>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Potrzebujesz pomocy? Napisz. Pomogę.

Status
Zamknięty.
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
mam pytanko.
mianowicie, jak zmniejszyc obraz ? szerokosc i dlugosc, ale nie tracac przy tym przejrzystości ?
wklejajac do painta i po prostu zmniejszajac obraz, psuje obraz.

dzieki !!!


ps aha, i nie chce przy tym sciagac 5 tysięcy programów ????
 
slander 10

slander

Użytkownik
@Slander - dzięki za odpowiedź. ????
A nie wiesz może co się dzieje jak kilka osób używa tego :?:
spoko
niestety nie, ale chyba wygrywa ten kto najwięcej może dać.
I oczywiście może być tak, że strzelisz a ktoś kto licytował tydzień temu podał większą maksymalną.
 
szczepek19 0

szczepek19

Użytkownik
mam pytanko.
mianowicie, jak zmniejszyc obraz ? szerokosc i dlugosc, ale nie tracac przy tym przejrzystości ?
wklejajac do painta i po prostu zmniejszajac obraz, psuje obraz.

dzieki !!!


ps aha, i nie chce przy tym sciagac 5 tysięcy programów ????

Zmniejszyć obraz to nic innego jak zmniejszenie rozdzielczości zdjęcia. Sposób jak i programów tysiące, do wyboru do koloru. Podam może 3 sposoby (każdy do innego wykorzystania)

1) Program IrfanView ( link do pobrania: http://www.programs.pl/program,239.html )
Opis: Po uruchomieniu programu przycisk Open i wybieramy interesujące nas zdjęcie z dysku naszego komputera, następnie w górnym menu Image =&gt; Resize/Resample i w nowo otwartym okienku wpisujesz rozdzielczość którą chcesz otrzymać. Potem wystarczy File =&gt; Save as i zdjęcie w nowej rozdzielczości masz już zapisane na dysku.

2) Strona internetowa: http://www.picnik.com/
Opis: Przycisk Get started now! =&gt; Upload a photo =&gt; wybierasz zdjęcie które chcesz zmniejszyć =&gt; Resize =&gt; W polu New dimensions wpisujesz nową rozdzielczość =&gt; dalej zakładka Save &amp; Share =&gt; Save photo

3) Program VSO Image Resizer ( link do pobrania: http://www.cdrinfo.pl/download/7297084833 )
Opis: Program służy do hurtowej zmiany rozdzielczości wielu zdjęć jednocześnie choć można go także wykorzystać do pojedynczej fotki.


// edit


Nie zznam się na tym więc prosze o pomoc.Potrafię ściągac utworki muzyczne na mp3 itp. itd z wrzuta.pl ale nie potrafię z youtube.Nie chcę pomocy co do wskazówek.Czy może ktoś ten utworek:

http://www.youtube.com/watch?v=JKkvw3t25dw

wrzucic na wrzuta.pl i podac mi tutaj albo na pw linka.Będę bardzo wdzięczny.pozdro i z góry dzięki!
Oki jeśli chcesz tylko gotowca a nie wiedzieć jak to zrobić następnym razem to proszę bardzo. Link do pobrania z serwisu Odsiebie: http://odsiebie.com/pokaz/4590674---06cf.html. Pobrałem ścieżkę dźwiękową z tego filmiku w formacie mp3 na dysk i wrzuciłem Ci go na Odsiebie. Pozdr
 
moneybutcher 22

moneybutcher

Użytkownik
Prosiłem o wrzuta.pl a nie odsiebie.com.Po ściągnięciu na dysk ponownie pokazuje mi zły format a do wrzuty.pl mam dobrą stronkę co wrzuca mi w dobrym formacie.

1)Jak możesz to wrzuc jeszcze na wrzuta i podaj linka na pw.
2)Nie potrzebuje wskazówek jak to robic.Na wrzuta.pl jest pełno utworó także te Estopy-i o dziwo nie ma tego jednego utworku.Poza tym dla mnie to czarna magia :jezora:
 
moneybutcher 22

moneybutcher

Użytkownik
Nie wiem.Może mam coś z kompem,coś zle robie ale mi po pobraniu wyświetla się ikonka IE i otwiera mi te link :-? nie znam się zbytnio ale nie chce mi się bawic w jakieś pobieranie programów pod nazwą ,,coverter&quot; itp. itd. Dzięki wielkie i pozdro :spokodfhgfh:
 
mlody-8934 3

mlody-8934

Użytkownik
W niedzielę przed dwoma tygodniami wysłałem kasę z iPKO na MB i do dnia dzisiejszego kasa nie doszła, mimo, że pieniądze odjęło z konta w banku...
Co mogę zrobić ?
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
runtime errror przy wchodzeniu na strone
co za dziwy :/ nie wchodzilem na strone 24hpoker przez jakis czas, wczoraj chce i nie moge. ani ie ani mozila. wiem ze wszystkim strona dziala, tylko mi nie. na kompie wszystko dizala jak zwykle, inne strony wchodza normalnie, tylko tu porzy wchodzeniu mam komunikat, ktorego nie moge rozgryzc. Mam nadzieje ze ktos moze to rozwiaązać ???? :
Server Error in &#39;/&#39; Application.
Runtime Error
Description: An application error occurred on the server. The current custom error settings for this application prevent the details of the application error from being viewed remotely (for security reasons). It could, however, be viewed by browsers running on the local server machine.
Details: To enable the details of this specific error message to be viewable on remote machines, please create a &lt;customErrors&gt; tag within a &quot;web.config&quot; configuration file located in the root directory of the current web application. This &lt;customErrors&gt; tag should then have its &quot;mode&quot; attribute set to &quot;Off&quot;.
&lt;!-- Web.Config Configuration File --&gt;
&lt;configuration&gt;
&lt;system.web&gt;
&lt;customErrors mode=&quot;Off&quot;/&gt;
&lt;/system.web&gt;
&lt;/configuration&gt;
Notes: The current error page you are seeing can be replaced by a custom error page by modifying the &quot;defaultRedirect&quot; attribute of the application&#39;s &lt;customErrors&gt; configuration tag to point to a custom error page URL.
&lt;!-- Web.Config Configuration File --&gt;
&lt;configuration&gt;
&lt;system.web&gt;
&lt;customErrors mode=&quot;RemoteOnly&quot; defaultRedirect=&quot;mycustompage.htm&quot;/&gt;
&lt;/system.web&gt;
&lt;/configuration&gt;
 
D 0

daniel999

Użytkownik
google mowia:
Należy umieścić w folderze, w którym znajduje się aplikacja (zwyczajowo jest to folder wwwroot) plik Web.config i dopisać do niego następujące linijki:
&lt;configuration&gt;
&lt;system.web&gt;
&lt;customErrors mode=&quot;Off&quot;/&gt;
&lt;/system.web&gt;
&lt;/configuration&gt;
Jeżeli plik Web.config już istnieje, znajdź w nim gałąź customErrors i zmień wartość jej parametru mode z RemoteOnly na Off.
Po zapisaniu zmian w pliku konfiguracyjnym witryny (Web.config) i odświeżeniu strony będzie można zobaczyć prawdziwy komunikat błędu.
 
P 0

pavel-nedved

Użytkownik
Na allegro niestety nie kupisz oryginalnej koszulki. Raz tak zrobiłem i za miesiąc juz zaczeła sie pruc.. Kumpel wypatrzył w necie sklep iss-sport i tam mają droższe-ale za to oryginalne koszulki. Moze tam zacznij sie rozglądac.
 
R 0

radofix

Użytkownik
Kafejka internetowa (Nowa Huta)
Mam pytanie. Czy wie może ktoś czy na terenie Nowej Huty znajduje się gdzieś kafejka internetowa? Jeśli tak to bardzo proszę o namiar.
 
szczepek19 0

szczepek19

Użytkownik
Mam taki problem że dokonałem doładowania telefonu za pomocą oficjalnej stronki HEAYH przez mTransfer (link:https://doladowania.heyah.pl/) otrzymałem potwierdzenie że transakcja przebiegła ok i nawet maila dostałem że wszystko powinno być ok a tu lipa. Konto nie zostało doładowane żadna kwotą a na dodatek dzisiaj o północy minął termin na połączenia wychodzące i zrobili mi ładny prezent. Oczywiście poszedł już e-mail z zapytaniem gdzie za przeproszeniem dali dupy w transakcji i wypełniłem ten śmieszny formularz reklamacyjny a oni mnie zbywają że zgłoszenie przyjęli i będą myśleć co robić dalej podając godziny pracy ich pomocy. Tylko na stronce jasno i wyraźnie napisane że pomoc przez e-mail 24 h / 7. Ale mi ciśnienie podnieśli, to już nawet z bukmacherami nie raz idzie się lepiej dogadać.

A przechodząc do sedna pytania czy ktoś korzystał z tego sposobu doładowania za pomocą tej strony i czy miał podobne problemy oraz ewentualnie jak je rozwiązali i po jakim czasie??

A jak nie to zobaczymy jutro rano co zrobią ale ja nie dam się w konia robić choćby to było o 2, 5, 10 czy 100zł kwoty śmieszne ale jak coś oferują to mają robić to porządnie a nie na ....
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
jest jakis bukmacher ktory ma konto w bzwbk ? : &gt;
oto co widze w potwierdzeniu przelewu z TOBET:
Nr rachunku
37109028510000000109792096
Nazwa Banku
BZWBK 35 O. w Warszawie
Nadawca
NORDIC GAMING LIMITED 48 SQUQ NRU 2
. TRIQ IX-XATT 00-000 PIETA
wiec tobet wysyla z bzwbk
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Furthermore, please be kindly asked to explain us what is your connection
to the private email address holders with which you have exchanged payment
transactions and what is their purpose?
Please provide as detailed an explanation as possible.
wie ktos o co moze chodzic dokladnie mb?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom