>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

PlusLiga 2020/2021

S 108

slawek-80

Użytkownik
25-20 dla Zaksy po perwszym secie, łatwo poszło,. Jezeli chodzi o prognozy na kolejne sety to nawet jak Zaksa wprowadzi swoje rezerwy to Warszawa ma totalną olewke na ten mecz. Dla mnie szybkie 3-0 w tym meczu.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Panowie. To była przyjemność z Wami podróżować ;-)

Naprawdę fajnie to Choćko rozpisal tak żeby wszyscy widzieli kto z kim i o co. A co jeszcze fajniejsze - po zwróceniu uwagi ze mozna w druga stronę - błyskawicznie przeanalizowal I przyznał ze tak będzie latwiej. Nie szedł w zaparte, nie upierał się przy swoim, nie wprowadzał ludzi na minę. Duży szacunek

A że nie wszystich udało się przekonać. No cóż.. szanuję ze niektórzy są młodzi i mogą nie pamiętać

Screenshot_2021-03-07-15-27-29.png
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Panowie i nawet na livie się wygrał :)) powiedzcie jak Zawiercie podejdzie do tematu ? Bo zostali mi ostatni na kuponie tzn trefl Gdańsk i mam bardzo fajne pieniądze do wyciagnięcia ?:)

prawdopodobnie bociek zagra zamiast maliny :) ale to spekulacje
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Zawiercie raczej na luzie, widziałem dzisiaj chłopaków i raczej bez spiny i myślami już gdzieś nieco dalej, niektórzy przy play-off'ach i Pucharze Polski, a niektórzy przy następnym sezonie.
Trefl powinien to ogarnąć, ale oni też miewają czasem zaćmienia, chociaż akurat w Ergo Arenie rzadko zdarzają im się słabe mecze.
Mnie kusi na dzisiaj:

Trefl vs Aluron
Typ: Paweł Halaba powyżej 11.5 punktu
Kurs: 1.85, sts
i cyk zwrot, bo zagrał tym razem Orczyk ;)

Paweł powoli wraca do formy po kontuzji, trochę czasu zajął mu sam powrót do pierwszego składu, a jeszcze dłużej budowanie dyspozycji. Wygląda to coraz lepiej i widać, że ciężko pracuje żeby osiągnąć poziom jaki prezentował w Treflu. Co prawda w tym sezonie tylko raz przekroczył 11 punktów, ale dostaje więcej piłek w ataku i stanowi ważny punkt drużyny. Swoje najlepsze mecze w PlusLidze rozgrywał właśnie na tej hali, wraca do miejsca, w którym czuł się bardzo dobrze i na pewno będzie chciał pokazać pełnię swoich możliwości.
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 172988

Gość
Wszystko fajnie wyszło. W konsekwencji Zaksa wygrała po naszej burzy mózgów. Dałem się przekonać i przyznam szczerze zarobiłem na dublu kędzierzyn + gdańsk. Inni zarobili na live - miód, malina. Byłoby miło gdyby tutaj nawet różne punkty widzenia się pojawiały abyśmy mogli znaleźć ten złoty środek.

W kontekście tych dwóch ostatnich meczów powiem, że Resovia teraz potrzebuje wygranej minimum po tie-breaku by mieć pewne miejsce przed Bełchatowem. Sama Skra ma mniej wygranych meczów od Vervy i w przypadku porażki z Będzinem 0:3 lub 1:3 zostaje na 6 miejscu.
Jak myślicie co zrobi Skra ? Zapunktuje i wpadnie na Resovie w ćwierćfinale czy odstawi kabaret z Będzinem aby pozostać na 6 miejscu i zagrać z Treflem ?
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Wszystko fajnie wyszło. W konsekwencji Zaksa wygrała po naszej burzy mózgów. Dałem się przekonać i przyznam szczerze zarobiłem na dublu kędzierzyn + gdańsk. Inni zarobili na live - miód, malina. Byłoby miło gdyby tutaj nawet różne punkty widzenia się pojawiały abyśmy mogli znaleźć ten złoty środek.

W kontekście tych dwóch ostatnich meczów powiem, że Resovia teraz potrzebuje wygranej minimum po tie-breaku by mieć pewne miejsce przed Bełchatowem. Sama Skra ma mniej wygranych meczów od Vervy i w przypadku porażki z Będzinem 0:3 lub 1:3 zostaje na 6 miejscu.
Jak myślicie co zrobi Skra ? Zapunktuje i wpadnie na Resovie w ćwierćfinale czy odstawi kabaret z Będzinem aby pozostać na 6 miejscu i zagrać z Treflem ?
Pogralem Będzin po @16.00. Skra podkładając się trafi w 1/4 na trefl a później na JW. W innej opcji dostanie w 1/4 resovie a później w 1/2 zakse. Także ja na miejscu trenera bym odpuscil i dal wygrać Będzinowi
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Trzeba pomyśleć o meczu jutrzejszym, a także o Będzinie.. w załączniku przesyłam mój weekend jak wyglądał odnośnie siatkówki. Najbardziej żałuje tego kuponu z boladziem :( nie ma co się łamać, lecimy dalej i z głowa :) BCFA292D-C14E-4DB6-906B-F11AA3D14414.jpeg A15D099D-6865-43AE-87A2-2E5D3F4BDA82.jpeg FA934D84-AF55-4AC9-8FDF-ACC743112E32.jpeg 17C6A29A-3D84-4266-9A67-65CE2AB0FFBA.jpeg 9E133853-1615-45EA-ABFF-7F42F7EADF70.jpeg 485F4E33-45E9-41DF-B2B0-03E9D6C96A3C.jpeg 06004506-1FA1-4E89-8C9C-F3B5B4E429E4.jpeg
 
U 0

Usunięty użytkownik 172988

Gość
Mateusz Bieniek

''Szczerze totalnie nie będziemy na pewno się ustawiać z kim chcemy grać. Z tymi zespołami wyżej w tym sezonie przegrywaliśmy, więc z każdym mamy rachunki do wyrównania. Na pewno z Będzinem wyjdziemy o zwycięstwo. Zobaczymy też, jak będziemy przede wszystkim fizyczne wyglądać, bo wiadomo, że przed play-offami będziemy wchodzić w cięższą siłownię. Wtedy pojawiają się jakieś problemy zdrowotne, więc tutaj już trenerzy będą decydować. Nie będziemy się ustawiać na pewno z Będzinem w tej ostatniej kolejce i wyjdziemy po trzy punkty.''
Jak czytacie tą wypowiedź Mateusza Bieńka ?
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
No I fortuna tez wystawiła. Z tym ze goły mecz. A wiadomo ze jak grać Będzin to tylko w hc. Ale jest jeszcze jeden aspekt

Wiadomo ze posada Mieszka (Mieszki? nie chce mi się sprawdzać poprawnej formy ;-) ) jest delikatnie mówiąc niepewna. Czy powiedzieć wprost ze się odpuscilo czy też porazka może wpłynąć na decyzje o zmianie trenera przed najważniejszymi spotkaniami w sezonie
 
Do góry Bottom