>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pozostałe ligi 2013/2014, CEV Cup, Challenge Cup

Status
Zamknięty.
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Uralochka Ekateringburg - Fenerbahce Stambuł
Finał Pucharu CEV, już za pół godziny start pierwszego spotkania, o mało nie zapomniałem.
Fenerbahce to drużyna prawie perfekcyjna, z dużą ilością wielkich gwiazd obecnej siatkówki. Gdyby grały w LM w tym sezonie, prawdopodobnie zdobyłyby tytuł. Moc ofensywna jest na każdej pozycji niesamowita. Jedynie czasami szwankuje rozegranie Glass i leciutko przyjęcie.
Uralochka musi ugrać coś u siebie, żeby o czymkolwiek marzyć. Będzie to bardzo trudne. Gra oparta w ostatnim czasie mocno na środkowych. I grają ostatnio całkiem nieźle, jednak to trochę nie ta półka. Dresdner potrafił tu przyjechać i wygrać w półfinale. To dopiero 5 siła w Rosji, skrzydłowe są mocno &quot;chwiejne&quot;, szczególnie przywracanie po raz enty do kariery sportowej Ruiz, która już wyraźnie nie radzi sobie tak jak kiedyś...
Fenerbahce taki mecz powinno zagrać na sto procent swoich możliwości, oszczędzane były ostatnio Havlickova czy Kim. Myślę, że handicap punktowy wygląda dobrze, choć wahałem się czy nie lepiej puścić coś z setowego. Myślę, że choć jednego seta Uralochka przegra dość wyraźnie i to pozwoli mi cieszyć się z wygranego kuponu ;)
Moje propozycje:
Fenerbahce -12.5 --- 1.77 @ MarathonBet ✅ 2-3 (92-108)
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Zarechie Odintsovo - Besiktas Stambuł
Kolejny finał rosyjsko-turecki, tym razem w Challenge Cup.
Zarechie w ostatnich meczach chyba w dość średniej formie. Malykh i Bavykina w tym sezonie są zawodniczkami, które w głównej mierze decydują o obliczy zespołu. Można je na pewno kąsać zagrywkami, nie mają też aż tak dobrego bloku jak na Rosjanki przystało. Na pewno indywidualnie kreują się na faworytki tego dwumeczu.
Besiktas jest tutaj tylko dzięki słabszej dyspozycji w półfinale Impelu Wrocław. Zespół, który ciężko przewidzieć, bo grają strasznie nierówno. Ostatnio wolne dostała liderka drużyny - Marina Tumas - i powinno być to przydatne dla niej, bo wydawało się być ostatnio ociężała. Mają fajne krajowe zawodniczki jak Selime czy Babat. Ponadto ograna Hanikoglu, Koeva czy Nizetich.
Szału na pewno Besiktas nie robi, ale potrafią być zespołem i mogą tutaj zaskoczyć. Jeśli Zarechie jest w słabszej dyspozycji, a tak mi się wydaje, to tutaj spokojnie stać je na walkę w tym meczu. Lekko pogrywam over z zaniżoną linią.
Moje propozycje:
Over 171.5 --- 1.72 @ Bet365 ✅ 3-2
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Chaumont-Montpellier
Chaumont 1.47 Pinnacle✅
Nantes-Tours
Tours 1.35 Betclic
✅
Dwa mecze, kursy niskie, ale oferta nie rozpieszcza.
Zacznę od Montpellier. Największe rozczarowanie tego sezonu, przypomnę, że ich trenerem jest Blain, na dwie kolejki przed końcem mają tylko czysto teoretyczne szanse na awans do PO, czyli w zasadzie nie mają szans żadnych.
Musiałyby się dziać rzeczy wręcz nieprawdopodobne, po pierwsze Montpellier musiałoby wygrać dwa najbliższe mecze łącznie za 6pkt, oba wyjazdowe, a jak do tej pory w całym sezonie tylko dwukrotnie wygrali na wyjazdach, dwukrotnie po tie-breaku.
Toulouse i Chaumont nie mogą w dwóch meczach zdobyć punktów, Chaumont oba mecze u siebie, jest jeszcze Cannes, które może zdobyć max 4pkt.
Jak dla mnie szans żadnych i siatkarze raczej o tym wiedzą, ciągle bez Lyneela, Torres okazał się zupełnym niewypałem, skład miał być na walkę o medale, rzeczywistość okazała się trochę inne, trudno.
Chaumont jest blisko PO, ale jest ciągle o co grać, przede wszystkim o uniknięcie Tours na samym początku.
U siebie bardzo mocni, trudno mi sobie wyobrazić, żeby przegrali ten mecz.
Co do drugiego meczu.
Tours wygrywając tutaj zapewni sobie 1 miejsce po fazie zasadniczej, więc byłaby ewentualna szansa odpocząć w ostatniej kolejce.
Ich gra w tym sezonie nie zachwyca, podobnie jak w poprzednim, ale mimo tego są liderem, wszyscy zdrowi, więc z taką drużyną jak Nantes powinni wygrać.
Nantes jak już pisałem kiedyś bez swojego lidera Pereza, miał go zastąpić Aguenier, ale średnio sobie z tym radzi, później Demar próbował innego środkowego Holubeca, ale również szału nie było.
Jako zespół robią sporo błędów własnych, awans do PO raczej pewny, Cannes musiałoby wygrać dwukrotnie za trzy punkty, a Nantes nie zdobyć żadnego, a wydaje mi się, że coś jednak ugrają.
Może nawet w meczu z Tours, ale zwycięstwo raczej dla gości.
 
K 13

kermitzaba

Użytkownik
Mnie dzisiaj ciekawią oba mecze w bunderslidze panów:
Mitteldeutschland - SCC Berlin
TV Rottenburg - Friedrichshafen
Linie u/o ustawione są w okoli cy 125,5 pkt i ok, 3 dni temu obie ekipy (goście) grając u siebie wygrali łatwo po 3:0 i w obu meczach padły undery ale teraz słabsze ekipy grają u siebie więc rywale może lekko odpuszczą? Wystarczy że gospodarze zdobędą minimum 16pkt w secie i będzie over. Linia dość niska i kusi do grania. Przeglądał ktoś te mecze może?
 
johny35 194

johny35

Użytkownik
Pograłem juz te mecze dodając jeszcze fenerbahce z latina. Tylko linie były wtedy na marathonie 127,5. Takze myśle że 125,5 można brać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Fenerbahce Stambuł - Uralochka Ekateringburg
Tutaj już sobie zagram symbolicznie drugi mecz finałowy. Teren gorący, a chyba po pierwszym spotkaniu raczej nie warto szukać znów handicapów w stronę Fenerbahce.
Uralochka jest po prostu teraz w dobrej dyspozycji. Nawet w pierwszych dwóch wyraźnie przegranych setach grały równo i całkiem nieźle. Ruiz w tym meczu pokazała kilka ataków jak za dawnych lat. W 3 secie Uralochka zagrała ponad stan swoich możliwości, Chaplina trafiła kilka niesamowitych piłek, które nie miały prawa przynieść punktu. Dobrze grały blokiem i świetnie poustawiane w obronie, libero Chernova wyciągała dużo piłek, Karpol zrobił robotę.
W Fenerbahce zawiodły dwie armaty - Garay i Havlickova - a szczególnie Czeszka, która z biegiem meczu atakowała kompletnie na oślep. Bauer pokazała klasę, ponadto genialny mecz Kim.
Trudno tutaj coś wybrać na ten mecz, dlatego tak jak pisałem - symbolicznie. W Turcji będzie małe piekiełko, zapewne sporo fanów zawita do Stambułu i Rosjanki będą miały bardzo ciężką przeprawę. Mimo to linia overowa wygląda nieźle, sety do 20 są możliwe, a nawet liczyłbym na jakiś secik na przewagi lub zwyczajnie Uralochka coś ugra.
Moje propozycje:
Over 132.5 --- 1.72 @ Bet365, WilliamHill ✅ 137
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Besiktas Stambuł - Zarechie Odintsovo
Podobnie jak wczorajszy drugi mecz finałowy Pucharu CEV, stawiam ten finał tylko lekką stawką, bo wielkiego przekonania nie mam i ogólnie mecz zapowiada się całkiem dobrze. Kursy troszkę wariują i buki nie do końca wiedzą kto jest tutaj faworytem.
I ja mam podobny problem. Pierwszy mecz stał na dobrym poziomie. Teraz niby przewagę powinien mieć Besiktas, na hali zapewne zjawi się spora grupa kibiców.
Nie wycofuje się z tego co pisałem wcześniej lub bardzo wcześniej. Besiktas to drużyna strasznie rwana, potrafią zagrać fatalnie po niezłym meczu. No ale chyba w takim meczu u siebie nie wypada. Jakby Tumas wróciła do gry sprzed miesiąca, to bym się nie wahał i atakował typ w wygraną gospodyń.
Znów widzi mi się tutaj zacięty mecz, prawdopodobnie 5 lub nawet 6 setowy.
Moje propozycje:
Over 180.5 --- 1.72 @ Unibet ✅ 1-3
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Czy ktoś potrafi wytłumaczyć kurs na mecz Paris Volley - Tours aż 6 na zwycięstwo gospodarzy?
Przepraszam, że dopiero teraz, ale nie miałem czasu wcześniej.
Trener Paris nakazał swoim zawodnikom przegrać mecz, żeby uniknąć Tours w 1/2.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
C 511

chemiczny

Użytkownik
Zawody: Siatkówka - Serbia Mężczyźni 03.04.2014 godz. 18:00
Wydarzenie: Partizan Belgrad - Vojvodina Novy Sad (+2,5seta) ✅ wynik 2:3
typ: 2
Kurs: 1.63
Bukmacher: ComeOn
Na jutro moja propozycja również z siatkówki tym razem dotyczyć będzie półfinałowego spotkania playoff ligi serbskiej. Gospodarze Partizan Belgrad w rundzie zasadniczej zajął drugie miejsce z 16 wygranymi i 2 porażkami, natomiast Vojvodina zajęła miejsce trzecie mając na swoim koncie 12 wygranych i 6 porażek. Obydwie drużyny przystąpiły do pierwszej rundy playoff w roli zdecydowanych faworytów i rozprawiły się ze swoimi przeciwnikami bez straty meczu po 2:0 awansując do półfinału i trafiając na siebie. Przed pierwszym spotkaniem zdecydowanym faworytem tego półfinału był Partizan i pierwszy mecz rozegrany w Belgradzie pozwolił gospodarzom nadal czuć się pewnie bo wygrali 3:0, ale już rewanż pokazał że Vojvodina nie odda łatwo skóry i po zaciętym spotkaniu wygrała 3:2. Kolejne spotkania odbyły się w Novym Sadzie, pierwsze spotkanie na swoją korzyść rozstrzygnęli gospodarze wygrywając znowu po tiebreaku 3:2, ale już 4 spotkanie padło łupem Partizana, który wygrywając 3:1 wyrównał stan rywalizacji na 2:2. Ostatnie decydujące spotkanie odbędzie się jutro, uważam że goście zwietrzą szansę na awans do finału i pojedynek z faworytem ligi Crveną Zvezdą Belgrad i powalczą o zwycięstwo w tym spotkaniu, ale jesli nie wygrają to ugrają choćby jednego seta. Zachęcam do swojego typu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
C 511

chemiczny

Użytkownik
Zawody: Siatkówka - Japonia Mężczyźni 04.04.2014 godz. 09:05
Wydarzenie: Panasonic Panthers - Toray Arrows ✅ wynik 3:2
typ: 1
Kurs: 1.4
Bukmacher: Marathonbet
Na jutro mój typ z męskiej siatkówki w Japonii i spotkania pomiędzy drużynami Panasonic Panthers i Toray Arrows. Niedawno bo 30 marca zakończyła się w lidze japońskiej runda zasadnicza ligi i obydwa zespoły awansowały do gry w etapie zwycięzców, zespół Panasonic Panthers udowodnił, że bardzo dobra gra w klubowych Mistrzostw Świata w październiku tamtego roku nie była przypadkiem i zakończył sezon zasadniczy na pierwszym miejscu z 21 wygranymi i 7 porażkami. Zespół gości natomiast awansował do etapu zwycięzców rzutem na taśmę w ostatniej kolejce, a sezon zakończył z 15 wygranymi i 13 porażkami na 4 miejscu. Moim zdecydowanym faworytem tego spotkania są gospodarze którzy w pojedynkach z Toray w tym sezonie wygrali wszystkie 4 spotkania tracąc w nich w sumie 3 sety. Dodatkowym faktem przemawiającym za ekipą gospodarzy jest znakomita forma w spotkaniach u siebie gdzie na 17 spotkań przegrali tylko jedno, natomiast goście zdecydowanie gorzej spisywali się na wyjazdach niż u siebie, a wręcz koszmarnie wygrywając zaledwie 2 spotkania na 10 rozegranych. Zachęcam do swojego typu.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
We Włoszech ostatnia kolejka rundy zasadniczej. W czubie wszystko jasne, Piacenza, Conegliano i Bergamo w ostatniej kolejce grają o pietruchę, więc mogą sobie odpuścić, co uwzględniają na samym starcie bukmacherzy. W normalnych warunkach kursy byłyby niższe na powyższych faworytów o ~0.3-0.8 (w zależności od meczu). Ja spróbuje sobie meczu Conegliano, bo uważam, że mogą powalczyć nawet przy ewentualnej rezerwie, a co do Piacenzy i Bergamo już takiej pewności nie mam. I też pewnie sobie za drobne pogram na całą trójkę, bo kursy fajne, a tymi rezerwami niekoniecznie się gra przy takiej okazji (w tamtym sezonie mimo klarownej sytuacji Bergamo, Piacenza i Busto (choć Ci ostatni w przedostatniej kolejce, w ostatniej pauzowali) wcale nie odpuścili swoim rywalom. AKO: ~7.00 na pewno do spróbowania, może warto grać singlami - to już od Was zależy. Największym minusem tego jest to, że wszystkie 3 drużyny grają wyjazdy, więc nie ma specjalnie presji pokazania dobrej siatkówki przed własnymi kibicami...
Yamamay Busto Arsizio - Imoco Volley Conegliano
Na Conegliano się nie odważę postawić w singlu, ale już jakiś overek można wygrzebać. Busto walczy o 4 miejsce przed play-offami.
Busto gra ostatnio solidnie. U siebie są mocne - to każdy wie. Dobrze funkcjonują Buijs i Arrighetti. Wreszcie powoli na parkiecie pojawia się Sloetjes, która leczyła długo kontuzję. Poprawna gra Marcon i przebłyski Ortolani. Potrafią grać dobrze i na pewno będzie sporo emocji.
Conegliano w teorii wygląda lepiej, ale z uwagi na tą możliwość olania trzeba być ostrożny. To co mnie przekonuje najbardziej, to długa i równa ławka zespołu gości. Tam nawet jak wejdą rezerwowe, to one i tak znają styl gry i przede wszystkim mają niezłe umiejętności. Zresztą tam trójka przyjmujących gra naprzemiennie, atakująca Nikolova raczej powinna zagrać, bo tak nie bardzo jest kogo tam wstawić, chyba że Barcellini z przyjęcia przesuną. Kauffeldt czy Bechis dużego spadku poziomu na pewno nie zrobią. Jedynie ew. rezerwowa libero Daminato może być zagadką.
Stawka dość rozważna, no bo to dość specyficzny mecz i ogólnie specyficzna kolejka. A Busto też miewa przestoje dlatego też choć tego seta powinny podarować.
Moje propozycje:
Over 180.5 --- 1.84 @ Unibet ✅ 1-3 (212!)

E: We wszystkich trzech przypadkach trudno mówić o głębokich rezerwach, jakieś pojedyncze zmiany jedynie były. Dziwi jedynie wynik Bergamo, bo one miały najłatwiejszego rywala, a dostały baty, ale widocznie grały na stojąco...
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Sariyer Belediyesi - Cannakkale Belediyespor
Play-outy w Turcji czas zacząć.
Kursy na Sariyer poszły w górę i według mnie z przesadą, bo teraz to Cannakkale jest faworytem tego spotkania. Sariyer wygląda mi na bardziej poukładaną drużynę. Gozde Yilmaz dostarcza najwięcej punktów. Grają głównie własnymi zawodniczkami i jest tam kilka inwestycji na przyszłość.
Cannakkale opiera się na Serbkach. Dwie skrzydłowe Nesović i Vesović, oraz środkowa Djurisić. Reszta zwykle się specjalnie nie wyróżnia.
W zasadniczym dwa spotkania kończyły się tie-breakami, każda drużyna wygrała po razie.
Ciężki mecz do typowania, jednak skłaniałbym się bardziej ku Sariyerowi. Nie raz już w Turcji widziałem jak kursy się odwracają, a wynik i tak szedł swoją drogą. Ja poszukam tutaj overka i zwycięstwa gospodarzy. Stawki ostrożniejsze. Mecz startuje o 15:30, czekałem na wyższe kursy, dlatego tak późno wrzucam analizę.
Moje propozycje:
Over 179.5 --- 1.91 @ MarathonBet ✅ 2-3
Sariyer wygra --- 2.40 @ Expekt, SportingBet, BetClic, Bwin ⛔ 2-3

@down
Rzeczywiście, nie skojarzyłem jak rozgrywane są play-outy w Turcji. A braku dwóch pań D. byłem świadom, choć mogłem o tym wspomnieć (no ale na szybko też pisałem). Nie grały od około miesiąca (Damla właściwie to sporo dłużej), a Sariyer radził sobie z Illbankiem czy Yesilyurtem. No i czy Darya to pierwsza rozgrywająca...? Bez przesady, w przeciągu całego sezonu Sariyer grał mniej więcej po równo dwoma rozgrywającymi (druga to Dilik Egzi).
 
qaz09 65

qaz09

Użytkownik
Ja poszukam tutaj overka i zwycięstwa gospodarzy.
Ciężko nazwać tutaj kogoś gospodarzem, bo mecz rozgrywa się na neutralnym terenie w Bursie ;). Dodatkowo w Sariyerze nie zagra główna rozgrywająca Darya, oraz Damla, dlatego kursy zachowują się tak a nie inaczej.
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
Zawody: Siatkówka - Holandia Mężczyźni 05.04.2014 godz. 20:00
Wydarzenie: Landstede - Draisma (+2,5seta) ✅ wynik: 3-1
typ: 2
Kurs: 1.8
Bukmacher: Bet365

Na dzisiaj moja propozycja z pierwszego finałowego spotkania mężczyzn w siatkówce Holenderskiej pomiędzy zespołami Landstede i Draisma. To może od początku, gospodarze sezon zasadniczy skończyli na 1 miejsce z 15 wygranymi i 3 porażkami, natomiast goście zajęli 3 miejsce z 11 wygranymi i 6 porażkami, w tym etapie rozgrywek zespoły spotkały się dwa razy i zarówno u siebie jak i na wyjeździe wygrała ekipa Draismy 3:1. Po tym etapie obydwa zespoły zakwalifikowały się do etapu zwycięzców ligi holenderskiej i Landstede zakończył ten etap na pierwszym miejscu z 7 wygranymi i 3 porażkami, a Draisma była druga z takim samym bilansem spotkań, ale ze względu na dodatkowe punkty nałożone za rundę zasadniczą Landstede zostało zwycięzcą tego etapu, chociaż Landstede z kolei w tym etapie wygrało dwa razy ze swoimi przeciwnikami i to w stosunku 3:0. Z racji zajętych miejsc obydwa zespoły spotkają się dzisiaj w finale i uważam, że ten kurs na zdobycie choćby jednego seta przez gości to swego rodzaju promocja i postanowiłem z niej skorzystać. Zachęcam do swojego typu.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Khara Morin - Dynamo Kazań
Znów Dynamo Kazań na moim celowniku. Kursy puszczają do mnie oczko i kuszą.
Khara to średniak, który u siebie jeszcze jakoś daje sobie radę. Nawet specjalnie nie ma sensu o czym tutaj pisać, bo bywa naprawdę różnie w tej drużynie. Gra w play-outach już pewna.
Kazań jest tutaj dogiem według buków. Szukałem długo na tych cyrylicowych stronach (straszne przeżycia ???? ), ale nie znalazłem żadnej wzmianki o tym, by miały grać tutaj na pewno rezerwy. Trudno więc jakkolwiek ocenić. Kazań już co miał sobie zapewnić, to sobie zapewnił, więc może sobie pofolgować.
Możliwości są trzy: grają pełnym składem, grają mieszanym składem, grają tylko rezerwami. Pierwsze dwa przypadki to raczej pewne zwycięstwo gości. Ostatni to dla mnie loteryjka z małą przewagą dla Khary z uwagi na miejsce spotkania i zgranie/doświadczenie meczowe. Khara to nie jest zbyt wymagająca drużyna, a Dynamo w rezerwie nie ma totalnych leszczy, o czym przekonało się choćby Volero, wygrywając ledwo po tie-breaku (choć z nimi grała też Startseva i Ulanova).
Jak macie jakieś info - chętnie poczytam - ja niestety nic pewnego nie znalazłem, poza domysłami innych ludzi. Nie wiem kto tak zbija ten kurs, ale dla mnie jest piękny i nawet jak popłynę na Kazaniu, to mi żal nie będzie.
Moje propozycje:
Dynamo Kazań +9.5 --- 2.56 @ MarathonBet ⛔ 3-0
Dynamo Kazań wygra --- 3.10 @ MarathonBet ⛔ 3-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kamil1989 963

kamil1989

Użytkownik
Zgadzam się zdecydowanie z powyższym typem. Nie znalazłem także żadnego info o tym czy Kazań zagra dzisiaj rezerwami. Mogłyby to zrobić, ale tak na dobrą sprawę to została już im tylko liga. Żal nie spróbować po takim kursie. Szukałem też kursu na 3:0 dla Kazania, bo jak wyjdą pierwszym składem to taki wynik jest bardzo prawdopodobny. Znalazłem w milenium.
Dynamo Kazań 3:0 6,50
milenium
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Istanbul - Halkbank (-1.5) @ (1.55) ✅ szybkie 3:0
Myślę, że całkiem ciekawa propozycja na rozpoczynające się właśnie półfinały Tureckiej ligi. Wiadomo jakim składem dysponuje Halkbank i jest to skład jak na standardy tej ligi kosmiczny.
Istanbul gra bardzo słabo, w poprzedniej rundzie w jakiś niebywałych okolicznościach wyeliminowali wyeliminowali Maliye Piyango (tb w decydującym meczu wyciągnięty ze stanu 10:14), ale tutaj nie będzie po nich co zbierać. Ten team to drużyna jednego Celitansa, reszta na poziomie bardzo średnim.
Myślę, że Ankara nie straci tutaj nawet seta.
 
miki4g 68

miki4g

Użytkownik
ZLÍN-ČESKÉ BUDĚJOVICE
Powyżej 186.5 pkt @2.00 bet365

✅✅✅
Półfinały w lidze czeskiej siatkarzy. Linia bardzo wysoko ustawiona, ale nic dziwnego. Ta para jest bardzo wyrównana, póki co jest 1:2 dla gości i to oni są dzisiaj faworytem, jednak trzeba zauważyć, że gospodarze bardzo dobrze grają we własnej hali. W każdym z trzech półfinałów było powyżej 196 punktów i wątpię, żeby dzisiaj było inaczej. Początek meczu o 17:00.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
A1 KOBIET

Zaczynamy ćwierćfinały w A1 kobiet.

Foppapedretti Bergamo - Unendo Yamamay Busto Arsizio​

Foppa w ostatniej kolejce sezonu zasadniczego przegrała 0:3 z Ornavasso na wyjeździe, ale nie miało to żadnego wpływu na miejsce w tabeli (3 miejsce po sezonie zasadniczym). Zawodniczki z Bergamo zagrały w prawie najmocniejszym zestawieniu (nie grała Blagojevic), ale pewnie wielkiego zaangażowania nie było. A rywalki miały jeszcze szanse na zajęcie 8 miejsca.
Busto po sezonie zasadniczym na przeciętnej 6 pozycji. I jest to spory problem dla tej drużyny, bo Busto bardzo dobrze spisuje się przede wszystkim na własnym parkiecie, a w PO tego atutu mieć nie będzie. W ostatniej kolejce przegrały u siebie, bo bardzo wyrównanym spotkaniu 1:3 z Conegliano.
Potencjał obu drużyn porównywalny. Bergamo powinno mieć sporą przewagę na pozycji atakującej. Valentina Diouf (Bergamo) cały czas robi postępy i coraz lepiej wykorzystuje swoje doskonałe warunki fizyczne. Po stronie Busto na pozycji atakującej najprawdopodobniej zacznie Serena Ortolani, która gra po prostu przeciętnie. Przyjęcie trochę lepiej zbilansowane po stronie Busto. Marcon i Buijs doskonale się uzupełniają. Po stronie Bergamo zaczną pewnie Loda i Blagojevic. Środek siatki to lekki mankament Bergamo, w Busto sporo dobrego na tej pozycji wnosi Arrighetti. Na rozegraniu Wołosz (Busto) i Smutna (Bergamo). Widziałem kilka spotkań Bergamo w tym sezonie i Smutna jakoś wcale wybitnie nie gra i czasami aż prosi się, żeby to Weiss grała więcej.
W tej rywalizacji naprawdę sporo może zależeć od parkietu. Busto jest bardzo niewygodnym rywalem u siebie. Potrafią tam naprawdę grać bardzo dobrze. Wyjazdy w ich wykonaniu to jednak inna bajka.
Kurs na Bergamo dobry, ale nie wybitny. U siebie powinny wygrać.
Typ:
Foppapedretti Bergamo @ 1.46 Pinnacle ⛔

Ciekawie zapowiada się też rywalizacja Novary z Modeną, ale może o tym spotkaniu jutro.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom