>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Potrzebujesz pomocy? Napisz. Pomogę.

Status
Zamknięty.
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
jestes uprzejmie proszony o wyjaśnienie twojego związku z właścicielami e-maili z których robiłeś (opłaty w przelewach?) i pytają jaki był tego cel
odpowiedz im jak najszybciej

tak ja bym to przetłumaczył
 
riki1 13

riki1

Użytkownik
Furthermore, please be kindly asked to explain us what is your connection
to the private email address holders with which you have exchanged payment
transactions and what is their purpose?
Please provide as detailed an explanation as possible.

wie ktos o co moze chodzic dokladnie mb?
tzn ,ze masz problem ja mialem to samo i pozniej nie chcieli mi konta odblokowac do momentu az osoba ktora przeslala mi pieniadze sie nie zarejstruje i po 2tyg i 20 telefonach z opieprzaniem ich odpuscili i pozolili wyplacic mi kase ale konto musialo zostac zamkniete.powodzenia:spokodfhgfh:
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Zbieram na skuter.
Siema, moje mArzenie to skuter, pomóżcie mi, jak nazbierać kasę, biorąc pod uwagę, że teraz do 3 klasy liceum od 1-go wrześnie, więc nauka ???? . Pomóżcie.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Siema, moje mArzenie to skuter, pomóżcie mi, jak nazbierać kasę, biorąc pod uwagę, że teraz do 3 klasy liceum od 1-go wrześnie, więc nauka ???? . Pomóżcie.
A to żeś się obudził, 18 sierpnia :-D, czyli koniec wakacji nadchodzi. Porada jest prosta, zapracować sobie na niego, miałeś wolne od czerwca, czasu było. Teraz albo popracujesz jeszcze te dwa tygodnia i potem np. coś po szkole robić (nie wiem, ulotki porozdawać np.).
 
bocin 3

bocin

Użytkownik
A to żeś się obudził, 18 sierpnia :-D, czyli koniec wakacji nadchodzi. Porada jest prosta, zapracować sobie na niego, miałeś wolne od czerwca, czasu było. Teraz albo popracujesz jeszcze te dwa tygodnia i potem np. coś po szkole robić (nie wiem, ulotki porozdawać np.).
Nie bądź dla kolegi od razu taki ostry :jezora:

Ja bym doradzał postawić kupon za piątaka po kursie 500. Może wejdzie :-D
 
C 3

cammel

Użytkownik
Novak Djokovic - Gilles Simon Most games won H(0.0 - 3.5) 2
co to znaczy Most games won H(0.0 - 3.5) ? warto zagrac to na G. Simona? ????
dzieki za odpowiedz.
poozdro
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Prawda, płyty się kupuje, ale mp3 ściąga.

Piractwo jest tak mocno zakorzenione, że gadanie &quot;kupuj nie ściągaj&quot; jest bezsensowne, bo i tak 99% ludzi &quot;kradnie&quot; z internetu.
To niech ściągają, ale płyty artystów pokroju DODY lub FEELA czy innych gwiazdek, bo im nie brakuje pieniędzy na wydanie płyty czy wynajęcie studia.

Ale płyty artystów niszowych powinno się kupować zwłaszcza jeśli tak bardzo się je poleca, i zachęca do ściągnięcia, bo następnej płyty tego artysty może nie być, bo nie będzie miał hajsu na jej wydanie, bo jego wielki fan zamiast kupić, ściągnął :-|
 
toxic 0

toxic

Użytkownik
Ja zaczne kupowac płyty dopiero gdy skombinuje sobie jakies na prawdę porzadne Stereo powiedzmy za więcej niz 10000 zł ???? do tego poziomu szkoda tego dźwięku i lepiej bawić sie w mp3.
 
O 0

oleslaw

Użytkownik
Witam, mam mały problem ;)
Wpłacałem pieniądze na expekta przez przelewy 24. Wszystko już wysłałem, wyskoczyła standartowa ramka żeby czekać kilka minut. No i niestety mój komp miał nieoczekiwany restart ;p Mineło już ponad 45 min, pieniędzy na koncie expekt nie mam, na koncie bankowym pisze że pieniązki poszly.
Zdarzyła się komuś taka sytuacja? Proponujecie napisać do supportu czy jednak nie ma co robić zamieszania i lepiej poczekać do wieczora? ;)

Pozdrawiam
 
tysioncbaksuf 57

tysioncbaksuf

Użytkownik
Ja mialem tak niedawno na tobecie, ze pieniadze poszly z konta a u buka ich nie bylo.. Zadzwoniłem na &quot;support&quot; P24, podałem numer zlecenia i pani powiedziała, że to zostało potraktowane jako przedpłata i pokierowała mnie jak to zrobić. Możliwe że masz to samo ????
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Jeżeli ma ktoś jakies materiały do nauki z piłki nożnej (talaga Jerzy, itp) to prosiłbym, aby odezwał się na PW, gdyż formata miałem i poszło w ... daleko i nieciekawie jest :| Studenci AWF mam nadzieje, że mają gdzieś w archiwum jakieś materiały.
 
pablo190688 0

pablo190688

Użytkownik
Witam ściągnołem taki plik myślałem że na kompa a może i tak tylko jak to rozpakować?jeśli to gra na playa to też się nie obraże ponieważ mam ps2.A format pliku to EBOOT.PBP plik PBP co z tym zrobić zgrać na płyte i odpalić na playu 2?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom