>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Potrzebujesz pomocy? Napisz. Pomogę.

Status
Zamknięty.
radek03 90

radek03

Forum VIP
mały problem z ogladaniem filmow. Mam viste na laptopie ale kupiony w kanadzie, a jak wiadomo amerykance maja inne systemy do ogladania filmow...te Pal secam itd itp (nie znam sie na tym)
problem polega na tym ze jak ogladam film (z oryginalnej plyty) to juz nie idzie wlaczyc bo jest jakby jakis limit ogladania na tych systemach czy cos w tym rodzaju. Ktos wie co z tym zrobic??
Trochę tak niedokładnie napisałeś, ale możliwa blokada regionalna, można ją zlikwidować podczas ripowania programem, np dvddecrypterem.
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
potrzebuje napisac dwa programy w C++ a nie dokonca umiem ich zapisac. Bede wdzieczny za pomoc

1. Uzytkownik podaje liczby do póki ich liczba wynosic bedzie 10 lub dopóki iloczyn dwoch podanych liczb przed ostatnio podana liczba bedzie rowny ostatniej liczbie

2. uzytkownik ma dwa typy cukierkow. napisz program ktory bedzie segregowal cukierki wg smakow. program zakonczy sie gdy suma wsztystkich cukierkow wyniesie 100 lub liczba cukierkow jednego rodzaju bedzie = ilosci cukierkow 2. rodzaju
 
jarho 0

jarho

Użytkownik
Ale ja nie chce korzystać z pomocą komputera z TV. Tylko bezpośrednio LCD - tuner - kablówka. Możliwe to?
To musisz niestety kupić odpowiedni monitor który ma wbudowany tuner tv.
Ewentualnie monitor który ma dodatkowo wejście AV , wtedy możesz korzystać z tunera zewnętrznego np. magnetowidu
 
K 0

kubal456

Użytkownik
zadanie z fizY!
do modow nie usuwac to wazne!! a w innych tematach mi tego nie zrobia!!
oblicz zdolność skupiająca soczewki płasko wypukłej w powietrzu jeżeli promień krzywizny wynosi 15 cm wspóczynnik załamania materiału z którego została wykonana soczewka wynosi 1,5
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
do modow nie usuwac to wazne!! a w innych tematach mi tego nie zrobia!!
oblicz zdolność skupiająca soczewki płasko wypukłej w powietrzu jeżeli promień krzywizny wynosi 15 cm wspóczynnik załamania materiału z którego została wykonana soczewka wynosi 1,5
na moje oko tutaj sa 2 proste wzory:

f = R/2

i

Z = 1/f


Z - zdolnosc skupiajaca
f - zwierciadlo
R - promien
 
maciekdmd 6

maciekdmd

Użytkownik
Chce wysłać swoje podanie na VIP TYPY na email ale niestety cały czas dostaje zwrot email że nie mozna dostarczyc emaila do danego uzytkownika itd.. co robic?
 
miko_mu 1

miko_mu

Forum VIP
Pisał ktoś kiedyś competition entry? Muszę napisać początek tego czegoś, 3-4 zdania, a kompletnie nie ogarniam o co w tym chodzi :|
 
sebix84 5

sebix84

Użytkownik
Witam mam problem ze skonfigurowaniem urządzenia Fritz 7150 z słuchawką sinus w500v problem polega na: słuchawka nie może sie zalogować do bazy czytałem w necie ze było z tym urządzonkiem sporo problemów a że sprzęt jest wyposażony w wiele opcjyy (wifi, ruter voip idt) jeżeli ktokolwiek jest w stanie mi pomóc i zna się lub miał doczynienia z tym urządzeniem proszę na pW, odwdzięczę się
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
W kwadrat o boku 12cm wpisano koło K. Oblicz pole koła stycznego zewnętrznie do koła K i do dwóch boków kwadratu.

Wie ktos jak zrobić ? ;p albo chociaz jak rysunek zrobic, jak to ma wygladac bo ja juz tego nie wiem ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom