>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Potrzebujesz pomocy? Napisz. Pomogę.

Status
Zamknięty.
R 0

rooooobert65

Użytkownik
Moglby ktos rozwiazac to zadanie z funkcji liniowej??

Dane są punkty: A(-10, -12) B(5, -3)
a)napisz równanie prostej AB
b)prosta AB przecina prostą g: 2x+5y-5=0
oblicz współrzędne punktu C, wyznacz równanie symetralnej odcinka AB

bardzo prosze o szybka odp
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Mam taki niewygodny problem.
Otóż jak włączam PC i wchodzę na fora itp. przez Mozille Firefox 1.9.1.2 muszę na każdym klikać na logowanie, ale mam zapisany nick i hasło, i tylko muszę kliknąć ok. Jak zrobić bym automatycznie się logował jako użytkownik na strony. Jak wyłączę przeglądarkę ale nie kompa i znowu wejdę, to strony gdzie już byłem zalogowany nie muszę drugi raz się logować, tylko przy włączeniu ponownie kompa wszędzie muszę się logować ????.
Wcześniej było wszystko ok, ale z 10dni nie byłem przy kompie - necie i jak wróciłem to właśnie mam problem z logowaniem.
Jak temu zaradzić (najlepiej nie kasując zapisanych w pamięci kompa haseł itp. bo od nowa wszystko wpisywać to masakra :-| )
Buk zapłać za pomoc :spokodfhgfh:
 
adibuncza 0

adibuncza

Użytkownik
Hejka,
zna ktoś stronkę gdzie znajdę aktualny wynik meczu Chelmsford - Lewes (od 20:45) Ang. Blue Square Południe. Na stronach, które znam nie ma na live :-/
 
siunek23 214

siunek23

Użytkownik
matura 2010
witam wszystkich,panowie w tym roku szkolnym zdaje mature a do końca września musze wybrac temat na prezentacje,z racji tego że jest to forum bukmacherskie to myśle że ktoś robił prezentacje na ten temat:Język dziennikarzy i sprawozdawców sportowych. Scharakteryzuj i oceń pod względem poprawności językowej.
Tak więc jeśli ktoś by miał jakieś przydatne materiały na ten temat to niech pisze w tym temacie lub do mnie na pw z góry dzięki.
 
maciekluki 0

maciekluki

Użytkownik
Witam panów potrzebuje pilnie zdjęcia pomieszczenia biurowego ewentualnie kondygnacji. Najlepiej by było aby zdjęcie było zgodne z zasadami BHP xD Będę bardzo wdzięczny ;]
 
kto_ja 0

kto_ja

Użytkownik
chcę sprzedać dysk bo kupuję nowy jak usunąć wszystko z dysku żeby nikt nic na tym dysku nie znalazł.


dzięki z stamtąd

EDIT
 
pablo1ch 0

pablo1ch

Użytkownik
druga sprawa to:


chcę sprzedać dysk bo kupuję nowy jak usunąć wszystko z dysku żeby nikt nic na tym dysku nie znalazł.


dzięki z stamtąd

EDIT
gdybyś miał chociaż trochę rozumu to byś użył czegoś takiego jak Google i ja Cię właśnie tam odsyłam. Gdybyś nie próbował zgrywać ....(wstaw sobie tutaj co chcesz) pierwszym pytaniem dostałbyś szybko odpowiedź ale tak to mi się nie chce wysilać. Pozdrawiam
 
B 0

bartekjones6

Użytkownik
siema,

potrzebuję stronkę z archiwalnymi kursami turniejów ATP 500 i Masters 1000.
Szukałem już długo i nic nie mogę znaleźć.
Mam zamiar grać za grubą kasę, ale najpierw muszę coś sprawdzić.

Interesują mnie turnieje:
ABN AMRO World Tennis Tournament (500)
Regions Morgan Keegan Championships (500)
Barclays Dubai Tennis Championships (500)
Abierto Mexicano Telcel (500)
BNP Paribas Open (1000 masters)
Sony Ericsson Open (1000 masters)
Monte-Carlo Rolex Masters (1000 masters)
Barcelona Open Banco Sabadell (500)
Internazionali BNL d&#39;Italia (1000 masters)
Mutua Madrileña Madrid Open (1000 masters)
International German Open (1000 masters)
Legg Mason Tennis Classic (500)
Rogers Cup (1000 masters)
Western &amp; Southern Financial Group Masters (1000 masters)
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Jak ktoś wynajmuje lub wynajmował pokoj w Krakowie lub może takowy polecic to proszę aby podał jakieś namiary. Z góry dzięki.
widziałem dziś ogłoszenie pokój na Azorach 330 zł + rachunki; jakbyś chciał to napisz to załatwię więcej szczegółów
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Zna ktoś jakąś dobrą stronę z oryginalną odzieżą &quot;tommy hilfiger&quot;, &quot;lacoste&quot; itp. ??
Edit // Dzięki Maciek :razz:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom