>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pozostałe ligi 2013/2014, CEV Cup, Challenge Cup

Status
Zamknięty.
johny35 194

johny35

Użytkownik
Wszystko wskazuje na to że Fonteles zagra, nie oznacza to jednak że Lokomotiv nie jest w stanie wygrać tego meczu. Ukraiński zespół pokazał już nie raz że na własnym parkiecie może pokonać znacznie silniejsze od siebie na papierze zespoły. Jak chociażby niedawno Dynamo Moskwa 3:2. Jak będzie w tym przypadku pokaże boisko, ja zagrałem +1,5seta w strone Harkova, początek spotkania o 16.

Charków (+1,5 set.) - Fenerbahce 3:2 ✅
Typ: 1
Kurs: 1,79
sbobet
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Tylko tak dla informacji Fonteles jest jednak w składzie Fenerbahce na ten mecz.
http://www.cev.lu/Competition-Area/MatchPage.aspx?mID=25800&amp;amp;ID=677
Nie zagrał ani Fonteles, ani Miljkovic, więc tak jak miało być na początku. Jednym słowem Fener miało wywalone na ten mecz, jednak mieli szanse by go wygrać 2:1 i 12:9 w czwartym, wtedy na zagrywkę wchodzi Iereschenko, robi 16:12 na Ukraińców i od tej pory na boisku byli już tylko gospodarze.
Ogólnie można podziękować bukom za ten mecz ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
johny35 194

johny35

Użytkownik
Fonteles zagrał (oglądałem ten mecz na stronie lokomotivu, tam był stream). Po pierwszym secie i kilku czapach już brazylijczyka nie widziałem na parkiecie. Mimo wszystko lokomotiv nie zachwycił. Szczególnie irytująca była gra Bratoeva, który chyba pomylił atakującego Tomyna ze swoim kolegą z reprezentacji Bułgarii. Masakryczna ilość piłek do tego zawodnika. Mimo wszystko trzeba się cieszyć bo typ wszedł, ale w Stambule z taką grą Lokomotiwowi awansu nie wróżę.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Lyon-Narbonne
Lyon 2.40 Marathon FT 0:3⛔


A dlaczego nie? ????
Lyon z ogromnymi problemami, o których wspominałem już niejednokrotnie, czyli brak Tischera i Nikolova (obaj ostatnio byli w składzie na mecz), możliwe, że na ostatnią chwilę przed meczem zakontraktują Lawsona, więc byłby w końcu w kadrze nominalny atakujący i Ristic mógłby wrócić na przyjęcie.
Tischera zastępuje w tej chwili Todorov, niezbyt doświadczony zawodnik, od kilku lat gra już w Lyonie, w poprzednim sezonie nie był pierwszym rozgrywającym.
Grę ciągnie wspomniany Ristic, stara się jak może, ale różnie to wygląda, falami. Podobnie Hrazdira na przyjęciu, potrafi fajnie serwować, mocna zbija, ale brakuje stabilizacji. Slavev raczej trzyma przyjęcie razem z Salparovem.
Środek w miarę fajny, zwłaszcza McGivern może się podobać.
Przed tygodniem postraszyli Paris, dwa pierwsze sety do przodu a później jak to w siatce, wszystko się posypało, ale może to jest jakiś znak na lepszą grę, może coś drgnęło.
O Narbonne pisałem przed tygodniem, mecz z St.Nazaire bardzo trudny.
Falasca znowu zajeżdżany, ale tym razem podołał, problemy w przyjęciu standardowo były.
Forma wyjazdowa Narbonne katastrofalna.


St.Nazaire-Cannes
St.Nazaire 2.10 Sportingbet FT 3:0✅


St.Nazaire w sumie zaskakuje mnie pozytywnie, choć pozycja w tabeli słaba.
Pisałem trochę o nich przed tygodniem, powalczyli w kurniku bardzo mocno, nie udało się.
Bardzo dobrze wygląda para w ataku Levi-Troy, nie chce mi się za bardzo powtarzać, więc jeśli ktoś chce poczytać to zapraszam
Cannes chyba największa porażka tego sezonu.
Brakuje pary trochę, jeden super środkowy i dobre przyjęcie, to tak pokrótce.
Bardzo słabo na wyjazdach.


Montpellier-Sete
Montpellier 1.40 bet365 FT 3:2 ✅


Drużyna własnego parkietu kontra drużyna własnej hali ????
W składzie Montpellier powinien być już Torres, więc Schneider wraca na środek, więc mamy chyba najlepszą trójkę środkowych w lidze obok Tours.
Sete po pięciu setach w Rumunii i długiej podróży.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Liu Jo Modena - IHF Volley Fronsinone
Spróbujmy ligi włoskiej.
Modena to średniak ligowy. Tak jak kiedyś pisałem, przydarzać im się będą niespodzianki - te pozytywny jak i te negatywne. Ostatnio dwa zwycięstwa, powoli tabela Serie A1 układa się tak jak powinna.
Zespół gospodyń ma w swoich szeregach doświadczoną Piccinini, która dalej gra bardzo solidnie. Razem z Cardullo pokrywają większość parkietu, przez co Rousseaux może spokojnie skupić się na ataku. Rondon na sypie szału nie robi, ale też fatalna nie jest. Po przekątnej do Włoszki jest Fabris, która jeszcze nie gra na takim pułapie, na jakim ma możliwości, ale i tak jest to dobry poziom. No i całkiem niezłe środkowe - Ruseva, Cristanti czy Heyrman.
Fronsinone od pewnego czasu zmieniło pewną rzecz. Filar drużyny - Simona Gioli w ostatnich spotkaniach gra na pozycji atakującej. W procentach Simona na razie nie wygląda za dobrze, bo trudno jej przekroczyć 30%, zresztą tak było również na środku siatki. Mnóstwo piłek dostaje, ale trochę forma nie ta, a do tego wystawiająca bardzo przeciętna i rzuca czasem takie piłki, że trudno cokolwiek z nimi zrobić. Oprócz tego indywidualnie w miarę dobrze radzi sobie Angeloni.
Co ciekawe zespół gości ma całkiem niezłe przyjęcie i dobrze wygląda obrona. Brakuje jednak umiejętności ofensywnych, gra jest przewidywalna. Tydzień temu zaliczyły pierwsze zwycięstwo i zarazem pierwsze punkty w lidze.
Indywidualnie Modena jest sporo lepsza. Fronsinone często zdarza się &quot;tragiczny set&quot;, w którym dostają solidne lanie, dlatego też spróbuje pograć handicap punktowy.
Moje propozycje:
Modena -10.5 --- 1.85 @ WilliamHill ✅ 3-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 101

marcinr

Użytkownik
Hyundai - Rush&amp;Cash Bet365 kurs 7.0
Bukmacherzy nie oglądają ligi koreańskiej, gdyby tak było nie zaproponowaliby takich kursów w tym meczu... To specyficzna liga w której nie do końca należy patrzeć na pozycję w tabeli, miejsce rozgrywania meczu, H2H lecz bardziej na formę jej lidera. W ekipie Rush&amp;Cash to Arpad Borsodi, duży Węgier z charakterystycznie wytatuowaną ręką (ktoś może go pamiętać z ligi włoskiej). Uderza z całej mocy, bez fajerwerków technicznych, jak trafia to nie ma co zbierać a ostatnio gra świetnie i atakuje niemal bezbłędnie. Do tego pomaga mu drużyna, nie trzyma gry tylko na swoich barkach. Odwrotnie jest w Hyundai, tutaj Agamez dostaje w zasadzie wszytko, gra sam dopóki nie padnie. Rush&amp;Cash już dobrze zagrali z Samsung absolutnym liderem rozgrywek by w ostanim meczu rozjechać faworyzowane Kepco. Kurs 7.0 po prostu trzeba spróbować bo w tej lidze (oprócz gry wspomnianego Samsung z świetnym Leo Martinezem) decyduje dyspozycja dnia. Agamez zamęczany, Węgier w dobrej dyspozycji, widziałem kilka ostatnich meczy obu ekip - R&amp;C wyraźny progres, Hyundai bez rewelacji a bukmacherzy patrzą tylko na tabelę i nazwisko Agameza.
Gdyby po dwóch setach było 0:2 dla Borsodiego i spółki polecam kontrę bo z nimi nigdy nic nie wiadomo...
 
czerwonatruskawka 349

czerwonatruskawka

Użytkownik
Slaviya Sofia - Botev
Botev 2.15 Bwin ✅
Po odejściu z drużyny Sofii rozgrywającego Georgi Bratoeva, który teraz zagra w rosyjskiej Superlidze, gospodarze przegrali trzy mecze z rzędu i nawet nie zdobyli w nich seta. Botev ma cztery punkty mniej od swoich przeciwników ale są drużyną lepszą i wydaje mi się że dzisiaj szanse na ich wygraną są bardzo duże dlatego po takim kursie warto spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Yamamay Busto Arsizio - Liu Jo Modena
Ostatnia kolejka w lidze włoskiej przed dłuższą przerwą. W normalnych warunkach zapewne szukałbym czegoś w stronę Modeny, jednak zbliżają się mecze reprezentacji - przez co kilku postaci zabraknie dziś na boisku.
W Busto sprawa jest w miarę przejrzysta. Zabraknie tylko i aż Anne Buijs. W zamian zagra niska Bianchini, która już coś pogrywała na początku sezonu i czasem tą lewą ręką udało się jej wykręcić przyzwoity wynik. Z tego co wiem Wołosz jeszcze zostanie na ten mecz. W Modenie lista braków jest poważniejsza - zabraknie dwóch środkowych: Heyrman i Rusevej - oraz dwóch ofensywnych skrzydłowych - Fabris i Rousseaux.
Modena więc musi znaleźć z jakiejś młodszej drużyny środkową. Najwięcej straci przede wszystkim skuteczność w ataku. Helen i Samanta dawały sporo punktów, teraz zagrają za nie prawdopodobnie Perinelli i Andjelic. Młoda Włoszka ma potencjał, ale trochę dla niej za wcześnie, Andjelic nie znam, ale nie wchodziła w tym roku nawet na zmiany...
Busto u siebie, punktów sporo pogubiły. Modena powinna dalej trzymać niezłe przyjęcie, bo w końcu Picci z Cardullo są i pewnie dalej będą praktycznie same kryć cały parkiet, jednak ofensywa jest mocno wątpliwa. Busto ostatnio rozgromiło Azeryol, co dla mnie było sporym zaskoczeniem, więc może coś tam się poprawi. Na pewno warto spróbować. Blok może okazać się bardzo ważnym elementem, naturalnie lepiej blokować powinny gospodynie.
Moje propozycje:
Busto wygra --- 1.74 @ MarathonBet ✅ 3-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
Dzisiaj Wigilia i wydaje mi się że Mikołaj do nas wpada...
Spotkanie Novosibirsk II - Krasnoyarsk , wczoraj gładka wygrana Novosibirska 3:0.
Dzisiaj na Novosibirsk kursy z @11 pospadały do @3.50 bet365.
Więcej słów nie będę pisał, Mikołaj czuwa !
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
Siatkówka - Wszystkie inne ligi - Południowokoreańska V-League - Kobiety
Daejeon KGC - Incheon Heungkuk Life Pink Spiders
Handicap na sety ( 0 : 2.5 ) :2 Kurs 2,1


Siatkówka koreańska +2,5 seta na zespół gości po kursie 2,1 powinno wejść na luzie. Na ostatnie 10 meczy miedzy tymi drużynami nigdy nie było 3:0. Drużyna gospodyń w tym sezonie tylko dwa razy na 11 spotkań wygrała w stosunku 3:0. Natomiast zespół gości również na 11 spotkań zaliczył tylko jedną porażke nie zdobywając choćby seta. :razz:



⛔ za dużo błedów własnych (mnóstwo zepsutych zagrywek)
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Pomi Casalmaggiore - Liu Jo Modena
Znów spróbuje zagrać przeciwko Modenie.
Z tego infa co podawałem wyżej nie potwierdził się brak Fabris. Nie mam pojęcia jak będzie teraz, ale myślę, że już najwyższy czas żeby wszystkie powołane stawiły się reprezentacji.
Fabris jednak nie pociągnęła z Busto gry, przez co zabrakło odejścia w ataku. Perinelli grała średnio, Busto skrzętnie celowało w młodą Włoszkę serwisem i to dawało wymierne efekty. Na środku grała Andjelić, ale to może ulec zmianie w tym mecz.
W Casalmaggiore braków nie ma. Skład typowo średniawy - Lipicer, Bacchi, Gennari, Sirressi, Camera, Zago, Stavanovic - nazwiska które pewnie zorientowani kojarzą, dają sobie radę, ale pewnego poziomu ta drużyna nie przeskoczy.
Grają u siebie. Spokojnie mogą wykorzystać niepełną kadrę Modeny.
Moje propozycje:
Casalmaggiore wygra --- 1.61 @ Betsafe ⛔ 0-3
 
kamil1989 963

kamil1989

Użytkownik
Turniej towarzyski w Szwajcarii
Tutaj kursy: http://www.oddsportal.com/volleyball/world/top-volley-international-women/
Moim zdaniem warto grać dzisiaj coś w stronę Szwajcarek. Cannes bez Rasic, Aelbrecht, Van Der Vyver, Ortschitt i Grothues. Zatem zostaje Bokan, Steuperaert, Antonijevic, Arcangeli, Partenio, Lazic, Centoni, Ssuchke i Yaneva. Nie wiem co z Ravvą, ale chyba też nie zagra z powodu kontuzji.
Szwajcarki szykują się do turnieju kwalifikacyjnego, który zostanie rozegrany z Polsce. Zagrają w pełnym składzie.
Szwajcaria 5,50 ⛔ zagrana rano: http://forum.bukmacherskie.com/f15/kupony-by-kamil1989-zapraszam-do-komentowania-36029-3.html#post4117571
Teraz kursy spadły do 3,65 w marathonie i 3,20 w bet365.
Pozostałe zespoły bez większych osłabień. Schweriner bez Hroncekovej, w Krasnodarze nie zagra Dianskaya.
Volero bez Guerry i Todorovej. Granvorka i Unternaehrer zagrają prawdopodobnie w drużynie narodowej Szwajcarii.
edit: mecz jeszcze trwa, jest 2-1 dla Cannes, ale nie ma siły żeby Szwajcarki to wygrały.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Korea - KOVO - Kobiety

GS Caltex K - Hyundai K
GS -2.5 @ 2.15 // bet365
✅✅✅ 25-18 29-27 25-10

Szybka analiza bo zaraz mecz, dzisiaj w Korei zagra druga drużyna (Caltex) oraz ostatnia drużyna (Hyundai), w tym sezonie drużyny grały ze sobą już trzy razy i dwa z nich zakończyły się wynikiem 3:0 dla gospodarzy dzisiejszego meczu, jeden 3:1. Caltex u siebie zagrało tylko 3 mecze w tym sezonie, także dwa z nich wygrane, jedna przegrana z liderem - drużyną IBK. Hyundai na wyjeździe spisuję się fatalnie, jedna wygrana na pięć meczy - ta jedyna wygrana po bardzo ciężkim meczu i tie-breaku z KT&amp;G (przedostatnia drużyna). Na korzyść gospodyń przemawiają jeszcze stracone sety w tym sezonie - 19 w 12 meczach co przy 5 porażkach, wychodzi na to, że w 7 wygranych meczach straciły zaledwie 4 sety, czyli jak już wygrywają to bardzo często do zera. Oprócz tego gospodynie miały w ostatnim czasie mniej napięty terminarz i rozegrały jeden mecz mniej co też ma swoje znaczenie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Korea - KOVO - Kobiety
Hungkuk K - IBK K
Hungkuk K + 2.5 @ 4.00 // bet365

Pierwsze spotkanie koreańskiej ligi żeńskiej w tym roku. Dziś będziemy mieli okazję zobaczyć spotkanie drużyny Hungkuk która obecnie zajmuje piątą, przedostatnią pozycję w tabeli oraz drużynę IBK która jest na prowadzeniu po 13 spotkaniach. Od razu zaznaczam, że typ jest tylko statystyczny, ale według mnie kurs na to handi jest lekko przesadzony. Otóż zauważyłem, że w całym obecnym sezonie drużyna gospodarzy tego spotania W KAŻDYM spotkaniu ugrywała minimum seta. Co lepsze w ostatnim spotkaniu między tymi drużynami drużyna IBK wygrała dopiero po tie-breaku (mówię o spotkaniach u siebie) więc to też nie może być jakiś przypadek skoro na ostatnie 7 meczy tylko w jednym Hungkuk nie ugrał seta. Według mnie warto postawić chociaż piątaka, kurs zachęcający patrząc na to jak Hungkuk gra u siebie.
 
K 1K

komandos5

Użytkownik
a mowi Ci cos takie nazwisko jak Vasiliewa ? Sadzac po bzdurach jakie piszesz u gory to raczej nie , a wiec wyjasniam W hungkuku nie ma ELITSY WAILIEWEJ , ktora jest na kadrze , a dodam jeszcze , ze cala gra jak to u zoltych kukiel opiera sie na niej i kazda praktycznie pilka w ataku jest kirowana do niej i to od niej zalezy czy da rade uciagnac i wygrac mecz czy tez nie zdobywa w kazdym praktycznie spotkaniu powyzj 30 oczek , wiec jej nieobecnosc oznacza mniej wiecej tyle , ze nie wygraja seta do jej powrotu . BETEXPLORER to troche malo zeby brac sie na bukmacherke , a juz tymbardziej siatkowke i to w Azji .... Do siego roku !
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Kolejny materiał z nocnej sesji Gustlika. Puchar CEV a dokładnie mecz PGE Skry Bełchatów z Generali Haching na wyjeździe, czyli na przedmieściach Monachium. Na wstępie zaznaczam, że oczywiście dalej nie ma argentyńskiego rozgrywającego Skry - Nicolasa Uriarte, ale myślę że operacja której de facto nie musiał się poddac została zmontowana słusznie i na parę następnych lat Nico będzie miał spokój z tym kolanem. - Zastępuje go Aleksa Brdjovic, który jest słabszy od Uriarte, ale ma znakomite warunki - 204 cm wzrostu (Uriarte zawsze był dziurą i przez jego częśc siatki szło więcej ataków) i solidną, zróżnicowaną zagrywkę. No i w sumie pierwszy poważniejszy sprawdzian dla młodego Serba jeżeli chodzi o występy w bełchatowskim klubie.

Po pierwsze. - W niedzielę Unterhaching przegrało u siebie z obecnym Mistrzem Niemiec 0:3 - w dosyc kiepskim stylu. Po prostu SCC Berlin ich zjadło. Są tam ciekawe nazwiska o których za chwilę, ale nie wydaję mi się aby była to drużyna z jednej półki z tą która przyleci na czwartkowy mecz z Polski. Tutaj łapcie statystyki właśnie z tego meczu.

Do zespołu dołączył Marien Moreau, który jeszcze przed sezonem podpisał kontrakt z Czarnymi Radom, ale chwilę potem wypadł mu bark, rozwiązano kontrakt i po kilku miesiącach już po operacji Francuz znalazł zatrudnienie w Haching. - Dzisiaj zagrał pierwszy raz, szybko zmienił Simona Hirsha który nominalnym atakującym nie jest i jeżeli Moreau nie wyjdzie ze Skrą w pierwszym to prędzej czy później pojawi się na parkiecie. Rozegranie - młody ale raczej niespełniony talent z Chorwacji. Śladami Igora Omrcena już raczej nie pójdzie i wielkiej kariery nie zrobi ale lubi pograc kombinacyjnie i ma bardzo dobrą zagrywkę.

Marcus Bohme - środkowy mierzący 211 cm wzrostu, straszący w każdym elemencie, jeżeli będzie przyjęcie będzie często wykorzystywany, ponieważ drugi z pary - Konstantin Shumov, mimo że wielokrotny reprezentant Finlandii to raczej jajka gdzieś po drodze z Laponii zgubił bo chłopak lekko anemiczny. Raczej bazujący na dynamice i obracaniu kierunków ataku niż na sile i zasięgu.

Na przyjęciu mieszanka doświaczenia z młodością. Sebastian Schwarz ograny na włoskich parkietach postanowił wrócic do Niemiec. Solidna marka, dobre wyszkolenie techniczne i w sumie taki lekko ukryty lider zespołu. Jan Marks - rocznik 92, nie widziałem chłopaka szczerze mówiąc. No ale jeżeli gra ktoś taki w pierwszym to widocznie nie ma z czego wybierac... A za chwilę gramy mecz nie z SCC Berlin tylko z odświeżoną PGE Skrą Bełchatów. A i jeszcze fajnie obsadzona pozycja libero - Ferdinand Tille prezentujący dobrą siatkówkę - będzie fajny korespondencyjny pojedynek z Pawłem Zatorskim.

Ogólnie jako drużyna - PGE Skra Bełchatów jest o jeden level wyżej. Nie mniej, nie więcej - jedna klasa różnicy. Co prawda Brdjovic nie ma wartościowego zmiennika (chyba, że zgłoszą Falasce...) jednak w kilku ostatnich występach pokazał się z naprawdę dobrej strony i obdarzony zaufaniem na tle Czarnych Radom grał chwilami jak profesor. Moreau, Schwarz, Bohme u gospodarzy oraz Wlazły, Conte i Antiga wśród przyjezdnych. Różnice niby nieduże, ale wyraźne i myślę, że głodna zwycięstwa w ostatnich latach PGE Skra Bełchatów potraktuje ten mecz na poważnie od początku do końca i wróci do Polski ze zwycięstem nad przeciętnym kadrowo na tle Skry - Generali Haching.

Aż dziwne, że tego meczu nie transmituje Polsat Sport, ale jak mają takie mecze jak Macerata - Piacenza czy Berlin - Kazań to się nie dziwię. Podrzucam więc bardzo fajną jakościowo relacje z niemieckiego dvllive.tv.

PGE Skra Bełchatów 1.60 Marathonbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
czerwonatruskawka 349

czerwonatruskawka

Użytkownik
Siatkówka - Niemcy bundesliga
Moerser (-6.5) - Rottenburg
Typ: 1 @ 1.85 William Hill✅
Dzisiaj dojdzie do pojedynku między sąsiadami w tabeli. Ostatnio te dwie drużyny spotkały się w pucharze niemiec gdzie górą był Rottenburg, wygrali ten mecz 3-1. Gospodarze słabo zaczęli sezon, przegrali pare meczy z rzędu ale teraz jest już lepiej a to wszystko za sprawą pozyskania dwóch dobrych zawodników, Itmara i Pedro Rangela. Od tego momentu Moerser wygrało cztery z sześciu spotkań. Ostatnio Moerser grając u siebie łatwo rozprawili się z drużyna Duren 3-0. Myśle że po tych dobrych wzmocnieniach dzisiaj gospodarze zrewanżują się gością za dwa ostatnie przegrane mecze bo skład mają lepszy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
E 118

edwardxd

Użytkownik
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Khimik Yuzhny ⛔
Khimik Yuzhny 2.60, bet365


Co myślicie o meczu rewanżowym Pucharu Cev. Na wyjeżdzie BKS łatwo przegrał 3:0. Ja nie widzę w nich faworyta nawet u siebie. Ostatnio po 5 setach ograli w lidze słabą w tym sezonie Muszynę i nie miały wiele odpoczynku.
Jak myślicie warto stawiać na rywalki, bo kurs dość zachęcający?
Edit: Khimik wygrał, ale dopiero złotego seta...
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Kobiet Puchar CEV
Spotkanie: Aluprof Bielsko - Biała - Chimik Jużnyj
Typ: Aluprof Bielsko - Biała
Kurs: 1.55
Buk: Pinnacle
Dziś po długich wahaniach gram na drużynę z Polski chociaż bardzo boję się tego typu. Ogladałem drużynę Aluprofu kilkakrotnie w tym sezonie w lidze i ostatnio w niedzielę z Muszyną i niepokoi mnie strasznie nierówna gra zespołu obok momentów świetnej gry czasami całkowicie poza gra zero przyjęcia ,bloku. Jednak jest druga strona medalu czasami grają bardzo dobrze skład moim zdaniem jest przyzwoity: Beier , Horka , Lis , Nikic , Szymańska , Ciaszkiewicz , wartościowe zmienniczki na rozegraniu Wilk niezła środkowa Pelc czasami Łyszkiewicz coś wnosi zagrywką i dobrą grą to daje podstawy do optymizmu. Sam mecz na Ukrainie również mimo 0-3 daje podstawy do optymizmu głównym powodem porażki były katastrofalne serie błędów zwłaszcza na przyjęciu czyli to czego się najbardziej obawiam. Jednak Ukrainki to moim zdaniem drużyna słabsza od Aluprofu ktory w poprzedniej rundzie gładko przegrał na wyjeździe z Mulhouse by u siebie wygrać 3-0 i w złotym secie 17-15 dziś liczę na powtórkę z rozrywki chociaż obawy mam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom