>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Pozostałe ligi 2013/2014, CEV Cup, Challenge Cup

Status
Zamknięty.
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
A1 kobiet, Włochy

Foppapedretti Bergamo - Unendo Yamamay Busto Arsizio​


Po Coppa Italia wracamy do A1.

Obie drużyny blisko siebie w tabeli. Bergamo na 4 miejscu z przewagę 3 punktów nad Busto Arsizio.

Busto bardzo dobrze spisuje się na własnym parkiecie, ale na wyjazdach jakoś to słabiej wygląda. Słabiutko jak na razie spisuje się atakująca Serena Ortolani. Jej dobre występy spokojnie można policzyć na palcach jednej ręki. Rozgrywa Wołosz, która ma spory komfort, bo przyjęcie zagrywki w Busto wygląda świetnie (chyba najlepsze w A1) i to zasługa libero Leonardi i przede wszystkim Francesci Marcon. Trochę brakuje jednak mocy w ataku. Dwa sezony temu była Havlickova z Havelkovą, potem Kozuch z Brinker. Obecnie grę powinny ciągnąć Ortolani i Buijs, ale wygląda to nie najlepiej.

Bergamo to przede wszystkim Valentina Diouf. Naprawdę fajnie się rozwinęła i pewnie jeszcze się rozwinie. Naprawdę warto spojrzeć na to jak atakuje, bo wygląda to strasznie dziwnie i trochę nieporadnie. W ataku wspiera ją Loda i Blagojevic (trochę nierówna w tym sezonie). Przyzwoity środek ze Stufi i Folie, ale nie jest to najwyższy poziom. Ostatnio sporo gra rozgrywająca Smutna (a nie Niemka Weiss), ale nie gra wcale najlepiej.

Bergamo nieźle gra u siebie, Busto strasznie przeciętnie na wyjazdach. Forma obu drużyn myślę, że porównywalna (obie ekipy dostały lanie od Piacenzy w Coppa Italia). W pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami w tym sezonie wygrało Busto Arsizio 3:0. Teraz czas na rewanż.

Typ:
Foppapedretti Bergamo @ 1.52 Pinnacle ✅


CEV Cup, mężczyźni

PGE Skra Bełchatów - Gubernija Niżny Nowogród​


Pierwszy mecz był trochę dziwny. Pierwsze dwa sety Skra grała naprawdę słabo i ciężko było się spodziewać tego, że doprowadzi do piątego seta. Ostatecznie górą byli Rosjanie i był to sprawiedliwy wynik.

Co do Skry to widać, że łapią fajny rytm gry. W spotkaniu w Rosji słabo jednak grał Uriarte (zwłaszcza pierwsze sety), który grał strasznie niedokładnie, a to przy szybko granych piłkach na skrzydła było jednak sporym problemem. Przeciętnie w ataku spisywał się Wlazły (kapitalnie w polu serwisowym), chociaż w statystykach aż tak źle to nie wyglądało. Widać, że Conte wraca do optymalnej formy, a Conte w formie to zdecydowanie jeden z lepszych zawodników w PlusLidze. Świetnie w pierwszym meczu zagrał też Antiga, który wszelkiego rodzaju kiwkami i plasami zamęczył Ruskich.

Gubernija grała naprawdę dobry, równy mecz. Świetnie grał atakujący Pawłow, który miał tylko chwilową zadyszkę. Fajnie wspierali go Savin i Nikic. Bardzo dobry mecz na środku Kuleszowa. Przy dobrym przyjęciu Esko bardzo dobrze rozrzucał blok Skry i naprawdę spora część ataków była kończona przy pojedynczym bloku.

Gubernija w tym sezonie gra trochę słabiej niż w poprzednim (z różnych powodów), ale to bardzo groźny zespół, który ciężko jest zastopować. Bardzo mocny na siatce, ale z drugiej strony też świetny technicznie (Pawłow, Nikic). Doświadczenie też robi swoje (Esko, Kuleszow, Pawłow, czy też zmiennik Abramow).
Styl gry obu drużyn w sumie nie wiele się różni. Skra też gra szybką siatkówkę, wplatają sporo elementów technicznych, ale na siatce według mnie wyglądają jednak trochę słabiej od Rosjan.

W pierwszym meczu zagrywką lepiej grała Skra (od trzeciego seta zagrywali naprawdę dobrze). Gubernija zagrywką grała według mnie bardzo przeciętnie, a i tak Skra miała trochę problemów z przyjęciem.

Będzie bardzo ciekawie. U siebie Skra jest bardzo groźna i mocna. Gubernija też raczej lepiej spisuje się na własnym parkiecie. Nie sądzę jednak, że Skra wygra łatwo to spotkanie (jeżeli w ogóle wygra). Podejrzewam, że podobnie jak pierwszy mecz, możemy dzisiaj być świadkami pięciu setów.

Typ:
Gubernija Niżny Nowogród (+1.5 seta) @ 1.83 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
qaz09 65

qaz09

Użytkownik
Besiktas - Impel Wrocław
Oglądam mecz na żywo, 1 set końcówka przegrana na własne życzenie. Ogólnie widoczna jest różnica klas zawodniczek na korzyść Wrocławia. Jeżeli będzie pełna koncentracja, to dowiozą mecz na 3-1 aby grać złoty set.
Impel wynik 3:1 kurs @4,75 Bet 365 4/10 (przy wyniku 14-17 w 2 secie) ⛔ Było już jakieś 1,3 na mój typ - ale wiadomo trzeba było wj**
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Schweriner SC - Dresdner SC
Klasyk w lidze niemieckiej. Trochę zaskoczyły mnie kursy na ten mecz.
Schweriner jest w tym sezonie strasznie nieprzewidywalny, jednocześnie zaliczając bardzo dużą liczbę wtop i ogólnie ciężko im zagrać cały mecz na dobrym poziomie. Bardzo różnie to wygląda. Ostatni mecz z Potsdamem był tragiczny i gorzej nie mogą zagrać. Mnóstwo jest na barkach Ziegler, która jest chimeryczną zawodniczką. Atakująca Mudritskaya na razie jeszcze ma kłopoty z aklimatyzacją, czasami gra całkiem nieźle, ale czasami wieje straszną słabizną.
Na Poll nie ma co liczyć, przeciętny sezon, a to ma być przyszłość kadry. Słabo przyjmuje i mało daje w ataku. Na środku pewnym punktem jest Hroncekova. W ostatnich dwóch meczach nie grała rozgrywająca Radenkovic, która ma problemy z nogą i przy ewentualnej jej niemożności w tym meczu rodzi się spory problem dla SSC, bo rezerwowe sypaczki są wyraźnie słabsze i potrafią sporo popsuć.
Dresdner też zalicza wpadki, ale mimo wszystko wygląda to lepiej. Całkiem niezłe występy w pucharach, choć ostatni mecz z Uralochką im nie wyszedł i nie zagrają w finale Puchar CEV. W ostatnich tygodniach świetnie gra Perry, która daje mnóstwo punktów. Ponadto mają dwie bardzo dobre środkowe (Karg i Pencova), które powinny swoje zrobić, a przecież może już grać nowy nabytek - Ssuschke.
Przyjęcie jest zwykle decydującym elementem w tej drużynie. Izquierdo gra po przekątnej do Apitz i zwykle nie przyjmuje zbyt dużo. Perry gra jako przyjmująca, ale jest zdecydowanie chowana, bardziej niż Lisa. Przyjęcie więc zwykle spada na dwie zawodniczki - libero Schoot i przyjmującą Schwebe/Marcelle.
Ja daje więcej szans dla drużyny gości. Wydają się być obecnie w lepszej formie. Jeśli w SSC nie zagra Radenkovic, to może być to duży plus dla Dresdner. Jedynie co mnie odstrasza od tego typu, to mnogość ostatnich meczy i napięty terminarz - m.in. wyjazd do Rosji. Warto jednak spróbować.
Moje propozycje:
Dresdner wygra --- 2.25 @ MarathonBet, PinnacleSports ✅ 2-3
E: Radenkovic i Ziegler zagrały w Schwerinerze, a Dresdner miał kłopoty z kontuzjami - wyleciały w trakcie spotkania Schwebe i Perry...
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Frosinone - Novara @ 1.33 Unibet ✅
Ihf Frosinone - Igor Gorgonzola Novara (-8,5) @ 1.91 WilliamHillt ✅
Spotkanie we włoskiej Serie A1 kobiet. Gospodynie spisują się bardzo słabo praktycznie od początku sezonu w czternastu meczach zdobyli zaledwie sześć punktów. Obecnie tylko dwa punkty mają przewage nad strefą spadkową i wcale się nie zdziwie jakby nawet spadli z rozgrywek. Pięć pojedynków to pięć porażek. Chociaż na pewno budzi respekt w ostatnich meczach przecież ogrywali po jednym secie z Bergamo i Piacenza, a przecież wcześniej przegrywali regularnie swoje spotkania. Jak zobaczymy na ostatnie tygodnie ekipy Novaro to przegrali tylko z Conegliano w pozostałych pojedynkach notowali zwycięstwa i to robili bardzo pewnie. Nie licząc porażki to stracili zaledwie jednego seta. Reasumując ekipa Novary jest w gazie i spokojnie stać ich na zwycięstwo i to bardzo pewną w tym pojedynku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
:siata: Paris - Rennes over 180.5 @ 1.85 //bet365 t ✅ t ✅ t ✅
:siata:paris - Rennes over 3.5 seta @ 1.49 //ComeOnt ✅ t ✅
Moim zdaniem kursy na gospodarzy @1.30 to trochę przesada. Zgadza się są dużo mocniejszą ekipą, ale trzeba wziąć pod uwagę ich formę z pięciu pojedynków wygrali tylko jeden ... I to trzeba zwrócić uwagę z kim wygrali 3-2 Nazaire, czyli ekipą która znajduje się tuż na strefą spadkową, a przecież w połowie lutego przegrali z Narbonne zespół, który znajduje się w strefie spadkowej czy też musieli uznać wyższość Cannes, Ajaccio i Beauvais. W trzech meczach wygrali zaledwie jednego seta. Rennes to nie jest za mocna ekipa zajmują ostatnie miejsce w lidze, ale wcale się nie zdziwię jakby utrzymali się w Pro A. Pokonali w ostatnim czasie Chaumont i Nantes. Jak zobaczymy na bezpośrednie pojedynki to ekipa Rennes wcale źle nie wypadało. A trzeba przyznać, ze Paryżanie grali przed trzeba dniami mecz w Pucharze CEV, który na pewno pojedynek kosztował ich sporo sił.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Lyon-Paris
Lyon 2.10 Marathonbet
⛔ szkoda, zwłaszcza czwartego seta
W Marathonie kurs jest jeszcze w miarę przyzwoity u pozostałych są bardziej wyrównane.
Lyon ostatnio złapał lepszą formę, pojawiła się szansa awansu do PO.
W końcu na miarę oczekiwań zaczął grać Nikolov, dobrze w ofensywie radzi sobie także para przyjmujących Van Lenkvelt-Slavev.
Tischer na rozegraniu prowadzi nie najgorzej grę, nawet fajnie wygląda współpraca z McGivernem.
Paris ostatnio trochę dołuje, skład jest nawet na równą walkę z Tours, ale wyniki w poprzednich meczach bardzo średnie.
Grę w tej chwili ciągnie Ivović, jak dla mnie zdecydowanie MVP sezonu.
Sidibe gra falami, brakuje Maricia, więc nie ma alternatywy dla niego.
Po ich stronie powinna być zagrywka, akurat ten element ciągle w miarę u nich funkcjonuje.
Forma i własna hala po stronie Lyonu, kurs nie jest zły.

