>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Potrzebujesz pomocy? Napisz. Pomogę.

Status
Zamknięty.
michau 84

michau

Forum VIP
Jest ktoś może w posiadaniu e booka, skanowanych kserówek bądź samej książki Jacka Bojarskiego, Chemia Organiczna ? Szukam i szukam, na allegro nie ma, e booków też nie widzę... może ktoś ma i może odstąpić. Ewentualnie za niewielką odpłatą jeśli trzeba.

pozdrawiam
 
Baqu 1,2M

Baqu

Forum VIP
Panowie i Panie ;)

wie ktos moze na którym palcu nosi się pierścionek zaeczynowy ?

czy istnieją jakieś zasady odnośnie jego noszenia ?
 
porky 104

porky

Użytkownik
1. Pierścionek zaręczynowy nosi się na prawej dłoni, na serdecznym palcu, a poźniej (jak już jesteśmy w posiadaniu obrączki), to pozostaje razem z nią na tym palcu (jesli jest odpowiedni kształtem i wielkością ), albo zostaje przełożony na palec serdeczny lewej dłoni.

2. Noszenie pierścionka zaręczynowego na serdecznym palcu lewej dłoni wywodzi się ze starożytności. Wieżono, że skoro serce jest po lewej stronie, nie pamiętam dokładnie ale chodziło chyba o to że arteria z tego palca prowadzi prosto do serca.

Jak założysz tak będzie. :-D


EDIT.
heh, a ja przed chwilą znalazłem to

Pamiętajmy, że zwyczaj nakazuje, aby narzeczony nie tylko podarował dziewczynie pierścionek, ale także włożył go jej na czwarty palec lewej ręki. Stary przesąd powiada, że w momencie wkładania pierścionka dziewczyna powinna zacisnąć dłoń. Gwarantuje to podobno trwałość związku. Gdy na dodatek okaże się, że pierścionek zatrzymał się na ostatnim stawie jej palca, to w myśl przepowiedni będzie ona doskonałą żoną i panią domu. Po tych formalnościach wznoszony jest toast za zdrowie przyszłych małżonki.

;-)
Hehe, można i tak. :-D
 
Baqu 1,2M

Baqu

Forum VIP
1. Pierścionek zaręczynowy nosi się na prawej dłoni, na serdecznym palcu, a poźniej (jak już jesteśmy w posiadaniu obrączki), to pozostaje razem z nią na tym palcu (jesli jest odpowiedni kształtem i wielkością ), albo zostaje przełożony na palec serdeczny lewej dłoni.

2. Noszenie pierścionka zaręczynowego na serdecznym palcu lewej dłoni wywodzi się ze starożytności. Wieżono, że skoro serce jest po lewej stronie, nie pamiętam dokładnie ale chodziło chyba o to że arteria z tego palca prowadzi prosto do serca.

Jak założysz tak będzie. :-D
heh, a ja przed chwilą znalazłem to

Pamiętajmy, że zwyczaj nakazuje, aby narzeczony nie tylko podarował dziewczynie pierścionek, ale także włożył go jej na czwarty palec lewej ręki. Stary przesąd powiada, że w momencie wkładania pierścionka dziewczyna powinna zacisnąć dłoń. Gwarantuje to podobno trwałość związku. Gdy na dodatek okaże się, że pierścionek zatrzymał się na ostatnim stawie jej palca, to w myśl przepowiedni będzie ona doskonałą żoną i panią domu. Po tych formalnościach wznoszony jest toast za zdrowie przyszłych małżonki.

;-)
 
T 0

typerlbn

Użytkownik
wie ktoś może gdzie sprawdzać wyniki pool-a ?? bo postawiłem pare spotkań po kursach z nudów, ale nawet nie wiem gdzie to sprawdzic :/
 
olorak 0

olorak

Użytkownik
Siemka może mi ktoś pomóc znaleść płytke Tetris - Dwuznacznie LP

Sytuacja jest z deka utrudniona ponieważ premiera miała być 9 tego miesiaca ale przyspieszyli już i płyta jest juz w sklepach wiec powinna być i na necie :-D ale ja jakos nie moge znalść.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Siemka może mi ktoś pomóc znaleść płytke Tetris - Dwuznacznie LP

Sytuacja jest z deka utrudniona ponieważ premiera miała być 9 tego miesiaca ale przyspieszyli już i płyta jest juz w sklepach wiec powinna być i na necie :-D ale ja jakos nie moge znalść.
A mógłbyś pójść do sklepu i ją kupić ? a nie okradać artystów ? ????
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
Poszukuję stronki ze składami klubów piłkarskich z ostatnich lat. np. z sezonu 2002/2003. Dysponuje ktoś takim linkiem ?

Dzięki Daniel :spokodfhgfh:
 
L 0

lyzvvy

Użytkownik
A mógłbyś pójść do sklepu i ją kupić ? a nie okradać artystów ? ????
Fabik jak nie masz pojęcia , to się nie wypowiadaj . Tej płytki nie ma w sklepach , bo TeTris tworzy w podziemiu ????
Przyłączam się do prośby , pzdr ;)
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Fabik jak nie masz pojęcia , to się nie wypowiadaj . Tej płytki nie ma w sklepach , bo TeTris tworzy w podziemiu ????
Przyłączam się do prośby , pzdr ;)
To Ty się nie wypowiadaj znaFco, jest to pierwsza legalna płyta Tetrisa i idź jego wielki fanie do sklepu i ją kup jeżeli masz honor :spokodfhgfh:
 
adibuncza 0

adibuncza

Użytkownik
Rozliczanie zakładów under/over w PinnacleSports


Witam!
Czy mógłby ktoś opisać w najprostszy możliwy sposób (podając przedział goli jaki musi paść, aby każdy poszczególny poniższy zakład był następująco: wygrany/przegrany/zwrot) przy rozliczaniu zakładu na under/over

Zakłady na over:

OVER 1.5
OVER 1.5 and 2
OVER 2
OVER 2 and 2.5
OVER 2.5


Zakłady na under:

UNDER 1.5
UNDER 1.5 and 2
UNDER 2
UNDER 2 and 2.5
UNDER 2.5


Z góry bardzo dziękuję!
 
michau 84

michau

Forum VIP
Zakłady na under:

UNDER 1.5 0,1 / - / 2,3i itd.
UNDER 2 0,1 / 1 /2,3 itd.
UNDER 2.5 0,1,2 / 3,4,5 itd.
odpowiednio wygrany/zwrot/przegrany


UNDER 2 and 2.5
Tu masz takie same linie tylko masz dwa zakłady. Na Under 2 i 2.5 gola. Po połowie stawki na jedno i drugie. W przypadku 2-0, jeżeli postawiłeś za 10 zł, 5zł masz zwracane a drugie 5zł jest liczozne po kursie tego zdarzenia. Czyli wygrana wynosi 1/2 stawki + 1/2 stawki * kurs
UNDER 1.5 and 2
Analogocznie to przykładu powyżej.

Mam nadzieję, że kumasz:spokodfhgfh:
 
toxic 0

toxic

Użytkownik
A przypadkiem nie mozna kodem wstawić? Tzn ja nie próbowałem ale skoro jest edytor tekstowy to chyba można htmlem albo cuś?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom