdowych natomiast potega z wroclawia potrafila nawet w Paryzu przegrac ... pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom