>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Potrzebujesz pomocy? Napisz. Pomogę.

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Witam, mam pytanie ;)
Czy gdzieś mogę wziąć jakiś sprzęt na raty jako student :?: (np. Laptop). Vobis, Saturn i MediaMarkt odpadają :p Ale może znacie jakieś inne firmy, które mają takową możliwość :?: ????
 
michau 84

michau

Forum VIP
Chciałbym poprzesyłać coś między dwoma komputerami, które są połączone za pomocą modemu przez WiFi. Jednak jeżeli wchodzę w folder udostępniania to wyskakuje błąd, który mówi że nie może połączyć się z tym folderem. Windows też nie znajduje rozwiązania. Jak ktoś się bawił tym kiedyś albo wie jak to skonfigurować to proszę o pomoc.

pozdrawiam
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
Chciałbym poprzesyłać coś między dwoma komputerami, które są połączone za pomocą modemu przez WiFi. Jednak jeżeli wchodzę w folder udostępniania to wyskakuje błąd, który mówi że nie może połączyć się z tym folderem. Windows też nie znajduje rozwiązania. Jak ktoś się bawił tym kiedyś albo wie jak to skonfigurować to proszę o pomoc.

pozdrawiam
jeden musi byc z grupy roboczej drugi sie do niego laczy i tworzysz siec lan
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Poszukuje jakieś literatury/portalu z dość dobrze wytłumaczonymi zagadnieniami z matematyki, gdyż zacząłem zaocznie studiować infe i wiadomo jak to na studiach niestacjonarnych, nic nie tłumaczą tylko tak w biegu na szybko. I różne zagadnienia np. teraz różniczkowanie zupełne itd, nie miałem w technikum a tutaj wymagane abym natychmiast to potrafił, więc macie jakieś książki z tym związane aby można było pojąć te zagadnienia bez pomocy nauczyciela, samodzielnie?
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
Dostaliśmy ostatnio w klubie dresy, lecz każdy ma taki sam i postanowiłem sobie go jakoś oznaczyć - najlepiej jakimś małym numerkiem. Wie ktoś może jak w ogóle nazywa się to coś co chciałbym kupić (takie małe literki, bądź cyferki lub inne wzorki, które można dokleić do ubrania - słyszałem, że chyba żelazkiem da się przyprasować do materiału) i czy jest możliwość kupienia takiego czegoś np. na allegro? :-D
 
fioletowy1 0

fioletowy1

Użytkownik
Dostaliśmy ostatnio w klubie dresy, lecz każdy ma taki sam i postanowiłem sobie go jakoś oznaczyć - najlepiej jakimś małym numerkiem. Wie ktoś może jak w ogóle nazywa się to coś co chciałbym kupić (takie małe literki, bądź cyferki lub inne wzorki, które można dokleić do ubrania - słyszałem, że chyba żelazkiem da się przyprasować do materiału) i czy jest możliwość kupienia takiego czegoś np. na allegro? :-D
A nie możesz na wszywce od rozmiaru maznąć swój numer i po kłopocie?
 
R 2

robsonikk

Użytkownik
Ludzie wiecie może na czym to polega i czy serio da się na takim czymś zarobić ??

http://www.allegro.pl/item777123666_siec_11_tu_portali_internetowych_na_sprzedaz.html
Zarabia tylko sprzedawca, Ty musisz kupić sobie serwis, hosting (no może być darmowy jak da radę), jakieś pozycjonowanie, wrzucić reklamy google adsense czy inne. No i najważniejsze, odwiedzający muszą w nie klikać, żebyś zarabiał. Sam klikasz w reklamy na portalach? Mnie się to w zasadzie nie zdarza. Nie patrz na dowody wypłat jakimi się chwalą, jakby taką kasę zarabiali miesięcznie, to nie opychał by portali za kilkadziesiąt złotych no i po co w ogóle pracować.

Czasem zagladam właśnie do działu &quot;serwisy internetowe na sprzedaż&quot; i widziałem może kilka(naście) w długim czasie co może byłoby warte kupna. Reszta to wyrzucanie pieniędzy.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Na wstepie powiem ze jestem calkowicie zielony jesli chodzi o sparwy komputerowe.
I teraz moj problem, sciagnalem sobie demo nowego pesa, zainstalowalem... ale nie chce odpalic, pisze ze urochomienie nie powiodlo sie poniewaz nie znaleziono d3dx9_30.dll. Zapewne czegos mi brakuje bo jestem swiezo po formacie (czy moze to demo ktore sciagnalem jest niekompletne?) wiec co musze zrobic by gra odpalila? Sciagnalem plik d3dx9_30.dll ale nie wiem nawet jak go zainstalowac ????, a moze chodzi o jakies divx? Jakos łopatologiczne wyjasnienie problemu bym potrzebowal.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom