>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pozostałe ligi 2013/2014, CEV Cup, Challenge Cup

Status
Zamknięty.
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
SC Potsdam - Allianz MTV Stuttgart
Spróbujmy zagrać coś z ligi niemieckiej. W tym sezonie u naszych sąsiednich sąsiadów wyniki są bardzo różne, ponadto ligę przez cały sezon męczy fala kontuzji, co chwilę jakaś siatkarka wypada z gry.
Potsdam od dłuższego czasu musi radzić sobie bez atakującej Fresco i Słowaczki Radosovej. Grę prowadzi więc teraz jeździec bez głowy jakim jest Jessica Rivero. Hiszpanka, bezkompromisowa - atakuje prawie zawsze mocno i często bezmyślnie. Jak ma dzień potrafi wygrać sama mecz, a miewa też często załamania i fatalne procenty. Całkiem niezły środek z Radzuweit i Sajdovą. Regularnie mają też problemy z przyjęciem, co obnażył ostatnio świetnie Munster.
Stuttgart też swoje problemy ma. Powoli wraca do gry van Daelen, a przed kontuzją była bardzo ważnym elementem drużyny. Nie wiem czy będzie gotowa do gry środkowa Pavan oraz libero Delogu (obydwie ostatnio nie grały). Gra więc oparta jest mocno na atakującej Stalzer - miała na początku sezonu duże problemy, jednak teraz już chyba wszystko jest dobrze. W miarę trzymają przyjęcie.
Mecz trudny do przewidzenia, ale dla mnie jest value na gości. Ponadto warto zajrzeć do H2H tych drużyn - Klik. Oczywiście nie ma co się zbytnio napalać, ale spróbować zawsze można. Zobaczymy czy znów będą jakieś niespodzianki ze składami...
Moje propozycje:
Stuttgart wygra --- 2.95 @ Unibet ⛔ 3-2 meczowe były...
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Vakifbank Stambuł - Eczacibasi Stambuł
Klasyk w lidze tureckiej.
Skończyła się seria Vakifbanku. Myślę, że to wyraźny sygnał dla takiej drużyny jaką jest Eczacibasi. Vakifbank miał ostatnio cięższe momenty. Brakocevic była kontuzjowana (już wróciła do grania), Sonsirma gra sporo gorzej aniżeli rok temu. Ponadto Fenerbahce potrafiło zachwiać je w przyjęciu, same przyjmując bardzo dobrze.
Mam wrażenie, że także Eczacibasi może uporać się z mistrzem Turcji. Ostatnio zaczęła grać Havelkova, która może być dużym wzmocnieniem - Usic jednak w takich meczach wygląda przeciętnie. Bardzo dobry, równy sezon Gumus. Neslihan spokojnie swoje dołoży. Zobaczymy jak będzie wyglądał środek i rozegranie - bo tutaj jest jakaś tam dowolność i można wybierać.
Niestety, prawdopodobnie mecz nie będzie transmitowany. Zapowiada się świetne widowisko. Na pewno po takich śmiesznych kursach nie opłaca się grać na Vakifbank.
E: Niestety zła wiadomość - Micelli (trener Eczacibasi) nie wrzucił do składu na dziś rozgrywającej Hanke i przyjmującej Havelkovej - bo tak. Może napala się na play-offy i tam chce zaskoczyć albo inne coś ma w głowie. Postawić dalej coś można, ale teraz już z dużo większą ostrożnością i niższą stawką...
Moje propozycje:
Eczacibasi wygra --- 4.20 @ WilliamHill, MarathonBet ⛔ 3-2 dzięki Micelli ????
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Lyon-Rennes, Lyon 1.44 WilliamHill✅ Kurs już spadł, z tego co widziałem to w bwin jest jeszcze 1.53. Wygląda na to, że w Lyonie powoli wszystko wraca do normy, mam przynajmniej taka nadzieję. Przede wszystkim zdrowi w końcu są Tischer i Nikolov. Z formą, zwłaszcza tego drugiego jest jeszcze różnie, ale odnoszę wrażenie, że dla drużyny ważna jest jego obecność na boisku. Tischer wirtuozem nie jest, ale ze skrzydłami dobrze współpracuje, próbuje też uruchamiać środek i piłki do McGiverna wyglądają całkiem fajnie. Ostatnio fajny wynik zrobili u siebie z Montpellier. Rennes drugi sezon z rzędu pokazuje parodię organizacyjną. Ze względu na kłopoty finansowe odeszli Gonzalez i Garcia. Do tego doszła kontuzja Bazina i są tego efekty takie jak widać w tabeli. Połowa rundy zasadniczej już minęła a Rennes musi się na nowo zgrywac, trochę to amatorką zajeżdża. Sam Miseikis drużyny nie pociągnie, forma ostatnio bardzo słaba. Porażki u siebie z Narbonne i St.Nazaire mogą mieć spore konsekwencje w końcowej tabeli.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Montpellier-Toulouse, Montpellier 1.50 WilliamHill⛔ Trochę nie mam przekonania do tego meczu, bo bez Lynnela to trochę ciężko idzie, ale z taką drużyną jak Toulouse powinni u siebie wygrać. Wspomnianego Lynnela zastępuje Louati, myślałem, że podoła, ale biednie to wygląda. Mika jest liderem w ataku, ale rywale niemiłosiernie ostrzeliwują go zagrywką. Chciałbym w końcu zobaczyć Torresa od początku na ataku, chociaż jak na razie prezentuje się przeciętnie. Trochę spadła jakość zagrywki, fajnie wygląda środek. Toulouse to w mojej opinii najsłabsza drużyna w lidze, beznadziejna forma, na wyjazdach o dziwo wygrali aż cztery mecze, ale akurat w Montpellier gra się ciężko. Toulouse ma jednego zawodnika na poziomie, Milusheva i w sumie tyle, sporo błędów własnych, zwłaszcza w polu serwisowym. Proszę o połączenie obu postów
 
A 63

adachno

Użytkownik
Grecja Puchar Ligi
Foinikas Syroy - AEK
Typ: 2
Kurs: 3.00 (3.40)
Bukmacher: Fortuna (bet365)

Nie będę przytaczał składów obu zespołów bo nie na tym opieram swój typ. Puchar Ligi Greckiej będzie rozgrywany po raz trzeci. Pierwszy tytuł przypadł faworytom dzisiejszego spotkania - Foinikas Syroy. Rok temu po trofeum sięgnął Olympiakos, który w tym roku odpadł w fazie grupowej przegrywając decydujący mecz z AEK-iem. Oprócz Olympiakosu(3) w grupie AEK rozprawił się jeszcze z Kifisią(4) oraz Panatą(11), a wczoraj w półfinale pokonał gospodarzy turnieju finałowego Alexandropolis (1-obecnych liderów ligi greckiej) aż 3:0. Foinikas Syroy miał o wiele łatwiejszą drogę do finału tych rozgrywek w grupie grał z Pamvochaikos(10), Panachaiki(12) i Lamia(8) czyli biorąc pod uwagę obecną tabelę ligi greckiej z drużynami &quot;fazy playout&quot;. Wczoraj w półfinale znowu się spotkał z Lamią, którą pewnie pokonał 3:0. W obecnym sezonie drużyny spotkały się raz Foinikas Syroy będąc gospodarzem pewnie pokonał AEK 3:0.
Typ głównie opieram na tym, że AEK pokonał wczoraj obecnych liderów ligi greckiej jak i gospodarzy tego pucharu 3:0. Mecz startuje o 17:30 jak znajdę stream to go tutaj dodam.

Wynik: 2:3 (27:25, 19:25, 25:22, 20:25, 12:15)✅✅✅
Szkoda przegranego przez AEK pierwszego seta z 24:22 bo by mecz szybciej się skończył.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Friedrishafen-Skra, Skra 1.72 Marathon✅ Obie drużyny po 5 setach w lidze. W Skrze od początku sezonu zapowiadają, że chcą wygrać ten puchar i chyba można im w to uwierzyć. Personalnie są drużyną o dużo większym potencjale na każdej pozycji z wyjątkiem libero. Skład gospodarzy oparty na zawodnikach doświadczonych, na ataku Simeonov, który najlepsze lata ma za sobą, przyjmują Bratoev i Geiler, są jak najbardziej do ustrzelenia. Rozgrywający Jovovic do Urirte ma bardzo daleko. Środek jest dość solidny Gotsev, Gunthor czy Josifov to ogranięci gracze, no i libero Grebennikov, to jest już najwyższa półka. Jeśli Skra będzie omijać go zagrywką to powinno być dobrze. Do tego dodam jeszcze, że Vfb ma bardzo słabą ławkę i może to być problem w pewnym momencie.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Uralochka Ekaterinburg - Dinamo Romprest Bucaresti
Puchar CEV wchodzi w decydującą fazę. Kilka świeżych przesłanek dot. tego spotkania.
Uralochka grała w Pucharze Rosji rezerwowym składem, więc nie ma mowy o zmęczeniu, a prędzej głodem grania. Kolejny mecz w lidze dopiero 16.02, rezerwowe się nagrały - pora na pierwszą szóstkę.
Warto sprawdzić składy na ten mecz: Klik. Jak widać Uralochka pozbawiona Yumilki Ruiz. Dużo więcej braków po stronie zespołu z Rumunii.
Dinamo do Rosji przyjeżdża w minimalnym zestawie zawodniczek. Brakuje m.in. Nenovej, Karakashevej, Divis (Amerykanka odeszła w okienku). Skład bardzo doświadczony, sporo zawodniczek urodzonych przed 1980 rokiem. Trzon jest utrzymany i one potrafią coś pograć, ale na pewno szaleństwa tutaj nie ma. Dinamo zwykle ma kłopoty z kończeniem ataków.
Kursy niestety nie są najwyższe, a i stawkę należy dobierać ostrożnie. Rosjanki powinny szczególnie zdominować środek siatki, Jack i Zaryazkho były w świetnej formie. Ponadto blok i serwis powinny przynieść kilka punktów. Linia na handicap punktowy dla mnie zbyt duża, ale mam nadzieję, że Uralochka seta nie odda.
Moje propozycje:
Uralochka -2.5 --- 1.50 @ Bet365 ✅ 3-0
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Paris Saint Cloud - Impel Wrocław
Długo zastanawiałem się czy zagrać ten mecz i lekko spróbuje z uwagi na kilka faktów. Kursy na seta dla Francuzek pospadały, dlatego zagram troszkę odważniej, bo obecne już mnie nie satysfakcjonują.
Pierwszy fakt jest taki, że Impel to drużyna niepodważalnie lepsza, prawdopodobnie w każdym elemencie. Impel jednak ma parę problemów na głowie. Dwa dni temu grały bardzo ciężki mecz z Bielskiem, kilka zawodniczek wyglądało na zmęczonych, a tu dochodzi podróż do Paryża i mecz w dniu dzisiejszym. W kadrze nie ma Kąkolewskiej i Gryki.
Z Bielskiem nie zaczęła Brinker, ale z uwagi na limit obcokrajowców, dziś powinna zacząć w szóstce. Świetny wejście zaliczyła Pyziołek i jestem ciekaw czy dziś wystąpi od początku. Dozier na początku spotkania była wyraźnie zagubiona, jednak z czasem zaczęła coś grać.
Paris to przeciętniak. Mają kilka ciekawych zawodniczek, ale bez przesady. Gra rozkłada się na dwie skrzydłowe - Mikyskovą i Markovic. Jest niezła środkowa Carter, znana z reprezentacji Belgii Nina Coolman, która jednak w tym sezonie nie gra zbyt często.
Francuzki u siebie powinny powalczyć i chociaż jednego seta wywalczyć. Potrzebna równa gra i trochę słabszych momentów Wrocławia. Rzucam się na over.
Moje propozycje:
Over 177.5 --- 2.74 @ MarathonBet ✅ 226 (3-2)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
S 269

sztywny

Użytkownik
Paris Saint Cloud - Impel Wrocław
Długo zastanawiałem się czy zagrać ten mecz i lekko spróbuje z uwagi na kilka faktów. Kursy na seta dla Francuzek pospadały, dlatego zagram troszkę odważniej, bo obecne już mnie nie satysfakcjonują.
Pierwszy fakt jest taki, że Impel to drużyna niepodważalnie lepsza, prawdopodobnie w każdym elemencie. Impel jednak ma parę problemów na głowie. Dwa dni temu grały bardzo ciężki mecz z Bielskiem, kilka zawodniczek wyglądało na zmęczonych, a tu dochodzi podróż do Paryża i mecz w dniu dzisiejszym. W kadrze nie ma Kąkolewskiej i Gryki.
Z Bielskiem nie zaczęła Brinker, ale z uwagi na limit obcokrajowców, dziś powinna zacząć w szóstce. Świetny wejście zaliczyła Pyziołek i jestem ciekaw czy dziś wystąpi od początku. Dozier na początku spotkania była wyraźnie zagubiona, jednak z czasem zaczęła coś grać.
Paris to przeciętniak. Mają kilka ciekawych zawodniczek, ale bez przesady. Gra rozkłada się na dwie skrzydłowe - Mikyskovą i Markovic. Jest niezła środkowa Carter, znana z reprezentacji Belgii Nina Coolman, która jednak w tym sezonie nie gra zbyt często.
Francuzki u siebie powinny powalczyć i chociaż jednego seta wywalczyć. Potrzebna równa gra i trochę słabszych momentów Wrocławia. Rzucam się na over.
Moje propozycje:
Over 177.5 --- 2.74 @ MarathonBet
Impel spędził wczoraj pół dnia na lotnisku , lot do Kopenhagi im odwołali i działacze dopiero załatwili lot przez Frankfurt , zawdoniczki dopiero ok 22 były wczoraj na miejscu , do tego dochodzi 5 setówka z Bielskiem
tutaj info na ten temat : http://wroclawprzezsiatke.pl/paris-saint-cloud-impel-challenge-transmisja/

Na siatka.org piszą , że oszczędzana ma być Pyziołek , która narzeka an drobne problemy zdrowotne ( była MVP ostatniego meczu z Bielskiem ) , a Kąkolewską zastępuje Dozier , która nie doszła do pełni sił jeszcze po kontuzji .
http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/2014-02-03-challenge-cup-zmeczone-wroclawianki-zagraja-we-francji
Wg mnie warto spróbować za drobne win Paryża , over zapodany przez Marioka również atrakcyjny
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Khimik Yuzhny - Dresdner SC
To jeszcze na szybko kolejny mecz z Pucharu CEV, start o 17:00.
Khimik to zgrana drużyna, bardzo groźna na własnym podwórku o czym przekonał się Aluprof. Grają bardzo zespołowo i to jest ich największa siła. Mankamentem bywa słabe przyjęcie. Mają równy i wysoki blok i całkiem dobrą ofensywę z ciekawymi kombinacjami.
Dresdner ostatnio miewa wzloty i upadki, ale mimo to zawsze wygrywa. Niesamowite statystyki w ostatnich spotkaniach uzyskiwała skrzydłowa Perry, która wyraźnie ciągnie grę drużyny. Całkiem mocne środkowe Karg i Pencova, uznana libero Schoot, dobra sypaczka Apitz i duża nadzieja niemieckiego przyjęcia Izquierdo, plus ktoś z dwójki Marcelle, Schwebe - tak prezentuje się skład Niemek. Wygląda to całkiem solidnie i myślę, że spokojnie mogą zawalczyć.
Podobnie jak Khimik, Dresdner miewa problemy z przyjęciem. Nie wiem na czym polegała tak słaba gra Aluprofu, ale Niemki nie powinny zagrać aż tak tragicznie. Niestety, poniedziałkowa podróż Dresdner trochę się przedłużyła i będzie to ich 3 mecz w przeciągu tygodnia. Z uwagi na te ostatnie zdania rezygnuje z gry na niemiecki zespół, a poszukam jakiegoś overka, bo z niczym do domu nie powinny wrócić.
Możliwe, że stream będzie dostępny TUTAJ.
Moje propozycje:
Over 180.5 --- 1.85 @ Betsafe, Unibet, Bet365, MarathonBet, SportingBet, WilliamHill ✅ 181 (1-3)
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Gubernija-Olimpiakos, Poniżej 3.5 1.70 Betsafe ✅ Inną ciekawą opcją może być poniżej 147.5 w bet365. Krótko. Gubernija pierwszą szóstkę ma bardzo mocną. Jeden z lepszych rozgrywających na świecie Esko, plus mający za sobą super sezon Pavlov, plus bardzo dobrze uzupełniająca się para przyjmujacych Abramov-Nikić i wyrównana trójka środkowych. Na papierze wygląda to bardzo solidnie. W poprzedniej rundzie bez problemów ograli Sete, wydaje mi się, że to poziom zbliżony do Greków. Olimpiakos trafił do CEV-u z Ligi Mistrzów, gdzie wyprzedzili tylko słabą Ostrave. Skład bardzo przeciętny i o miernych warunkach fizycznych, do Niżnego Novogrodu droga daleka, jeśli gospodarze podejdą na serio do tego meczum to powinno być 3-0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Ajaccio-Tours, Tours 1.67 Sportingbet ✅, Toulouse-Lyon, Lyon 2.45 bet365⛔ Dwa bardzo ważne mecze dla układu tabeli. Zacznę od pierwszego. Ajaccio to jak na razie największa niespodzianka tego sezonu, robią super wyniki jak na potencjał, którym dysponują. U siebie tylko jedna porażka, ale przyjeżdża do nich Tours, czyli ciągle najmocniejsza kadrowo drużyna w lidze, choć można się po nich spodziewać nieco lepszych wyników. I tak, w niezłym gazie jest ostatnio Konecny, złapał formę, której brakowało mu przed świętami, dobrze gra w ataku i trafia z zagrywki. Simovski za mocno faluje, nie jest tak regularny, w polu serwisowym również nie stanowi aż tak dużego zagrożenia. Para przyjmujacych Tours, czyli pewnie Baranek jeśli wszystko będzie w porządku i Klinkenberg, dobrze się uzupełniają, jak coś to Baranka schowa Exiga i jest ok. W Ajaccio Siltala i Ragondet, nie ma co ukrywać są do pocelowania, libero Pieronet jakoś mnie nie zachwyca do vis a vis bardzo mu daleko. Na środku również widzę przewagę Tours, trójka Smith-Hardy-Dessources-Collin to jak na ProA bardzo solidny zestaw. W Ajaccio szczególną uwagę należy zwrócić na Dailey&#39;ego, który gra bardzo dobrze w bloku. Rozegranie w obu zespołach przeciętne, zarówno Jaumel jak i Pinheiro robią głupie błędy. Zagrywka bardziej regularna w Tours. Gra w bloku w tej chwili mniej więcej na zbliżonym poziomie. Tours wyraźnie idzie do przodu z formą, podobnie wyglądało to w poprzednim sezonie. Ajaccio ciągle zaskakuje, ale nie wiem czy są stale utrzymywać równą walkę z mocniejszymi drużynami z czuba tabeli. Odnośnie drugiego meczu, to pisałem o obu drużynach przed tygodniem. Zdania za bardzo nie zmieniłem. Toulouse wyrasta na drużynę, która jest groźniejsza na wyjazdach. Po raz kolejny pociągnął ich Milushev. Ciągle nie ma u nich zagrywki, celowali w Mikę 57 razy i ani razu nie zrobili na nim bezpośredniego punktu. Lyon na szczęście powinien zagrać w najmocniejszym składzie. Dużo dało im przyjście Van Lankvelta, który daje więcej pewności niż Hrazdira czy Slavev. Ich gra stale powinna wyglądać lepiej. Potencjał kadrowy Lyonu dużo większy, przed rozpoczęciem sezonu taki kurs byłby nie do pomyślenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Francja, mężczyźni

Narbonne - Sete​

Narbonne po 17 kolejkach zajmuje 10 miejsce z 21 punktami, Sete zgromadziło na swoim koncie 26 punktów, co daje 7 pozycję.
Narbonne całkiem nieźle spisuje się na własnym parkiecie. Gra opiera się przede wszystkim na hiszpańskim atakującym Falasce, który otrzymuje zdecydowanie najwięcej piłek. Wspierają go przyjmujący Delgado i Cuk. Brakuje ostatnio w składzie doświadczonego Herpe&#39;a. Rozgrywa doświadczony Prousalis.
Arago de Sete ostatnio wyraźnie się rozkręciło. Powodem tego może być przyjście atakującego Milosa Culafica. Rozgrywa Takaniko Toafa i warto zwrócić uwagę na jego zagrywkę. Mocny środek z Bauerem i Lorsheijdem. Pewnym punktem jest estoński przyjmujący Keith Pupart.
Narbonne u siebie gra całkiem dobrze. Z drugiej strony jest to zespół, który opiera się przede wszystkim na jednym zawodniku. Sete ma więcej atutów po swojej stronie. Posiadają całkiem mocną wyjściową szóstkę i Toafa wykorzystuje wszystkich zawodników w ataku. Prousalis też rozgrywa przyzwoicie, ale akurat w Narbonne wiadomo gdzie pójdzie piłka w ważnym momencie.
Leciutko w stronę gości.
Typ:
Arago de Sete @ 1.98 Pinnacle ⛔

Beauvais - Montpellier​

Beauvais na 5 pozycji z 30 punktami, Montpellier trochę poniżej oczekiwań, 22 punkty i 8 miejsce.
Montpellier ostatnio musiało sobie radzić bez Juliena Lyneela, który powoli już powinien wracać do gry. W poprzednich kilku kolejkach fajnie spisywał się Mateusz Mika, który oprócz dobrego przyjęcia dokładał sporo punktów w ataku. Jest w Montpellier trochę problemów z pozycją atakującego. Philip Schneider jest strasznie nieregularny. Potrafi zagrać bardzo dobre mecze (vs Sete 24 punkty, vs Touluse 29 punktów), ale częściej zdarzają mu się te słabsze (vs Tours 10 punktów, 28% w ataku, vs Lyon 6 punktów, 33% w ataku). Ciężko się w sumie tej nieregularności dziwić. Schneider na początku sezonu występował jako środkowy (wszechstronny zawodnik, w kadrze Austrii występował chyba nawet na przyjęciu).
Beauvais jak na razie bardzo pozytywnie. Na własnym parkiecie komplet zwycięstw. Doskonale spisują się Belgowie, rozgrywający Frank Depestele i atakujący Bram Van Den Dries. Ogromnym atutem jest oczywiście Depestele, który gra bardzo, bardzo szybko. Na przyjęciu nie ma wybitnych zawodników, ale Hudecek (czasami zmienia go Matej Patak) i ofensywny Van Garderen dają radę. Przy dobrym przyjęciu sporo środka, ale z tym przyjęciem jest akurat bardzo różnie.
Beauvais na własnym parkiecie raczej przegrać nie powinno. Komplet zwycięstw mówi sam za siebie. Do Montpellier wrócić powinien Lyneel i to na pewno spore wzmocnienie. Patrząc tylko i wyłącznie na personalia to Montpellier powinno powalczyć (u siebie wygrali z Beauvais 3:1).
Typ:
Over 3.5 seta @ 1.54 Pinnacle ✅
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Azeryol-Muszyna, Azerol (-1,5) 1.42 Unibet ✅ Azeryol skład ma dużo lepszy, przewagę posiadają na każdej pozycji i nie ma co się czarować, Muszyna ma małe szanse na awans. Muszyna gra bez polotu i pomysłu, kadra bardzo przeciętna, w dodatku Serwiński potrafi namieszać w trakcie meczu niezbyt udanymi zmianami. W lidze pięć setów z Łodzią, która ma ogromne problemy kadrowe, teraz dojdzie im długa podróż i gra w Azerbejdżanie, gdzie swoje mogą dodać sędziowie, ale nawet i bez tego Azeryol powinien wygrać bez większych problemów. Tym bardziej jeśli chcą uniknąć złotego seta. U siebie są mocne, w weekend odpoczywały.
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
Muszynianki jak zagrają drugi taki mecz to mogą awansować , ale wydaję mi się że wtedy wyszedł im mecz sezonu, narzekają na napięty terminarz, ostatni ligowy mecz w słabym wykonaniu
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
CEV Cup, mężczyźni.

PGE Skra Bełchatów - VFB Friedrichshafen​

Skra pierwszy mecz wygrała 3:2 i jest w całkiem dobrej sytuacji przed rewanżem na własnym parkiecie.
O Skrze w sumie nie wiem czy jest sens pisać, bo jednak większość zainteresowanych wie jak ten zespół się spisuje.
Przede wszystkim Skra gra strasznie szybką siatkówkę, a do tego potrzebuje dobrego przyjęcia. Conte jak na razie w tym elemencie (i ogólnie) faluje, ale to dziwić nie może. Zdziwię się jak Falasca znowu zacznie bez Antigi.
Friedrichshafen to całkiem mocny zespół i na pewno nie można go lekceważyć. Lepiej spisują się u siebie, ale mają też sporo atutów po swojej stronie. Przede wszystkim zagrywka i gra na siatce. W polu serwisowym potrafią postraszyć (Bratoev, Simeonov, Yosifov). W ataku też wygląda to całkiem fajnie, chociaż rozgrywający Jovovic potrafi rozregulować swoich skrzydłowych. Na minus na pewno przyjęcie, bo Geiler i Bratoev czasami szarpią w tym elemencie.
Słówko o Bratoevie. Nigdy jakoś szczególnie za nim nie przepadałem i nie uważałem go za jakoś szczególnie utalentowanego, ale muszę przyznać, że zrobił spory postęp. Pierwszy mecz ze Skrą mu nie wyszedł, ale w fazie grupowej LM grał kapitalnie.
vs Roeselare (wyjazd) - 23 punkty (18/28, 64% skuteczność w ataku)
vs Roeselare (dom) - 25 punktów (23/42, 55% skuteczność w ataku)
vs Galatasaray (wyjazd) - 19 punktów (14/32, 44% skuteczność w ataku)
vs Galatasaray (dom) - 14 punktów (12/21, 57% skuteczność w ataku)
vs ZAKSA (wyjazd) - 28 punktów (23/42, 55% skuteczność w ataku)
vs ZAKSA (dom) - 27 punktów (22/42, 52% skuteczność w ataku)
Te liczby tylko i wyłącznie w formie ciekawostki. Bułgar poczynił spore postępy w swojej grze. Wybitnie przyjmować nigdy nie będzie, ale widziałem większość spotkań VFB w tegorocznej LM i wyglądało to naprawdę całkiem nieźle.

Podsumowując. Skra ostatnio w całkiem niezłej dyspozycji. Dodatkowo własny parkiet. Jeżeli nie zlekceważą VFB to powinni awansować. Z drugiej strony jakiejś łatwej przeprawy bym się nie spodziewał. VFB to waleczny zespół i przede wszystkim twardo grający.
EDIT: VFB bez Gunthora i Gotseva. Na środku zagrają Yosifov i pewnie Dunnes.
Typ:
Over 3.5 seta @ 1.55 Pinnacle ✅
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Skra (-1.5) - Friedrichshafen @ 1 (1.60) Pinnacle ✅
Myślę, że jest to naprawdę dosyć pewna opcja. Niemcy bez dwóch dosyć kluczowych zawodników, Gotseva i Gunthora, na pewno osłabienie dosyć spore. Ale i bez tego Skra jest tutaj murowanym faworytem do zwycięstwa i awansu.
Friedrichshafen grają naprawdę dobrze na własnej hali, gdzie z reguły mogą liczyć na doskonały doping, na wyjazdach na pewno gra im się trudniej a wyjazd na tak trudny teren jak Bełchatów może ich przerosnąć. Siłę Niemców widzieliśmy w dwumeczu z Kędzierzynem, z fatalnie grającym w Lidze Mistrzów Kędzierzynem warto zaznaczyć, nie zdołali wygrać ani razu.
Skra u siebie jest piekielnie mocna i nie powinna nic tutaj pozostawić po gościach, myślę, że 3:0 to najbardziej prawdopodobny wynik. Dodatkowym argumentem jaki przemawia za tym typem jest fakt, że Polacy wygrali w pierwszym meczu jedynie 3:2, więc teraz ugranie dwóch setów nic im nie daje, więc powtórki z meczu z Haching nie będzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Omichka Omsk - Zarechie Odintsovo
Wracamy do ligowych przygód w Rosji.
Omichka w ostatnich meczach gra fatalnie. Z Eczacibasi nie nawiązały walki, a wczoraj w 3 setach popełniły aż 29 błędów własnych! Przykro patrzyło się na grę tego zespołu. Mammadova od pewnego czasu jest w bardzo przeciętnej formie. Carillo ze wzlotami i upadkami. Rozgrywająca fatalna. Nawet Kuzyakina miewa słabsze momenty. Podróż do Turcji też może odbić się negatywnie. No ale gorzej grać się już nie da.
Zarechie gra od Pucharu Rosji całkiem solidnie. Miewają lepsze i gorsze momenty, ale jakoś sobie poczynają. Dobrze prezentuje się Bavykina, swoje robi Malykh, nieźle grają środkowe. Miały lekką przeprawę z Holenderkami, więc powinny teraz być głodne gry.
Myślę, że spore value jest na zespół gości i nie wypada nie spróbować. Jak Omichka nie poprawi swojej gry to po prostu przegrają i to sromotnie kolejny mecz.
Moje propozycje:
Zarechie +2.5 --- 1.90 @ Bet365 ⛔ 3-0
Zarechie wygra --- 8.00 @ Bet365 ⛔ 3-0
Teraz to Odintsovo zagrało na poziomie przedszkolnym... ????
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Montpellier-Ajaccio
Montpellier 2.55 bet365
⛔
Dziwny mecz, faworytem jest drużyna, która teoretycznie dysponuje mniejszym potencjałem. Montpellier ma serię 5 porażek, a przecież każda seria ma swój koniec ???? . A tak na serio Montpellier całkiem fajnie wygląda u siebie, do zdrowia wrócił Lyneel i to jest ogromnie ważna wiadomość, tydzień temu jeszcze szału nie było, ale z czasem powinno być lepiej. Dobrą zmianę dał ostatnio Torres i to również jest spory plus, może w końcu Schneider mógłby wrócić na środek gdzie zdecydowanie jego miejsce. Od dłuższego czasu w dobrej formie jest Mika, który dość niespodziewanie wyrósł na lidera zespołu. O Ajaccio pisałem przed tygodniem, drużyna jest super poukładana przez Fernandeza, bardzo ciężko ruszyć ich zagrywką, do tego ich środkowi są w bardzo dobrej formie, zwłaszcza Dailey. Dla Montpellier zaczynają się powoli mecze o życie, jeśli chcą awansować do PO to muszą zacząć punktować, zwłaszcza u siebie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom