>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Potrzebujesz pomocy? Napisz. Pomogę.

Status
Zamknięty.
michau 84

michau

Forum VIP
Pytanie tylko dla tych którzy tam byli, lub ich info jest potwierdzone na 100%

Który park rozrywki jest najlepszy w europie (środkowa i wschodnia)?
Byłem już w Gardalandzie, ale chcę większego rollercoastera :p
Jest jeszcze Mirabilandia, i tu słyszałem, że jest dużo lepsza od w/w.

Może są jakieś ciekawe u naszych południowych sąsiadów ?(np. Prater w Wiedniu)
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
na Praterze byłem jak byłem bardzo mały, ale zrobił na mnie spore wrazenie. ja z racji młodego wieku ( miałem moze z 6-7 lat ) moglem isc na malo atrakcji, ale i te na ktorych byłem były swietne, jakies kolejki strachu itp. ;p starsze rodzeństwo mogło chodzić na duzo wiecej rzeczy i wszystko na ktorym byli im sie podobało. na pewno mozna tam z pol dnia spedzic, jesli sie ma wystarczajaco $$ ????
 
benek88 2

benek88

Użytkownik
Mirabilandia naprawdę kozak: Katun, windy, kolejka górska na konstrukcji drewnianej która cala się trzęsie :p, młot, dla ochłodzenia niagara. Polecam mimo ze bylem tam jakieś 8 lat temu ????
 
michau 84

michau

Forum VIP
Ano chłopaki od tego czasu co Wy byliście to tam wszystko mogło się zmienić :p
Ale dzięki za pomoc mimo wszystko;)

Jeszcze czytam o tych parkach i widzę że w Niemczech jest kilka... jeśli ktoś był to prosze o opinie.

A jeszcze jeśli chodzi o cenę, to raczej to wszystko jest w przedziale 25-40 euro za wejście. Raczej się nie płaci za poszczególne atrakcje itd. Chyba, że są jakieś specjalne ;)
 
mlody-8934 3

mlody-8934

Użytkownik
Byłem w Mirabilandii 4 lata temu i park zrobił na mnie spore wrażenie. Benek wspomniał tutaj o 3 najlepszych rzeczach...mianowicie winda... Ta biała kolejka górska, która faktycznie strasznie telepocze i trzeszczy...strach na nią wsiadać ???? inajbardziej spodobała mi się Niagara ????
 
michau 84

michau

Forum VIP
mi sie wydaje, ze jak ja byłem na Praterze to sie placilo za poszczegolne atrakcje. moze teraz sie cos zmienilo ;)
Tzn wiesz, mnie chodzi o takie kompleksy jak Gardaland, Mirabilandia - tam się płaci kolejno 35e i bodaj 29e za wejście i hulaj dusza.
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
Witam Panowie. Mam problem. Nagrałem film na kasetce od kamery i teraz chciałbym przerzucić to na płytkę CD. przy okazji wyciąć kawałek. Wiecie może jakiego kabla do tego potrzebuję i jakiego programu muszę użyć ?
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Jeszcze do poprzedniego wątku - również polecam Mirabilandię! Jest super i wychodzi dość tanio - wejściówka kilkanaście euro i cały dzień jest Twój ????
 
rubens17 0

rubens17

Użytkownik
Witam poszukuje dobrej strony na temat 1 ligi znalazłem coś takiego: http://1liga.info.pl/ ale czy nie ma jakiejś lepszej? O 2 lidze by się też przydało.Mowa o ligach piłkarskich. A i strona o przewidywanych składach.
Za pomoc z góry dziękuje.
 
M 0

mankiet

Użytkownik
witam panowie, mam taki problem, ekipa nawaliła i nie mam z kim jechać nad morze, a bardzo mi zalezy zeby oderwac sie od codziennosci odpocząc, pobalować, może poznac jakąs fajna dziewczyne których nad morzem teraz pełno. i teraz moje pytanie. czy to bedzie wstyd jesli sam pojade nad to morze ?? mam 23 lata, jak waszym zdaniem powinienem sie zachować, boje sie po prostu zeby ludzie nie pomylsleli ze jestem jakims pedałem itp. Prosze was o szczera radę. co byście o takiej osobie pomysleli i czy mozecie cos zasugerować. z góry dziekuje za wszelkie szczere opinie. byłbym wdzieczny zwłąszcza osobomą ,,doświadczonym życiowo&#39;&#39; i znającym ludzi, takie opinie są szczególnie cenne. Pozdrawiam
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Szczerze Ci powiem, że mi samemu by się nie chciało wyjeżdżać. Chociaż z jedną osobą towarzyszącą będzie 10x raźniej, nawet w jeśli jedziesz w wyraźnym celem &quot;na dupy&quot; ????
Poszukaj lepiej jakiegoś kumpla, który ruszy dupsko z Tobą. Ale jak pojedziesz sam to pedalskie moim zdaniem to nie będzie, bo niby czemu:|
 
M 0

mankiet

Użytkownik
o to chodzi ze poruszłem wszystkie osoby jakie mi przyszły do głowy i akurat nic nie wyszło... staram sie wychodzić z założenia ze ludzie maja ciekawsze problemy nic zastanawianie sie czemmu sam przyjechalem i po co, ale w duchu boje sie ze przynajmniej na kwaterach na ktorych bede mieszkał bede narażony nad posmiewisko... ????
 
M 0

mankiet

Użytkownik
proszę o rady, opinie, pomoc,. w tej chwili jestem tak zdesperowany że jestem w stanie pojechać z kimś obcym, normalną osobą która jest w podobnej sytuacji do mojej..ale jeśli pojade sam..to czy naraże się na pośmiewisko ? ????
 
michau 84

michau

Forum VIP
proszę o rady, opinie, pomoc,. w tej chwili jestem tak zdesperowany że jestem w stanie pojechać z kimś obcym, normalną osobą która jest w podobnej sytuacji do mojej..ale jeśli pojade sam..to czy naraże się na pośmiewisko ? ????
Staryyyyy... pośmiewisko to Ty robisz tutaj... jedź i niczym się nie przejmuj :|
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
proszę o rady, opinie, pomoc,. w tej chwili jestem tak zdesperowany że jestem w stanie pojechać z kimś obcym, normalną osobą która jest w podobnej sytuacji do mojej..ale jeśli pojade sam..to czy naraże się na pośmiewisko ? ????
Zaproś Elit Typera. Nie będziemy musieli oglądać jego &quot;śmiesznych&quot; wpisów przez dwa tygodnie.
 
slander 10

slander

Użytkownik
@Porky
Działa. Parę aukcji się wygrało dzięki temu i udało się zaoszczędzić trochę kasy.
Co do ustawień strzału to chyba zawsze używałem domyślnego i najważniejsze to podać maksymalną kwotę jaką chcesz dać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom