>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PlusLiga 2020/2021

tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Verva wygrywając dziś wskakuje na 3 pozycje hmm chyba więcej argumentów na wygraną Vervy dzisiaj widzę ;)
 
U 0

Usunięty użytkownik 172988

Gość
Mecz Skry z Vervą zapowiada się bardzo interesująco. Takie rozdania przed play offami to jest najlepsze co może być dla kibica siatkówki.
W mojej opinii obie drużyny sportowo są do siebie bardzo zbliżone. Obie ekipy mają problemy z atakującym, obaj rozgrywający nie spełniają oczekiwań i nie ma ciągłości w ich grze. Jedna i druga ekipa ma bardzo mocny środek siatki. Jeśli chodzi o przyjmujących to Kwolek na tle Sandera i Ebadipoura prezentuje się lepiej. Grobelny wszedł na wysoki poziom, ale co do utrzymania go na dłużej mam wątpliwości. Przyjmujący Skry są lepsi w ofensywie i chyba słabsi w przyjęciu. Jeśli chodzi o libero duża przewaga po stronie gości. Skra ma większy potencjał zagrywką z wyskoku, Verva za sprawą wspomnianych środkowych może tutaj podziałać agresywnym flootem. Kwolo może zagrozić agresywną zagrywką.
Według mnie czynnikiem, który może tu odegrać jakąś rolę jest fakt, że Skra w tygodniu grała mecz Ligi Mistrzów z Zenitem i zagrała jak na siebie jeden z lepszych meczów w sezonie. To może im pomóc, mają w perspektywie rewanż i utrzymanie takiej dyspozycji jest szansą także w dzisiejszym meczu.
Po dyspozycji obu drużyn ciężko znaleźć faworyta w tym meczu. Według mnie zdecyduje to jak Skra pomimo dobrego występu z Zenitem będzie się czuć w polu serwisowym i wielką rolę mogą tutaj odegrać zmiany trenerów w trakcie meczu. Zarówno Gogol jak i Anastasi dotychczas dali ciała w tym aspekcie. Skra dysponuje dobrze serwującym Sawickim i Miticiem na blok czyli takie zmiany typowo zadaniowe. Verva ma lepszych kandydatów na zmianę 1 do 1. Król za Superlaka, Kozłowski za Trynidada. Tyle, że Anastasi często długo czeka ze zmianami i przesypia moment gdy można uratować seta.
Kalkulować nikt nie będzie . Miejsca 3 i 6 odpowiednio dla każdej z tych drużyn byłyby optymalne. Skra ma później Będzin u siebie czyli prawie pewne punkty, Verva w ostatniej kolejce Kędzierzyn i jeśli miała by szukać miejsca na rozstawienie to w tamtym pojedynku tym bardziej, że Kędzierzyn pewnie będzie rotował.
Jesli już miałbym się decydować na jakieś rozwiązania co do typowania poszedłbym chyba w :
over 176,5 pkt @ 1,50 Fortuna lub czy będzie 4 set TAK @ 1,40 STS.
Oczywiście typy do jakieś kombinacji, ale nie grałbym tego zbyt mocno.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
P 1,1K

prostoorient1208

Użytkownik
Nie wiem czy tylko mnie tak irytuje ten Piechocki czy Was też , się cieszy jak by wygrał Ligę mistrzów albo mecz w Kazaniu. Ciekawe gdyby przyszedł normalny trener z prawdziwego zdarzenia ze swoim zdaniem czy by grał u niego. Pewnie do póki ojciec będzie prezesem to będzie wybierał takich trenerów by zaakceptowali libero w postaci synka. Dramat kiedyś się Skre oglądało z przyjemnością a teraz aż oczy bolą mimo tego że wygrali nawet dzisiaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
U 0

Usunięty użytkownik 172988

Gość
Na Skrę w dalszym ciągu patrzy się jako drużynę walczącą o wysokie cele stąd też słabości Piechockiego są tak widoczne. Nie przystoi by na takiej pozycji w takim klubie grał zawodnik jego pokroju. Poziomem pasuje mi do Katowic czy Suwałk nic więcej. Jednak trzeba przyznać, że z sezonu na sezon delikatnie się poprawia. Kacper jest symbolem degrengolady, która dopadła Bełchatów.
Po tym meczu utwierdzam się w przekonaniu iż strefa medalowa jest chyba poza zasięgiem obu tych drużyn. Może przy furze szczęścia w play offach. Na tą chwilę Zaksa, Jastrzębie poza zasięgiem. Resovia gra coraz lepiej, ale i po niej można spodziewać się różnych rzeczy.
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - PlusLiga
Godzina: 20:30
Spotkanie:
Cuprum Lubin vs Jastrzębski Węgiel
Typ:
poniżej 184.5 punktu
Kurs:
1.90
Bukmacher:
etoto

Analiza:


Cześć Wszystkim!

Zbliżamy się do końca sezonu zasadniczego PlusLigi. Wypada przy tej okazji pogratulować wszystkim zaangażowanym w organizację rozgrywek, zarówno po stronie Ligi jak i klubów czy dostawców usług. Pomimo wielu utrudnień, zmian terminarza, przekładania meczów, jesteśmy o jedną kolejkę do końca i wszyscy mają po 25 spotkań za sobą. Trudny egzamin został zdany, może nie zawsze na 5, ale zawsze do przodu.

Co do wieczornego starcia to muszę przyznać, że tak wysoka linia na dzisiejsze spotkanie nieco mnie zaskoczyła. Otóż 185 punktów często nie jest ugrywane nawet w 4 setach. Wynik poniżej zabezpiecza nam zatem całkiem szeroki wachlarz rozwiązań, wszystkie 3-setówki i większość 4-setówek nie granych na przewagi. Mogę przytaczać tutaj statystyki, że średnio w meczach obu ekip pada nieco ponad 170 punktów/mecz, że ostatni h2h z tie-breakiem rozegrany w 2018 roku, ale nie to jest moim zdaniem najistotniejsze.

Przede wszystkim uważam, że podobnie jak w ostatnim meczu Jastrzębskiego z Aluronem, kiedy to też typowałem under, żadnej z drużyn nie będzie zależało na przeciąganiu dzisiejszego starcia w nieskończoność. Cuprum ma już tylko iluzoryczne szanse na awans do play-off (o ile w ogóle, bo nie zagłębiałem się co decyduje w przypadku równej liczby punktów), gdzie jeszcze kolejkę temu gdyby wygrali za 3 punkty z ZAKSĄ, a pozostałe mecze lepiej się ułożyły to teraz mogliby spokojnie o taki awans grać. Tymczasem przed nimi 3 ekipy, 2 grają z outsiderami z Nysy i Radomia, Suwałkom brakuje tylko punktu żeby definitywnie pogrzebać szanse Cuprum, więc w tej sytuacji gracze z Lubina są na przegranej pozycji.

Jastrzębski z kolei przygotowuje się do najważniejszych meczów sezonu, czyli Pucharu Polski i fazy play-off, sytuacja w tabeli dla nich już nie ulegnie zmianie. Kończą sezon na 2. miejscu, co jest głównie zasługą kapitalnego początku rozgrywek. Z czasem po przerwie covidowej było już gorzej, a forma nadal nie jest ustabilizowana. Nowy trener, Andrea Gardini, zapowiedział już przed meczem z Aluronem, że chce mieć 'dogrzanych' wszystkich zawodników w rotacji, co może oznaczać przynajmniej delikatne roszady w pierwszej szóstce. Zmiany wcale nie muszą wyjść na gorsze, wszak wystarczy przypomnieć wspaniałe zawody Michała Gierżota przeciwko Ślepskowi Suwałki, gdzie kompletnie przyćmił skrzydłowych przeciwników.

Faworytem dzisiaj są przyjezdni, ale jednych i drugich stać na dobry mecz i szybkie zamknięcie każdego z setów. Jedni i drudzy potrafią mieć świetne serie w polu serwisowym i nie spodziewałbym się długich i wyrównanych setów, a raczej odskoku na kilka punktów w pewnym momencie i utrzymaniu tej przewagi. Linia tak jak wspomniałem zachęca do gry under, jeśli nie dojdzie do tie-breaka to raczej spokojnie się w tym zmieścimy.

Powodzenia ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +218
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel 0:3

Moim zdaniem Cuprum Lubin wie, że w tym sezonie nie wskoczą do pierwszej 8 być może zabraknie tak naprawdę 1 wygranego meczu jednak Ślepsk i Katowice mają dużo słabszego rywala i powinni spokojnie ogarnąć.
Jastrzębski Węgiel ma pewne 2 miejsce i może spokojnie podejść do tego meczu jednak nie uważam aby goście zagrali całe spotkanie składem rezerwowym bo tak naprawdę nie mają powodu. Puchar Polski dopiero za tydzień więc o żadnym oszczędzaniu siły nie ma mowy.
Ostatnie 5 spotkań bezpośrednich to 5 zwycięstw Jastrzębskiego Węgla.

Jastrzębski 1,55
Jastrzębski -1,5 seta 2,35
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +12
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Zdecydowanie popieram grę w stronę Jastrzębia. Jak i na czysty win, tak i na zwycięstwo z przewagą dwóch setów. Różnica klas tych dwóch zespołów jest niesamowita. Nawet przy rotacji i tak dysponują lepszym składem. Jastrzębski to najmocniejszy zespół ligowy pod względem szerokiego, mocnego składu. Gdyby Cuprum miało realne szanse na awans do play-off to byłaby inna rozmowa. Zwyczajnie niemożliwe jest, aby porażki poniosły 3 zespoly, które są ponad nimi. Cuprum już od poprzedniego meczu bez Pencheva, co niewątpliwie jest dla nich bardzo dużym osłabieniem. Gra na Jastrzębie jest jak najbardziej opłacalna

1set/mecz Jastrzębie/Jastrzębie kurs nawet 2.40 w STS. Fantastyczna sprawa. Powtórzę nawet wychodząc polrezerowym czy nawet w pełni rezerwowym składem to Jastrzębie dysponują większą siłą. Jeżeli rezerwowi to Kosok/Szalacha/Tervaportti/Bucki/Gierżot/ Luati to i tak robią o wiele większe wrażenie od postawy Lubina Gunia/Jakubiszak/Tavares/Jimenez/Ferens/Maruszczyk
 
Ostatnia edycja:
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Tez myślę że Jastrzębie ogarnie, powinni przecież już wracać do rytmu meczowego. Ale przestrzegam przed hurraoptymizmem - rezerwowi zagrali dramat z Zawierciem odpuszczajac mecz i nieudajac nawet walki
 
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Bardzo zawyżone kursy na zwycięstwo Radomia w sobotnim spotkaniu. Do pobrania kurs 3.20
Jeżeli ktoś w tym meczu gra o coś to są to właśnie Czarni Radom. Wygrywając spotkanie przeskakują w tabeli Nysę, a co za tym idzie unikają kompletnego blamażu i zakończenia ligi na przedostatnim miejscu. Zamiast 13 pozycji dostaną możliwość walki o miejsce 11 z Cuprum Lubin. W którym to meczu byliby faworytami. GKS Katowice tylko w przypadku porażki Ślepska u siebie z Nysą dalej liczyłby się w walce o playoffy. Jednak praktycznie wiadomym jest, że porażka Ślepska nie wchodzi w grę. W tej sytuacji dla nich to tylko mecz towarzyski, a dla rywali z Radomia ( którzy jak dla mnie dysponują ZDECYDOWANIE lepszym składem ) mecz o stawkę i pokazanie, że na przedostatnie miejsce w lidze to jednak nie zasługują. Kursy na pewno będą spadać. Po zwycięstwie Ślepska w ogóle mogą się nawet wyrównać 50/50
 
Otrzymane punkty reputacji: +74
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Dokładnie, mialem wstawic ten sam mecz co kolega wyżej. Dodam tylko ze można do zwyciestwa Radomia dorzucić na spokojnie Suwałki. Ryzyko żadne, jako ze jeżeli Suwałki się potkna to i waga meczu w Katowicach się grubo zmienia
 
Do góry Bottom