Z innych meczów ciekawą opcją jest Montpellier, choć kurs wręcz debilny, ale Montpellier powinno już grać z Martino, a Nantes najprawdopodobniej do końca sezonu bez Pereza, który był koniem pociągowym tej drużyny.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Dresdner SC - Aurubis Hamburg
Znów warto coś poszukać do zagrania z Niemiec. Typ stricte przeciwko gospodynią.
Dresdner jest już zmęczony. Widać to było w meczu ze Schwerinerem. Znów tylko krótka przerwa i trzeba grać dalej. Ze składu wypadły na razie Schwebe i Perry, więc dwie podstawowe skrzydłowe. Trzeba będzie kogoś wziąć na rezerwę z juniorek.
Mimo to dalej mają niezłe skrzydła - Izquierdo, Marcelle i Michailenko z zupełności powinny wystarczyć do załatania dziur i wygrania tego meczu. Grają przecież z ostatnią drużyną ligi, która nie wygrała jeszcze żadnego spotkania w tym sezonie.
Myślę, że stawianie czysto na Hamburg raczej zysków nie przyniesie, bo są zwyczajnie za słabe, ale seta powinny urwać. Chociaż, kto wie, może lepiej się zabezpieczyć i zagrać też DW 0-3 ;)
Moje propozycje:
Over 160.5 --- 2.50 @ MarathonBet ⛔ 3-0
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Dresdner SC - Aurubis Hamburg
Znów warto coś poszukać do zagrania z Niemiec. Typ stricte przeciwko gospodynią.
Dresdner jest już zmęczony. Widać to było w meczu ze Schwerinerem. Znów tylko krótka przerwa i trzeba grać dalej. Ze składu wypadły na razie Schwebe i Perry, więc dwie podstawowe skrzydłowe. Trzeba będzie kogoś wziąć na rezerwę z juniorek.
Mimo to dalej mają niezłe skrzydła - Izquierdo, Marcelle i Michailenko z zupełności powinny wystarczyć do załatania dziur i wygrania tego meczu. Grają przecież z ostatnią drużyną ligi, która nie wygrała jeszcze żadnego spotkania w tym sezonie.
Myślę, że stawianie czysto na Hamburg raczej zysków nie przyniesie, bo są zwyczajnie za słabe, ale seta powinny urwać. Chociaż, kto wie, może lepiej się zabezpieczyć i zagrać też DW 0-3 ;)
Moje propozycje:
Over 160.5 --- 2.50 @ MarathonBet
Niestety, trzeba chyba skontrować. Okazuje się, że Hamburg nie jest w lepszym &quot;stanie&quot;. Dwie zawodniczki są chore, jedna ma problemy z plecami, inna ze stopą - wszystkie z podstawy i prawdopodobnie żadna z nich dziś nie zagra... Dlatego Dresdner nawet z głębszą rezerwą nie powinien oddać seta.
Dresdner -2.5 --- 1.85 @ WilliamHill ✅ 3-0
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Nantes-Sete
Sete 2.10 WilliamHill

Tak na szybko.
Nantes bez Pereza o czym pisałem przed tygodniem, zastępuje go środkowy Aguenier i nie wychodzi to na dobre drużynie, jest dość łatwym przeciwnikiem dla bloku rywali.
Sete ostatnio nieco spuściło z tonu, ale gotowi od gry są już Bartik i Culafić, mam nadzieję, że przez ten tydzień złapali nieco lepszą formę.
Sete ma zdecydowaną przewagę na rozegraniu, wobec absencji Pereza także na zagrywce, a wobec braku Agueniera na swojej pozycji także na środku.
Perez stanowił chyba z 50% tej drużyny, bardzo ciężko go zastąpić.
Szkoda, że nie udało się lepszego kursu złapać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kamil1989 963

kamil1989

Użytkownik
Sao Bernardo - Sesi SP 5,00 bet365
Uważam, że warto dzisiaj pograć coś w stronę gospodarzy. Sesi zagra bez Evandro, który w poprzednim meczu złapał kontuzję w 3 secie (do momentu zejścia z boiska był najlepszym zawodnikiem). W drużynie gospodarzy sporo będzie zależeć od Leozao. 5 dni temu w pierwszym meczu Sao Bernardo postraszyło Sesi na wyjeździe i moim zdaniem mają dzisiaj sporą szansę na zwycięstwo.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Lekki wiaterek i już prąd co chwilę wyłączają... wrr. Trzeci raz biorę się do pisania tej analizy.
Bursa B. Sehir - Iller Bankasi
Mecz o 15:00, więc na szybko. Prawdopodobnie zadecyduje o 5 miejscu w sezonie zasadniczym.
Busra ostatnio obniżyła loty, o czym wspominałem. Słabe przyjęcie jest głównym tego powodem. Różnie bywa też z Jerkov i Moreno.
Iller prezentuje się całkiem nieźle. Mają kilka fajnych nazwisk (Alajbeg, Zivkovic, Hood), które można dobrze wykorzystać i przede wszystkim mają w miarę stabilne przyjęcie.
Handicap punktowy wygląda bardzo dobrze. Bursa bardzo często przegrywa pojedyncze sety z dużą stratą i liczę, że będzie dziś podobnie. Ponadto samo zwycięstwo gości nie jest wykluczone.
Moje propozycje:
Iller +7.5 --- 1.93 @ MarathonBet ⛔ 3-1
Iller wygra --- 2.70 @ MarathonBet ⛔ 3-1
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Foppapedretti Bergamo - Imoco Volley Conegliano
Mecz o 18:00, więc prędko. Lekko do zagrania, bo małe value.
Bergamo ma fajny skład teraz. Transfer Lody to świetne posunięcie i już się odpłaca młoda przyjmująca. Diouf wygląda na pewną siebie.
Conegliano to zawsze groźny przeciwnik. Główną ich siłą jest zespołowość, bardzo dobrze to funkcjonuje, nawet jeśli cyferki nie pokazują wielkiej skuteczności.
Stawianie Bergamo jako faworyta trochę dla mnie przesadzone, żeby pokonać Conegliano trzeba się jednak trochę wysilić i myślę, że nie dadzą tym razem rady. Za lekką stawkę.
Moje propozycje:
Conegliano wygra --- 2.30 @ MarathonBet ✅ 2-3
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Dynamo Kazań - Omichka Omsk
Wracamy do ligi rosyjskiej. Info idzie od samego wróżbity Macieja, a tak naprawdę to sobie gdybam.
Kazań po wygraniu Ligi Mistrzyń, w której zmiażdżyły rywalki nie tracąc seta. Było sporo emocji, świętowania, do tego sama podróż do Baku to też niezłe wyzwanie. Cztery dni minęły ledwo i trzeba znów grać i to mecz na szczycie w wiceliderem tabeli.
Przewaga obecna to 7 punktów. Mogą zagrać ten mecz na serio i rozwiać wątpliwości w fazie zasadniczej (6 kolejek zostało), dając odpoczynek najlepszym dopiero w późniejszych kolejkach lub po prostu nie oglądać się na nikogo i zrobić sobie &quot;wolne&quot; już teraz.
Lekko na Omsk pogram, bo może akurat teraz Dynamo pogra sobie rezerwami. Pewnie i tak jakieś roszady będą, bo kilka zawodniczek Kazań ma ciekawych na ławce, kwalifikujących się na ligowy poziom.
Moje propozycje:
Omichka Omsk wygra --- 4.70 @ MarathonBet ⛔ 3-0
No nie pograły rezerwami...
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Imoco Volley Conegliano - Rebecchi Nordmeccanica Piacenza
Mecz na szczycie w lidze włoskiej, który powinien mieć ogromny wpływ na ostateczne rozstrzygnięcie w rundzie zasadniczej. Piacenza ma obecnie 4 punkty przewagi i ewentualne zwycięstwo prawdopodobnie zapewniłoby im pierwszą lokatę.
Piacenza po fatalnym styczniu podniosła się. Zaczęły grać to, co było przed sylwestrem. Gra na wysokim poziomie, obudziły się przede wszystkim skrzydłowe. W Pucharze nie dały szans Busto i Bergamo, dając im lekcje siatkówki.
Conegliano to dobry, zgrany zespół, jednak to ciągle półka niżej i w tym sezonie dwa razy się o tym przekonały przegrywając wyraźnie z Piacenzą. Grają teraz całkiem nieźle, choć w ostatnim meczu Bergamo miało 2-0 by oddać zwycięstwo robiąc w 3 setach aż 26 błędów własnych (w tym ostatni set to TB). Przyjmujące ostatnio są w dość chwiejnej dyspozycji.
Trochę mało zrozumiałe kursy, z Bergamo mieliśmy do złapania 2.30, a nawet więcej na Conegliano, a teraz z wyraźnie lepszym zespołem Piacenzy to Conegliano jest faworytem. Bycie gospodarzem aż takiej przewagi nie daje i tutaj spore value na gości. Jak Piacenza będzie grała to co gra przez większość sezonu, to powinny spokojnie zanotować kolejne zwycięstwo. Gospodynie muszą liczyć na jakąś gorszą dyspozycje przyjezdnych, a ostatnio Piacenza gra zwyczajnie dobrze, więc może być znów ciężko.
Moje propozycje:
Piacenza wygra --- 2.10 @ Betsafe, Betsson, Bwin ⛔ 3-2
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Carpora Gricignano - Crovegli Reggio Emilia
Tym razem coś z zaplecza pierwszej ligi włoskiej.
Reggio obecnie to solidny średniak drugiej ligi. Jeszcze na początku stycznia były fatalne i każdy mógł je zlać. Jednak od czasu transferu jednej atakującej dużo się zmieniło i szybko wygrzebały się z dna tabeli. Mowa o pani Dos Santos, która grała w Łodzi niedawno. Jak kojarzycie, to na pewno wiecie, że potrafi atakować, a w drugiej lidze włoskiej dobra atakująca jest na wagę złota. Przyszła też Pati Polak, ale to już tylko malutki dodatek, aż nadto nie poprawiający gry zespołu. Ograły ostatnio 3 drużynę w tabeli - Soverato, urwały parę tygodni temu 2 sety wiceliderowi.
Teraz pora na ostatnią drużynę w tabeli - Gricignano, które też pozyskało dwie zawodniczki w styczniu, jednak aż takiego postępu tam nie ma i na razie się nie zapowiada.
Powinno być dobrze, choć z wyjazdami bywa różnie. Fragmentami Reggio Emilia gra naprawdę czasami bardzo dobrze i myślę, że powinny tutaj pokusić się o komplet punktów. Oprócz samej atakującej, cały zespół zaczął lepiej grać, jakby zwyczajnie się zgrały.
Moje propozycje:
Crovegli Reggio Emilia wygra --- 1.90 @ Expekt, Betclic ✅ 0-3
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Tyumen - Dynamo Kazań
Znów próba pogrania przeciwko zdobywcy Ligi Mistrzyń. W tamtym tygodniu kursy na Marathonie szalały, można było zrobić wielki surebet, na Tyumen wystawili 20.00, a potem stopniowo spadało aż do ~1.25.
Teraz już kursy wyglądają w miarę normalnie. Dalej trzymam się śpiewki, że Gamova i reszta z pierwszego składu, powinny sobie dziś mniej pograć. Liga już bezpieczna, nie ma co się spinać specjalnie.
Tyumen to typowy średniak, bez jakiś wielkich nazwisk. Jak grają zespołowo to potrafią coś lepszemu przeciwnikowi wyrwać, szczególnie u siebie (w tym sezonie na własnych śmieciach zawsze przynajmniej seta ugrywały).
Oczywiście nie ma się co specjalnie ekscytować, bo nawet jakby całe Dynamo wymieniono na rezerwy i grałyby tak cały mecz to wcale nie musi być tak łatwo wygrać, o czym przekonały się w tym sezonie zawodniczki Volero. Overek chyba najlepiej się prezentuje i przy tych 4 setach powinien wpaść. Lekko też na sam Tyumen do próbowania.
Gorzej jak znów Kazań wyjdzie podstawą, a to sam Tyumen się osłabi (Omsk ostatnio zagrał bez Mammadovej, a Carillo grała tylko chwilę)... :razz:
Moje propozycje:
Over 175.5 --- 2.10 @ MarathonBet ⛔ 0-3
Tyumen wygra --- 6.00 @ MarathonBet ⛔ 0-3
No nie pograły rezerwami...
 
K 1K

komandos5

Użytkownik
Dziwna masz ta teorie o oslabieniach w szeregach Dynama (na nie przyjdzie czas, dlatego trzeba byc czujnym jak wazka , ale to nie oznacza zeby robic falstart i to juz drugi w innej dyscyplinie oznaczajacy jak pewnie wszyscy wiedza dyskwalifikacje ) , a co do Mamadovej to ma problem z konczyna , a w zasadzie jej dolna czescia , wiec ciezko zeby grala zarowno z Dynamkami z Kazania jak i z Moskwy ...

mariok1992// jak się zaczął mecz to też się dowiedziałem co dokładnie z Mammadovą i coś nie tak z kolanem jest, nie wiadomo kiedy wróci.
 
K 13

kermitzaba

Użytkownik
Loimu - Sampa 2.00
Witam, w dniu dzisiejszym polecam przyjrzeć się lidze finlandzkiej. Ekipa gości jedzie dzisiaj na teren rywala z 2 meczową zaliczką wypracowaną w dość łatwy sposób przed własna publicznością. Nie oddali rywalowi nawet seta wygrywając kolejno do 20, 23, 17, 17, 17 i 24 kolejne sety. Dlaczego dzisiaj miałoby się to zmienić? Grając w ćwierćfinale hala nie ma większego znaczenia. Tutaj każde boisko ma taki sam wymiar, taką samą siatkę itd. Gospodarze mają nóż na gardle bo przy dzisiejszej porażce żegnają się z marzeniami. Pewnie w trakcie meczu dojdzie stres, nerwy co skutkować może nieskutecznością czy brakiem dokładności. Dla mnie kurs proponowany na Sampo jest prezentem gdyż granie na faworyta po kursie 1,35 a 2,04 jest sporą różnicą, ryzyko takie samo a zysk zupełnie inny. Ja tutaj widzę zacięty mecz, może i zakończy się na 5 secie ale wątpię, żeby Sampo ryzykowało przegranie tego meczu i roztrwonienie zaliczki skoro ma zamiar grać w półfinałach. Po co mają narażać się na nerwy. Nie jest im to potrzebne więc zagrają o zwycięstwo i odpuszczać na pewno nie będą.


⛔
Kurde wygrywać 2:0 w setach i doprowadzić to 5 seta w którym wygrywa się już 4:1 i potem przegrywa mecz. Szkoda gadać, następny mecz tez gram na Sampo
 
denzel 144

denzel

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Austria, AVL - Kobiety - play off
Godzina: 20:00
Spotkanie: SG TI-Volley K - Linz-Steg K
Typ: under 173,5✅✅✅ 171 pkt

Kurs: 1,90
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dzisiaj wybrałem mecz z austriackiej siatkówki. Oto moje argumenty:
  • linia 173 jest dla mnie prezentem, mecze między tymi drużynami zawsze kończyły się w 3 setach, zawsze wygrywał zespół Linz-Steg (więc polecam także do AKO czyste zwycięstwo goście @1,20; lub handicap -1,5 @1,50), było takich meczy w historii 6 więc myślę, że jest to dość dobry materiał porównawczy

  • w teorii nawet jeśli pojedynek trwałby 4 sety jest możliwość że wejdzie, gdyż często w siatkówce kobiecej padają niskie wyniki, wystarczą 4 sety 25:18

  • ostatni mecz tych drużyn w sobotę potoczył się tak samo (obstawiałem podobnie) 3:0 (25:20;25:22;25:16)

  • jedyne co może tutaj pójść nie tak ▶ kobiety mają swoje dni:wink:



Typy dnia Marzec:12/1/8 Saldo typów dnia Marzec: +3,98j
PS. Jeżeli chcesz jeszcze jakieś typy z siatkówki i nie tylko to zapraszam do mojego tematu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom