>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pozostałe ligi 2013/2014, CEV Cup, Challenge Cup

Status
Zamknięty.
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Z ciekawostek które wygrzebałem w sieci:
W Conegliano ostatnio problemy miały Nikolova (kolano) i Barcellini (prawe ramię). Jak to jest poważne? Nie wiadomo, choć raczej większych przerw nie będzie w obydwu przypadkach. Barcellini nie była tak łaskaw by odpisać jakiemuś kolesiowi na tłiterze jak się czuje itp. Także tego... ;)
No i w Busto ostatnio nie grała Ortolani i jej występ jest (chyba) zagrożony.
Sam pewnie coś też wklepie, miałem pisać teraz, ale jakoś odeszły mi chęci, a i warto poczekać na szerszą ofertę.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Toulouse-Chaumont FT 1:3
Powyżej 3,5 1.43 Pinnacle
✅
Play offy czas zacząć.
Na razie ciężko coś sensownego ulepić, więc może jakiś teoretycznie prosty zakład.
Toulouse jak na razie zrobiło gigantyczny wynik, byli głównym kandydatem do spadku, ale dzięki niesamowitej drugiej części sezonu, fazę zasadniczą skończyli na 4 miejscu.
Ja jakoś tego nie ogarniam, mają jednego solidnego gracza, Milusheva, który miewa słabsze momenty i tyle, siła tkwi tam w kolektywie, od Chaumont lepiej wyglądają w przyjęciu i bloku.
Chaumont jak Mariusz Pudzianowski, tanio skóry nie sprzedaje, z ciekawości sprawdziłem i ostatni mecz trzy w ucho przegrali w listopadzie z Paris.
Są w stanie jutro powalczyć, wydaje mi się, że tego seta jednego powinni ugrać bez problemów, a Toulouse raczej również meczu u siebie nie odda za darmo.
Najprawdopodobniej po sezonie odejdzie trener Matijasevic, więc fajnie byłoby skończyć pracę dobrą grą.
Jak dla mnie to Chaumont jest lepszą drużyną, kadrowo. Boisko wszystko zweryfikuje.
Chaumont na pewno lepiej wygląda na siatce, mają fajne skrzydła z Eglesklansem i Wounembainą, jest niezła zagrywka.
Powinien być wyrównany mecz, taką mam nadzieję.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Fenerbahce Stambuł - Eczacibasi Stambuł
Puchar Turcji, na neutralnym terenie. Na szybko, bo piszę ze szkółki.
Fenerbahce nie było ostatnio w jakieś niesamowitej dyspozycji. Kim była genialna, ale Havlickova duży spadek zaliczyła, Garay dość średnio. Pewnie nie zagra Bauer z uwagi na limity, zobaczymy jak będzie funkcjonowała sypa.
Eczacibasi kadrowo słabsze, ale mogą wykorzystać słabszy moment Fener, o ile już nie minął. Darnel, Gumus, Poljak - na nich można polegać. Sporo na barach Usić, wynik mocno zależny od tej zawodniczki.
Dla mnie kursy na Fener zdecydowanie za słabe. Jak będą grali jak z Uralochką i dalej, to Eczacibasi ma poważne szanse.
Moje propozycje:
Over 178.5 --- 1.92 @ MarathonBet ✅ 3-2
Eczacibasi +1.5 --- 2.10 @ Bet365 ✅ 3-2
Eczacibasi wygra --- 3.80 @ MarathonBet ⛔ 3-2
Kim jest pierdzielonym robotem, naklepała mnóstwo serii Fenerbahce. Po prostu nie da się tak świetnie serwować, po 6-8 razy z rzędu!
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Galatasaray - Fenerbahce
Tutaj sobie poczekam na live, powinna być znów drewniana transmisja jednokamerowa o jakości 144p (Link (są też transmisje mężczyzn), ale myślę że będzie można coś wypatrzeć. Chodzi oczywiście o składy. Wczoraj w Galacie nie grała Rabadziheva, a ona prezentowała się ostatnio dobrze. Barbolini będzie dla mnie szaleńcem jak znów spróbuje zagrać na przyjęciu parą Ozsoy-Kimura, obydwie są w przeciętnej formie. Montano po kontuzji, gra tylko część tego co zwykle. Bez Dobriany ciężko będzie o cokolwiek, tym bardziej, że przyjęcie będzie słabe.
W Fenerbahce Kim potwierdza swoją genialną formę i ogromną wartość. Garay zagrała super mecz i chyba wyszła z małego dołka, natomiast Havlickova dalej gra bardzo słabo. Ja na miejscu trenera Czeszkę rzuciłbym na trybuny, Seda zapewne będzie grała na podobnej skuteczności co Aneta, a można na środek wrzucić taką postać jak Bauer.
Podsumowując, jak będę koło 14:00, to pewnie poszukam wzrokiem Dobriany, jeśli znów jej zabraknie to zaatakuje jakieś handi na Fenerbahce.

W drugim meczu (Vakifbank - Eczacibasi) kusi mnie over 176.5, ale chyba też zaczekam do live i wynik pierwszego seta. Wielkiego przekonania nie mam do tego co zobaczyłem wczoraj w wykonaniu Eczacibasi i ta linia może być stykowa.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Tours-Nantes FT 3:0
Poniżej 175,5 1.90 WilliamHill
✅
Tak na szybko.
Tours trochę jak Resovia z czasem gra lepiej, wygrali już Puchar Francji w dodatku na terenie Paris, w lidze ostatnie wyniki również zadowalające.
Wszyscy zdrowi o ile mi wiadomo, skład w porównaniu do Nantes dużo lepszy, zwłaszcza Konecny zaczyna wyglądać tak jak przyzwyczaił do tego kibiców, choć w trakcie sezonu różnie z tym bywało.
O Nantes pisałem ostatnio kilkukrotnie, sytuacja nie zmieniła się, czyli Pereza brak i gry w ataku także brak.
Przewaga Tours zdecydowana w każdym elemencie, dodatkowo atut własnej hali, powinno być trzy krótkie sety, choć znając życie i przewrotność ProA w tym sezonie seta Nantes tu urwie. ????
 
miki4g 68

miki4g

Użytkownik
Mladost Marina Kastela-HAOK Mladost
Typ: 1 (-1.5) @1.83 bet365
✅✅✅✅✅ 3:0
Analiza: Kursy na w bet 365 gospodarza idą w górę, nie wiem dlaczego, lecz ja nie widzę dzisiaj innego możliwego wynku jak 3:0 lub 3:1. W finale ligi chorwackiej w siatkówkę jest obecnie 1:1, jednak u siebie gospodarze w tym sezonie jeszcze nie przegrali i wątpię, żeby to się zmieniło, ponieważ bardzo chcą zdobyć mistrzostwo. Początek o 19:00 czasu polskiego.
SK Posojilnica Aich/Dob-Hypo Tirol
Typ: 2 (-1.5) @2.00 bet365

⛔⛔⛔⛔⛔ zobaczcie sobie na wynik ???? w pierwszym secie goście ze stanu 24:22 wygrali seta 24:26, w drugim też na początku przegrywali, by pod koniec dogonić i grać na przewagi, mieli kilkanaście piłek setowych a i tak przegrali (decydującego seta, bo jakby wygrali to by pewnie 0:3 było) 39:37 !!!, w trzecim przegrali 25:21 i typ nie wchodzi. ????
Analiza: Finał ligi siatkówki mężczyzn w Austrii. Obecni mistrzowie grają u siebie z najlepszą drużyną sezonu zasadniczego. Gospodarzom w poprzednim sezonie udało się przełamać serię zobytych mistrzostw przez dzisiejszych gości, który w swoich wypowiedziach zdecydowanie zapowiadają, że chcą w tym sezonie odzyskać tytuł mistrzowski. W pierwszy meczu było 3:0 dla dzisiejszych gości i wątpię, żeby dzisiaj oddali więcej jak jeden set. Początek o 20:15 czasu polskiego.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Fenerbahce - Halkbank @ 2 (1.83) B365 ✅
hohoho, ale kursem dosrał 365 na to spotkanie. Ewidentny błąd tego buka, szczególnie patrząc na to, że wszędzie mamy po 1.65 na Ankare.
Obie drużyny absolutnie nie do ruszenia w Turcji, tutaj mamy mecz pucharowy. Oba zespoły poradziły sobie zarówno z Istambulem, jak i Piyango.
Personalnie zarówno Fener jak i Halkbank mają po 3 mega gwiazdy w swoim zespole. Po stronie Fenerbahce jest to Miljkovic, Marshall i Fonteles a po stronie Halkbanku oczywiście wielka trójka z Trentino, czyli Juantorena, Kaziyski i Raphael. Personalnie lepiej to wygląda oczywiście w Halkbanku. Kubańczyk i Serb z Fener nazwiska mają wielkie, ale młodsi już nigdy nie będą.
W tym sezonie obie drużyny spotkały się dwukrotnie, raz lepsze było Fenerbahce (mecz wyciągnięty w dziwnych okolicznościach z 0:2) a za drugim razem Halkbank pozamiatał rywali w trzech setach na wyjeździe.
Mecz o dużą stawkę. Halkbank zbudował swoją potęgę nie po to, aby przegrywać spotkania z takimi rywalami, w Turcji mieli być nie do pokonania i pewnie nikomu nie uda się im zagrozić w walce o najwyższe cele. Po sezonie ten zespół się rozpadnie i to ostatnia okazja, żeby coś wygrać. W tym spotkaniu i tak wszystko będzie zależało od Ankary, bo potencjał nieporównywalnie większy po stronie podopiecznych Stojczewa
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Rabita Baku - Azeryol Baku
Pora na finał w Azerbejdżanie.
Rabita ma małe problemy z kontuzjami. Jackson i Skorupa już raczej wypadły z tego sezonu. To jednak małe osłabienia, bo na ich pozycje można wystawić nawet lepsze zawodniczki. Rourke miała problemy z plecami, przez co Skowrońska ostatnio grała na pozycji atakującej. Czy Rachel będzie gotowa na ten mecz - nie mam pojęcia.
Nawet jednak bez powyższych informacji szukałbym tutaj typu na Azeryol. Rabita ma nazwiska, ale nie tworzą takiego hegemona ligowego jak ostatnio, a Azeryol mimo, że personalnie mnie nie zachwyca, to formę ostatnio ma całkiem niezłą. Rahimova chyba się przebudziła, Kozuch poprawnie radzi sobie na przyjęciu, Vargas dużo dobrego robi na środku.
Kluczowe powinno być przyjęcie - obydwa zespoły mają dziury w tym elemencie i kto będzie sobie lepiej radził w tym elemencie powinien zyskiwać przewagę.
Można pisać i pisać, ale kursy i tak dla mnie na Rabitę zbyt małe. Azeryol powinien tutaj powalczyć. 10 dni temu w meczu o nic Azeryol wygrał dość pewnie 3-1.
Moje propozycje:
Over 177.5 --- 1.80 @ Bet365 ✅ 3-1
Azeryol wygra --- 3.50 @ MarathonBet ⛔ 3-1
 
cz. 1,5K

cz.

Użytkownik
VaLePa - Tiikerit
Oba zespoły wg mnie maja zbliżone potencjały. Może lekka przewaga gospodarzy na pozycji sypacza. Atak po równo Oivanen kontra Ojvanisu, gdzie 2 mogę powiedzieć smiało robi na mnie lepsze wrażenie. Przyjęcie poszczególnych zawodników, po stronie gospodarzy prym wiedzi Kunnari ale za to w mojej opini lepsze wrażenie jako kolektyw mają jednak goście.
Przede wszystkim Tygrys są w chwili obecnej w zdecydowanie lepszej formie niż gospodarze i z pewnością sprawią dużo problemów.

Tiikerit 2,36
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
A1 KOBIET
Imoco Volley Conegliano - Unendo Yamamay Busto Arsizio​

1 mecz półfinałowy. Conegliano w ćwierćfinale bez problemów pokonało w dwóch spotkaniach (oba wygrane 3:0) Casalmaggiore. Busto dość niespodziewanie (może awans nie był aż tak wielkim zaskoczeniem, bo poziom pomiędzy Bergamo a Busto podobny) pokonało dwukrotnie 3:0 ekipę z Bergamo i to w dobrym stylu.
Busto ma dobre przyjęcie, tutaj zasługa Marcon i libero Leonardi. Holenderka Buijs w sumie nie bierze nawet udziału w przyjęciu, czasami odbiera Ortolani. Obawiałem się trochę o dyspozycję Ortolani, ale na tle Diouf (Bergamo) wypadła bardzo dobrze. Dokładne przyjęcie, szybkie rozegranie Wołosz. Przy gorszym przyjęciu pojawiają się problemy, bo na wysokiej piłce nie wygląda to najlepiej w Busto.
Conegliano bardzo mocne, według mnie druga siła we Włoszech. Skład chyba jeszcze mocniejszy w porównaniu do poprzedniego sezonu. Lloyd na rozegraniu, wróciła już do optymalnej formy. Bardzo mocny środek z Barazzą i Gibbemeyer. Barcellini i Fiorin prezentują solidny poziom, a przecież jest jeszcze Tirozzi. Na ataku Bułgarka Nikolova. Leworęczna, charakterna. Całkiem ciekawa zawodniczka.
Ostatnio Busto doskonale zagrało na wyjeździe w Bergamo, a Busto raczej na wyjazdach nie prezentuje się najlepiej. Wydaje mi się, że po części było to spowodowane tym, że Foppa trochę jednak bez formy w tych PO. Conegliano u siebie bardzo mocne i według mnie właśnie gospodynie dzisiejszego spotkania są zdecydowanymi faworytkami tej rywalizacji. Busto potrzebuje dobrego przyjęcia, żeby grać swoją najlepszą siatkówkę. Conegliano przyjmuje słabiej, ale ma kto kończyć na wysokiej piłce. Zagrywka i blok również po stronie Conegliano.
Kursy na czysty win przeciętne. Według mnie warto spróbować handicap na Conegliano.
Typy:
Imoco Volley Conegliano @ 1.30 Unibet ⛔
Imoco Volley Conegliano (-1.5 seta) @ 1.70 Expekt ⛔
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
A1 KOBIET
Unendo Yamamay Busto Arsizio - Imoco Volley Conegliano​

Drugi mecz. Pierwszy dość niespodziewanie (według mnie) wygrała ekipa Busto. Mecz dziwny. Pierwszy set pewnie wygrany przez Conegliano, a potem drastyczny spadek poziomu gry. Zaczęło się od słabszego przyjęcia, a skończyło się na sporej ilości bloków punktowych ze strony Busto.
Busto tak jak pisałem wielokrotnie, bardzo mocne u siebie. Conegliano jednak w rundzie zasadniczej było w stanie wygrać zarówno na wyjeździe jak i u siebie z Busto.
Conegliano zaczęło ten półfinał od porażki u siebie i utraty atutu własnego parkietu. Nie ma jednak możliwości, żeby ta rywalizacja przebiegała tak łatwo dla Busto.
Busto na pewno złapało formę na Play Offy i co do tego nie mam wątpliwości. Sporym zaskoczeniem jest Ortolani, która przed PO grała naprawdę bardzo przeciętnie.
Conegliano ma potencjał, ma umiejętności i ma charakter. Właśnie ambicją i determinacją potrafiły nadrobić braki, które miały w porównaniu do Piacenzy, z którą przegrały w finale w poprzednim sezonie.
Typy ryzykowne, ale cały czas będę uważał, że do finału awansuje Conegliano. Łatwego meczu być nie powinno.
Typy:
Imoco Volley Conegliano @ 2.31 Pinnacle ⛔
Imoco Volley Conegliano (+1.5 seta) @ 1.67 William Hill ✅

EDIT: Kapitalne spotkanie.
 
miki4g 68

miki4g

Użytkownik
Fenerbahce - Halk Bankasi
powyżej 3.5 seta @1.41 @pinnacle

✅✅✅✅✅
Finał ligi tureckiej siatkarzy. Nie jestem w stanie wskazać drużyny, która zdobędzie mistrzostwo, obie grają na podobnym poziomie. Co tu dużo pisać, nie ma takiej opcji, żeby mecz się zakończył szybkim 3:0, żadna drużyna nie odpuści. Fenerbahce to najlepiej grająca drużyna u siebie, natomiast halbank najlepiej grająca na wyjazdach. Także nie ma opcji, jutro pograją długo, być może mecz rozstrzygnie się dopiero w tei-break&#39;u.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Unendo Yamamay Busto Arsizio - Imoco Volley Conegliano
Ja gram odwrotnie, niż Redwitz. Główną determinacją typu jest to co widziałem w Conegliano.
Conegliano zagrało w pierwszym secie perfekcyjnie, podbijały wszystko co się dało (choć przyjezdne przesadzały też z plasami i kiwkami), w późniejszych setach jednak Busto zaczęło grać na świetnym poziomie. Jeśli Marcon kończy ataki na poziomie 47% to jest już duży wyznacznik formy Busto.
Fatalne występ zaliczyła Lloyd, która po pierwszym secie zupełnie się zagubiła, zdarzały jej się wystawy &quot;do nikogo&quot;. Conegliano w pierwszym secie miało perfekcyjne przyjęcie, potem tego elementu nie było i to wszystko przekładało się na atak.
Serena Ortolani czasami przesadzała z zagraniami technicznymi, jednak widać, że wróciła już do niezłej dyspozycji po przerwie macierzyńskiej. To co cieszy, to gra naszej reprezentantki Wołosz - naprawdę jej rozegranie może się podobać w tym momencie.
Busto gra u siebie, wiadomo jak to jest gorący teren. Conegliano musi zagrać naprawdę na wysokim poziomie by przedłużyć swoje szanse w play-offach. Busto po zawirowaniach złapało wiatru w żagle. W zespole gości nie ma wyraźnej liderki i to można teraz wykorzystać. Zagrywka jest bardzo ważnym elementem, jak uda się odrzucić Lloyd od siatki, będzie dużo łatwiej. Ja tutaj szukam niespodzianki (choć faworytem teraz jest Busto) i widzę gospodynie w finale.
Moje propozycje:
Busto Arsizio wygra --- 1.75 @ Bet365, Expekt, Betclic ✅ 3-2

Mecz świetny, to jest siatkówka kobiet, którą warto oglądać. Mnóstwo obron, Leonardi i De Gennaro wycierały parkiet aż miło, trzymane przyjęcie na wysokim poziomie, bardzo dobra gra rozgrywających (przez większość czasu) i olbrzymie emocje.
Sędzia przekręcił ważny punkt przy 2-1 i 22-20 dla Busto, dostrzegł blok, którego nie było (powinno być 23-20) i gospodynie się zdekoncentrowały i za moment było już 22-22.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Rebecchi Nordmeccanica Piacenza - Unendo Yamamay Busto Arsizio​


O Busto sporo już pisałem przy okazji rywalizacji z Bergamo i Conegliano. Awans do finału Busto patrząc przez pryzmat całego sezonu na pewno jest zaskoczeniem.
Piacenza to zdecydowany faworyt w walce o Scudetto. Drużyna jak na włoskie realia bardzo mocna i prawie kompletna.
Piacenza bardzo dobrze gra na siatce. Mocne skrzydła i przede wszystkim bardzo dobry blok. Bosetti w dobrej formie, Meijners tak samo. Van Hecke nie odgrywa aż takiej ważnej roli w ataku jak można się było spodziewać. Środkowe bardzo mocne (De Kruijf i doświadczona Leggeri).
Busto złapało formę. Ostatnio kapitalny mecz z Conegliano (wygrana 3:2, ale mecz stał na naprawdę świetnym poziomie). Doskonała forma libero Leonardi, która w obronie wyprawia cuda. Do tego bardzo dobre przyjęcie razem z Francescą Marcon (też dobra forma na PO, zwłaszcza w ataku, co trochę dziwi). Ortolani dla mnie jest zagadką.
W PO jak na razie nie stawiałem na Busto. Po tym jednak co zobaczyłem w ich wykonaniu w kilku spotkaniach trzeba przyznać, że po prostu złapały dobrą formę w najważniejszym momencie.
Piacenza u siebie jest bardzo mocna. Wygrać na jej terenie jest bardzo ciężko i raczej nie sądzę, żeby Busto podołało. Ale przynajmniej seta powinny ugrać.
Typ:
Unendo Yamamay Busto Arsizio (+2.5 seta) @ 1.60 Pinnacle ✅
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Francuska, mężczyźni.

GFCA Volley-Ball Ajaccio - Paris Volley​

Ajaccio na pewno jest największym zaskoczeniem tego sezonu we Francji. Zespół w sumie bez większych gwiazd, ale już jest w półfinale. Warto wspomnieć, że w rundzie zasadniczej zajęli drugie miejsce.
Paris Volley skończyło rundę zasadniczą na 3 miejscu. Bilans taki sam jak Ajaccio (16 zwycięstw, 10 porażek). Tutaj żadnego zaskoczenia być nie może, bo kadrowo Paris wygląda bardzo dobrze. I mają w sumie fajny sezon. Półfinał w lidze już mają (na pewno liczą na finał), przegrali w finale Pucharu Francji (1:3 z Tours VB) i wygrali Puchar CEV (w finale z Guberniją Niżny Nowogród).
W Ajaccio z bardziej znanych zawodników mamy doświadczonego atakującego Jovicę Simovskiego (już parę dobrych lat we Francji). Całkiem niezła (jak na warunki we Francji) para przyjmujących. Siltala dobrze znany z występów w PlusLidze i Ragondet, który z tego co kojarzę coś tam grał w reprezentacji Francji. Widziałem tylko kilka ich spotkań w tym sezonie, ale są całkiem mocni na siatce, dobrze trzymają blokiem.
Paris to przede wszystkim duet Ivovic-Sidibe. Przyjmujący Ivovic według mnie jest jednym z lepszych zawodników we francuskiej lidze i pewnie po tym sezonie opuści Paris Volley (możliwe, że przeniesie się do PlusLigi, na co liczę). Kapitalny w ofensywie, bardzo dynamiczny. Sidibe to trochę atakujący typu jeździec bez głowy. Ma spory zasięg, ale jakoś tego nie potrafi w 100% wykorzystywać. Rozgrywający Hernan i środkowy Kreek znani z PlusLigi. Doświadczony przyjmujący Trommel i libero Steuerwald trzymają przyjęcie. Chociaż Ivovic to ofensywny przyjmujący, to coś tam jednak w odbiorze potrafi.
Ajaccio mocne u siebie, dwukrotnie w tym sezonie wygrywali już z Paris Volley. Liczę jednak na to, że Paris po prostu odpali, bo potencjał mają nieporównywalnie większy. Ivovic bardzo dobrze wyglądał w ćwierćfinałach z Sete i jeżeli utrzyma taką dyspozycję to powinien poprowadzić Paris do zwycięstwa.
Lekko, bo to jednak liga francuska.
Typ:
Paris Volley @ 1.91 MarathonBet ✅
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Omichka Omsk - Dynamo Moskwa
Tutaj pójdę po tym z dziadowskiego BetCity na lekkie spróbowanie ;) Sam mecz powinien być w miarę zacięty i myślę, że 4 sety to minimum. Niestety overy dość wygórowane, a typowanie zwycięstwa ciężko ruszyć.
Atakuje over 19.5 punktów Koshelevej. Uzasadnienie jest proste. Kosha ostatnio grała dobre mecze, prawdopodobnie wróciła do dobrej dyspozycji. Kończy na dobrym procencie. Gra Dynama opiera się na skrzydłach, środkowych praktycznie w ogóle nie używają, tutaj atak powinien rozłożyć się przede wszystkim na Koshelevą i Goncharovą.
W 4 setach overek do zrobienia, zawsze pewnie wpadnie coś z bloku i może zagrywki. Tatiana będzie miała sporo okazji dzisiaj by wbić się w parkiet i jeśli nie będzie jakieś dziwnej dominacji jednej z drużyn to typ powinien spokojnie wpaść. W tym sezonie 3 mecze i 3 tie-breaki.
Moje propozycje:
T. Kosheleva over 19.5 --- 2.00 @ BetCity ⛔ 0-3 (10)
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Włochy, kobiety.
Rebecchi Nordmeccanica Piacenza - Unendo Yamamay Busto Arsizio​

Pierwsze spotkanie (również rozgrywane w Piacenzie) wygrane przez gospodynie 3:1. Trzeba jednak przyznać, że Busto postawiło ciężkie warunki i w sumie była spora szansa na prowadzenie 2:0 dla przyjezdnych.
TUTAJ! już trochę pisałem o tej rywalizacji.
Piacenza na własnym parkiecie gra bardzo dobrze i ciężko będzie tutaj przyjezdnym wygrać. Z drugiej strony pierwszy mecz pokazał, że Busto po prostu jest w formie. Oczywiście to może nie wystarczyć, bo personalnie Piacenza wygląda znacznie lepiej.
Wydaje mi się, że Busto po raz kolejny nawiąże walkę. Seta powinny spokojnie ugrać. Ciekawą opcją wydaje się też over 169.5 pkt.
Typy:
Unendo Yamamay Busto Arsizio (+2.5 seta) @ 1.61 Bet365 ⛔
Over 169.5 pkt @ 1.85 WilliamHill ⛔

Francja, mężczyźni.
Chaumont Volley-Ball 52 Haute Marne - Tours Volley-Ball
Drugie starcie pomiędzy tymi zespołami w serii półfinałowej. Pierwszy mecz zakończył się wygraną Tours na własnym parkiecie (3:2). Pierwsze dwa sety pod dyktando Tours, ale potem do głosu doszło Chaumont, które znacznie lepiej zaczęło sobie radzić na siatce. W piątej partii górą jednak byli gospodarze.
Tours jest faworytem do wygrania francuskiej ligi, ale ten zespół nie przekonuje już tak jak jeszcze kilka lat temu. Ciągle liderem jest czeski atakujący David Konecny i ciągle utrzymuje wysoki poziom. Na przyjęciu solidni zawodnicy, ale na kolana na pewno nie rzucają. Baranek ma większy udział w ofensywie od Klinkenberga. Jest jeszcze trzeci przyjmujący Jablonski. Dobry środek siatki, Smith i Hardy-Dessources trzymają poziom. Rozgrywa doświadczony Portugalczyk Pinheiro. Na libero doskonale znany Exiga, który nadal jest bardzo dobrym zawodnikiem, ale już tego najwyższego poziomu nie prezentuje.
Chaumont na pewno jest jedną z ciekawszych ekip w tym sezonie we Francji. Kilka fajnych transferów przed sezonem i widać, że przyniosło to rezultaty. Liderami są leworęczny atakujący Egleskalns i przyjmujący Wounembaina. Obaj w poprzednim sezonie reprezentowali barwy Noliko Maaseik. Obok Wounembainy na przyjęciu Serb Milos Terzic. Wounembaina zdecydowanie mocniejszy w ofensywie, Terzic nie jest może efektowny, ale według mnie jako defensywny przyjmujący sprawdza się bardzo dobrze. Rozgrywa Łotysz Petrovs, posiada bardzo dobrą zagrywkę. Mocny środek z Trefle (chyba miał jakieś problemy zdrowotne, ale już ostatnio grał) i Verhoeffem.
Tours oczywiście jest faworytem, ale Chaumont u siebie spokojnie powinno seta ugrać. Zespoły (łącznie z tym pierwszym półfinałem) spotykały się już trzykrotnie w tym sezonie i za każdym razem były przynajmniej 4 sety (i za każdym razem wygrywało Tours).
Chaumont w niezłej dyspozycji, Tours również, więc w trzech setach nie powinno się to skończyć.
Typ:
Over 3.5 seta @ 1.41 Pinnacle ✅

Niemcy, mężczyźni.
VFB Friedrichshafen - Berlin Recycling Volleys​

Rzadko w tym sezonie oglądałem niemiecką ligę (sporo spotkań widziałem niemieckich drużyn w europejskich pucharach), ale ostatnio z ciekawości obejrzałem pierwsze starcie finałowe. I szczerze mówiąc byłem pozytywnie zaskoczony poziomem.
Pierwsze spotkanie wygrała ekipa Friedrichshafen 3:2, chociaż trzeba przyznać, że powinna wygrać 3:1. W końcówce czwartego seta mieli szanse na zakończenie meczu, ale wtedy bardzo dobrze i trochę szczęśliwie wybronili się zawodnicy z Berlina.
Berlin ma kilku naprawdę bardzo dobrych, wyróżniających się zawodników. Pierwszy z nich to oczywiście Robert Kromm. Bardzo dobry, ofensywny przyjmujący (szkoda, że w kadrze Niemiec już go nie oglądamy, ale to temat na inną dyskusję). Może się podobać rozgrywający Kawika Shoji. Stara się grać bardzo szybko. Widać, że ma pomysł na grę. Świetne opinie w Niemczech zbiera też środkowy wypożyczony ze Skry Bełchatów, Srecko Lisinac. I trzeba przyznać, że nie są to opinie na wyrost. Bardzo dobry, szybki w bloku, elastyczny w ataku. Do tego różnorodna zagrywka. Obok Lisinaca na środku Kmet, którego dobrze znamy z PlusLigi. Już nie ta szybkość, ale czucie w bloku zostało. Atakujący Caroll mnie nie przekonuje. Leworęczny, wysoki, ale chyba w optymalnej dyspozycji nie jest. Czterokrotnie Berlin spotykał się w tym sezonie z Friedrichshafen i Caroll w żadnym z tych spotkań nie złamał granicy 40% skuteczności w ataku.
Friedrichshafen w tym sezonie mi się osobiście podoba. Widać, że Moculescu postawił w większości na ogranych zawodników z bardzo dobrą zagrywką. Podobać się może para przyjmujących Bratoev - Geiler. Nigdy nie byłem fanem Valentina Bratoeva, ale trzeba przyznać, że poczynił postępy. Szkoda trochę, że brakuje mu regularności. Geiler zupełnie inna charakterystyka. Dobry technicznie, całkiem nieźle przyjmuje. Na ataku doświadczony Simeonov. Dynamika może już nie taka jak za najlepszych lat, ale dalej dysponuje bardzo mocnym uderzeniem. Na środku Gunthor i Yosifov, według mnie lepsza para od tej po stronie Berlina. Na libero kapitalny Grebennikov, jeden z najlepszych libero na świecie. Kontuzjowany chyba środkowy Gotsev. Nie wiem jak wygląda sytuacja z rozgrywającym Jovovicem. Ostatnio cały mecz grał Zimmermann i spisywał się bardzo, bardzo dobrze.
Przed rywalizacją w Niemczech podejrzewałem, że może to się skończyć dopiero w piątym spotkaniu i że wszystkie mecze będą wygrywać gospodarze. Friedrichshafen od razu w pierwszym meczu wyszarpało zwycięstwo Berlinowi, który stracił przewagę własnego parkietu i teraz wszystko w rękach Friedrichshafen.
Friedrichshafen u siebie bardzo mocne (Berlin zresztą też u siebie gra bardzo dobrze). VFB według mnie dysponuje lepszą zagrywką i przede wszystkim większą siłą ognia w ataku. Dzisiaj powinni wykorzystać to, że stają przed szansą wyjścia na prowadzenie w serii finałowej 2:0.
Typ:
VFB Friedrichshafen @ 1.69 Pinnacle ⛔
 
K 7

karlitto

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Godzina: 15:00
Spotkanie: Dynamo Moskwa- Omichka Omsk
Typ: Dynamo Moskwa- 2.5seta
Kurs: 2.37
Buk: Bet365
Analiza:
Już za niespełna godzinę rozpocznie się 3 mecz półfinałowy w Rosyjskiej lidze siatkówki Kobiet pomiędzy Dynamo Moskwa a Omichką Omsk. Jak dla mnie bezwzględnie faworytkami tego meczu są zawodniczki ze stolicy Rosji i typuje tutaj ich wygraną w stosunku 3-0. Gospodynie tego meczu to od kilku lat druga siła w Rosji po Dinamie Kazan. Od 2010 roku rok w rok są wicemistrzyniami. Wcześniej 2006,2007,2009 były mistrzyniami. Jeśli dzisiaj wygrają to zapewnią sobie już conajmniej drugie miejsce bowiem w walce do 3 wygranych prowadzą z Omichką 2-0. Dodam że w finale czekają siatkarki z Kazania. Omichka Omsk nie ma takich sukcesów jednym z większych było zajęcie 3 miejsca w poprzednim sezonie ale zarówno siatkarki z Kazania jak i z Moskwy wyraźnie od nich odskoczyły. W tym sezonie Dynamo Moskwa w fazie zasadniczej u siebie wygrały 8 z 10meczy w lidze, grały także w lidze mistrzyń gdzie odpadły z Kazaniem. Jak by popatrzeć na faze zasadniczą to ciężko by wskazać faworytki tego półfinału ale co pokazały pierwsze dwa mecze w Omsku, siatkarki z Moskwy są o co najmniej 2 poziomy lepsze, bowiem zarówno w 1 jak i 2 meczu rozgrywanymi w zeszłym tygodniu wygrywało Dynamo 3-0 bez większych problemów. Ogólnie na ostatnich 8 meczy Dynama siatkarki z Moskwy straciły tylko 1seta. Tak więc widać że są w bardzo wysokiej formie. Skład Dynama jest bardzo imponujący, wiele znanych nazwisk nawet dla średnio znających się na siatkówce: Morozowa, Honczarowa, Popovic, Koszelewa czy najbardziej znana Obmoczajeva. Ja myślę że Omichka może czuć już trudy tego sezonu co pokazał zeszły tydzień, taki zespół jak Dynamo Moskwa na pewno będzie chciało zamknąć już dzisiaj ten półfinał a z seta na set będzie grało im się lżej, stawiam 3-0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Nantes - RC Cannes
Finał ligi francuskiej kobiet. Jeden mecz rozstrzyga losy mistrza Francji, a grają w Paryżu.
Nantes to spore zaskoczenie i niewątpliwie wygrany w tym sezonie we Francji. Przyćmiły takie kluby jak Beziers, Le Cannet czy Mulhouse. Finał w Pucharze, a teraz finał w lidze. Sporo jednak dzieli je od tak ogranej ekipy jak Cannes, co potwierdziło się choćby miesiąc temu właśnie w finale pucharu, gdzie Cannes je rozniosło (wszystkie sety wygrane w okolicach 10 punktów różnicy).
Amerykanka Turner oraz dwie Belgijka - Vandesteene błyszczą w tej drużynie. Na pewno też to całkiem zgrana paczka. Wielka ambicja i wola walki na pewno będzie, ale to chyba za mało, by móc coś wskórać.
Cannes chyba bez Bokan na ten mecz, bo jest w wąskiej kadrze Czarnogóry na kwalifikacje, a jej kadra gra mecze już w piątek. Może być to widoczna strata, bo akurat w Cannes przyjmujące są z tej średniej półki. Zagra zapewne Partenio i Yaneva.
Żeby ruszyć Cannes konieczna jest bardzo dobra zagrywka, jak ich Nantes nie odrzuci, to Antonijević je pozamiata środkowymi. Ponadto Centoni w tym sezonie gra wyśmienicie, co w końcu zaowocowało powołaniem do kadry Italii. Na takie mecze Cannes zwykle się motywuje i już się nie cacka jak to czasem bywa w rundzie zasadniczej.
Pogromu takiego jak sprzed miesiąca nie oczekuje, ale 0-3 jak najbardziej możliwe i chyba najbardziej prawdopodobne. Nantes też może zjeść presja i wtedy za dużo grania nie będzie. Do płaskiego grania akurat.
Moje propozycje:
RC Cannes -2.5 --- 1.80 @ Bet365 ✅ 0-3
E: Bokan jednak grała, choć można by spokojnie się bez niej obejść, bo zagrała przeciętnie.
 
houston4 1,2K

houston4

Użytkownik
Co sądzicie o jutrzejszym meczu Omsk - Krasnodar. Warto pograć na Omiczkę (kurs dość zachęcający 1.75) i z tego co patrzyłem (bo meczów nie oglądałem) to ostatnie dwa mecze w superlidze wygrała Omiczka i to zdecydowanie bo do 0.
Ale jakimś specjalnym znawcą odnośnie superligi rosyjskiej kobiet to nie jestem, dlatego warto by było aby większy znawca się wypowiedział. ????
EDIT: Kursy na Omiczkę już pospadały.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom